Opinie o Ajmer w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ajmer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ajmer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ajmer w Radom

Kol Nowy wpis

Bo nikt normalny kto już z tobą miał do czynienia nie będzie marnował czasu na polemikę czy udowadnianie ci czegokolwiek, to czas stracony po prostu. Wierze, że firmy mają co robić zamiast odpisywać na twoje zaczepki. Już widze jak wlasciciel ajmer, tekom czy innej firmy będzie marnował swój czas na przepychanie sie z internetowym trollingiem. Miej świadomość, że niektórzy zbyt bardzo cenią swój czas zeby odpisywać jakiemuś "NoNameowi". Masz kod ale nie masz klientów i to jest najwyraźniej twój problem skoro znajdujesz czas na pisanie o konkurencji. Zazdrość cie zżera skoro poświęcasz swój czas innym firmom zamiast obsługiwać swoich klientów.

Ajmer Nowy wpis

Szanowny Panie porównywanie mini stron wizytówkowych zawierających po kilka podstron jakie Pan przedstawia do strony jak nasza ajmer.pl, która posiada ponad tysiąc podstron w indeksie, zaawansowane animacje, oskryptowanie, zarzucając jej że jest cięższa to tak jakby porównywać platformę Youtube do stronki html stworzonej na zajęciach z informatyki. Tam gdzie jest skala tam jest większe obciążenie. Ważny jest efekt końcowy, który jest dla nas skuteczny. Pan jako rzekomo bardzo doświadczony programista powinien sobie z tego zdawać sprawę. Tym samym traktujemy Pana teksty na swojej stronie jako manipulacje, niedomówienie. I jeśli chciał Pan zwrócić ponownie na siebie uwagę po kilku latach ciszy to Panu się udało ale w negatywnym świetle. Utwierdzam się jeszcze mocniej, że nie jest Pan osobą do rzetelnej polemiki. Jeśli dokucza Panu fakt, że nasza firma jest wyżej od Pana w wyszukiwarce google co Pan nam jeszcze jakiś czas temu wypominał to proszę się podpozycjonować wyżej. Osobiście nie traktuję Pana jako konkurencji w żaden sposób a Radom nie jest naszym rynkiem docelowym. Jednocześnie nie pytał nas Pan o żadną zgodę na publikację treści na nasz temat na swoich stronach internetowych. W związku z tym zostało do Pana wystosowane oficjalne stanowisko od nas mailowo. Czekam na Pana reakcję w temacie. Dalsza polemika z naszej strony nie wchodzi w grę. Z poważaniem Daniel G. Ajmer.pl

Ajmer Nowy wpis

Nikt Pana nie cenzuruje, natomiast jak wielu innych zauważyło, mamy prawo traktować Pana zachowanie jako nietaktowne i naruszające granice zdrowej konkurencji. W związku z tym podtrzymuję prośbę z maila o wycofanie do dnia jutrzejszego publikacji na nasz temat, na którą nie miał i nie ma Pan naszej zgody do publikowania na swojej stronie. Niech Pan sobie publikuje na swojej stronie co chce dopóki nie dotyczy to innych podmiotów gospodarczych bez ich zgody. Zrobi Pan natomiast zgodnie ze swoim rozsądkiem.

Olga

Hej, rozglądam się za nową firmą i widziałam, że był u nich poszukiwany Webmaster. Od razu chciałam się upewnić, jaką stawkę teraz oferują. Sensowne zarobki są, ktoś pracował?

prac
@Olga

Sensowne w zależności od tego co umiesz, w Radomiu na pewno jedne z lepszych.

@prac

Czy możemy sami to ocenić, czy muszą się Państwo ukrywać za tajemnicą?

Jak dużo osób pracuje w Ajmer?

Moher

W Ajmer pracują graficy, koderzy, handlowcy ... całkiem duży zespół.

Czy Ajmer zatrudnia studentów?

ajm

tak firma zatrudnia studentów obecnie można aplikować na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Pozdrawiam

Honorata
@ajm

Czy w przypadku zatrudniania studenta z trybu dziennego istnieje możliwość elastycznego dopasowania jego grafiku do stanowiska pracy? Czy firma preferuje jednak tych z kierunków zaocznych?

ajm
@Honorata

istnieje możliwość dopasowania godzin

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ajmer? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
prac

Mogę powiedzieć tyle, że praca tutaj to spokój, normalność, luźna atmosfera, właściciel bezproblemowy, w wielu kwestiach idzie na rękę. Problemy rozwiązuje się tutaj przy stole na spokojnie, darcia nad uchem nie uświadczysz, właściciel wstawia się za pracownikami. Fajni klienci, spora swoboda działań, zarobki lepsze niż te typowo radomskie w innych firmach do jakich aplikowałem. Dobre miejsce na ucieczkę z korpo i pseudokorpo . Bardzo ciekawe szkolenia sprzedażowe z mojej perspektywy jako handlowca. Polecam

Wiecie, czy Ajmer udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Robek

Oczywiście, to już jest standard w każdej firmie.

Czy firma Ajmer w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

pr

W Ajmer są szkolenia wewnętrzne, kursy jak również szkolenia zewnętrzne, finansowane przez firmę.

moto(r)adom

Szkolenia wewnętrzne na wysokim poziomie, bardzo doświadczony zespół lubi też dzielić się wiedzą. Szczerze polecam :)

tomek

Zostałem odrzucony na teście bo w innej technologii robią ale mimo to pogadałem i dostałem od właściciela ajmer polecenie do innej firmy, która w moich tematach pracuje Sasie i aspnecie. Zaaplikowałem i mam robótkę. Dodam, że firma, w której pracuje teraz nigdzie oficjalnie nie prowadzi rekrutacji. Dlatego mimo, że nie w ajmer to uznałem, że warto o tym wspomnieć. Właściciel ajmer spoko gość i rzadko takie zachowania się dzisiaj widuje, że odpadasz ale mimo tego dostajesz cynk.

Olga

Czy jest prowadzona obecnie jakaś rekrutacja do Ajmer? Chętnie poczytam na temat całego procesu rekrutacyjnego. Jak on wygląda i czy składa się z paru etapów? Może ktoś odpowie i napisze mi dokładnie jak się dobrze przygotować.

Ola

Czy w firmie pracuje dużo osób? Z jakich technologii się korzysta i jaka jest atmosfera ? :)

Widziałem

Jak Ajmer spadł znów w wynikach wyszukiwania na 16 pozycję... Chyba chłopaki nie umieją...

@Widziałem

Szanowny Panie, niestety widzimy, że z powrotem zaczyna Pan po latach uprawiać swoje nic nie wnoszące do dyskusji posty na forum ajmer, systematycznie podszywając się pod różne nicki, próbując dyskredytować firmę z jakichś własnych, nikomu niezrozumałych tutaj dotąd pobudek, publikując swoje nic nie wnoszące do dyskusji posty i próbując zwrócić na swoją osobę tutaj uwagę, niestety w negatywnym wt ym przypadku kontekście. Proceder ten trwa od wielu lat. Cieszymy się z Pana sukcesu jak wysoko jest Pan w serpach ale niestety średnio nas to interesuje i nie życzymy sobie aby Pan nakierowywał dyskusję na tym forum na swoje tematy, co do których zasadności wiele osób już tutaj wyrażało wątpliwości. Informujemy również, że nie jest już Pan anonimowy, znamy Pana adres www, dane kontaktowe, adresy IP i dane geolokalizacyjne uzyskane na wniosek do postępowania wobec Pana osoby. Jeśli nie zaprzestanie Pan w trybie niezwłocznym postowania na tym forum informacji nastawionych na szkalowanie Ajmer.pl i swoich docinek co do zespołu pracującego w firmie, sprawa zakończy się postępowaniem prawnym przeciwko Pana osobie.

@Ajmer

Szanowny Panie Tak jak powiedziałem przez telefon, jeśli Państwo przeproszą mnie na forum ja również jestem w stanie to zrobić (mogę przeprosić pierwszy, ale to Państwo pisali o moim aparaciku słuchowym i o tym, że nie mam kwalifikacji) Nie będzie tak, że Państwo będziecie grozili mi prawnikami i sądem, a sami manipulujecie. Nie dam się zastraszyć Napisałem, że jestem wyżej, firma Ajmer spada w wynikach wyszukiwania, co jest zgodne z prawdą i mam prawo o tym napisać Państwo (a w zasadzie być może koledzy z Radwaga lub innych firm) zaczęliście swoją tyradę i kłamstwa na mój temat, więc odpisywałem w podobnym tonie Jeśli Państwo przeproszę za kłamstwa (nie tylko Ajmer, ale również inne osoby, które się tu wypowiadały na temat moich umiejętności) to ja również jestem w stanie zakończyć spór. Jednak mam prawo pisać, że Państwo spadliście w wynikach wyszukiwania Jeśli Państwo to przyznają, to zgadzamy się w tej kwestii i proszę zaprzestać prowokować mnie, pisząc na mój temat bzdury Ja również zostałem zmanipulowany co widać w opinii Google na mój temat - niby moje strony są takie złe Proponuje takie rozwiązanie - gdy Państwo na nie przystaną, przeprosimy się na wzajem i zakończymy spór jak to było wcześniej - Przyznają Państwo, że są niżej ode mnie w wynikach wyszukiwania, co ma wpływ na wartość wykonywanej pracy - Zobowiążą się Państwo do tego, że gdy ja przeproszę Państwa, Państwo przeproszą mnie i rozejdziemy się w zgodzie (może być na goworku tylko, bo ja nigdzie indziej nic na Państwa temat nie publikowałem) - Gdy ja spadnę w wynikach wyszukiwania, będą Państwo mogli o tym napisać na forum (klienci końcowi mają prawo wiedzieć kto dobrze wykonuje swoją pracę a kto trochę gorzej), z kolei ja będę mógł napisać to samo o Państwa pracy ( i innych firm z Radomia), gdyż nie będzie tak, że Państwo opowiadacie o mnie, że nie mam kwalifikacji a tymczasem mam wyższe pozycje w Google niż Państwo, bo ja to umiem zrobić Pozdrawiam

Reck Kanc
@Wyklęty

Szanowny Panie, próbowaliśmy polubownie z Panem porozmawiać i nie raz proponowaliśmy Panu na drodze kontaktu tutaj polubowne zaprzestanie wypisywania nieprawdy na temat firmy mocodawcy. Widzę, że w chwili obecnej nadal Pan idzie "na noże". Trudno nie dogadaliśmy się, proszę oczekiwać w takim razie kontaktu od pełnomocnika na temat postępowania. Z poważaniem

@Reck Kanc

Oczywiście, do zobaczenia w sądzie Z poważaniem

Albert
@Reck Kanc

Co jest kłamstwem, skoro sami Państwo przyznali, że Wyklęty jest wyżej w wynikach wyszukiwania? Skoro to dla Państwa nie jest ważne, czemu Państwo zamiast przyznać rację i się pogodzić idą na noże? Przecież widać, ze Wyklęty chciał zgody i dba o dobro klienta

@Albert

Człowieku co ty piszesz on chce zgody? On każdemu pracodawcy uprzykrza życie od lat i jawi się jako wielka ofiara. Sam wchodzi, zaczyna nieproszony jakieś głupie docinki a potem ryczy, że wszyscy go objeżdżają. Poczytaj sobie inne jego posty w internecie jak opisuje i lamentuje nawet na swoją własną rodzinę. Ten człowiek ma od lat problem, który przelewa na firmy, które nie chcą mieć z nim do czynienia. Nawet na jego stronę www już jacyś klienci niezadowoleni glany mu wystawiają. Normalnie pozycjonerski fenomen i co z tego jak podejście i usługi lipne. Brawo Ajmer, wreszcie się ktoś wziął za tego uprzykrzacza. Mam nadzieje, że szybko doprowadzicie sprawę do końca.

Albert
@radwagprogr

Nie widziałem, by jechał swojej rodzinie Z tego co kojarzę, napisał, że Ajmer spadł w wynikach, klienci mają prawo wiedzieć kto wykonuje swoją pracę fachowo Z tego co wiem spadki są objawem źle wykonanej pracy Być może to chwilowe i strona Ajmera powróci Wy z kolei zaczęliście z nim cisnąć, robić sobie z niego jaja Po co go nakręcacie? Po co podnosicie spiralę nienawiści Moim zdaniem nie wiedzieliście co napisać, to wciągnęliście go w gófnoburzę, by mieć się o co do niego przyczepić, bo od samego początku gdy pisał o niższych pozycjach nie mieliście powodu. Wybacz, ale prowokowanie nie jest fajne Czemu uważasz, ze to (usunięte przez administratora) docinka, że ktoś napisał, że konkurent spadł w wynikach? Skoro mówili o nim, że nie umie programować, (a przyznali to), a teraz okazuje się, ze on daje radę, a np taki Ajmer, spada w wynikach wyszukiwania to chyba ma prawo się bronić i napisać jak jest. Co byś czuł gdyby jechali po Tobie, a okazywałoby się, że jesteś dobry, a mimo to nie lubili by Cię, bo nie chciałeś się zgodzić na warunki, które nie były w żaden sposób negocjowalne? Wy znów postawiliście mu ultimatum, on chciał negocjować. I piszecie, ze to on chciał na noże. Ja widzę coś innego. Chciał iść na kompromis. Być może z pewnych rzeczy by zrezygnował, ale zostaje sytuacja, w której nie chcecie z nim rozmawiać, dyktujecie warunki, rozmawiacie z pozycji siły. Moim zdaniem nie dajecie się mu rozwijać, bo nie robi tego co mu każecie Z tego co pamiętam, chcieliście mu płacić tyle samo co innym (tak pisał), co jest niezgodne z zasadami kapitalizmu, systemu, w którym żyjemy. Jeśli za 15 pozycje ktoś liczy kwotę x, a on ma pozycje 3 i umie na nią wejść, to chyba logicznie, ze nie powinien zarabiać tyle co osoba, która umie wypozycjonować stronę na pozycję 15, tylko więcej. Udajesz, że nie rozumiesz? Udajesz, że to nie ma wartości? Udajesz, że wszyscy informatycy bez względu na osiągi powinni zarabiać tyle samo? Tylko w komunistycznej filozofii W kapitalizmie im więcej zysków generujesz, tym więcej zarabiasz. Tylko (usunięte przez administratora) płacą po równo nawet jeśli ktoś osiąga bardzo dobre wyniki. Nie jest powodem do nazywania kogoś złym programistą, jeśli nie chce pracować za niższe stawki, jeśli jest więcej w stanie wygenerować niż kolega biurko obok. Jeśli dla Was pozycja w Google nie ma znaczenia, czemu nie pójdziecie na kompromis? Publikujcie na Goworku czy gdzieś pozycje swoje, by klienci wiedzieli jak wykonujecie swoją pracę. Jeśli pozycja nie ma dla Was znaczenia, napiszcie, że jest lepszym pozycjonerem jeśli jest, jeśli nie, przedstawcie dowody, wyśmiejemy go, albo powiemy, żeby się wziął za robotę i naukę Zachowujecie się jak politycy - chcecie ustawą czy wyrokiem ustalić kto ma kompetencję. Ustalcie sobie konkurs kto jest lepszym pozycjonerem. Skoro go deprymowaliście, to on teraz cierpi i się odgryza tym samym czym Wy jemu. Pokażcie kto ma skilla i niech ten konflikt trwający wiele lat się w końcu zakończy. Napisać Wam szkic konkursu na pozycjonowanie do dalszych negocjacji? Myślę, że wszyscy na tym zyskają i miasto pokaże jakich ma zdolnych programistów i obie strony konfliktu czyli pracodawcy oraz programista wyklęty, bo rozwiążą konflikt, który ciągnie się jak Moda na sukces

@Albert

ALBERT (wyklęty) skończ waść pisanie z 3ciej osoby i udawać osobę postronną, bo wiadomo, że piszesz sam o sobie, teraz sie usprawiedliwiasz, znowu zmieniając nick. Ajmer dobrze robią, taki sam problem miały z Tobą firmy na innych forach i na naszym też i sprawa nie dotyczy tylko pisania o serpach ale wieloletniego nękania i prób przedstawiania firm w negatywnym świetle i to w wielu przypadkach w tematach nie dotyczących zatrudnienia. Zarówno my jak i z ajmera prosili ciebie wielokrotnie, że już wszyscy wszystko wiedzą i żebyś zaprzestał zaśmiecania forów pracowniczych wpisami nie na temat oraz angażowania adminów goworka do systematycznego czyszczenia wpisów, które tutaj osoby nawet postronne zgłaszają do usunięcia bo mają cie dość. Ty nie rozumiesz i od lat walisz te swoje wywody, zablokowali cie na twojego pierwotnego NICKA i IP to wypisujesz z kolejnych. U nas po prostu puścili to płazem z braku czasu a w Ajmer wreszcie zrobią z tym bałaganem jaki wywołujesz porządek, bo nie potrafisz po prostu sobie pójść, zająć się swoim życiem tylko pasożytujesz na innych firmach. Tyle nie gadam dalej z tobą bo to daremne zdzieranie klawiszy. Zobaczymy jak będziesz sie tłumaczył jak ruszą sprawy od ajmera. Powodzenia

@Albert

Szanowny Panie (Albert, Wyklęty, imienia i nazwiska nie publikujemy ze względu na ochronę danych) to jest nasza ostatnia polubowna wiadomość, naprawdę nie chcemy Panu robić problemów, dobrze Pan wie iż nie jest już anonimowy, zwłaszcza po ostatniej rozmowie. Co do serpów niestety nie mamy obowiązku do niczego się tutaj przyznawać ani deklarować, bo raz - nie jest to tematyka tego forum, dwa - skupia się Pan na frazach radomskich a na kilkadziesiąt fraz innych kluczowych strategicznych dla nas Pana strona jest niżej od naszych, może sobie to Pan analitycznie sprawdzić są do tego narzędzia i nie mamy tego zamiaru tutaj wznosić. Uważamy iż obejmowanie parametryzacji skuteczności na podstawie kilku fraz nie biorąc pod uwagę innych jest niemiarodajne. W związku z tym Pana opinie co do sukcesu SEO są tak subiektywne iż tłoczenie tego tematu dalej nie ma sensu i uważamy je za szkalujące, widząc jakimi wąskimi parametrami skuteczności Pan się posługuje, wprowadzając czytelników w błąd. Finalnie uważamy, że nie jest podstawą tego forum aby "bić się na szabelki" w tym temacie, który dla większości kandydatów tutaj nie ma żadnego znaczenia, ponieważ poszukują innych informacji. Konkludując To co napiszemy teraz jest kluczowe. A mianowicie jeśli spotkały Pana jakieś nieprzyjemności od pracowników, współpracowników tutaj się udzielających bez mojej wiedzy, ślę przeprosiny do Pana osoby. Nie oczekuję przepraszania z Pana strony, bo zdaję sobie sprawę, że ze względu na Pana temperament może być z tym ciężko. Jedyne czego oczekujemy to aby Pan zaprzestał pisać na niniejszym wątku wpisów nie powiązanych z Pana doświadczeniem dotyczącym zatrudnienia w naszej firmie, którego de facto nie było. Tym samym jesteśmy w stanie wstrzymać dalsze postępowania wobec Pana osoby zgodnie z tym o czym nasz pełnomocnik Pana poinformował. Informuję, również, że żaden Pana wpis od teraz już nie jest anonimowy. Z naszej strony zadbamy o to aby nikt z zewnątrz nie odnosił się więcej tutaj do Pana osoby, jeśli Pan sam nie zacznie uskuteczniać wpisów w naszą stronę. Nie jest to próba "uciszania Pana" od dzielenia się opiniami ale prośba do dawania opinii wyłącznie w tematyce niniejszego forum. Jeśli przystaje Pan proszę o krótką odpowiedź czy zaprzestanie Pan wpisów na niniejszym wątku. Krótka odpowiedź wystarczy. My gwarantujemy wówczas brak reakcji z naszej strony wobec Pana osoby. W przeciwnym wypadku, jeśli nie godzi się Pan przystać na naszą propozycję, odcinamy się od konwersacji i będzie mi bardzo przykro co do następstw. Dziękuję i czekamy na odpowiedź do jutra.

@Ajmer

Dziękuje za przeprosiny Nie obawiając się konsekwencji wiedząc, że racja jest po mojej stronie (ogólnie, bo co do SERPów być może mają Państwo inne ciekawe niszowe frazy) również i ja przepraszam, iż zbyt często postowałem na temat wyników w Google, które uważam za ważne (nie najważniejsze) Cieszę się, że są takie osoby jak właściciel firmy Ajmer, który jak przystało na właściciela gospodaruje dobrze. Gdy byłem na rozmowie z Państwem, szczerze mówiąc nie wiem z kim rozmawiałem, wnoszę, że nie z właścicielem, gdyż ten wydaje mi się w porządku człowiekiem. Chociażby wiadomość na którą odpisuję o tym świadczy Nie wiem jak pracownicy programiści w mieście musieli obawiać się konkurencji z mojej strony, że aż naopowiadali takich bajek, że Panu (i nie tylko Panu, w innych firmach, kolesie też opowiadali jaki to cieniutki jestem, ja w milczeniu tylko słuchałem) ciężko uwierzyć w to, że ja również jestem w stanie przeprosić To tylko potwierdza z czym muszę się zmagać... Cóż, podobno pokonywanie przeszkód hartuje Spadek Ajmera w wynikach wyszukiwania to nie powód do triumfu, wręcz smutno mi, że nie mam się z kim ścigać Nudno by było bez Ajmera, dlatego życzę, by udało się czas pandemii wykorzystać na podniesienie jeszcze bardziej jakości usług i znów spotkamy się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Ja już rozpoczynam proces podnoszenia skilla, mam nadzieje, że będę miał (a być może już mam tylko tego nie wiem) godnych konkurentów Już dzisiaj życzę Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i owocnego roku 2021 Mam nadzieje, że pandemia, która wyniszcza nas ekonomicznie i psychicznie najdalej wtedy się zakończy a ten czas zostanie spożytkowany konstruktywnie zwłaszcza przez branżę IT Tymczasem Pozdrawiam Radwagoskich nadal nie pozdrawiam... Komentować nie zamierzam... Przynajmniej na tym forum... Każdy ma swój rozum i po przeczytaniu poprzedniej wiadomości od radwagoskich programistów sam sobie wnioski wysnuje...

WitoldZostałSam

SERPy nie ogarnięte, nie ma nikogo na moje miejsce

radwagprogr

Widzisz wyklęty (janina, ojciec pijo) głupio ci tak trochę, piszesz popeliny a potem co dzien wchodzisz zobaczyć czy oby ktoś się dał sprowokować na twoje pajacowanie i zaczepki. A tu bęc, nikt ci już nie pisze nawet tego nie czyta. Nikogo twoja postać nie interesuje. Zostałeś sam ze swoim kompem, karmiący się swoją własną trolomanią i najwyraźniej umacniającym się aspergerem;)

radwaprogr

A to juz paker za 70 na godzine mówisz a nie programista. To wkoncu programujesz czy pakujesz? Kurde mega talent. Coś ciekawego jeszcze napiszesz? Ja tu czasem zaglądam do ajmerów lubie sobie poczytać i poskrinować twoje teksty, ziomkom pokazać, zawsze jakiś ubaw w pracy jest;) No napisz coś jeszcze;)

radwaprogr

Myslisz ze tym samym robisz im straszną konkurencję i im klientów zabierasz, np tak jak nam? W sumie nie ma to jak pozytywne myślenie;)

Janina z Wąchocka
@radwaprogr

Radwag nie zrobił mi konkurencji na polu marketingu internetowego. SERPy nie ogarnięte, Witold nie umie zatrudnić specjalisty, za mało płaci

Agrotech

Rewelacyjna firma. Wykonali dla nas zaawansowaną stronę dla placówki agrotechnicznej. Panowie zagwarantowali szeroki dostęp do materiałów graficznych, zmysł i stylistykę jakiej nam brakowało u poprzednich wykonawców. Strona funkcjonuje bez zarzutu i jest łatwa w zarządzaniu. Również jest to jedna z tych firm, w której konsultant przynajmniej ma pojęcie o czym mówi i nie klepie wyuczonych regulek. Nasz serwis o tematyce agrotechnicznej można zobaczyć w portfolio firmy. Pozdrawiamy ekipe ajmer. Zczskr

wtf
@Agrotech

koles, to jest miejsce na opinie o pracodawcy, a nie wykonawcy twojego projektu. na stronie oficjalnej ajmer zamieszczaj swoje wypociny.

do Agrotech
@Agrotech

Szanowni Państwo, tutaj ocenia się pracodawcę, a nie sprzedawcę usług. Czyżby wpis jakiegoś znajomka Danego?

Dany
@do Agrotech

Oj widzę "znajomy" użytkowniku, że coś cie ten Ajmer od dłuższego czasu wadzi. A może by tak czas zająć się sobą samym a nie odgrzebywać wpisy sprzed lat na czyjejś firmie i czepiać się ludzi, którzy spontanicznie postawili opinie? Prosiłbym przekierować swoje teorie spiskowe gdzie indziej.

A ku ku
@Dany

Dany, czemu w SERpach jesteś tak nisko? Dany, nie wygłupiaj się, wypozycjonuj się wyżej ode mnie Czyżbyś nie umiał? SEOmany nie umiejo?

@A ku ku

Szanowny Panie nikogo z nas nie obchodzą Pana serpy, to nie jest piaskownica, gdzie będziemy się wykłócać kto ma lepszą zabawkę bo jest bardzo dużo innych zabawek;) Proszę się radować i cieszyć ze swoich serpów. A zmartwienie co do naszych efektów marketingowych pozostawić nam, to nie w pańskim interesie. Może Pan sobie nie zdawać sprawy ale są firmy, które naprawdę na obecnym etapie nie potrzebują serpów do działań marketingowych. Ale ciężko to wytłumaczyć konkurencji, która widzi tylko frazy w google licząc na złote góry w efekcie.

Seomanek

Człowieku a czy ty z choinki sie urwałeś? Myślisz, że firma dla której jesteś co najwyżej nickiem anonimowym bedzie ci sie spowiadać co robi bo jesteś ciekawy? Kogo tu obchodzi z jakich ofert korzystasz a jakich nie. To miejsce dla osób zainteresowanych pracą a nie poszukiwaczy informacji. I mniej wiesz tym spokojniej śpisz. Tyle w temacie

seomanek

Wyklęty, znowu zmieniłeś nick, myślisz, że swoje ip zamaskujesz? Wszyscy już znają twoją super hiper stronę. Widzę, że do dnia dzisiejszego masz fobię na punkcie swojego jestestwa na google w Radomiu trwającą od kilku lat. Widzę, że masz w efekcie tak dużo pracy, że siedzisz na forum pracowniczym i zatruwasz życie innym. Jeśli w ajmer chcielibyśmy się spinać na Radom to byś był już dawno w odmętach internetu. Poza tym nie chciałbym wymieniać listy fraz na jakie jesteśmy ogólnopolsko w serpach bo być w totalny kompleks popadł, zamknął się w sobie i wtedy nie mielibyśmy już rozrywki w formie twoich postów tutaj. Naprawdę nie zależy nam abyś od nas zamawiał usługi i mało nas interesuje co byś ty zamówił i od kogo. Ciesz się, że masz wysoko serpy i zlecenia ci płyną lawinowo i tyle. Czego jeszcze chcesz od życia. Od nas sie nic nie dowiesz i marnujesz tutaj tylko swój czas a admin zaraz wykosi twoje wpisy stąd ponownie, widząc jak nie na temat piszesz.

seomanek

?;xDXDXD (usunięte przez administratora) Czy ty jesteś normalny dzieciaku? Właściciela tu nie ma i nawet nie czyta tych popelin tego możesz być pewny. A twoje wpisy zaraz znikną bo ja za to w marketingu u nich odpowiadam.To szczyt totalnej abstrakcji na forum pracowniczym jakieś Wehrmahty wypisywać. Odpowiadając na twoje pytania co do nauczania portfolio itp, G. cie to obchodzi, możesz sobie piać i wyć tutaj, twoje wpisy będą usuwane a nikt nie będzie i tak ci się spowiadał ze spraw firmowych, niezwiązanych z tematem forum. I nie zmieniaj ciągle nicków, robisz g..pka tylko z siebie tutaj.

Merytoryczny
@seomanek

Chcesz merytorycznie proszę bardzo Nie macie z czego się spowiadać. Poszlaki wskazują na układ radomski oraz na oszukiwanie klientów, czyli wciskanie im ciemnoty Znamy nieuczciwe praktyki firm marketingowych i owszem Państwa działania w pewnych aspektach mogą pochodzić pod nieuczciwą konkurencje, a przynajmniej podchodziły, bo teraz w obliczu porażki chyba boicie się mnie nazwać najgorszym programistą w Radomiu :D Ja to tylko ukazuje, by klienci mieli świadomość Ty odpowiadasz... ale będą jaja jak wpisy nie znikną... Aż strach zatrudniać takich marketingowców ;) G mnie to obchodzi? Ha Ha Ha. Rynsztok słowny Brecht z Was jest. Napisz lepiej jak to jest z tymi tajnymi frazami

@Merytoryczny

Merytoryczny (Wyklęty), nikt tutaj nawet nie wspomniał ani krzty o tym, że ciebie traktuje jako poważną konkurencję. A na pewno nie Ajmer, właściciel nawet pewnie nie wie o istnieniu twojej strony bo mu nie wspominam o tym co tu piszesz, szkoda czasu bo i tak to usuną. Jesteś samozwańczym konkurentem bo złapałeś na swoją wątpliwej jakości stronę pozycje w mapkach i radomskim seo. No gratulacje, sukcesz na miarę korporacji naprawdę. Sukcesem naszym jest to, że nigdy się nie dowiesz na co serpujemy bo ta wiedza jeszcze bardziej ci by zaszkodziła na samopoczucie. Ewentualnie możesz napisać podanie do firmy z prośbą o udostępnienie, może właściciel się odniesie:) Porażką jest to, natomiast, że musisz siedzieć na forum firmy, w której od lat pracuję i z jakiś prywatnych, osobistych frustracji usilnie wmawiać, że firma, jest słaba czy knuć teorie spiskowe, że porażke jakąś ponosi bo cie nie zatrudnili albo coś. Tak samo pisaleś na forum innych firm m.in Radwagu, Humansoftu i innych z branży. Mam pytanie bo był z Tobą spokój przez pare miesięcy Wyklęty (czy jak tam sie nazywaleś), bo admini cie poblokowali. Teraz widzę znowu wracasz, czyżbyś tabletki zgubił? Sorry ale swoim durnym zachowaniem sam prosisz o riposty tego typu.

@Merytoryczny

PS. Poza tym jak nie usuną twoich wpisów to mi wszystko jedno, ludzie będą mieli rozrywke z czytania twoich bajek. Już nawet nie musimy namierzać twojego IP czy strony, wystarczy słowo "układ radomski" i wiadomo, że to Wyklęty wraca w najczystszej postaci podszywając się pod inne nicki bo na swój pierwotny z automatu jest blokowany po forach:)

@Seomanek

Tak, tak, tak. U Was nadal programują na kartkach CSS? Bo co? nie mieli na komputer? :D Może Wam kupić jakiego PCta :D To była beka na lata. Lepiej odnieś się do tego, czemu na Polną się przenieśliście Owszem, uważam, że klienci powinni sprawdzać co kupują i powinni pytać mnie i Państwa o wyniki Do reszty się nawet nie odnoszę, bo co odpowiedzieć na inwektywy

Seoomanek
@Zbyszek

Zbyszek(programista wyklety). Co ma Polna i siedziba firmy do sensu twoich wpisów? Co mnie obchodzi gdzie ty sie przeniosles mozesz sie przenosić z kuchni do lazienki z laptopem i mam to gdzieś. Twoje wpisy sie nie trzymają kupy i są na poziomie schizofrenika i bez sensu. To pokazuje wyklety, że przez lata nie zmądrzałeś ani trochę. A juz bylismy tu pewni ze wreszcie ci sie życie ułożylo w trakcie chwilowej ciszy od ciebie czego my i inne firmy gdzie zatrudnienia nie znalazles ci życzyły. Ale niestety ty ciągle wracasz nieproszony od lat i nadal twoim jedynym sensownym zajęciem są zeschizowane wpisy po forach pracodawców.

Piterson
@Zbyszek

Seomanek. Widzę jedną zaleznosc u tego kolesia. Za kazdym razem jak ajmer czy inna firma it lokalna prowadzi i zamyka rekrutacje to koles wraca na profile tych firm z glupimi docinkami. Podejrzewam, ze w ten sposób probuje sie dowartościować i uspokaja swoje frustracje w związku z brakiem propozycji zatrudnienia. Innego wytlumaczenia takiego postepowania nie ma.

@Seoomanek

Aha... teraz jesteś moim terapeutą i stwierdziłeś, że zeschizowałem, bo tak postanowiła tajna rada Radomia Więc tak - chcieliście mi płacić 20 zyla na godzinę, dzisiaj zarobiłem tysiaka. Hmmmm czekaj czekaj, co jest lepsze... tysiąk w dzień czy pensja 20 zyla na godzinę hmmmm Nie stać Was było na mnie, wiele firm, które mnie nie zatrudniły dzisiaj ledwo przędą :D. Jedyna na czym się trzymają to kroplówka z Caritasu :D Piszesz coś Seomanek o przenoszeniu się z ubikacji do salonu, a co masz napisać? Lepiej pracować zdalnie niż z Polnej. Ja do kibla z laptopem nie chodzę, aż tak od instagrama nie jestem uzależniony :D. Fejsbunia też nie przeglądam na klopie. Ogarnij się Jak taki wylewny jesteś, opowiedz nam co robi Dany na sedesie, zachodnie korpo chętnie zapłacą za takie info. W sam raz materiał do przetwarzania w chmurze za pomocą narzędzi analitycznych BIG DATA Nie stać Was było na mnie :D SEOmanek, nie umiesz mnie wyprzedzić w SERPach, uczyć się nie chciało, to wypad do pracy za 20 zyla na godzinę !

radwprogr
@Zbyszek

Ludzie nie spinajcie się nad komentarzami człowieka o nickach ZBYSZEK, A KUKU, Merytoryczny. Po treści wpisów widać, że to ten sam samozwańczy Programista Wyklęty, który poblokowany na goworku na swojego nicka co chwila posługuje się innymi nickami i próbuje szkalować wszystkie firmy it w Radomiu. Tak było w Radwagu skąd trafiłem na ten wątek, Masterdev i Humansoft i innych, w których albo pracował bardzo krótko albo wcale. Z tego co wiem w Ajmer nawet nigdy nie pracował ani nie był na rozmowie a przekłamuje, że firmy stać nie było. Tak samo jak w Radwagu u nas nie chcieli go to narzekał, że sie rozwijać nie mógł i firma słaba. Na imie ma Mateusz, ma cienką stronę internetową, zakompleksiony człowieczek, z poważnym zaburzeniem komunikacji i interpersonaliów, z którym bardzo ciężko się rozmawia. Udaje biznesmena, prowadząc działalność freelancerską z mieszkania (najprawdopodobniej mieszka z mamą lub rodzicami). Denerwuje go za każdym razem to jak inne firmy przędą lepiej niż on. Jak nie ma zamówień to próbuje wypisywać durnoty na profilach konkurencji. U nas na profilu go poblokowali to teraz przyszedł do was. Proponuję firmie ajmer zgłosić do admina i go usuną po IP. Szkoda czasu on nie zrozumie, uwierzcie miałem bezpośrednio z nim do czynienia a n Radwagu zaspamował nam pół forum

@radwprogr

No tak... W Radwagu posadzili człowieka i miał się rozwijać sam. Ty nie pracowałeś w dobrych firmach IT człowieku, więc nie wiesz jak jest. W dobrych firmach kierownik pomaga rozwijać się programiście, w Radwagu może co najwyżej dostać opr za nie zrobienie na wczoraj Zadzwonił kiedyś (usunięte przez administratora)z mojego polecenia do programisty z prawdziwego zdarzenia, to się potem całe polskie IT śmiało z Was. Zresztą z Radomia się śmieją wszyscy. Ale wypisuj tu jacy jesteście wspaniali, a Wyklęty słabiutki. Jakie zlecenia? Chłopie, ja się od zleceń opędzić nie mogę, ale biorę tylko te za dobrą kasę. (usunięte przez administratora)

Radwagprogr
@Zbyszek

Tylko (usunięte przez administratora) uwierzy w twoje bajeczki jakbys miał zlecenia to bys nie wypłakiwał się ani u nas ani na ajmer jako to nieuczciwą konkurencje robią tylko jak prawdziwy fachowiec sje zamknął i robił swoje. A tak wychodzisz na jakiegoś rozkapryszonego małolata.

Marzena
@Radwagprogr

Gdyby firma bya dobra, zatrudnia by dobrego specjalistę. Ciągła rotacja źle świadczy o firmach. Długoletnie szukanie fachowca także

Marzena

A to nie ma firm, gdzie nie ma takiej rotacji jak w radomskim IT? Boli radomskie firemki, że nikt nie chce robić za radomską pensję :D Sam sobie załóż firmę i tyraj sam, po co Ci pracownicy jak nie umiesz ich utrzymać dłużej przy sobie

@Marzena

Ja nie wiem do kogo ty mówisz, ja firmy nie prowadzę ale lubię czytać twoje wypociny i śmieszne podszywanie się pod lewe nicki, zarówno tutaj czy na radwagach i innych. Zaraz może bedziesz Grażyną albo Janiną? Ja nie zatrudniam ludzi bo nie jestem byznesmen jak ty. Więc skoro krytykujesz czy tutaj czy gdzie indziej to pokaz sam jaki jesteś chojrak. Pozatrudniaj za takie pieniądze jak powinno się ludzi w radomskim it zatrudniać, żebyś nie miał rotacji a potem pochwal się jak ty pięknie i wspaniale utrzymujesz pracowników a inni nie dają rady. Wtedy bedziesz kozak, póki co jesteś internetowym moherem tyle w temacie.

Antek

Bardzo dobry pracodawca, profesjonalny w tym co robi więc z pewnością warto starać się o prace w firmie, polecam.

Rob

Firma aktualnie rekrutuje na stanowisko Web Developera, front end. Ostatnio w aktualnościach na ich www znalazłem. pozdr

kand
@Rob

Byłem na rozmowie o front end, generalnie miłe wrażenie, rozmowa (zakładam, że z właścicielem) w porządku na luzie bez nadęcia. Były ogólne pytania o umiejętności a potem dokładnie z tych pytań test na przeróbki gotowego projektu w stylach, dopisywanie klas itd. Zobaczymy co dalej.

rozmowny

Byłem na rozmowie na specjalistę do sprzedaży. Specyficzne podejście firmy, nie miałem możliwości zapoznać się z jej profilem bo na rozmowę trafiłem prosto po przyjeździe do miasta i masa spraw prywatnych. Rozmowa trwała może 4 minuty bo na pierwsze dwa pytania czym się dokładnie firma zajmuje nie byłem w stanie dokładnie odpowiedzieć osobie, która rozmowę prowadziła i poprosiłem aby mi przybliżyła profil firmowy. Prowadzący może odparsknął dwa zdania o firmie i powiedział, że jak będzie zainteresowany to się odezwie w ciągu tygodnia. Niby rozumiem, że to moje nieprzygotowanie ale jak już się kogoś fatyguje na spotkanie to przynajmniej miło by było z kandydatem porozmawiać te parenaście minut i nie skreślać odgórnie. Nieciekawe wrażenie jak dla mnie.

@rozmowny

Gratuluję podejścia, jeśli przychodzi Pan na rozmowę o specjalistę do sprzedaży, nie wiedząc czym zajmuje się firma to jest to ordynarny przykład nieprzygotowania to takiego stanowiska już na wstępie. Gramotny kandydat nawet jakby wpadł na rozmowę z "biegu" to odpaliłby telefon i przynajmniej minutę zerknął na stronę firmy i czym się zajmuje aby chociaż zaimprowizować/ Potem się Pan dziwisz, że prowadzący nie chciał z Panem toczyć dalej rozmowy, a po co?

Programista Wyklęty
@kol

Rozpisałem się, ale usunąłem... Chyba po tej odpowiedzi Pana kol wiemy co sprzedaje firma, a przynajmniej się domyślamy

@Programista Wyklęty

Uczyniłeś dobrze, że usunąłeś, nie rozpisuj się szkoda tuszu, twoje wpisy już są dawno na wielu forach usuwane za zaśmiecanie. Nawypisujesz się wierszy i poematów a za pare dni reset i nie ma...;)

Kleks

Spamują na maila ofertą w której proszą o zgodę na wysłanie oferty.

mezox
@Kleks

faktycznie wielki problem....., koniec świata wręcz. Tysiące firm składa zapytanie o zgodę na przesłanie oferty, sam takich otrzymuję multum i jakoś żyję bo wiem, że mój adres jest w bazach firm jako publiczny, firmowy. Zapytanie o zgodę to nie oferta. Pewnie ktoś im realizuje tego typu kampanie i już.

@mezox

Spam to Spam, a niechciana oferta handlowa choćby nie wiem jak nieudolnie wciskana pod pretekstem zapytania o zgodę to nadal niechciana oferta handlowa. ;) Już nie wspominając o tym, że wysyłana do firm z tej samej branży. ;) Poza tym Panie mezox ja nie pytałem o Pana zdanie w tym temacie, czy Pan lubi SPAM czy nie i czy jakoś żyje czy nie, więc nie wiem po co ten wywód oraz próba wybielenia i złagodzenia zwykłego SPAMingu, którego zdecydowanie chwyta się firma Ajmer z Radomia. :)

mezox
@Kleks

bo współpracuje z tą firmą i sprawy spamu w pańskim mniemaniu zalatwia sie z firma mailowo - telefonicznie jeśli jest pan poruszony aż tak bardzo. To jest forum dla ludzi, którzy chcą się dowiedzieć jak się pracuje w firmie. Kampanie mailowe są standardem dzisiaj na rynku. Uważam, nieuzasadnionym psucie wizerunku dobrej firmy, w tym mojej pracy wypisywaniem tutaj o spamie, tym samym pana post też mogę uznać za spamowanie forum ludzi, którzy są zainteresowani pracą w firmie. Po prostu robienie z niewielkich rzeczy wielkiego Looool. To tyle w temacie

@mezox

Strona jest do wystawiania opinii o firmach, moja opinia odnosi się do tego w jaki sposób przeprowadzany jest marketing, a o dobry wizerunek firmy dba się, a nie próbuje wymuszać go. Niech Pan już skończy z tymi deminutywami - mogę zacząć drążyć głębiej, zaczynając od rejestracji bazy mailowej w GIODO, procesach zabezpieczania danych w firmie i nielegalnym przetwarzaniem danych. Radzę nie ciągnąć dalej tej rozmowy i zadbać o poważny marketing, a nie podwórkowe zabawy z nieudolnymi botami to takich sytuacji nie będzie.

qqq

Ja cię nie podpuszczam, ale SEOmotive jest bardzo chwalony przez klientów, nawet tu, na goworku. Czyżby byli lepsi od ciebie? Musisz coś z tym zrobić a już na pewno napisać im, że to ty jesteś lepszy.

qqq

A, zapomniałem, że twój internet ogranicza się do radomia......

kol

Wyklęty, już ci kiedyś wspominałem 100tki wpisów temu, że ajmery robią poważne tematy w serpach ogólnopolsko dla firm przemysłowych oraz MiSP, mają taką bazę klientów, że twoje radomskie strony internetowe z samolotem w tle naprawdę nie robią wrażenia a ilość fraz na jakie oni występują w topach a o których nie masz pojęcia mogłaby cię zmartwić. Wiem bo współpracuje z nimi przy projektach. Myślisz, że ktokolwiek będzie się dłubał przy takim nawale pracy w bicie się o mało znaczącą frazę i to na Radomiu, gdzie rynek jest czosnkowy i która da może z jedno dwa zapytania miesięcznie? Bez jaj.....

kol

nie mam czasu bo mam prace, popromować się możesz, długo to nie potrwa bo pewnie znowu cię zmoderują i pousuwają twoje komentarze bo zgłoszenie o spamowanie nie na temat już poszło. Radości i szczęścia

kol

Ps. Nie kłam, nikt z ajmera nie pisał, że są oczka niżej, bo nikogo to nie obchodzi ile oczek jesteś wyżej czy niżej. Z obecną stroną i tak nie powojujesz. Proponuję ci wygasić temat, wszyscy w temacie już znają stronę z samolotem w slajdzie, wiec po co ci mają obore robić, jakieś spamy, itedesy.... czy zapytania telefoniczne;) To taka po prostu miła rada - nie "kłamaj", nie wyolbrzymiaj a nie będzie tobie lipy robionej...

Programsta Wyklęty
@kol

No tak, bo Ty lepiej od Google wiesz co jest na topie. Zakładaj konkurencje Google w garażu. Kłamać to Wy kłamaliście. Ja ne jestem designerem, jestem programista i marketingowcem... A Wy się promujecie na Radom, kupujecie reklamy AdWords, a piszecie, że Was radomski rynek nie obchodzi.(usunięte przez administratora)

progr

klienci, którzy chcą poznać wyniki pracy firmy kontaktują się z nią bezpośrednio, tj. forum dla pracowników.(usunięte przez administratora)

kol

Tu się nie ma co śmiać programista_wyklęty (Programista) jest najlepszy we wszystkim co mówi i nie ma takiej firmy, która by sobie mogła na taką gwiazdę pozwolić póki co. Mam nadzieję, że kiedyś powstaną firmy, wielkie zdolności i wymagania. Ja to bym z takim talentem szukał gdzieś w prestiżowych lokalizacjach miejsca dla siebie np na Time Square w Nowym Jorku jest sporo firm IT a nie na prowincjach Radomia:):)

kol

mama ci tak powiedziała? :)

Magda

Zgasiłeś go jak peta Programisto. Brawo!

kol

To nie może być upojenie alkoholowe, to jego stan umysłu, trwający od wielu lat. Nawet alkoholik nie byłby w stanie pić gorzały i pisać od kilku lat bredni i jakiś zakrętów o polityce w dodatku na profilu Ajmer wypisuje o Radwagu, szuka jakiś zaczepek, bo Ajmer się na coś pozycjonuje czy coś. Koleś się cieszy jak małolat, że jest na jakieś tam frazy wyżej od firmy, która te frazy ma "w poważaniu" i myśli, że złapał słońce za promienie. Po prostu dzieciak, jakiś, który nie ma żony, dzieci, rodziny i cieszy się, że może sobie robić zlecenia kiedy chce i jak chce bo mama na michę i czynsz da. Daj mu losie, żeby dorwał jakąś kobietę, która za fraki weźmie, do roboty wygoni zarobić na rodzinę to mu się może wreszcie zmieni światopogląd. Póki co uważam, że z dziećmi zfoszonymi się nie rozmawia, im więcej się im odpisuje tym mocniej będą tupać nogą i sypać piaskiem na każdego dookoła piaskownicy. Ps nie jestem z ajmera ale śledze z ciekawości poczynania tego typa. Po prostu mu nie odpisujcie i już, na naszym profilu to zadziałało.

Moja noga

Odłóż to świństwo, które jest. Mówisz że Radwag próbuje kreować się na super firmę. Przecież ty robisz to samo pisząc o sobie. Skoro twierdzisz, że Radwag jest zły, to twoja logika wyszło że ty też taki jesteś. Szach mat.

kol

mógłbyś mi odpisać czy wiesz, która to jego ta strona, jak mniej więcej wyglada czy po jakiej frazie znalazłeś w googlach? (adresu nie wkleisz bo pewnie zmoderują) W serpach nic nie wskazuje na te jego dzieła, a chciałbym rzucić też okiem dla rozrywki jak wygląda strona www ponoć najlepszego fachmajstra radomskiego w tej dziedzinie;) Dzieki

prog

Jeśli to nie twoja wymówka bo słabo pisałeś kod a fakt, że mogłeś lepiej pisać a nie pisałeś to tylko potwierdza, że jakikolwiek nawet dobrze płacący pracodawca powinien się wystrzegać takich typów. Wchodzenie do firmy i żądanie kasy dodatkowej za to, że się napisze coś dobrze a za mniejszą ustaloną na start kasę odwalanie celowo maniany to szczyt buractwa i bezczelności. Jeśli ci kasa nie pasuje i masz celowo robić w kija pracodawcę to miej honor i po prostu nie pracuj w tej firmie i nie narażaj go na koszty. Jak czytam twoje opowieści to po prostu sobie nie wyobrażam czy ktoś normalny chciałby mieć takiego elementa w swojej firmie. Zatrudnianie takich ludzi grozi po prostu niebezpieczeństwem. Twoim miejscem kariery najwyraźniej są 4 sciany twojego pokoju. I tutaj masz rację lepiej nie wychodź zawodowo poza nie, lepiej ci się najwyraźniej opłaci i pracodawcy będą bezpieczniejsi. Ps dla twojego zmartwienia nie jestem z ajmera ani radwagu a też freelancerem i sam bym nie chciał z kimś takim współpracować. Co za typ ja nie mogę...

kol

Od marketingu szeptanego jest na pewno dobry, tyle darmowej treści zapodaje na profilu po 1000-3000 znaków, że hej;) Zerkając na projekt strony tego pana potwierdza się po prostu, że nie da się dzisiaj być ekspertem od wszystkiego i tyle.

seoman

oszczędź sobie człowieku tych wypocin, bo jeśli jesteś wyżej o oczko na jedną czy dwie frazy nad jakąś firmą czy to ajmer czy jakąkolwiek inną to nie znaczy że jesteś lepszy. Z Ajmera mogą powiedzieć zwrotnie, że so x razy lepsi od ciebie bo widnieją na setki fraz, wyżej od ciebie o których nie masz nawet pojęcia, więc po co brednie wypisujesz. Odpale jeden czy dwa blasty bo współpracuje z nimi i ajmer idzie w góre a ty lecisz w dół. Więc oszczędź sobie bo po co ma ci twoje dzieło spadać z 1wszej 10tki;) Bycie nad kims na jakąś tam frazę nie oznacza, że jest się lepszym. Co za koleś.... ja nie mogę. Ty powinieneś prowadzić szkolenia z palenia mostów i irytowania ludzi dookoła.

seoman

Nie kłam twoja noga nigdy nie przekroczyła progu ajmera, od wielu lat tam pracuję, z właścicielem jestem w stałym kontakcie i nikt o takim imieniu jak ty nigdy nie był na żadnej rozmowie u nas w firmie o stanowisko IT. Tymbardziej, że sam to potwierdziłeś gdzieś we wcześniejszym poście tutaj na forum. Nawet gdybyśmy szli tokiem twoich fantazji i pisali CCSY na kartce papieru to i tak wyglądają lepiej niż twoje dzieło w postaci topornej i przestarzałej strony www narysowanej najwyraźniej w paincie... Ty naprawdę jesteś jakiś "niedoprogramowany" wypisując takie brednie. Nikt z ajmera ci tu nie docinał a ty znowu pyskujesz. Jedyny twój plus to, że właściciela Ajmera praktycznie tutaj nie zagląda, już się uodpornił na twoje wieloletnie brednie.

seoman

A tą frazę to sobie możesz włożyć pod poduszkę. No widać jak najczęściej wyszukiwana w Radomiu, biznes tak ci się kręci z tej frazy, że aż nie masz czasu pisać tutaj komentarzy i bredni.

kol

czego oczekujesz od kolesia, który poluje na zlecenia oferii, największe śmietnisko januszy, szukających jeszcze większych januszy, którzy zrobią im zlecenie jeszcze taniej niż przeciętny janusz.

kol

nie ma się co przejmować ten koleś potrafi opowiadać wyimaginowane brednie nawet o firmach, w których jego noga nigdy nie powstała i wymyślać bajki o tym jak te firmy działają. A w dodatku reklamuje swoje usługi tutaj na profilu gowork ( post z 2.11 ) Trzeba być amebą umysłową aby tak postępować. Najgorsze jest to, że on większość ludzi uważa tutaj za spisek właścicieli i nie przyjmuje tego, że są współpracownicy i pracownicy, którzy znaleźli sobie w Radomiu miejsce, wielu takich tutaj jak i na radwagu mu odpisuje.

Mariusz

Przepraszam, że wtrącę się w Waszą zażartą dyskusję, ale chciałbym zadać pytanie. Otóż wiecie może, czy firma zatrudnia studentów, którzy studiują informatykę? Chciałbym ustalić szanse na to, aby bez doświadczenia zawodowego móc stać się pracownikiem tej firmy.

A
@Mariusz

Wydaje mi się, że sam powinieneś się ich zapytać.

Zostaw merytoryczną opinię o Ajmer - Radom

• Jak się pracuje w Ajmer?

Zobacz opinie na temat firmy Ajmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ajmer?