Opinie o Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o. w Gdańsk

Była pracownica

PiHouse to firma, która daje ogromne szanse rozwoju, dużo inwestują w kompetencje pracowników. Kadra managerska do dogadania, zarobki naprawdę nie są źle. To jest dobra firma... ps . Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Pozdrawiam Krysie , najbardziej kompetentny chyba dyrektor w branży badań klinicznych :)

Zainteresowana
@Była pracownica

A te szkolenia w firmie to takie na "odwal" czy raczej pro? Czy rozwinęłaś się dzięki temu, czy managerowie i HR po prostu "markują" ruchy, żeby Zarząd widział, że się coś dzieje? Mogłabyś coś więcej napisać? Bo już raz wahałam się czy nie wysłać do nich CV jak rekrutowali na koordynatora, tylko ostatnio jakiś staż mieli więc już nie dla mnie :( . Chociaż jak staż to też raczej dobrze o firmie świadczy (jeżeli płatny staż oczywiście :) )

Edyta Nowy wpis

Organizowane szkolenia, zarobki też wymieniacie w ostatnim czasie na plus. Asystent koordynatora badań klinicznych, chciałbym poznać szczegóły, nie mogę wejść w ofertę mimo, że się wyświetla. Wiadomo, że chodzi o pieniądze, taki asystent zarobi w firmie powyżej 6 tysięcy netto? Zakładając, że ma umowę o pracę.

Bronisław
@Była pracownica

Wymienisz jakieś przykłady szkoleń, które firma oferowała i czy to coś kosztowało pracowników? Bo nie wiem, czy z oferowanych pensji byłoby stać na dopłacanie za szkolenia? Ile tam płacą?

@Bronisław

Nie miałam żadnych kosztów z tytułu szkoleń. Szkolenia z zarządzania procesami, z procedurami, cykliczne szkolenia koordynatorów. To wszystko to organizowała firma. Wiem też , że później były szkolenia z komunikacji realizowane przez firmę (dla wszystkich pracowników). Ja się bardzo rozwinęłam w tej firmie, a co do wynagrodzenia to nie jest źle, nie narzekałam na wysokość wynagrodzenia jak pracowałam w PI-House.

Zainteresowana
@Była pracownica

Znalazłam na stronie PiHouse możliwość nawiązania współpracy dla lekarzy badaczy. Czy jest tu jakiś pracownik, który mógłby powiedzieć, jak wyglądają zasady rozliczeń i zarobków u osoby początkującej? Czy takie osoby również mogą uczestniczyć w wyjazdach na konferencje polskie i zagraniczne? W ogłoszeniu wspominają również o rozwoju języka angielskiego medycznego, czy są organizowane szkolenia, czy bardziej chodzi tu o kwestię nauczenia się podczas pracy?

Pracownica Nowy wpis

Sporo jest młodych, chyba nawet ostatnio mieli badacze jakieś wyjazdy na konferencję, najlepiej skontaktuj się dyrektor badań klinicznych, wszystko Ci opowie co i jak jest

@Pracownica

A często są takie wyjazdy ogółem? Ciekawe, czy z udziału na tych konferencjach coś się dostaje, chciałbym wiedzieć więcej. One są w ogóle darmowe dla samych zainteresowanych czy płatne? W sensie, że oni płacą za udział, nie odwrotnie.

@jestem.in Nowy wpis

Spoko jest tutaj, można wyjechać na konferencję , może Ci dyrektor zaproponować na coś zagranice i lecisz, koszty po stronie firmy. Ale też jak znajdziesz konfe i pójdziesz pogadać, a będzie to zgodne z kierunkiem firmy też pomogą, generalnie managerowie i dyrekcja do dogadania.

Jak wygląda praca w firmie Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Rozmowę kwalifikacyjną w Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz?
Karol

No właśnie pielęgniarki szukają. Forma zatrudnienia dowolna, a zarobek w kwocie bliżej nieokreślonej, bo go nie podano. W ogłoszeniu podają, że nagrodzenie jest atrakcyjne, lecz na forum napisano, że nie jest to mocna strona tego pracodawcy. Znajdzie się więc tu ktoś, kto określi choćby zakres wynagrodzenia, jaki mogą zaoferować nowej osobie? By nie potrzeba było snuć domysłów.

Atmosfera fajna, firma idzie do przodu, jeżeli chodzi o start to myśle, że dobry wybór, lecz na początek nie ma co liczyć na dobre zarobki, bardziej kwestia zdobycia doświadczenia. Bardzo elastyczny grafik, łatwo dogadać się z zespołem i menadżerkami.

Firma zmienia się względem pracownika na pozytywne. Managerowie są zaangażowani i pomocni. Polecam osobom, które są gotowe na nowe wyzwania zawodowe. Praca w elastycznym wymiarze godzin oraz komplet szkoleń.

Beata

W zeszłym roku ktoś napisał, że zarobki w firmie są słabe. Obecny rok pełen jest wielu zmian z racji podwyżek i kosztów życia. Czy pracownicy w firmie dostali podwyżki? Ile obecnie można zarobić miesięcznie? Jak z atmosferą pracy? Między pracownikami pozytywne relacje?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Biurowy?

Odradzam stanowczo pracę w tej firmie. Rotacja pracowników bardzo duża. Firma nie docenia pracowników, słabe pieniądze, zero perspektyw, niepewna przyszłość firmy stałe szukają jak twierdzą nowej lokalizacji. Kordynatorzy badań pracują na własnej działalności. Badacze czyli lekarze to tylko maszynki do robienia pieniędzy traktowani nie jak pracownicy firmy tylko jak klienci firma nie raczyła nawet ich zaprosić na swoje 10 lecie. Układy i układziki, dwulicowość, (usunięte przez administratora) to ich mocne strony pod płaszczykiem tego jacy jesteśmy cudowni. Kiedyś bardzo fajna firma z rodzinną atmosferą A teraz pseudokorporacja. Jeśli musisz to tam pracuj dla zdobycia doświadczenia i czym prędzej szukaj na boku nowej pracy. Tylko kadra menadżerów i dyrektorów jest stała no ale wiadomo oni koryta będą trzymać się do ostatniej chwili.

CBK PI-House

Dziękujemy, za podzielenie się opinią o naszej firmie. Przykro nam, że nie do końca Pani/Pan jest zadowolona/y ze współpracy z CBK PI-House. Wszystkie uwagi przeanalizujemy i wyciągniemy z nich stosowne wnioski, aby w przyszłości uniknąć ewentualnych błędów lub nieporozumień w odbiorze dynamicznie rozwijającej się sytuacji. Nasza kultura organizacji, opiera się między innymi na kulturze otwartych drzwi, pracujemy nad komunikacją, ścieżkami rozwoju oraz satysfakcją z pracy w ramach strategii rozwoju jaka jest realizowana przez CBK PI-House. Mamy nadzieję, że Pani/Pan również z tej opcji skorzystałaś/eś? a jeżeli nie znaleźliśmy wspólnego rozwiązania to bardzo za to przepraszamy, bardzo nam z tego powodu przykro. Jednocześnie zachęcamy wszystkich tych, którzy: są otwarci na rozwój, nie boją się wyzwań, chcą nauczyć się czegoś nowego, są kreatywni i niekonwencjonalni w działaniu, do aplikowania na wolne stanowiska w CBK PI-House.

Eliah

Firma elastyczna, pomaga w rozwoju. Daje szanse zmienić stanowisko jeśli jest taka potrzeba i czujemy się lepiej wykonując inne zadania. Nastawiona na realizację zadań i wysoką jakość, grafik jest elastyczny jeśli mamy taka potrzebę. Młode kierownictwo pracuję pod okiem doświadczonych managerów. Bardzo szybki zrównoważony rozwój - firma zna swoje mocne i słabe strony, pracuje nad poprawa każdego aspektu. Kadra managerska postępuje wg kodeksu etycznego, stara się nie siać frustracji i jasno komunikować cele do których dążymy. Jak każda firma musi się mierzyć z różnymi przeciwnościami, Zarząd czuje odpowiedzialność za współpracowników i jest wobec nich lojalny, jeśli może liczyć na to samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o.?

Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Na Zaspę 3
    80-546 Gdańsk

Centrum Badań Klinicznych Pi-House Sp. z o.o.