Opinie o Waimea Holding S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Waimea Holding S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Waimea Holding S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waimea Holding S.A. w Warszawa

Z rok temu ktoś pisał tutaj o jakichś problemach z obsługą, do teraz jest już jednak cisza, czy ten temat został rozwiązany? Pokazała mi się wcześniejsza oferta dla młodszego analityka biznesowego. Możecie opisać aktualny przebieg rozmowy? Czy trudno jest się dostać? Na co firma zwraca szczególną uwagę?

Beata Nowy wpis

Nadal nie wypłacają obligacji , chyba trzeba komornika nasłać

Doma Nowy wpis

Ktoś pisał o jakiś problemach z obsługą, było to z rok temu a do dziś cisza, czy ten temat został rozwiązany? Jest teraz oferta na Linku dla młodszego analityka biznesowego. Opisze ktoś aktualny przebieg rozmowy? Widziałam, że zgłosiło się już z 11 kandydatów. Trudno zatem jest się dostać? Na co firma zwraca szczególną uwagę?

Renata Nowy wpis

Nie wiem na ile w tym prawdy ale kontakt ze Spółka był nawiązywany? Opinia pada jako od byłego pracownika a czy znana jest dzisiejsza sytuacja firmy? Jeśli jakieś pieniądze są podobno odzyskiwane to znaczy, że płynność finansowa jest utrzymana? A pracownicy się zatrudniają?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Waimea Holding S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Marian

Chyba mają nie tylko problem z wypłatami dla pracowników, ale ze zobowiązaniami. Nabyłem obligacje na początku odsetki były wypłacane terminowo lecz z biegiem czasu im bliżej terminu wykupu pojawiały się opóźnienia i w końcu przestano wypłacać odsetki i nie wykupiono obligacji. Sprawę oddaliśmy w odpowiednie ręce i odzyskaliśmy znaczną część pieniędzy. Zostawiam numer kontaktowy- 881501751 i polecam każdemu kto nie doszedł swego.

@Marian

Ja dziś rozmawiałam zobaczymy co im się uda

Dominika
@Ania

a o czym dokładnie? co ustaliliście?

Waldek
@Marian

Podpisane dokumenty, pieniądze zapłacone, a od 3miesiecy zero pseudo windykacja. Nie polecam!

piotr1519774

firma windykacyjne nic tu nie pomoże

piotr

firma windykacyjna tu nic nie pomoże

Firma stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników. Pracownicy nie dostają pensji, cały czas trzeba tylko tłumaczyć się dłużnikom, firma nie ma na nic pieniędzy. Nie idzie do tej firmy!

Odradzam kandydatom pracę w WH. Firma nie wywiązuje się z zobowiązań, nie daje możliwości rozwoju, potrafi nie wyplacic wynagrodzenia w całości, prezes składa obietnice, których nie dotrzymuje, prqvownicy nie są szanowani, obiecywane premie to fikcja. Firma jest w restrukturyzacji i niedługo zapewne upadnie.

Piotr Dziura

Układ jest czystą fikcja, właściciele planują wyciągnąć co się da i położyć grupę Waimea

Gudas

Proszę o kontakt osoby które kupiły akcje ( które nie zostały wykupione zgodnie z umową) - na adres : jangud@o2.pl

@Gudas

Akcje czy obligacje? Wiem, że waimea oferowała możliwość zakupu ich akcji z gwarancją ceny- czy o to chodzi? Dałem nabrać się na ich obligacje

P

Zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu. Obecnie zajmuję się tą sprawą 519.691-471

Beata
@P

Mam obligacje i nie chcą oddać, ostatni kontakt był w maju. Nie wiem jak można odebrać pieniądze, że też ludzie mogą patrzeć a siebie w lustrze po takiej akcji? Beata Ziemska

Gudas

Proszę o kontakt osoby które kupiły akcje ( które nie zostały wykupione zgodnie z umową) - na adres : jangud@02.pl

Jak jest z pakietem medycznym w Waimea Holding S.A.? Można dołączyć rodzinę?

piotr151974

pakiet medyczny w tej chwili jest bez znaczenia. Firma może wkrótce upaść jeżeli nie przedstawi realnej propozycji dla wierzycieli.

piotr

windykacja nie jest rozwiązaniem w tym przypadku.

piotr

rozpoczęcie próby windykacji nie jest rozwiązaniem

piotr 151974

firma chce przeprowadzić restrukturyzację kosztem obligatariuszy. Proponuje na początek negocjacji zwrot 40% wartości obligacji plus trochę ich akcji w ciągu 5 lat. To zwykłe okradanie tych, którzy kiedyś lekkomyślnie uwierzyli, że to inwestycja ...

Jacek
@piotr 151974

To trzeba się skrzyknąć i zablokować te propozycje przed sądem.

Jan
@Jacek

proszę o podanie danych :nr telefonu,lub innej formy komunikowania się celem dalszych uzgodnień między osobami poszkodowanymi w działaniu w postępowaniu sanacyjnym. Posiadam też obligacje. B.pilne

@Jacek

zapewne wtedy holding będzie mógł ogłosić niewypłacalność. Zapewne jako wierzyciele zostaniemy poinformowani o terminie rozprawy, o ile zadbamy o własne interesy.

@Jacek

Witam. Też jestem posiadaczem tych nieszczęsnych obligacji i chętnie dołączę do grupy poszkodowanych

@Jan

Mam też papiery tej firmy jestem poszkodowana..proszę o kontakt 602765282.

Jan 1
@Paweł

proszę o kontakt -tel.727247519

@piotr 151974

Jestem posiadaczem obligacji, czy udało się ustalić coś więcej niż podaje kancelariagrenda.pl? Czy występował kotś z wnioskiem o wyrażenie zgody na samodzielne działanie w toku postępowania sanacyjnego?

@Michał

w dniu dzisiejszym waimea mailem rozesłała informację o wyznaczeniu przez sędziego-komisarza kuratora, który ma reprezentować interesy obligatariuszy. Po 03 stycznia mam zamiar spróbować nawiązać kontakt z tą Panią i porozmawiać o obligacjach, o tym czy w jakiejś perspektywie czasowej przewiduje spotkania (w jakiej formie?) wierzycieli.

ważka
@piotr151974

Dzień dobry. Nie otrzymałam od Waimea żadnego maila. Czy mogę prosić o przesłanie mi tej informacji od nich na maila marzena01w@gmail.com Będę wdzięczna. W mailu zwrotnym podam swój numer telefonu do kontaktu.

wojtt
@piotr151974

Nie dostałem mail'a. Proszę Pana o namiar na komisarza-kuratora Waimei. video-film@wp.pl Wojciech

NK
@piotr 151974

Ich akcje pewnie nie są nic warte. Ta firma wygląda na piramidę finansową. Znowu brylują w mediach że sprzedali niektóre inwestycje czyli powinni mieć pieniądze na splate długów, to gdzie są pieniadze dla wierzycieli?

@NK

czy możesz podać co sprzedali ? skąd informacja? przypuszczam, że w kwietniu lub w maju będzie ogłoszone zgromadzenie wierzycieli, więc uaktualnienie informacji ma swoją wagę.

NK

Sprzedali inwestycje w Bydgoszczy i Stargardzie

@piotr 151974

Już przeprowadza taka właśnie restrukturyzację, obligatariuszom 40% a Pan Prezes uniknie odpowiedzialności. Szanowni Państwo, nie zgadzacie się na te warunki.

piotr151974

najpierw musi być zebranie wierzycieli w takiej bądź innej postaci ogłoszone przez sędziego-komisarza połączone z głosowaniem nad warunkami zaproponowanymi rzez W-H Te na chwilę obecną są rzeczywiście nie do przyjęcia.

Janusz.rk@wp.pl
@Jan

Jestem obligatariuszem i akcjonariuszem. Janusz

(usunięte przez administratora) Restrukturyzacja, brak zwrotów obligacji a koszty zarządu rosną...

K

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

Jestem w grupie poszkodowanych tel. 500 058 120, mail jangud@o2.pl Pozdr JG

Zostaw merytoryczną opinię o Waimea Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Waimea Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Waimea Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waimea Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Waimea Holding S.A.
1.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Wiertnicza 131
    02-952 Warszawa