Opinie o Waimea Holding S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Waimea Holding S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Waimea Holding S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waimea Holding S.A. w Warszawa

500-467-204

Kontakt w sprawie płatności

Wiecie czy Waimea Holding S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zastanów się czy laptop jest aż taki ważny skoro możesz nie dostać pensji albo dostać nie na czas i nie pełnym wymiarze.

Mariusz

Chciecie firmę zgłaszać do sądu?

Wojtek

Dołączam się do wpisów negatywnych. Firma zaczyna wyglądać na bardzo oszukańczą. Nie płacą odsetek i nic nie piszą o zwrocie zainwestowanych środków

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Waimea Holding S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Hugon

@ważka Mam wrażenie, że ktoś zainspirował do takich negatywnych wpisów?

@Hugon

Bardzo bym chciała , żeby tak było. Mnie zależy tylko na tym żeby wykupili moje obligacje. Nic więcej.

@ważka

Ja też czekam na swoje środki z obligacji. Zwodzą mnie jakimiś bajkami. Ta firma to (usunięte przez administratora) nie idźcie tam pracować!

Andrew

Właśnie nie wiem co robić. A jak się nazywa ta firma windykacyjna? Generalnie trzeba uważać na różne firmy oferujące pomoc, bo one też mogą chcieć wykorzystać sytuację.

@Andrew

Cały czas szukam dobrego rozwiązania. Sprawdzam kolejną opcję oferowaną przez kancelarię prawną. Wszystko jednak wiąże się z kosztami praktycznie bez gwarancji sukcesu ale trzeba coś zrobić.

@ważka

Jeśli coś znajdziesz co uznasz, że ma sens daj znać proszę i napisz co to za kancelaria.

@Andrew

Jeszcze szukam. Dam znać. Ja jestem z Warszawy a Ty?

@ważka

Będę bardzo, bardzo wdzięczny za informację. Ja też z Warszawy.

@Andrew

Kontakt w tym miejscu uważam za niewłaściwy. Podaję Panu mojego maila, jeżeli uzna Pan za stosowne wymienić się informacjami i pomysłami na rozwiązanie naszych problemów. marzena01wgmail.com

piotr151974
@ważka

trafiłem na waszą korespondencję o waimeii. jestem zainteresowany tematem, bo niestety kupiłem ich obligacje. czy macie zamiar wystąpić osobiście na zebraniu wierzycieli, jeśli będzie informacja o takowym? macie jakieś pomysły? czy znacie inne osoby w to umoczone?

Dr.Who

Nie wiem czy wiesz ale Prezes spółki się zmienił.

Maras

Firma nie wywiązuje się z zapisów w umowach. Nie wykupuje kuponów odsetkowych z zpadłych obligacji .Krętacze,oszuści trąca przewałem UWAGA .Współpraca grozi dużym ryzykiem.

@Maras

Zgadzam się w 100 % z tą opinią. Jestem taką (usunięte przez administratora) osobą .

Dziennik Śledczy

W związku z prowadzonym śledztwem dziennikarskim, zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby poszkodowane lub mające wiedzę na temat funkcjonowania spółki i innych podmiotów z nią powiązanych. Zapewniamy anonimowość i wsparcie prawne. Kontakt: piramidy@dzienniksledczy.pl lub przez Facebooka: www.facebook.com/DziennikSledczy

ważka

UWAGA !!! Już trzeci miesiąc czekam na wykup obligacji firmy Waimea Holding. Brak kontaktu ze strony Waimea, brak odpowiedzi na moje pismo i oczywiście brak pieniędzy.

Grzegorz
@ważka

Czy zamierzasz podjąć jakieś kroki prawne w tej sprawie? Trzy miesiące oczekiwania to już sporo czasu. Napisz koniecznie w jaki sposób zdecydujesz się rozwiązać tę sytuację, ciekawi mnie to.

@Grzegorz

Wysyłam żądanie natychmiastowego wykupu obligacji zgodnie z art. 74 ustawy o obligacjach, jako ostateczne wezwanie przed złożeniem zawiadomienia na policję lub do prokuratury . Wystawię im wszędzie negatywne opinie jak szybko nie dostanę moich pieniędzy.

zjw
@ważka

to ciekawe, ja mam z nimi kontakt, właśnie dzwonili - oczywiście z propozycją przedłużenia, ale to pewnie zrozumiałe w obecnej sytuacji

@zjw

Do mnie też dzwonili a następnie przesłali ofertę przedłużenia umowy o której długo byłoby pisać. To było jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Marcelina

Jak zarobki w tej firmie ? Ktoś się wypowie ?

Miłosz

Firma mocno się rozwija, inwestycja goni inwestycję!!

???
@Miłosz

A placicie juz na czas czy jak zwykle prezes obiecujeci sie nie wywiazuje?

Ktos
@Miłosz

Ciekawe jak zaspiewa Prezes gdy przyjdzie splacac obligacje:-)

Ella

Uwaga, uwag!!!! Firma nie wywiązuje się z umów i nie płaci faktur swoim podwykonawcom, przy czym bryluje w mediach jako uczciwa, prawa i rozwojowa firma. Ostrzegam. I kontrahentów i klientów.

Obserwator
@Ella

Minal rok. Nic sie nie zmienilo. Waimea dalej nie placi, a ludzie stamtad uciekaja. Prezes stracil chyba kontakt z rzeczywistoscia, a nowy dyrektor zarządzający nie bardzo wie na czym polega biznes. Przerosnieta administracja, nie ma ludzi w dziale najmu i caly czas mamienie klientow o potencjalnych inwestycjach. Nie polecam ani pracownikom ani klientom.

Z
@Obserwator

Wiele się zmieniło , na plus.

abcdefghij

Fatalna rekrutacja na stanowisko specjalistyczne - panowie sami nie wiedza kogo chca ! Wymagania maja zupelnie inne niz w ogloszeniu w o prace !!! Podroz na 2gi koniec miasta na darmo, spotkanie trwalo max.10min. Podejscie kierownictwa do rekrutacji to porazka !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Waimea Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Waimea Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Waimea Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waimea Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Waimea Holding S.A.
1.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Wiertnicza 131
    02-952 Warszawa