Opinie o Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad w Szczecin

szok Nowy wpis

@Anna do tej pory nie odzyskałaś pieniędzy ?

Anna Nowy wpis
@szok

Pan mi powiedział że muszę jeszcze im dopłacić bo takie koszty sobie naliczyli Nie pracujcie w tej agencji Nie wysyłają solarisów, koszty z kosmosu dla mnie na wypłacie nie ma nic Nigdy nie pracowałam z takimi ludzmi

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad?

Anna Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie i nie wypłacili mi pieniędzy żaden numer nie odpowiadab

aaaaaaa

Artykul o Easy Personal GmbH informacja taka ze z dwoch kauflandow zostali wydaleni https://www.stimme.de/archiv/region-hn/Kaufland-Recherche-Leiharbeiterin-in-Sonderstellung;art16305,3793711

Wanda

@C.H, czy mógłbyś napisać jak w tym momencie przedstawia się sytuacja w Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad? Byłeś swego czasu jej pracownikiem? Zachęcam Cię w związku z tym do podzielenia się z innymi użytkownikami swoim doświadczeniem z tym pracodawcą.

Firma Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad szukała nowego pracownika na stanowisko Staze i praktyki w Grecji, Turcji i Egipcie. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Pomoc DLA zagubinych

Jak czytam ta opinie to powiem krotko Po otwarciu garnic zjechala do Niemiec ...no wlasnie jak was nazwac...brak slow jak Wam praca nie odpowiada to poszukajcie sobie lepszej w Polsce... przyjezdzaja na robote pija demoluja mieszkania do pracy nie chodza a pozniej na firme nazekaja...to jakies kpiny no wlasnie dlaczego piszecie takie opinie? Nie tendy droga przegranych! Firma EASY PERSONAL to frima charakteryzujaca sie zaufaniem ....odpowiedzialnoscia..ale zeby to dostrzec trzeba byc moralnym,etycznym i odpowiedzialnym pracownikiem

C.H
@Pomoc DLA zagubinych

Hahahaha, firma zaledwie zipie od jakiegoś czasu a wcześniejsza nazwa była Global Personal GmbH a na (usunięte przez administratora) jest filmik z ich udziałem i 20 letnie doświadczenie na rynku haha wszystko idzie sprawdzić od kiedy istnieja na rynku

Filip

Zlodzieje. Obiecują później nie dotrzymują. Niech zamkna te biuro jak najszybciej sie da!

Iga

Przecież nikt nie trzyma na siłę w firmie. Tylko radzę pamiętać, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Wojtek

Nie polecam, praca bardzo ciężka dla mężczyzn, kobiety mają ciut lżej, pieniądze nie adekwatne do obowiązków. Każdy w pracy traktuje cie jak śmiecia. Same cwaniaki i społeczniaki

Bartek

To jest interes rodzinny wszystko pomyślane specjalnie zmienili właściciela na kuzyna ,ale wszystko pozostaje dalej w rodzinie a przy tym nazwę też zmienili żeby dalej nabierać ludzi. Easy to porażka. Kasa na czas ale że dostajesz 600e po odliczeniu kosztów to już inna sprawa , Jak Asi odpowiada taka kasa i złe traktowanie pracownika bo w tej kwestji nic się nie zmieniło od tych kontroli to chwali. Jednym słowem odradzam

Asia

Jaka prawda jest w tych artykulach ? To ze Easy zostalo poddane kontroli I nie maja nic sobie do zarzucenia? Wyplaty zawsze na czas I wspolpraca z Kauflandem trwa Jakby bylo zle to pewnie juz by Easy podziekowali.

M.K
@Asia

Strasznie bronisz Easy A może to J.S jesteś ? Easy to jest jakaś Wielka pomyłka normalna firma nie zmienia 4 x nazwy firmy, Easy nie ma szacunku do ludzi bo traktują ludzi jak szm... I mają za nic, ale kiedyś się zbiorą osoby i będą mieli taki pozew zbiorowy że nie wypłaca się ! To jest banda oszustów i zlodzieji wciskają ludziom bajeczki A jak ktoś nie zna przepisów niemieckich i nie zna zasad to ludzie będą pracować i poniewieranym będą !!!

@M.K

Ja znam przepisy niemieckie i wiem ze u nich wszystko jest w porządku moze ty masz jakieś problemy sam ze sobą

@M.K

I jeszcze -raz zmienili nazwę !!!! Dlaczego bo zmienił się właściciel firmy dla twojej informacji

Ola

Jest to po prostu tragedia kto ma podobne zdanie to piszcie opinie żeby nikt inny nie nabrał się na ich bajeczki

Pracownik kaufland

Witam ta praca nie jest na najdłuższą metę te osoby które wypowiedzialy się to jest prawda, ale i to pół prawdy bo robią takie rzeczy ze nikt o tym nie wie ja ludzi mają za nic traktują jak śmieci zero szacunku ludzi rzucają gdzie się da ! jak ktoś ma całe zeitkonto to i tak te same pobory, pracowników z rahmer osZukali np. Dostałem abnehnung upomnienie od nich ze niby mam inna prace to sa bzdury totalne bo ktoś powiedział ehhhh szkoda słów, kilka linków o prawdzie Easy personal GmbH https://pbw24.eu/?p=1142 https://pbw24.eu/?p=1146 http://www.stimme.de/heilbronn/nachrichten/region/Kaufland-Recherche-Leiharbeiterin-in-Sonderstellung;art16305,3793711

LLUJA

Ja mam podobne zdanie. Długo tam nie spędziliśmy, bo 3 dni. Już z opowieści Pań, które zostały zmuszone dopracować 2 tygodnie wypowiedzenia po pierwszym dniu pracy złożonym. Pracą nieregularna, wieczne przestoje w produkcji, co pół godziny przerwa niepłatna oczywiście i tak jednego dnia zdarzyło się aż 3 razy co wyniosło około 3,5 h pracy w ciągu dnia. I jesteś praktycznie cały czas na czekaniu, bo mogą odwołać pracę albo Cię potrzebować, a potem zarzucą Ci że nie byłeś w gotowości. Co do pracy na fabryce w Heilbronn jak dla mnie szczerze mówiąc warunki tragedia. Wyobraźcie sobie, że nie wysikacie się jak nie macie przerwy. To nie jest raczej normalne kiedy trzeba wstrzymywać potrzeby fizjologiczne. Osobą prowadzącą nas przez tą agencję była Julia, która niejednokrotnie nie odpowiadała. Ponadto po zakończeniu umowy zostały pobrane stawki, o których Julia nie wspomniała i o których nie ma zapisu w umowie z tego co wyczytałam. Wynagrodzenie też nie przyszło takie jak dokładnie powinno być Ale ale przede wszystkim po kilku dniach i kilku ponagleniach z potrąceniami. Masakra jakaś. Do dziś jak słyszę o pracy tam to źle to wspominamy oboje z partnerem i nie polecam nikomu. Bo w życiu nie wy robicie etatu a podejrzewam że im też nie będzie się piekliło by za niego zapłacić jak jest niewyrobiony.

Marco

Firma Easy Personal Gmbh zait firma która zatrudnia polaków w Niemczech. Pracowaliśmy przez nią w Niemczech w Hailibad Haillingenstad w Kauflandzie przez ok 1,5 miesiąca ogólnie nie polecam pracy w tej firmie jeżeli ktoś przyjeżdża na zachód po to żeby zarobić, płaca 10 e brutto ok 8 netto . Pracuje się jak jest praca ok 10 h dziennie nie licząc przerwy, nawet spoko by wypłata wyglądała przeliczając przez stawkę ,gdyby nie jeden mały szczegół Zait Konto. Firma gwarantuje ci 140 h w miesiącu i też tyle ci wypłaca reszta godzin wędruje do banku zait konto oczywiście wypłacane po rozwiązaniu umowy, mogą ci dać dzień wolny za to (gdy nie ma pracy tak zwany przestój pobierają z zait konta) lub gdy uzbierasz 60 h to pużniej wypłacają Jednym słowem zamknięte koło zbierasz ,dostaniesz wolne zabierają z zeit konta i dalej zbierasz do 60 h. Lekkim ogółem opisałem jak to wygląda ale teraz do sedna , wypłacają gwarantowane 140 h czyli ok 1120 netto + - dodatki zmianowe z tego odciągaja za mieszkanie 250 plus ewentualne zaliczki wychodzi 800 euro za miesiąc minus jedzenie benzyna . Jest to po prostu żenada takie pieniądze to można w Polsce spokojnie zarobić nie opłaca się do Nieniec jechać!!!!!!!!! Jeżeli chodzi o firmę koordynator p.Roman podpisuje umowę wprowadza cie na zakład i od tego momentu musisz liczyć sam na siebie zero pomocy z jego strony w choć małej błahej sprawie wizyta u lekarza , czy pomoc przy meldunku, czy założeniu konta, mi to nie przeszkadzało ogólnie bo sam sobie poradzę ale pisze jak jest. Koordynator jest koordynatorem i powinien pomagać ludziom przynajmniej tak było napisane w ogłoszeniu. Jeżeli p. Roman nie zna odpowiedzi na jakieś pytanie mówi żeby dzwonić do p. Dawida a pan Dawid raz że rzadko odbiera telefony to w ogóle nie odpisuje na e maile. Ogólny bałagan w firmie i to powinno wystarczyć na temat firmy. Co do wolnego potrafią godzine przed zadzwonić i powiedzieć że masz freia Jednym słowem Żenada po odliczeniu jedzenia transportu zostaje ci ok 500/600 euro jest to jakaś zapomoga chyba!!!!! JEDNYM SŁOWEM ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad - Szczecin

Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.

Easy Personal Gmbh Greven praca w Kauflandzie w Hailibad Haillingenstad