HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków

Ustka

Opinie o HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków

edek 2016-04-29 21:48
firma bardzo OK dobry socjal fajna atmosfera pracy
BYŁY PRACOWNIK 2016-05-02 10:56
LUDZISKA HYDRO-NAVAL UMIERA NIE PAKUJCIE SIĘ TAM DO PRACY WYNAGRODZENIE NAJNIŻSZA KRAJOWA WYMOGI ASTRONOMICZNE KIEDYŚ TO BYŁA BARDZO DOBRA FIRMA
natan 2016-05-05 14:24
a są przyjęcia do pracy ile na początek dają
Były Pracownik 2 2016-06-14 20:19
Jak wspomniano umarło wszystko po wprowadzeniu zmian w firmie, przez to 1/3 ludzi się zwolniła i wszyscy udają ze jest ok. Pare osób zarabia godną kase to fakt ,reszta to popychadła z naj niszą krajową jak tam liczysz na dobra kasę musisz odbębnić 1,5 roku i mieć dobrą gadkę, majster takich lubi!!!.
clarius 2016-09-07 21:03
a mi tu jest dobrze zawsze marudzą zwolnione leszcze..
ragnaroth 2016-09-07 21:04
jaka 1/3 ludzi co ty bredzisz - odeszlo paru nierobow i to wszystko
Leszcz 2016-11-07 20:00
Ha ha to ile teraz zarobiłeś 10 procent fanie hydro.Albo grzejesz stołek tam, to nie jest źle cieplutko internecik, kawka. A biały montaż niech sie tu wypowie
Old Worker 2016-12-13 19:03
Ta firma albo celowo dąży do upadłości alb o zarządzana jest przez idiotów.Najpierw obniża się stawki pracownikom o 43% potem podpisuje kontrakty wieloletnie ze światowymi markami,obniżka stawek skutkuje odejściem ponad połowy doświadczonej załogi.Została nas garstka,większość to doświadczeni ludzie w wieku przedemerytalnym,coraz częściej mówi się o możliwym zatrudnieniu ukraińców,co i tak nie uratuje sprawy.Polityka kadrowa to istne sceny z Barei,dział głównego mechanika gdzie na dwóch pracowników przypada trzech kierowników.Wielką i zarazem zagadkową rolę pełni tu szef produkcji.Puentując można tylko dodać że to wolno postępująca agonia nie tak dawno b.dobrej firmy.
Zostaw swoją opinię o HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków - Ustka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków