Opinie o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło w Bytom

Marcel

Odradzam pracy w owej firmie, Ogłoszenie na OLX bo szukają pracowników, po czym dowiaduje sie człowiek że wsm to jest "śmieciem" ma firmie na okres ludzi którzy wyjechali na urlopy. Płaca? w zależności od ruchu. Dla osoby uczącej sie w szkole (19/20lat) 16,50 na godzine w 2023 mamy sierpień, a jak sie uczysz i jesteś z kims na piekarni a nie sam to 11,50. Lekki mógłbym rzecz żart. Czekanie na umowe 3 tygodnie do której nigdy nie dochodzi, nawet podczas rozmowy o zakończeniu współpracy i wypłaceniu pieniędzy umowa jest obiecywana a wszystko jest zwalane na księgową że ona jej dalej nie zrobiła. Do całej marży na godzine są odcinane straty na własną kieszeń i nagłe niespodziewane i niewiadome minusy na których firma wychodzi (potrafią przybić ci do 50/100zł tygodniowo) którymi cie też obciążą. Po miesiącu pracy z "minusów" wychodzi nawet do 900zł gdzie dziennie podliczając dniówke na koniec pracy tyle to by wyszło przez rok a nawet nie.ciągłe problemy, uwagi z strony zarządców. Chcesz umowe? Dopytujesz o umowe? to jestes wrogiem nr 1 bo jak tak można.

@Marcel

NIKT TAKI NIE PRACOWAŁ NIE PRACUJE ORAZ NIE APLIKOWAŁ O PRACĘ -NA STANOWISKACH EKSPEDIENTKA , sprzedawca ZATRUDNIAMY WYŁĄCZNIE KOBIETY WIĘC PANIE MARCELU nie wiem jakim cudem pan wypisuje takie herezje nie będąc nigdy naszym pracownikiem . ZAPEWNIAM, ŻE KAŻDY NASZ PRACOWNIK DOSTAJE UMOWĘ o pracę ,bądź zlecenie I GODZIWE WYNAGRODZENIE USTALANE PRZED PODJĘCIEM ZATRUDNIEMNIA . Osoby którym nie odpowiadają warunki pracy nie są zmuszane do pracy . Fakt zamieszczania ogłoszeń wynika z rozwoju firmy i tworzenia nowych miejsc pracy , a nie z powodu notorycznego zwalniania pracowników . Natomiast jeżeli ktoś nie spełnia wymogów, standardów pracy , jest niemiły dla klientów, nie wykonuje należycie swoich obowiązków , naraża swoim zachowaniem pracodawcę na straty, porzuca pracę bez powodu , to oczywiście takim osobom nie przedłużamy umów co jest chyba oczywiste i uzasadnione ekonomicznie i prawnie i wynika z przepisów kodeksu pracy.

Helena

Skoro faktycznie pierśnica szuka non stop pracowników na te same stanowiska, to ciekawi mnie w czym jest największy problem? Atmosfera, zarobki? Ktoś wie o co może chodzić?

@słoneczna

Cześć, a co Twoim zdaniem nie jest prawdziwe? Super by było, gdybyś napisała co ty sądzisz o pracy w firmie, szczególnie, jeśli widzisz plusy firmy ;)

Administrator Nowy wpis

W Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło trwa proces rekrutacji na stanowisko Piekarz. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Czesław
@Marcel

Serio pracowałeś be umowy mimo próśb? Nawet zlecenia ci nie dali? No i ta stawka 11,50 zł. Co to za różnica czy jesteś sam w piekarni czy z kimś? Przecież pracujesz tak samo. To ile w końcu tam pracowałeś? Dłużej niż miesiąc?

@Czesław

Pracowałem okolice miesiąca i uciekłem jak najszybciej, tymbardziej że finalnie jeszcze ucinali z wypłaty jak najbardziej tylko mogli. Bez umowy mimo próśb ciągłe przedłużanie, bez zleceniówki bez umowy o prace bez totalnie niczego bo "księgowa jeszcze nie zrobiła"

@Marcel

Nie dość, że stawka taka mała, to jeszcze ucinali z wypłaty? Za co? Jak to Ci tłumaczyli? Dużo tej kasy obcinali?

Hayabusa
@Marcel

Czyli nic się nie zmieniło od kilku lat :) śmiechu warte czekać na umowę (usunięte przez administratora) czasu i jeszcze za taką stawkę wstyd,wstyd, wstyd. Taka stawka to może być ewentualnie za siedzenie na komórce 8h, a nie za pracę fizyczną. Ludzie są naiwni i dają się nabrać zaczynając pracę tam.

Sloneczna Nowy wpis
@Marcel

Drogi Panie Marcelu nie przypominam sobie aby pracował Pan w naszej firmie na stanowisku sprzedawca bo zatrudniamy same kobiety Dlatego nie wiem skąd takie informacje które nie maja nic wspólnego z rzeczywistością Od 25 lat prowadzimy działalność gospodarczą i nie życzę sobie aby ktoś bez powodu zamieszczał nieprawdziwe informacje na temat mojej firmy Dlatego sprawa zostaje skierowana do prokuratury Zamieszczając ogłoszenie na portalu go work zapoznaje się pan z regulaminem który jednoznacznie mówi ze zawarte we wpisie informacje musza być zgodne ze stanem faktycznym w innym wypadku go work udostępnia IP urządzenia z którego są wysyłane takie wiadomości Proszę o wycofanie ten opinii albo spotkamy się w sądzie

Bolek Nowy wpis
@Hayabusa

A wiesz może dlaczego tak długo trzeba czekać na umowę? Z czego to może wynikać? Czy w związku z brakiem umowy przez ten okres nie ma problemów z wypłatą wynagrodzenia?

SŁONECZNA Nowy wpis
@Marcel

Szczerze odradzam pracy w tym miejscu. Na szczęście nie miałam okazji rozpocząć tam pracy, byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Pani była od samego początku bardzo opryskliwa. Nie dowiedziałam się niczego konkretnego, Pani zasugerowała mi że wpisałam sobie sama wyniki badań do książeczki sanitarnej, dowiedziałam się że nie można brać L4 bo im tacy pracownicy nie są potrzebni, zasugerowała że skoro jestem młoda to pewnie będę za niedługo w ciąży a ona nie będzie utrzymać takich pracowników. Praca jest od poniedziałku do soboty bez możliwości wolnych weekendów za najniższą krajową Kiedy zapytałam jak to wygląda z umowami to usłyszałam że na 3 miesiące jest umowa zlecenie po czym zapytałam jak to wygląda później z umową o pracę to usłyszałam że nie powinno mnie to interesować bo jeszcze niewiadomo czy mnie zatrudni

FELISIA
@Kandydat

Oczywiście co jakiś czas wznawiają ogłoszenie licząc, że ktoś będzie dawał się wykorzystywać w takim towarzystwie. Pracownika się szanuje i nie ważne czy jest młodszy, starszy i jakie ma doświadczenie. Skoro lubią zatrudniać co 5 sec inne osoby to może warto zmienić branżę na rekrutację.

Magdalena
@Kandydat

A dowiedziałaś się czy poza tą najniższą krajową dają jakieś premie? Ta praca sześć dni w tygodniu to po ile godzin dziennie i od której do której? Zakładam, że skoro to piekarnia to pewnie o piątej jakoś trzeba wstawić się w miejscu pracy...

ALEK
@FELISIA

pieczywo pyszne -panie na sklepach miłe wszystko gra i buczy ,a nieroby niech idą do MOPSU - JAK PRACUJESZ TO COŚ masz a jak nie to piszesz głupoty żeby oczernić bez powodu taka prawda -

kitek
@Kandydat

to jak nie pracowałaś to jak możesz odradzać ?- weżcie ludzie się zastanówcie co piszecie i robicie bo nie można tych opinii czytać - załóż sobie kobito firmę i przyjmuj kobiety z małymi dziećmi i płać im za l4, za opiekę - widać że chcą złapać umowę i na l4, albo depresja bo szef kazał posprzątać a na rozmowę przyjdzie z 6 cm paznokciami i chce pracować, a po zwróceniu uwagi zapada na depresje - to nie ta branża . już tu takie przychodziły paniusie i długo miejsca nie zagrzały-

Dorota
@kitek

widać, że tak całkiem bronisz pracę w tej firmie :P to możesz w takim razie powiedzieć coś o warunkach pracy? skoro zarabia się najniższą krajową, to przynajmniej dorzucają do tego jakieś premie lub pozwalają dorobić sobie nadgodzinami?

Chleb

Trzeba przyznać, że chleb jest naprawdę dobry i w dobrej cenie. Kwapisz to już dawno przesadził z ceną do wielkości i jakości produktów. Przydałoby się czasem więcej produktów słonych, przekąsek takiego typu jak wasze zapiekanki. Nie wiem jak stosunki pracowników, ale finalnie chyba nie jest to najważniejsze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
SANDRA

NAJLEPSZY PRACODAWCA W BYTOMIU , najwyższe zarobki w stosunku do nakładu pracy , Jeżeli ktoś przychodzi i chce stać w pracy 8 godzin na telefonie i nic nie robić to rzeczywiście nie jest praca dla niego . Ruch na sklepach jest ale dzieki temu dniówka szybko mija -Fajni ludzie pracują nie ma się do czego przyczepić - jak ktoś twierdzi że jest to cięzka praca to chyba w Biedronce CZY LIDLU NIE PRACOWAŁ, czy innej sieciówce .nikt nie stoi nad tobą i nie pogania do roboty jest miła atmosfera Pani która niby obraża ludzi na rozmowach bardzo miła i pomocna, a te opinie chyba piszą ludzie co nie chcą pracować tylko im mama kazała iść na rozmowę .a i tak nie zamierzają podjąć pracy. NIE CZYTAJCIE TYCH FEJKOWYCH WPISÓW. nie mają nic wspólnego z stanem faktycznym polecam pracodawcę

AYOOOOOO
@SANDRA

Bardzo ciekawe, że ten wpis został dodany na 7 minut przed innym, w którym właściciel (jak sądzę po tym, że oba wpisy mają wpisaną odmienną kategorię autora) grozi zgłaszaniem wpisów na policję. Zupełnie jakby ktoś chciał wybielić negatywne opinie.

@AYOOOOOO

ciekawe po co ktoś wchodzi na go work jak nie jest ani pracownikiem ani pracodawcą i piszę jakieś głupoty,panie Kwapisz Panie Rembek zajmijcie się swoimi piekarniami a moją zostawcie w spokoju bo spotkamy się w sądzie .Jak ktoś jest na tyle głupi żeby czytać te bzdury to gratuluje . A kim ty k. JESTEŚ CZŁOWIEKU ?

@Helena

największym problemem jest to ,że jeżeli państwo daje pieniądze za nic nie robienie - to jak się okazuje, że w pracy trzeba pracować to pracownicy porzucają pracę lub idą na l4 - z taką konkurencją nie da się wygrać-- (usunięte przez administratora) wraca szybkimi krokami i nie jest to wina pracodawcy tylko państwa i ludzi nauczonych brać i nic nie dawać od siebie . Ciekawe co bedzie jak wszystkie firmy małe upadną - skąd państwo weżmie na te rozdawnictwo. GENERALNIE TYLKO TAKIE OSOBY PISZĄ RÓWNIEŻ NEGATYWNE OPINIE , BO NORMALNY CZŁOWIEK JAK COŚ MU NIE PASUJE TO PRZYCHODZI I MÓWI I NIE PISZĘ BZDUR , WIĘKSZOŚĆ OPINI JEST PISANA PRZEZ OSOBY TRZECIE , KTÓRE U NAS nigdy NIE PRACOWAŁY WOGÓLE , A WIĘC KONKURENCJA RÓWNIEŻ NIE MOŻE ZNIEŚĆ FAKTU ŻE MAMY PYSZNE I TANIE PIECZYWO I TU KOGOŚ TO BARDZO BOLI - ale straciłam już wiarę że są uczciwi ludzie - mam nadzieję że się mylę!

@SŁONECZNA

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Właściciel Pan Rafał obecny w firmie jako gość, Pani w biurze jego matka siedzi tam jakby za karę. Zero szacunku dla pracowników. Sądząc po klimacie na produkcji za chwilę sama będzie kulać ten tani chleb po którym myszy i świerszcze biegają. Żeby iść na L4 potrzebna jest jeszcze umowa :) Praca 6 dni w tygodniu, odliczane od wypłaty dni nieobecności tzn. święta. Najbardziej nieuczciwy pracodawca z jakim miałam do czynienia. A ta Pani niech zajmie się swoją uczciwością, skoro wmawia ludziom że nie było ich w pracy, podczas gdy obiekt jest monitorowany i można to sprawdzić. Nie pisze tego konkurencja. Szczerze odradzam pracy w tym miejscu.

Aleksandra

taką renomę by mieli mieć dobrą, że konkurencja takie rzeczy mogłaby wypisywać? przytoczyłaś sprawdzanie monitoringu w tej całej sprawie... ktoś prosił o taką weryfikację może? ciekawa jestem reakcji

SŁONECZNA

JEŻELI OPINIE PISZĄ NASI PRACOWNICY TO CZEMU NIE PODAJA SWOICH PRAWDZIWYCH DANYCH . czego się obawiają jak są tacy uczciwi .

słoneczna

nieprawdziwe opinie będą zgłaszane na policję także radze usunąć wpis

@słoneczna

KLIENT OD LAT

NAJLEPSZY CHLEB NA ŚLĄSKU

Helena

Mąż przeczytał całe forum, nie zrażają go wasze komentarze na temat piekarni (a nie jedną osobę chyba zbiłyby z tropu, tak pół żartem poł serio ;p) Chciałby spróbować swoich sił jako kierowca, ktoś da nam znać jak wyglądają aktualne warunki na tym stanowisku?

Dawid

Piekarnia odpowiedziała na moje Cv, na rozmowie dowiedziałem się jedynie kiedy i na jaką godzinę mam przyjść do pracy, zgodnie z umową zjawiłem się o wczesnych godzinach porannych na dzień próbny, pierwsze co usłyszałem to uwagi „kierowniczki” oraz mnóstwo pretensji, że jestem nieprzygotowany ponieważ nie mam klapek, białego stroju oraz ręcznika. Nie uzyskałem na rozmowie informacji, że mam się przygotować w taki zestaw, ale uznajmy, że mogłem się domyślić, masa obowiązków, które zostały mi zlecone przez pracowników były przez moja osobę wykonywane. Podczas pracy leciały w moją stronę komentarze ze strony „kierowniczki”, iż tutaj się stoi nie pracuje itp ( co notabene było zupełnie bezpodstawne). Wychodząc dowiedziałem się, że mam zadzwonić i zapytać o której godzinie mam się pojawić w pracy, kiedy wykonałem taki telefon dowiedziałem się, że jestem oszustem i kłamca i na dniu próbnym się nie pojawiłem (ciekawe w takim razie skąd miałem stój, który dostałem od kierowniczki rozpoczynając pracę). Delikatnie rzecz ujmując zostałem kolokwialnie mówiąc „wyfrajerzony”. Dobrze, że spędziłem tam 4 godziny a nie pełne 8. Dodam tylko, że nikt nie wymagał ode mnie książeczki sanepidowskiej, a przecież pracowałem z jedzeniem. Nie omieszkam zgłosić sprawy do sanepidu oraz do państwowej inspekcji pracy.

Anna Namyslo
@Dawid

Taka prawda banda (usunięte przez administratora) tam wszyscy ja ją tam byłam tydzień problem z kasą masakra

ALEK
@Anna Namyslo

GŁUPOTY I BREDNIE PODAJ NAZWISKO - NIKT TAKI TU NIE ROBIŁ NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW Z KASĄ PO CO PISAĆ TAKIE OSZCZERSTWA - PROKURATURA SIĘ POWINNA ZAJĄĆ TAKIMI TYPAMI ,

@Anna Namyslo

PRAWDZIWE NAZWISKO -

WŁAŚCICIEL
@Dawid

sytuacja przedstawiona przez tego pana nie miała miejsca - nikt taki w naszej firmie nie pracował - informuję iż składam doniesienie do prokuratury i wszystkie osoby zamieszczające te oszczerstwa na portalu go work zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej

@MISIO

LECZ SIĘ KOBIETO KIEDY TY U NAS PRACOWAŁAŚ CHYBA W SNACH?

@Dawid

W NASZEJ PIEKARNI NIE MA ŻADNEJ KIEROWNICZKI więc nie wiem gdzie pan pracował ale na pewno nie u nas -

Patrol

Jestem ciekaw dlaczego ciągle pojawia się ogłoszenie, że szukają ludzi (piekarzy) radzę się temu przyjrzeć z bliska na jakich warunkach są tam zatrudnieni ludzie.

Nela Mala Reporterka
@Patrol

Proszę sie przekonac dlaczego tak często szukaja,nie tylko piekarzy ale takze kierowcow... Jednym slowem milutcy na początku a pozniej wychodzi szydlo z worka. Nic co jest naobiecywane nie ma zwiazku z rzeczywistością. Najgorsze moje doświadczenie jesli chodzi o pracę.

Patrol
@Nela Mala Reporterka

Pracowałem to wiem o co chodzi także jesteśmy razem.

@Nela Mala Reporterka

może same nieroby się zgłaszają po miesiącu pracy l4 albo porzucenie pracy , taka prawda .

@Patrol

zapraszamy wszystkich chętnych kierowców na rozmowy o pracę na godzinę 8 rano pozdrawiam

Pablo

Co jakiś czas wznawiają ogłoszenie to samo za siebie mówi.

Krystyna
@Pablo

Co to według Ciebie oznacza? Może się rozwijają i dlatego potrzebują nowych osób?

@Pablo

NO ŻE SAME NIEROBY DO PRACY PRZYCHODZĄ

Paulina
@Krystyna

Jedyny rozwój to wprowadzanie nowych obowiązków dla ekspedientek, (wprowadzenie faktur do kasy) a jakoś kasy więcej dac nie chcą, ani zatrudnić nowych osób do pomocy.

@Paulina

A są może za to jakieś premie lub ewentualne dodatki? Np., świąteczny gdzie ruch może być o wiele większy?

Paulina
@Aleksandra

O premiach można jedynie pomarzyć, a o ubrania do pracy trzeba się prosić nawet z 2-3 miesiace.

@Paulina

Prosze o podanie danych osobowych , bo to co pani wypisuje to brednie i nieprawda . Wpisywanie faktur to nie jest dodatkowy obowiązek tylko podstawowe obowiązki pracownicze,. , TAK JAK UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI STANOWISKA PRACY - WSZELKIE TAKIE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE TO NADUŻYCUIE I BĘDZIE ZGŁASZANE DO PROKURATURY- tymbardziej że zadna Paulina nie pracowała w naszej firmie . WSZYSCY DOSTAJĄ UBRANIA , BO JEST WIZERUNEK NASZEJ FIRMY JAK KTOŚ BY MÓGŁ PRACOWAĆ BEZ UBRAŃ FIRMOWYCH. ŚMIESZNE JEST TO BO DODATKOWE FAKTURY TO JEDNA FAKTURA TYGODNIOWO - LEPIEJ STAC I OGLĄDAĆ SERIALE NA TELEFONIE - FAJNA PRACA - TEŻ BYM TAK CHCIAŁA

ZA OGLĄDANIE SERIALI NIE DAJEMY PREMII

Nelia

Korzystam z usług Piekarni & Cukierni Słoneczna w Szombierkach przy ul. Orzegowskiej. Jedna ze sprzedawczyń ( ta Pani niższego wzrostu, rudy kolor włosów ) nie używa maseczki ochronnej - nie zasłania ust i nosa. Czy wymogi sanitarne Jej nie dotyczą. ?

Klient_rozumny
@Nelia

Za to jest uśmiechnięta i pogodna, a to dla mnie ważniejsze niż jakaś zafajdana maska, która przed niczym nie chroni! LUDZIE ZACHOWUJCIE SIĘ NORMALNI,E BO NIEDŁUGO BĘDZIECIE MIELI (usunięte przez administratora) KONCENTRACYJNY W CAŁYM KRAJU!!!!

miśka
@Nelia

jak pani nosi maseczkę to gwarantuję że nic pani nie grozi

Maseczka
@Klient_rozumny

Opinie niedorozwojow

@Maseczka

Czemu "niedorozwojów"?

Ciekawa

Jakie zarobki miesięcznie ma ekspedientka w tej piekarni?

Krystyna

Dlaczego nie polecasz? Co Ci nie pasuje?

Diabetyk

Dlaczego nie robicie chociaż jednego ciasta dla cukrzyków przecież coraz więcej jest ludzi z cukrzycą . Im też należy się coś , mają róże uroczystości czy są święta . Mają być dyskryminowani Ci ludzie.

Marzena
@Diabetyk

Chyba przy takim schorzeniu lepiej w ogóle unikać ciasta? Ponoć marchewkowe ze słodzikiem jest dozwolone, ale jaka piekarnia będzie produkować marchewkowe na komunie czy śluby? Kto je kupi :))

pracownik miesiąca :)

Praca w tej piekarni to najlepsza praca jaką mam od wielu lat - nie pawdą jest, że to (usunięte przez administratora) , normalna stała praca , umowa , , wynagrodzenie co miesiąc niemałe , jak potrzeba to mozna wziąć zaliczkę wcześniej , jak się wykonuje swoje obowiązki dobrze nikt nie powie ci złego słowa , właściciele mili , pomocni i życzliwi pozytywnie nastawieni do pracowników - nie rozumiem skąd te opinie albo nie ta piekarnia , albo ludzie co to piszą to jacyś podstawieni od konkurencji.

Marzena
@pracownik miesiąca :)

To ile jako piekarz bierzesz, pochwalisz się? Czy cukierniczki mają więcej miesięcznie od piekarzy, czy jak to u Was jest? :))

Teresa

Od lat kupuję pieczywo w Słonecznej, przeważnie bułki i wek krojony, ale od 2 tygodni coś jest nie tak. Wek wygląda i smakuje jak sucharek, łamie się, bułki też popsuły się w smaku. A takie pyszne wszystko było. Czyżby nowy piekarz? Trzeba będzie zmienić piekarnię.

@Teresa

A nie pomyślałaś żeby zapytać ich wprost o to osobiście? Przydałby się im taki feedback zwłaszcza, że jesteś klientką od lat, może dzięki temu się coś tutaj polepszy?

???? ??? ??

Dużo opini na plus ma ta piekarnia ino dlaczego jest taka rotacja kierowcow w niej? I tak prawdy sie do konca nie dowiemy

Damian
@???? ??? ??

No też mnie to ciekawi nie raz myślałem czy tam nie spróbować bo mam bardzo blisko

Kate
@???? ??? ??

Wydaje mi się że problem leży po stronie pracowników, co prawda trzeba się narobić, nosić, wstawać wcześnie rano (praca od 4) ale przecież kasa w domu się nie wysiedzi. Rotacja jest duża ale może chodzi o to że potencjalny pracownik myśli że tylko będzie jeździł autem - a jakoś trzeba to auto załadować i rozładować...

Kamila
@Kate

A to jak duża jest ta rotacja, ile średnio ci kierowcy wytrzymują? Uważasz że stawki są okej w stosunku do tego co trzeba robić i że trzeba dźwigać?

Wojtek

Robię zakupy w tej piekarni wiele lat i jestem zadowolony a jak czytam te komentarze to widać że to piszą nieroby i nieudacznic życiowi co mają dwie lewe ręce, tylko miotłę złamać albo łopatę.

KLIENT ORZEGOWSKA

PANIE NA Orzegowskiej bardzo miłłe I POMOCNE polecam pani , która napisała opinie , że nie nosi jedna z pań NA ORZEGOWSKIEJ MASECZKI ABY SAMA STANĘŁA I 8 GODZIN I OBSŁUGIWAŁA W MASECZCE TYMBARDZIEJ ZE JEST PLEXI ODDZIELAJCE WIĘC JUZ NAWET W BIEDRONCE NIE WIDZE ZEBY NA KASIE nosiły maseczki - jak klient wchodzi w maseczce na góra pare minut to ciekawe co mu grozi ??? nie demonizujmy przepisów , które dotyczą sklepów wielkopowierzchniowych gdzie klienci godzinami chodzą po sklepie a nie parę minut przebywają - LUDZIE DAJCIE ZYĆ INNYM ?:) a poza tym w tej piekarni jest najlepszy i najtańszy chleb w Szombierkach - doceńcie to

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło - Bytom

• Jak się pracuje w Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło?

Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło
4.3/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Jaworowa 6/4
    41-902 Bytom