Opinie o Ajmer w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ajmer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ajmer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ajmer w Radom

Ritha

Firma propagująca RMB, w skrócie: "radomski model biznesowy" - dawanie pracownikowi niskiej płacy i wymaganie od niego dyspozycyjności, a także siedzenia po godzinach za darmo w imię hasła "klient jest najważniejszy". Niby ogłaszają się w internecie, proponując atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, miłą atmosferę w pracy, tymczasem szef firmy szuka pracowników w Powiatowym Urzędzie Pracy, szkoleń żadnych nie organizuje - szkoda mu czasu lub pieniędzy, a rotacja pracowników dość spora. Guru programistów to zarozumialec i nieuk, a dyryguje ruchem. Plusy: pensja wypłacana na czas, możliwość zdobycia doświadczenia. Polecam tylko studentom, którzy chcą złapać wiatr w żagle i znaleźć zatrudnienie w innej firmie.

robert p.

Pozwolę sobie odpowiedzieć jako klient. Dla mnie osobiście jest to jedna z najlepszych firm programistycznych w mazowieckim. Podjęli i wykonali dla mnie dość skomplikowany portal z rezerwacjami atrakcji, który zawaliło mi poprzednio dwie większe firmy z Wawy. Nie wiem jak od strony kadr i zatrudnienia bo zespół to 4 Panów w tym właściciel ale do współpracy polecam jak najbardziej.

Krzysiek_B

Mogę potwierdzić, niewielka ale fajna firma, która robi duże projekty. Robię dla nich zdalnie portale w oparciu o cmsy open source. Miałem do wyboru etat lub pracę zdalną. Ponieważ jestem z wawy i trudno byłoby dojeżdzać do Radomia to wybrałem pracę zdalną na zlecenie. Płatności etapami od konkretnych zadań, kaska zawsze na czas, kontakt mailowo telefoniczny z właścicielem bez zarzutu. Jedyny minus jaki na początku był to trochę zawiłe i zbyt ogólne specyfikacje projektowe i często masa poprawek powdrożeniowych do projektów była ale generalnie wszystkie zlecenia zakończone sukcesem. Projekty średnie i duże wymagające często sporo phpowania, dlatego raczej jak już szukają to kogoś z doświadczeniem. Generalnie, polecam też z tego względu, że właściciel nie kręcił mnie, jasno stawiał warunki, nie cukierkował, na wszystko mam umowę i wywiązują się finansowo bez problemu.

Tomson

Współpracuję z Ajmerem, optymalizję dla nich serwisy pod przeglądarki i wdrażam dedykowane skrypty php oraz CMSy do ich serwisów. Jestestem z Warszawy. Na rozmowie u nich w biurze byłem 5 miesięcy temu. Wiedzę mają niezłą, repetę mi konkretną robili ale warto było. Dzięki temu mogę sobie robć dla nich robótkę zdalnie od siebie z wawy. Zleceń dają sporo, przemiał klientów z tego co widzę też sporawy mają. Ale płacą zawsze w terminie. Problemów i uwag do współpracy absolutnie nie mam. Jeśli dają ogłoszenia o pracę na konkretne stanowisko, to próbować, polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ajmer? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Marti

Ja robię od prawie dwóch lat dla nich seocopywriting na zlecenie. Fakturki płacą zawsze w terminie pomimo, że praca jest zdalna. Oni z Radomia ja z Torunia to komunikacja z nimi i tak jest płynna, a zleceń już dziesiątki dla nich zrobiłam. Jedna z tych firm na rynku moim zdaniem, która priorytetowo chce budować dobre relacje z ludźmi. Raczej nic złego na nich nie znalazłam. A potrafię szukać, jeśli chodzi o podejmowanie współpracy. Pozdrawiam Ajmerowców z Radomia:)

Tomcio_eu

Ja pracowałem jako zdalny specjalista do sprzedaży. Nie sprawdziłem się niestety ale nie mogę nic złego o firmie powiedzieć. W trakcie rozmowy miałem jasno postawione warunki i wymogi do spełnienia w okresie próbnym i postanowiłem spróbować. Zabrakło zleceń sprzedanych do wyrobienia planu niestety. Branża ciężka i konkurencyjna po prostu. Ale generalnie rozstanie bez szumu i krzyku, kasa w terminie na koncie. Także firma wypłacalna jakby nie było. Polecam ludziom ze smykałką do sprzedaży. Ludzie mili ale na efekty [usunięte przez moderatora] patrzą niestety(stety).

Kamil

Pracuję w tej firmie w dziale handlowym. Nie narzekam. Szef ok, daje solidną podstawę bez względu na sprzedaż i dodatkową prowizję za sprzedane usługi, więc mam motywację. W firmie pracuje jeszcze dwóch pozycjonerów stron i też są zadowoleni. Atmosfera luźna bez spięć, każdy wie co ma robić. Jedyny warunek - trzeba pracować. Są plany do wyrobienia, codzienne zadania, baza klientów duża, więc nie ma obijania się. Przysłowiowi obijacze, którzy liczą na łatwą kasę odpadają już po 1wszym miesiącu próbnym. Polecam firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Ajmer - Radom

• Jak się pracuje w Ajmer?

Zobacz opinie na temat firmy Ajmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ajmer?

Ajmer