Opinie o Ajmer w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ajmer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ajmer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ajmer w Radom

barts

Programista wyklęty widocznie chcesz mieć kontakt z nimi na co dzień bo sugestie, żebyś przestał się wywodzić tutaj nadal nie skutkują a twoje odpisywanie tutaj formą tego kontaktu gwoli ścisłości jest. Więc jeśli faktycznie nie chcesz z "nimi" mieć kontaktu to po prostu idź już sobie, przestań tu wypisywać i tym samym udowodnij, że masz cokolwiek innego produktywnego do robienia aniżeli wywody tutaj. Naprawdę to jest bardzo proste, do ludzi rozumnych nie trzeba co chwila odpisywać z propozycjami zakonczenia tematu. Do nieuslyszenia

barts

Piter st niektórzy nie potrafią po prostu odejść z klasą. MYślę, że osoba podpisująca się jako "do salesmanek" podsumowała samą siebie dosadnie. Wypisując wcześniej że praca i firma niby do kitu ale przynajmniej wypłata na czas. Więc co do kompetencji takiej osoby i jej zaangażowania w pracę co rozsądniejsi mogą się domyślać. Powodzenia w dostawaniu wypłaty na czas u kolejnych pracodawców życzyć pozostaje i oby nie śmieli wymagać skuteczności czy pracowitości bo im też pomyje na forum zostaną wylane.

piter st

Do SALESMANEK Rozmawiałem wielokrotnie i rozmawiam dzien w dzien jako doradca ich usług, dogadujemy się bez problemów żadnych. Więc może to nie kompetencja właściciela a twój brak skuteczności i umiejętności współpracy w zespole zaważył i tyle. W oczach frustratów, którzy zamiast w pracy pracowac wolą się obijać, żaden pracodawca nie będzie kompetentny. Pan G firmę prowadzi od wielu lat, firma z sukcesem przeszła przez czasy, kiedy agencje konkurencyjne się zamykały jedna po drugiej bez kompetencji tego by nie robił. Więc jeśli możesz mieć pretensje do kompetencji to tylko swoich lub otwórz sobie swoją firmę jeśli jesteś taki kompetentny(tna) i tyle. Po drugie nikt nie dawał ci zgody na publikowanie danych osobowych. Najprzyjemniej ci będzie jak wyciągniemy twoje dane osobowe z wpisu i pracodawcy się dowiedzą o twoich kompetencjach czy skakaniu z firmy do firmy. Więc daruj sobie, żenujące wylewy.

Do salesmanek

"Nie słuchać frustratów, sprawdzać i przekonywać się samemu na rozmowie jak się trafi." Wystarczy porozmawiać z właścicielem firmy, niejakim panem o nazwisku (usunięte przez administratora), aby dojść do wniosku, że to niekompetentna osoba. Tyle w temacie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ajmer? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
menegier

Programista wyklęty. Cieszy mnie dogłębna twa analiza, jakże "ważna" dla nas. Od kilku postów próbuję tylko "między wierszami" wspomnieć, że twoje wywody mnie nie interesują ani twoje życie czy refleksje o projektach. Naprawdę. Próbuję także sprawić aby nasze ciebie też nie interesowały. Przykro mi, że nie znalazłeś projektów zagranicznych i niechaj tak zostanie. Wystarczy, że klienci oraz współpracownicy wiedzą nad czym tu się pracuje. Więc proponuję ci abyś żył dalej w przekonaniu, że robimy mało projektów a portfolio pokazuje tylko te strony które robimy. Będzie ci lżej, wygodniej i tyle. Po prostu ZŁAPAŁEŚ NAS na nierobieniu dużej ilości projektów, tak uznajmy;) Poza tym żyj już swoimi lepszymi projektami jeśli uważasz, że są lepsze to tak uważaj, każdemu wolno, rób ich dużo, nie wnikam w to co robisz, jak wspaniale robisz, jeśli jest to wspaniałe to rób dalej i sprzedawaj swoim klientom itd. Nie wnikaj tym samym co robimy my bo nikt tu nie widzi uzasadnienia po co cie to w ogóle interesuje w przypadku firmy, z którą cię wiąże tyle co i nic. Ale mam nadzieje, że ci przejdzie po prostu, w przeciwnym wypadku można to przypisać do dolegliwości, na którą po prostu kupuje się kolokwialnie pisząc MAŚĆ. Co do czarnego PR mam nadzieje, że przełożony mi wybaczy jak spojrzy z jakimi przypadkami tutaj się zmagamy. Ja ze swojej strony staram się sposób wypowiedzi dostosować do poziomu odpisującego aby mógł zrozumieć mój przekaz. Tym samym mam nadzieję, że moja odpowiedź zakończy tę bezsensowną dyskusję. W mojej opinii ludzie rozsądni wiedzą kiedy przestać i ja to robię bo naprawdę mamy ważniejsze rzeczy do robienia aniżeli tracenie czasu na neutralizacje docinek niezwiązanych z tematyką tego forum. Dziękuję, tyle w temacie i do "nieusłyszenia".

menegier

Piter st po co takiemu typowi w ogóle odpisywać, przecież to jest jak karmienie trolla, wejdzie dzis i znowu będzie bzdele zapewne pisał bo tacy tym się posiłkują. To jest błędne koło. Będzie dalej popeliny mijające się z prawdą pisał, to załatwimy sprawę formalnie i skonczy się dzień dziecka. Szkoda czasu.

menagier

Pan "GOŚĆ" cieszę się, że masz co robić za większą kasę,da ci to z pewnością więcej radości niż podnietka opiniami na forach pracy a mi zaoszczędzi czasu odpisywania na te podnieciny;) PROGRAMISTA WYKLĘTY, jeśli twoja rozmowa faktycznie miała miejsce i zakończyła się na telefonie to po prostu nie jesteś dobrym programistą. Tekst jaki dostałeś od prowadzącego rozmowy u nas to nic innego jak kulturalna forma odstrzału. Dlatego dobrze, że czujesz się nadal dowartościowany i ciesz się dalej tym przeświadczeniem, że jesteś za "dobry" albo inaczej to ujmę: wymaganiowo nieadekwatny do tego co umiesz;)hihiha. Co do reklamy to jest wolny rynek, możesz sam puszczać ogłoszenia, że jesteś dobrym i drogim programistą. Może ktoś się na to nabierze.

czyli "nie dam" kasy, standard. Kasa się zgadza managierowi, pracownikowi szeregowemu nie. Ja mam co robić, za większą kasę niż ty i podobni do ciebie liżący tyłek Nie pozdrawiam

menagier

Panie "NIEaDAM", odpowiadając na pytanie firma pracownikom "PŁĄCI" tyle ile trza i mi tez tak właśnie "PŁĄCI" w sam raz i kasa się zgadza. Bądź pozdrowiony i miłego czytania sobie o innych firmach. Z braku innego zajęcia to zawsze coś.

Ciekawe, że menadzerowi kasa się musi zgadzać. Napisz menadzer ile płącisz pracownikom. Ten Adam to nie ja, ale chętnie czytam co piszą inni.

menadżer

Panie ADAM, (domyślamy się, że raczej nie ADAM). Jeśli nasza firma odmawia realizacji projektu ze względu na budżet klienta nieadekwatny do wymagań to naprawdę nie trzeba się jako klient foszyć i odgrażać o zjechaniu nam opinii na forum a potem wypisywać głupoty jak te powyżej. Można odejść z godnością ale niektórzy do tego nie dorośli niestety. Frustratów szukających wszystkiego najtaniej i foszących się na nasze stawki naprawdę nie potrzebujemy. O jakość naszych usług też bym proponował się nie martwić. Nie pozdrawiam.

Nierzetelni, nie polecam ani pracować tam ani zakupywac ich usługi. Wszysko po łebkach i na odwal.

salesmanek

Współpracuję z tą firmą, pozyskując projekty i kampanie na zagranicę. Rotacja na handlowym spora to fakt. Z tego co wiem to w ciągu 5 lat ostatnich jak z nimi współpracuję przewinęło się tam oprócz mnie około 4 sprzedażowców. Zostałem ja, reszta poleciała bo nędzę odstawiali totalną. Dodatkowo na biurze mają teraz młodego ziomka nawet ogarniętego na obsłudze klienta i bardzo sobie cenię współpracę z tą firmą po dziś dzień. Właściciel ma łeb na karku, nie raz wyprowadzał kryzysowe sytuacje z pracownikami czy projektami na prostą. Nigdy nie zaznałem u nich też w firmie przestoju z pracą. Cały czas obsługują zlecenia, ostatnio dla coraz większych firm. Bez względu na to jakie popeliny tutaj niektórzy popisują (prawdopodobnie wykopani za opierda....lactwo z firmy ex pracownicy) to jest to firma konkretniejsza jeśli chodzi o warunki zatrudnienia w tej branży. Firmę polecam. Nie słuchać frustratów, sprawdzać i przekonywać się samemu na rozmowie jak się trafi.

xxxxx

Pracuję w tej firmie na handlówce i nie zgadzam się z opinią XXX powyżej, który(a) wypisuje totalne głupoty. Nigdy nie zdarzyło mi się aby właściciel podniósł kiedykolwiek głos czy na mnie czy kogolwiek z zespołu. Możliwości rozwoju są duże i projekty też ciekawe. Są szkolenia wewnętrzne, konsultanci zewnętrzni chętni do pomocy a właściciel na sam start daje sporo wskazówek oraz wiedzy. Dalej to już w większości kompetencja pracownika samego w sobie. Sprzedaż tutaj nie jest trudna, sam pozyskuję po kilka projektów miesięcznie. Osoby, które lubią pracę na telefonie z klientem, tutaj się odnajdą. Frustraci, którzy się obijają, ciągle zmieniają prace oraz liczą na łatwą pensyjkę od 1wszego do 1wszego odchodzą i piszą swoje żale o firmie bo tak najłatwiej. Pozdrawiam frustrata:) Ex office ziom;)

xxx

ogolnie balagan organizacyjny w firmie, brak wystarczajacych kompetencji wlasciciela, ktory w dodatku nie potrafi trzymac swoich nerwow na wodzy. w takiej atmosferze ciezko pracowac, stad dosc czeste zmiany posrod zatrudnionych. cale szczescie, ze wyplata wynagrodzenia odbywa sie w terminie. poza tym nie widze pozytywow.

niedoszly

W firmie mają frontendowca i 3 phpowców (w tym zdalnych) na etacie. Byłem na rozmowie 2 miesiące temu i maglował mnie na skajpie jeden z ich zdalnych programistów. Były pytania szczegółowe o Doctrine, frameworki Zenda czy Symphony bo startowałem jako obiektowiec do nich. Po tej rozmowie uznałem, że w phpie obiektowym wiem jeszcze za mało aby robić dla nich klientów. Generalnie nie polecam jak ktoś liznął trochę phpa, z tego co dowiedziałem się na rozmowie projekty pod względem zaawansowania mają ciężkie, dałem sobie spokój.

były

Dopóki coś jest ok i człowiek robi sobie robótkę spokojnie to jest cacy, ale jak znajdą jakieś niedoróbki czy klient reklamacje zgłosi to robi się spięcie, właściciel napiera, zagląda w monitor, współpracownicy wytykają błędy, atmosfera robi się gęsta i toksyczna. Naparzanie na pracownika bo klient i terminy umów są najważniejsze jest niezdrowe, mi to nie pasowało, nie moja bajka.

seoman

Pracuje na dziale SEO u nich. Jedna z niewielu firm nawet jeśli nie jedyna w branży IT w Radomiu gdzie dają umowe o pracę jak ktoś się sprawdzi i składki od pełnej pensji a nie kombinowanie od minimalnej jak w innych pseudofirmach radomskich.

pawik

Kaskowo za zlecenia płacą terminowo. Czasami jest problem z terminami i pociskają nieźle, pare razy odczułem ciśnienie przy współpracy. Z tego co wiem to sporo umów podpisują na wdrożenia webowe. Co do pracy u nich w biurze nie wypowiem się, pracuję zdalnie ale generalnie pozytyw.

piotr_st

Pani(panie) Ritha, jeśli znasz tak doskonale firmę, to powiedz czy w niej pracowałaś i czy teraz pracujesz bo nikt sobie takiej osoby nie przypomina w firmie. Oraz daj znać kiedy musiałaś (eś) tak ciężko pracować po godzinach. Współpracuję jako programista z tą firmą od lat i mogę zagwarantować, że nikt nigdy nie pracował za darmo po godzinach jeśli wywiązywał się ze swoich obowiązków należycie. Osobiście przejąłem w tej firmie zdalnie prace po ostatnim programiście, który zostawił straszny bajzel po sobie i co właściciel ma głaskać taką osobę skoro poprawek musiałem wykonać dziesiątki po nim? Nie zauważyłem też aby kiedykolwiek wymagał ode mnie czy od zespołu siedzenia po godzinach. Więc albo się w pracy nie sprawdziłaś(eś) albo piszesz głupoty nie będąc nigdy pracownikiem firmy. Tak - klient jest najważniejszy w każdej normalnej firmie. Bo on zapewnia utrzymanie także pracownikom, a ci mają należycie wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Zostaw merytoryczną opinię o Ajmer - Radom

• Jak się pracuje w Ajmer?

Zobacz opinie na temat firmy Ajmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ajmer?

Ajmer