Opinie o D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa. w Warszawa

Ala

Beznadziejna niewdzięczna praca, toksyczne środowisko (najgorsza oczywiście sama góra i jej klakierzy) oraz brak możliwości rozwoju. Nie polecam

@Logic?

To słabo jak ciągle się tkwi w jednym miejscu mimo ambicji. Jeśli chodzi o atmosferę to się poprawiło? Komentarz wyżej był o tym że jest toksycznie. Przełożeni mają na to wpływ?

Igorek Nowy wpis

Szefowie (jest ich dwóch) potrafią nachodzić z pretensjami o jakieś działania, ponieważ nie chce im się czytać adnotacji do dokumentów w systemie... Takie traktowanie pracownika nie wygląda poważnie i gasi zapał u każdego. Impulsywnie podejmują decyzję, co też raczej przekłada się na ich niekorzyść ale na szczęście to już nie mój problem.

Czym w D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

PaniTurkus200kgnawadze Nowy wpis

Dodatek jest taki że jak zrobisz swoją robotę to dostaniesz w nagrodę jeszcze więcej pracy ;)

Prezes Tomasz Nowy wpis

Szanowna Pani, Właśnie takich ludzi jak pani córka potrzebujemy w naszych szeregach. Czekam na córki CV bym mógł zaproponować jej stanowisko kierownika marketingu! Moja Kasia od następnego tygodnia otrzymuje awans na stanowisko Turkus marketing manager. Jestem przekonany że pani córka będzie sprawdzać się świetnie jako nasz nowy marketingowiec!

Atmosferę, widzę, rozjeżdżacie walcem. Ale co z tym wolontariatem? Ile zarabia specjalista sprzedaży? Naprawdę grosze sie tutaj ma, jak ktoś napisał?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ala

@Ala

To nie ma żadnych szkoleń finansowanych przez firmę jak piszesz że nie ma rozwoju? Czy bardziej chodzi ci o możliwość awansu? Kierownictwo blokuje takie ambicje pracowników?

Logic?

Załóżmy że jesteś piętaszkiem w firmie a drugi piętaszek o szczebelek wyżej od ciebie jest kiero to na kogo niby masz awansować? Możesz tam gnić i 5 lat bez awansu. Istnieje o wiele lepszy sposób na awans bardzo chętnie stosowany przez obecnych młodych ludzi. Czyli zmiana pracodawcy.

@Logic?

Basia

Jak to trafnie ludzie piszą D2 to firma krzak dla ludzi o mentalności (usunięte przez administratora). Za wypłatę w rupiach indyjskich.

Łukasz

Tak dosyć negatywnie o pracy tam się ostatnio wypowiadaliście ale chyba jakoś każdy tam dalej pracuje? Stwierdzam to na podstawie braku aktywnych ofert do pracy tam. Wygrzebałem tylko jakąś starą na specjalistę ds. sprzedaży. W ofercie podawali, że wynagrodzenie jest atrakcyjne, a tu piszecie, że niezbyt. A ktoś napisze konkretnie, ile dają? I czy po jakimś czasie zdarzają się samoistne podwyżki?

@Łukasz

Ja ze swojej strony dodam że jakby w D2 wszyscy byli wobec siebie w porządku to zapewniam że nie byłoby tu ani jednej negatywnej opinii. Zatrudnij się to sam zobaczysz. I tak na początku pewnie nawet nie dadzą ci umowy :P

Dwagiiiiile
@Łukasz

5 tysi na łapę na pewno nie dostaniesz tylko jakieś pieniądze na granicy ubóstwa

Chętny

Jak duża jest rotacja w tej firmie? Troche przerażają mnie opinie, a firma wydaje się ciekawa

Radek

Cóż można powiedzieć o tej "firmie"? Że szeregowi pracownicy są jej główną jak nie jedyna zaleta. Na prawdę zespół jest ok. Ale góra to zwyczajna kpina. Spóźnione wypłaty to w roku 2022 norma. Stalkowanie pracowników, przymus odbijania nawet 3 min przerwy kiedy potrzebujesz złapać powietrza, ciągle jest źle i za mało zrobione. Wieczne niezadowolenie odbiera chęć do pracy. Kierownik niby w porządku ale tak się boi prezesa, że nie wpadł nawet na pomysł żeby dorzucił grosza do marnej wypłaty za dyżury w soboty. Idea wyszła oczywiście od pracowników. Przy tak ogromnej inflacji jak teraz podwyżki to kpina. 200zl rozbite na 3 zadania (kazde warte 68zl) ???? mimo, że przez 2 lata pracy w tej firmie (która z czasem robiła się zwykłym kolchozem) kiedy to stałem się pracownikiem który wysłał najwięcej zamówień w historii firmy, pożegnano się ze mną bez żalu. Mi to oczywiście obojętne bo znalazłem lepszą pracę ale takie traktowanie magazynierów to zwykle dranstwo. Wcześniej kolegę mamili nowa umowa żeby ostatecznie go zwolnić. Jeszcze wcześniej pracownik przyszedł po 200zl podwyżki i też się z nim pożegnali. Oczywiście zawsze będą mówić że coś było nie tak, a prawda jest taka że firma przeżywała rozkwit za naszych czasów :) góra postanowiła to zepsuć i udało im się . Udało mi się napisać wszystko w kulturalnych słowach choć szefostwo (szczególnie jeden z szefów) zasługuje na mocniejsze słowa których nie kryłem w momencie zwolnienia :) w pracy panował chory zakaz używania telefonów, z tygodnia na tydzień było już tylko gorzej. Prezes zamiast myśleć co zrobić żeby było lepiej to siedział na kamerach i oglądał swoich pracowników. To tylko niektóre z (usunięte przez administratora) panujących w fenity. Żałosna firma nie polecam :) tylko dla sługusów i ludzi bez honoru.

Kolega
@Radek

Radek, to że "kiblowałeś" w robocie przez pół dnia wiedział nie tylko prezes (za co wyleciałeś), ale też kurier dhl który za każdym razem jak chciał skorzystać z toalety to cię tam spotykał. A najlepsze jest to że za.ciebie przyszedł student i okazuje się, że te twoje "rekordy" pakowania to jak osiągi malucha do porsche ;) Nie tęsknimy za tobą ;))

Kolega Mariusz
@Kolega

Po latach z ciekawości wszedłem by zobaczyć co słychać w najgorszym zakładzie w mojej karierze i widzę że jest to co było te kilka lat temu. Jako były pracownik napiszę że to kiblowanie u kolegi Radka to mogło trwać co najwyżej z kilka minut. Pracowałem tam z 4 lata temu i szykany, pomówienia, ploty i (usunięte przez administratora) ze strony płotków i Jarząbków to była codzienność. Wpis "Kolegi" to istna kwintesencja tej firmy która ma gdzieś ludzi. Najlepsza rada jaką mogę dać wszystkim nieszczęśnikom pracującym w Frenity to przebranżowić się bo pracując w takich "Krzakach" nie ma szans by do czegokolwiek dojść. Ja tak zrobiłem i obecnie zarabiam baaaardzo dobrze a gdybym tam siedział to bym dalej ledwo wiązał koniec z końcem.

Haha
@Kolega

Nie ma to jak anonimowy wpis a w nim głupoty. Właśnie taka to firma ;) nie przez przypadek macie jedna gwiazdkę w ocenach. Dalej nikt nie ma w firmie całościowej umowy o pracę? i czy jak komuś kończy się umowa to dostaje odrazu czy nadal musi pracować ze 2 tygodnie bez? :)

Adolf
@Kolega

Siwy ile Ci dali premii za te komentarze, 20 zł?

Normalka
@Haha

Go worka to oni mają gdzieś. Ale jakby wszyscy zaczęli wypisywać negatywy w opiniach google to wtedy by nie mieli gdzieś. Tam to sami sobie pozytywy wypisują

Nadia

Te ich premie to kompletna potwarz. Jednak takie podejście i tak im się odbija w pewnym sensie. Podczas gdy inne firmy mają dobrych albo normalnych pracowników to u nich jest jakaś zbieranina dziwolągów z lasu. Ot co

hejoo

Praca dla odpadów życiowych i tyle

Bartek

Chciałbym serdecznie podziękować kierownictwu firmy za bardzo pouczające doświadczenie pracy w tej absurdalnej firmie. Zebrania na których kierownik lub prezes miesza za gównem pracowników to niczym codzienność. Gdyby założył czapkę z czerwoną gwiazdą nikt nie miałby wątpliwości, że znajduje się w syberyjskim kołchozie. Obserwowanie na kamerach i tworzenie filmików pokazujących że siedziałeś minutę dłużej w toalecie to największą frajda szefa który najwyraźniej silnie potrzebuje pomocy psychiatry. Ludzie są oszukiwani na każdym kroku. Jesli jesteś zwykłym pracownikiem magazynu traktują Cię jak ostatni szczebel łańcucha pokarmowego. O wypłatach na czas można tylko pomarzyć. Jeszcze nasluchasz się pretensji od księgowej która nie jest w stanie ogarnąć rozliczenia w firmie w której pracuje dosłownie kilku pracowników (!). Jednym słowem firma typu "krzak" którą zarządzają niekompetentni ludzie nie mający pojęcia o biznesie ani żadnych zasad etycznych. Trzymajcie się z daleka!

To ja może podsumuję cytatem Jima Rohna tę pracę i samych pracowników w tym januszexie spółce zuo. "Jeśli nie stworzysz własnego planu na życie, prawdopodobnie znajdziesz się w planie kogoś innego. Zgadnij, co w nim dla ciebie przygotowano? Ochłapy!" Praca dobra co najwyżej dla takich Kaś z marketingu które swoim zachowaniem to nawet w św Franciszku z Asyżu potrafią wzbudzić instynkt seryjnego mordercy.

Czy istnieje możliwość rozwoju w D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa.?

Nina

Nie

Helena
@Nina

Chodzi o to, co ktoś tu pisał, że ciężko o podwyżkę? A może też ciężko o naukę nowych, przydatnych rzeczy?

Hihi

Jak ma istnieć możliwość rozwoju w pracy która nie wymaga żadnych kwalifikacji? Jak już to istnieje tam możliwość niedorozwoju. Nie ma się im co dziwić że płacą (usunięte przez administratora) pieniądze.

@Hihi

No widzisz czyli tak naprawdę wszystko tutaj jest fair? Słabi pracownicy = słaba płaca. Równowaga chyba zachowana? ;p Czyli na niesprawiedliwość chyba nie ma co narzekać?

Szczerze?
@Gabriela

I ten oto komentarz najprawdopodobniej zamieszczony przez samego prezesa firmy najlepiej obrazuje gdzie konkretnie mają swoich pracowników

@Szczerze?

Prezes takie emotki by pisał?xd Zresztą ja zażartowałam tylko, nie bierzcie tego do siebie. :( Ale to poważnie sądzisz, że on mógłby mieć taki przykry stosunek co do pracowników?

Praca w Fernity w dziale marketingu to praca w turkusowej organizacji. Każdy odpowiada za swoje kompetencje i może bez żadnych ograniczeń rozwijać kreatywność. Problemy są rozwiązywane wspólnie w gronie zespołowym, a nie za zamkniętymi drzwiami. Dzięki temu można poczuć, że stanowi się ważną część firmy i jest się bardziej zmotywowanym do działania. Dobre miejsce dla osób zaangażowanych i zorganizowanych.

Lilia
@Kasia

Kasiu nie każdy tak jak ty chce za takie grosze donosić na koleżanki z pracy i robić za Jarząbka zakładowego. To wynagrodzenie to jest wolontariat a nie praca

Ehhh
@Kasia

Żenuła, ona nawet na goworku im wchodzi w ...

@Ehhh

A kto to konkretnie? Jeden z lizusów od was?

Niezadowolony pracownik

Pracownik w tej firmie to dosłownie badziew łatwy do wymiany. Nie ważne czy się bardzo starasz czy nic nie robisz i tak szefostwo tej firmy ma to gdzieś. Nie dają podwyżek. Szef chwali się świetną sprzedażą i poszerza kanały sprzedarzy by się jeszcze bardziej nachapać a gdy pracownicy z długim stażem proszą o skromną podwyżkę to są olewani. Wiadomo dla siebie to pieniądze znajdzie. Praca dobra jest jeśli ktoś chce egzystować jak warzywo i ma ambicje równe zeru. Pozostałe osoby nie mają tam czego szukać.

Fajna firma, fajni szefowie, przyjemna atmosfera, możliwość rozwoju.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa.?

XD

Zarządzania xD

Tymon

Jak teraz jest z atmosferą w pracy? Fajnie się tam żyje?

mar

Dostałem propozycję pracy jako doradca klienta. Wie ktoś jak wygląda praca na tym stanowisku? Jak szef będzie mnie traktował? Jak czytam te wpisy zaczynam mieć obawy

Zostaw merytoryczną opinię o D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa. - Warszawa

• Jak się pracuje w D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa.?

Zobacz opinie na temat firmy D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa.
1.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Grochowska 306/308
    03-840 Warszawa

D2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa.