Opinie o Lew transport w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lew transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lew transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lew transport w Gdynia

Wiola Nowy wpis

Mąż się rozglądał czy firma nie szuka kierowców i niestety tylko dokopał się do starego ogłoszenia, sprzed 5 lat. Może gdyby wysłał swoje papiery to rozpatrzyli by prośbę o pracę? Było to ogłoszenie na międzynarodówkę i dlatego miłym atutem było znajomość angielskiego. Ciekawi mnie jak jest teraz, też jest to tylko mile widziane i nadal jest to tylko angielski?

Zbynio Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam serdecznie. Chcę kupić busa i pracować jako podwykonawca w transporcie mebli. Chciałem dowiedzieć się gdzie najlepiej zacząć?

Szukam pracy jako kierowca kat. C + E w transporcie międzynarodowym a widziałem ze takich pracowników tu potrzebowali. Dodatkowo mam zrobione uprawnienia ADR. Można dogadać się z szefem i jeździć w systemie 3/1? Trasy zwykle po Unii czy gdzieś dalej?

Hipek110

Cześć wszystkim. Ponawiam swoje zapytanie i proszę o odpowiedź. Jak teraz wygląda praca w tej firmie na stanowisku kierowcy? Mam prawo jazdy zrobione kilka lat temu, ale nie mam żadnego doświadczenia. Czy to dobra firma na start i późniejszą stała wspołpracę? Z góry dziękuję za odpowiedź

Nick Nowy wpis
@Hipek110

Kierowca ma bardzo dobre warunki pracy na tle innych firm. Ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt i.... nic więcej nie musi robić wszystko poukładane i zaplanowane przez spedycję ma wykonywać założony plan . Wysokie stawki nie występuje nadwyrężania czasów pracy , można powiedzieć książkowo 9 godzin jazdy w 13 pracy i 11 pauza. wekendy bywają różne w zależności od potrzeb w danym tygodniu.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Lew transport na prywatną opiekę medyczną?

Oczywiście że tak , dodatkowo pracowników biura obięto kartą sportową.

Czy w Lew transport odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Mirek

Nie polecam tej firmy przyjmowałem się tam do pracy i niestety okazało się że to (usunięte przez administratora) w czystej postaci

Jolka
@Mirek

Nie wiem co miałeś na myśli, bo część Twojej opinii została wykropkowana. Mógłbyś jeszcze raz napisać co się okazało z tą firmą? Jak w ogóle wyglądała rekrutacja, odbyła się tylko rozmowa? Od razu podczas rozmowy proponowane były stawki wynagrodzenia?

nie polecam, czysty wyzysk z pracowników

A
@Marek

Co to znaczy wyzysk? Możesz coś więcej napisać?

Były.

Jako były spedytor lwa widziałem jak działa to od środka. Ludzie w biurze pracują naprawdę ciężko i mają pomimo tego co wypisujecie bardzo duża wiedzę i umiejętności. Pan Grzegorz jest osobą która wie naprawdę dużo o spedycji i w moim mniemaniu jest naprawdę super specjalista w swoim fachu. Pani kierownik posiada naprawdę duże umiejętności koordynatorskie. Polecam wszystkim nowym, nie doswiadczonym jeszcze spedytorom wpaść pod jej skrzydła, poprowadzi was jak prawdziwy kierownik i co nie zdarza się często znajdzie zawsze czas ażeby porozmawiać. Dzięki LEW za super szkole ŻYCIA. POLECAM.

Byly szofer
@Były.

Prac spedytora w tej firmie nie ma odniesienia do pracy jako kierowca, dwa zupełnie różne stanowiska na których panują zupełnie inne zasady. Niestety lwa wspominam jako firmę opartą na wyzysku kierowców, niejasne formy wynagrodzenia, na które składało się wiele niezależnych od kierowców czynników, do tego rozliczanie że spalania, które w sporej części jest zależne od pogody oraz tego, jaką trasę ustali nam spedytor. Do tego po Francji autostrad unika się jak ognia, więc dobrego spalania raczej nie zrobisz... Terminu zjazdu trzeba pilnować już z ponad tygodniowym wyprzedzeniem, bo inaczej o tobie zapomną. Przez pierwsze tygodnie korzystałem ze swojego prywatnego telefonu, nie zwrócono kosztów jakie przez to poniosłem. Niestety szefowie, bracia do tego, nie są uczciwi wobec kierowców. Zwłaszcza jeśli chodzi o finanse. Cieszę się że mnie tam już nie ma i będę ostrzegał innych przed tą firmą.

Byly szofer
@Byly szofer

Jeszcze tylko pozwole sobie dodać poruszenie jednej z największych wad pracy w lwie. Wynagrodzenie podstawowe to dniówka, a wlasciwie godzinówka. Standardowa praktyka jest to że co kilka miesięcy w wyliczeniu twojej pensji się pomylą, ale zawsze na swoją korzyść. Trzeba bacznie patrzeć im na ręce. Sami sobie odpowiedzcie czy warto pracować u takich ludzi.

@Byly szofer

Proszę,wiem że jesteś były i masz prawo się wypowiadać na tym forum ale jak wiesz jeżeli tam pracowałeś i chodzi o wynagrodzenie dla kiero zawsze w tej firmie jest rozliczone uczciwie i wypłacane na czas. Więc na siłę nie pisz nieprawdy

NIKOŚ SZYMKOWICZ
@Były.

FIRMA JEST JEDYNĄ W TRÓJMIEŚCIE ZNANĄ Z UCZCIWOŚCI http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Nabrdalik-Marek-Boleslaw/67772398dc62685d5458c5370fb20e59.html RECAM SZYMKOWICZ, NABRDALIK ITD..... FIRMY TYPU (usunięte przez administratora)

Hipek110

Hejka. Jak teraz wygląda praca w tej firmie na stanowisku kierowcy? Mam prawo jazdy zrobione kilka lat temu, ale nie mam żadnego doświadczenia. Czy to dobra firma na start i późniejszą stała wspołpracę? Z góry dziękuję za odpowiedź

Kamila

Dałby ktoś znać co aktualnie dzieje się w firmie? Jak teraz warunki i stawki? Bo jednak opinie sprzed 2 lat to zbyt aktualne chyba nie są?

Jak długo czekaliście na odzew z Lew transport? Oddzwaniają zawsze?

NIck

I jak oddzownili ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Lew transport?

Gall

Bardzo dobre warunki kolego. FIRMA GODNA POLECENIA.

Wilk

Ja pracuje już kilka lat w Lwie też jako kierowca i uważam że właśnie system wynagrodzenia jest bardzo uczciwy i zgodny z prawem wiesz ile dni w trasie wiesz ile zrobiłeś wcześniej mów innej firmie pracowałem procent od frachtu i to jest dopiero magia zarabiasz od czego czego nie wiesz ,więc tutaj kolega się z Tobą z całym szacunkiem nie zgadzam, widzę też że kolega porusza tematy dosyć nieaktualne nawet bardzo podstarzale podejrzewam że chwilę już tutaj nie pracuje

Stary kiero

A kolega były kiero to już chyba dwie firmy po Lwie zmienił niestety jak się za dużo kombinuje to się nisko ląduje, taką prawda A frustracje na forum wylewa

nowy

Pracuję w firmie Lew 3 miesiące i jestem miło zaskoczony profesjonalizmem spedytorów i naprawdę rodzinnym podejściem właścicieli. Sprzed świeży i zadbany.

Pietrucha

Ciekawe dla kolegi co to znaczy jeżdżą sami młodzi dziwna opinia połowa załogi conajmniej po 40stce i wyjeżdżone po 20 lat szkoda czasu na pisane takich bredni , druga sprawa wysokość wynagrodzeń co koledze sie nie podoba , ostatnio popytalem trochę i jakoś cieżko znaleść firmę ktora płaci więcej (chyba ze jakiś twór co na dwie karty jeździ ) zastanów sie kolego co bredzisz

hehe

Gatian to źle słyszałeś, bardzo często nie zgadza, im dłużej tam pracujesz. No i na pewno to co ustalisz na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie wynagrodzenia, po 3 miesiącach będzie nieaktualne, bo zasady naliczania pensji są tu zmieniane co kilka miesięcy, tak aby pozornie coś dać, a w praktyce kierowca w Lwie co roku haruję coraz ciężej, a pensji ma coraz mniej :D Na szczęście mam ten horror już za sobą, ale trochę zdrowia w tej firmie niestety zostawiłem. Dzisiaj to jeżdżą tu sami młodzi chcący nabyć doświadczenie i ukraina, także sami sobie odpowiedzcie czy warto.

Mariusz
@hehe

Tak dokładnie funkcjonuje dziad LEW. Mają jakieś popsute kalkulatory, pensje trzeba co miesiąc sprawdzać bo inaczej cię oszukaja i robią to z pełną premedytacją a później udają że im się coś zawieruszylo. Teraz wyszło szydlo z worka i próbują poprawić wizerunek firmy klamliwymi komentarzami. Prościej być po prostu uczciwym niestety moskit z dusigroszem nie wyniesli takich wartości z domu.

Jarek
@hehe

Hehe nie zgadzam się z twoim zdaniem. Zatrudniłem się i nie mam takich problemów jak ty. Zostałem profesjonalnie przyjęty. Odbyłem szkolenie mimo że jestem kiero z 10 letnim stażem. Atmosfera jest naprawdę przyjazna wynagrodzenia na czas i stawki przyzwoite. Może nastąpiła jakaś zmiana pozytywna w tej firmie od momentu twojego odejścia Na tą chwilę uważam że twoja negatywna opinia o tej firmie jest nieaktualna. Jak coś się zmieni obiecuję tobie że napiszę na tym forum

Zgadzam sie z Tobą Gatian ja rownież jestem zadowolony z atmosfery i wynagrodzenia , niestety tak to już jest ze najwiecej do powiedzenia ma zawsze były pracownik jak poniżej .

Gatian

Moje zdanie jest takie ze jakoś za dużo kombinuje to potem wydaje mu sie ze wszyscy kombinują tak jak Ok

Gatian

Kolego pewnie zmiany były ale jakoś nie kojarzę zeby pogarszały warunki wynagrodzenia potwierdziłem co Bartek napisał każdy może swoją opinia wyrazić pozdrowionka

Zostaw merytoryczną opinię o Lew transport - Gdynia

• Jak się pracuje w Lew transport?

Zobacz opinie na temat firmy Lew transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lew transport?

Kandydaci do pracy w Lew transport napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lew transport
2.7/5 Na podstawie 416 ocen.
  • Bałtycka 20
    84-103 Gdynia