Opinie o Pizzeria Verona Radłów Katarzyna Makowska w Radłów

Pizzeria Verona Radłów Katarzyna Makowska
counter
Dawid Nowy wpis

Czy do pizzeri nie poszukują kierowców ?

TakNie
Pracownica Nowy wpis

Zostałam zwolniona z dnia na dzień i potraktowana jak śmieć i intruz bez podania przyczyny. Umowy śmieciowe, stawka godzinowa że aż płakać się chce. Normalnie wstyd tak traktować ludzi. Ponadto pracując byłam pomiatana, zrób to zrób tamto, szybciej szybciej. Nie wspomnę już że Pani jest nie miła osobą. Na początku przemiła, żeby tylko zacząć u niej pracować co jest udawane oczywiście. Przyjdziesz do pracy to już tak miło nie jest. Drze się na wszystkich. A już nie daj boże jak ruchu niema. Tak jakby to byla wina pracowników. Nie polecam nikomu. Wybierzcie innego pracodawcę!!!

Tak2Nie2
Blondyna ☺ Nowy wpis
@Pracownica

Nie zgadzam się z tą opinią, ponieważ pracuję tutaj już dłuższy czas, atmosfera w pracy jest świetna, super ludzie, nikt nikim nie pomiata , a stawka godzinowa jest dobra. Również w ostatnim czasie nikt nie był przyjmowany nowy do pracy, ponieważ zespół od dłuższego czasu jest niezmienny .

Tak2Nie1
Kierowca_Bombowca Nowy wpis

Bardzo sobie cenię pracę tam, atmosfera w porządku, zarobki na akceptowalnym poziomie, oczywiście jeśli jest duży ruch to trzeba się sprężać ale do wytrzymania

Tak1Nie1
Kierowca

Stawka normalnie żal. Wymagania ponad to co powinnien robić kierowca dostawca. Na domiar tego właścicielka jest bardzo nie miła i źle odnosi się do pracowników. Spróbowałem pracy tutaj. Przykre doświadczenie. Nie polecam.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Driver
Użytkownicy czekają na odpowiedź 470 dni.

Jaką stawkę Pani oferuje. Jaka umowa i warunki pracy.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Verona Radłów Katarzyna Makowska - Radłów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pizzeria Verona Radłów Katarzyna Makowska