Opinie o Umami More Than Sushi Marcin Melewski w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Umami More Than Sushi Marcin Melewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Umami More Than Sushi Marcin Melewski o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umami More Than Sushi Marcin Melewski w Poznań

Karolina Nowy wpis

Hejka, ktoś może wypowiedzieć się o stanowisku kelnerki? :) Troche sie boje, jak czytam co tu piszą pracownicy ;p tzn. chodzi m o rozwiązywanie konfliktów tutaj, zamiast między sobą.. atmosfera zawsze była taka między wami?

Monika Nowy wpis
@Karolina

Nie polecam tu szukać pracy, lepiej pracować w innym miejscu w szczególności na stanowisku kelnerskim, gdzie jest wiele lepszych ofert pracy. Atmosfera taka jest od zawsze z resztą o skandalu związanym z tą restauracja i jej właścicielem słyszeli wszyscy ludzie związani z gastro. Problemy nie były rozwiązywane nigdy, bo gdy pseudo szef kuchni kogoś nie lubił bądź ktoś miał inne zdanie niż on to konczyło się to właśnie tym że pracownicy sami odchodzili w nerwach.

Marta Nowy wpis

Niestety to prawda przez szefa kuchni straciłam pracę przez to że nie słuchałam go jak obgaduje nowe kelnerki i kuchnie a zmywak też obgadywal mówił że same pijaczki są na zmywaku a o szefie nie wspomnę o nim mówił jeszcze gorsze rzeczy skłócił nas wszystkich i był zadowolony z siebie podły człowiek nie polecam mam nadzieję że nigdzie pracy nie znajdzie

Marco

To wszystko prawda szef kuchni kłamie i obgaduje wszystkich potem się wypiera i zwala na inną osobę kłamie mataczy i wymyśla historie lubi jak wszyscy są pokłóceni i nie gadają że sobą a on się cieszy robi zdjęcia i wysyła szefowi Marcinowi wszystko i na wszystkich gada mistrz obgadywania to nie szef to kurwa która nie ma życia prywatnego a najgorsze jest to że wszystko mu uchodzi na sucho do czasu jest wredny kłamliwy podły i dwulicowy

A został ktoś przez niego zwolniony? :/ Jakiś pracownik? Bo tak to trochę brzmi

@Marco

Jestem ciekawy kto wypowiada się w moim imieniu .

@Karolina

Karolina ktoś w moim imieniu pisze na stoprocent Marzenka.

@Marco

Po dwóch minutach udało Ci się dojść o tego? ;) A w ogóle to kim ona jest? I po co miałaby to robić?

@Helena

Kimś o kim się nie wypowiem bo nie pisze opini o nikim i niczym ????

@Marco

Wszyscy byli pracownicy nie mieli do siebie nigdy problemów, zawsze był szacunek do drugiej osoby. Tylko jedna osoba jest zawistna i zakłamana. Pawle (Marco) zacznij zajmować się swoimi interesami a nie innych osob, wszyscy maja już gdzieś ciebie i twoje (usunięte przez administratora) Nikt nie ma ochoty być workiem treningowy dla samotnej zakompleksionej osoby, która z nudów wtrąca się w życie prywatne innych pracowników.

@Helena

Wszystko fajnie ale czemu mi mój nick podbierasz? :( Tylko widzę, że tu małe zamieszanie zaczyna się robić. O co chodzi z tym byciem workiem treningowym w sensie co się tam działo?

Beata

Pisaliście wcześniej że zatrudniają za mało personelu przez co trzeba robić ogromne nadgodziny i podpisywać sfałszowane grafiki, to nie zatrudniają więcej osób z oszczędności czy dlatego że może nikt nie chce u nich pracować?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Umami More Than Sushi Marcin Melewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Agata

Widzę tu nadzieje, że pip chodzi po forach i czyta :) A serio, chyba już ktoś od Was się zdecydował i zgłosił te umowy, wypłaty i te ryby leżące poza lodówką? Czy nadal nic.

Xxxxx xxx

Dziwne zasady panują w tej firmie. Ponieważ szef jak dziecko potrafi się obrazić :p i się nie oddzywac w ogóle. Generalnie im mocniej mu (usunięte przez administratora) liżesz i głębiej wchodzisz tym lepiej. Jest tam jeszcze taki... Hymm pseudo szef kuchni... Hahahha to i tak duzo powiedziane. Nie muszę mówić że ten to w (usunięte przez administratora) potrafi wejść szefowi. A obgadywać za plecami to chyba się gościowi złoty medal należy Jeżeli chodzi o przechowywanie produktów to przecież jakiś dramat. Surowa ryba potrafi leżeć po parę dni w styropianie co w nim przyjechała (usunięte przez administratora) Surowa ryba!!! Naprawdę???!! Nie polecam!! I może się w końcu ktoś trafi i zgłosi ich gdzie trzeba bo to co tam się wyprawia to jakiś cyrk.

Xxxxx xxx

Nie polecam. Człowiek wręcz musi błagać o u omowe, a i tak to tylko zwykły papier. A wiadomo papier przyjmie wszystko. Następna sprawa jest taka że szanowny PAN MARCIN. Nie zgłasza swoich pracowników do urzędów. :) omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

XXXXXX

Nie polecam tego pracodawcy!!! Brak terminowych wypłat, szef i jego ojciec (to rodzinna klika) zatrudniają za mało personelu, przez co trzeba robić ogromne nadgodziny i podpisywać sfałszowane grafiki pracy. Niby jest umowa o pracę (oczywiście na minimum), ale nie ma urlopów ani chorobowego. Współpracownicy spoko.

niemamnicku
@XXXXXX

XXXXXX - warto to zgłosić gdzieś. Wesz dlaczego, nie płacił w terminie? Ponieważ ma długi. Od takich ludzi najlepiej trzymać się z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Umami More Than Sushi Marcin Melewski - Poznań

• Jak się pracuje w Umami More Than Sushi Marcin Melewski?

Zobacz opinie na temat firmy Umami More Than Sushi Marcin Melewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umami More Than Sushi Marcin Melewski?

Umami More Than Sushi Marcin Melewski
  • Wodna 7 lok. 2