Opinie o Mobisystem Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mobisystem Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mobisystem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobisystem Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Mobisystem Sp. z o.o.?

Ciekawa Nowy wpis

Czy obecnie jest jakaś rekrutacja do firmy na dział SMS? I jak wyglądają zarobki, atmosfera pracy itd? Będę wdzięczna za odpowiedź i ewentualnie kontakt do dział HR.

Gabriela Nowy wpis
@Ciekawa

No własnie nie widzę żadnych ofert pracy. A szukałaś na jakichś portalach? Ciekawa jestem gdzie wrzucają takie

Ciekawa Nowy wpis
@Gabriela

No właśnie codziennie szukam na olx i innych stronach i nic nie ma. A pisałam mejla do nich, jak i do innych stron z SMS premium i nic. :(

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam tam ledwie 3 miesiące, a od ponad roku przychodzą mi pisma z sądu, Zusu i NFZ. Chcecie otrzymywać takie pisma, a ciągle latać na pocztę odbierać listy to proszę bardzo. Firma powinna płacić składki tak jak by było zlecenie, co oni nazywają umową o dzieło. Pracowałam tam w 2015 roku, a nasze urzędy dopiero po 3 latach zaczeli coś sprawdzać. Niech ten koszmar się skończy!

Były współpracownik

Podziękuj koleżankom i kolegom którzy złożyli doniesienie do ZUS-u i kręcą w sądzie. Nie podobała się praca na umowie o dzieło to trzeba było zmienić na firmę która oferowała umowę o pracę. Teraz będziecie latać po sądach jeszcze 5 lat albo płacić kary za niestawiennictwo w sądzie.

Renata
@Były współpracownik

Jak z tą sprawą w sądzie? Odbyła się już? Jest już jakiś wyrok?

Xyz
@Były współpracownik

Ahahaha chyba cię coś pogięło kolego, podziękować to możemy temu (usunięte przez administratora) prezesowi że yebał nas na hajs. NIE PODOBAŁA SIĘ PRACA NA UMOWIE O DZIEŁO XDDDD Jesteś chyba pseudointeligentem bo podejście „nie podoba się to zmień prace i weź kredyt” jest godne politowania XD jak się kvrwa daje warunki jak na umowie zlecenie/o prace to się daje kvrwa umowę zlecenie/o prace. Nikt nie będzie płacił żadnych kar za niestawienie się w sądzie, mózgu, bo to nie jest sprawa karna XDD i nikt nie ma obowiązku się tam stawić co nawet jest zaznaczone w pismach które dostajemy - niestawienie się wyłączy nasze wyjaśnienia (których nie ma bo się nie stawimy) ze sprawy, czyli nic się nie dzieje. Nie chcesz to nie idziesz. Wiec nie strasz ludzi bo nikt nie będzie teraz za was (usunięte przez administratora) nadstawiał i bronił waszej skvrwiałej spółki przed sądem XDDDD mam nadzieje że się nie wypłacicie do końca życia, chvje.

ZYX
@Xyz

Powodzenia z płaceniem zaległych podatków dochodowych i części składek ZUS, który również powinien opłacać pracownik za przepracowany okres na rzecz, już, skarbu państwa. Bo na umowie o dzieło pracownik tego nie opłaca w odpowiedniej kwocie i przez co dostaje więcej netto :).

Iontajt

Mail ?

tararara

Stawiennictwo jest nieobowiązkowe

Zminy

Zmiany różne były ranki, popołudnia nie lubiłam, po jakimś czasie to się dało dogadać jeśli czlowiek cicho siedział to dostał to co mniej więcej chciał ale jak podpadł to zkładał dyspozycję na ranki i nie dostawal, mogłobyć tak że w sumie mogłoby nie być pracy jakby się nie zgodził na to co oni potrzebowali, ale widomo rachunki były do zapłacenia to się decydowało na slabsze zmiany

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mobisystem Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Tak właśnie bylo

Praca totalanie odmozdzajaca ciągle to samo, brak możliwości awansu, rozwoju nauczenia się czegoś nowego czesto z ludźmi którzy powinni popracować na swoją kulturą osobistą, wyglądem i zachowaniem, wydawało im się że wielka firma i że są kimś ale to pomyłka, ci co dłużej pracowali to się trzymali razem, nowemu było trudno

Pracw lipna

Brak organizacji, profesjonalizmu, wytłumaczenie zasad ekspresowo, nic z tego nie zrozumialam na pocztaku i do roboty, byle szybko klepać jeden sms dobry inny niedobry, jak pani prezes miała dobry dzień to akceptowała a jak wstała lewą nogą to to samo mogło się jej niespodobać, Żarówka w wc przepalona,nie było komu wymienić, czasami jakiś muza glosno mogła lecieć to dobre było trochę spokoju na nocki

Biuro

W biurze nie lubiłam bo to jakiś teror że na biurku jeść nie mozna bo się klawiatura zabrudzi, stary szmlec nie klawiatura był przecież widomo że nik nie traktuje klawiatury jak talerza, do kuchni ganialii, o sztućce nie można było się doprosić bo podobno ginęły, no i Pani prezes wszystko najlepiej wiedzącą, zero konsekwencji, z łaski się na coś zgodziła jak miła dobry humor, raz muzyka za głośno innym razem co tak cicho jest, animacje piwo i kiełbasa na ognisku pożal sie boże

Pisanie

O najmniejszy błąd była afera a że nie taki zwrot a ze za krótko to niedobrze a później że za długo, a że nie na temat a że klienta to nie interesuje, a że powtarzam to samo a jak mam nie powtarzać jak coś chwytliwe jest, jakiś brak konsekwencji, co jakiś czas nowy supervisor to nowe zasady a niektorzy to sami pisać nie potrafili a się mądrzyła jedna z drogą jak dyrektorki jakieś

Nigdy wiecej

Takie bzdury trzeba pisać, i ze w to ludzie wierzą, kto to w ogole później czytał i do czego to było używane to nie mam bladego pojęcia, ale wyobraźnię to trzeba mieć żeby zapisać spotka cie coś nieprzewidywalnego, uważaj na bliską ci osobę, która nie jest z Tobą spokrewniona, czy chcesz wiedzieć kim ona jest hhhhhhhaaaa boki można zrywać myślałam na początku że to jakiś żart a oni nie na poważnie że mam wymyślać takie historie, na początku to slabo szło ale po dwóch trzech miejscach można było nabrać wprawy tylko to może na psyche źle człowiekowi działać

Opinia

Praca słaba, umowa o dzieło, wysokie wymagania, czepiają się najdrobniejszych błędów, brak możliwości rozwoju, etycznie tez masakra, bo (usunięte przez administratora), na pewno nie dla osób wierzących

Negatyw

Nie polecam pracy w tej firmie szukam pracy na różne zmiany

Xyz

Hahahaha MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ XDDDD lepszego żartu w życiu nie słyszałam, jak ktoś chciał pracować zdalnie to były wielkie fochy od szanownej pani (celowo z małej) Michny i „żeby to było ostatni raz” XDDD muszą mówić że to praca zdalna bo to w końcu DZIEŁO, a oni gryzą i sądzą się z ZUSem, najpierw oszukiwali ludzi dając im gównoumowę o dzieło na warunkach jak umowa zlecenie XD więc teraz mają. Nienawidzę ZUSu ale wyzyskiwania pracowników nienawidzę bardziej i bardzo dobrze że ich tłumaczenia „każdy pracownik miał możliwość pracy zdalnej kiedy chciał (sic!)” XDDDD nie przeszły w sądzie, niech dostaną po (usunięte przez administratora) bo pieniądze które normalnie by szły na ZUS szły zasilać kabzę szefuncia. A Michna to był chyba zwykły słup który musiał się tłumaczyć przed sądem zamiast szefuncia (którego na oczy nie widziałam ani razu w tej robocie), tak szefuncio mądrze sobie to rozegrał XD

Kontajt
@Xyz

Hej widzę ze pracowałeś w mobisystem czy możesz wrzucić jakiś ich aktualny adres lub mail

Opinia negatyw

Zgadzam się Twoją opinią, nie polecam tej pracy dla kogoś komu zależy na umowie. o pracę, kiedy chce się rozwijać bo widomo że wymyślanie i ciągle klepanie smsów nie jest rozwijające i urzędy powinny pilnować umów, kontrolować to i wyroki powinny być szybko i może online mogliby wprowadzić i to nie fair że pracowałaś kilka miesięcy i teraz masz tylko kłopotów no ale czy nie mogłabyś pomoc komuś potrzebującemu proszę

Kontakt

Sluchaj ja Ci współczuję, ze masz przerąbane i że jesteś niezadowolona i pewnie masz rację ja to szanuję, ale daj ludziom wybrać, mi ta praca pasowała skoro wkładasz tyle wysiłku żeby publikować te wpisy to czy nie mogłabyś tylko namiar do nich wkleić ? Przecież dostajesz jakieś pisma, maile itd

Kontakt

Ja rozumiem że masz do nich pretensje, idz do sądu dochodź swoich praw, możesz też wziąć prawnika, ale czemu taka zawzięta jesteś, mi tam robota pasowała i ja tylko jakiś adres kontakt potrzebuję

Kontakt

Człowieku mi o adres do nich chodzi tylko a Ty ciągle wklejasz to samo masz jakaś manię prześladowczą czy płaci Ci ktoś za to, jak dostajesz wezwania od nich to musisz mieć adres, wrzuć mi proszę bo pipnie roboty potrzebuję

Kontakt

mnie te sprawy nie interesują, umowa dowolna, nie wierzę w emerytury, i tak wszyscy dostaną mało równo bo nie będzie na to kasy pasowalo mi że w różne dni i godziny i że zdalnie można, w między czasie odpalić sobie jakiś film i klepać te smsy, prosta robota, w biedrze trzeba się kartonów 30 dziennie rozpakowac podeślesz jakis namiar adres do nich

Kontakt

Może ktoś ma adres mailowy do kogoś kto tam jeszcze pracuje albo adres tej firmy, mi nie zależy na żadnej konkretnej umowie tylko zeby w roznedni i różne godziny z domu na kompie mozna było pracować, pisalam smsy i teksty na strony na zlecenie i dzieło też mozebyc byleby coś na szybko złapać

Cd

Gdzie teraz mieści się ich biuro, i jak teraz zatrudniją, czy ma ktoś jakiś kontakt do nich albo do podobnej firmy chodzimi o pracę w różne dni tygodnia o różnych godzinach, zdalnie z domu, dla studenta bez podatku dochodowego, bez jakiś minimlanych wymagań czasowych, chodzi o to żeby samemu sobie planować kiedy chcę pracować, ale praca na noc

Ileplacą teraz

Hej czy ktoś tam jeszcze pracuje, ile teraz można zarobić teraz? Mi pasowalo że był totalny luz można było pracować ile sie chce i w domu tez, szło się dogadać i placili dobrze jak komuś pisanie z ręki szło łatwo. Czasami szefowa kazała poprawiać smsy i się czepiła ale to chyba wszedzie tak jest

Zostaw merytoryczną opinię o Mobisystem Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobisystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobisystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobisystem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mobisystem Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Twarda 18
    00-105 Warszawa