KRULEN Technika Świetlna

Opinie o KRULEN Technika Świetlna

??? 2014-05-20 22:33:24
Ja raczej źle wspominam prace w tej firmie, nie polecam. Panują tam dziwne zwyczaje i układy, nie bede ich teraz opowiadac ale do tej pory jak je opowiadam znajomym - to im szczęka opada
Dominika 2014-06-10 06:55:52
Ja raczej dobrze wspominam prace w tej firmie. Polecam.
Masakra 2014-06-20 15:51:01
Ja bardzo źle wspominam tę pracę. Tzw specjalista ds administracyjno - biurowych powinien się nazywać raczej sprzątaczka. Poza tym dziwne zwyczaje, o układach nie wspomnę...
/// 2014-07-23 21:44:30
Dokładnie tak! dziiiiiiwne zwyczaje i schizy tam są , słabo sie robi jak sobie przypomne
? 2014-08-25 00:05:57
Niestety, ale niewiele dobrego można powiedzieć o tej firmie. Nie ma tam samodzielności, szef uważa się za nieomylnego, a do tego nie orientuje się, co się dzieje w firmie. Jest całkowita, prymitywna kontrola pracownikow (Uplook Assistant), wybiórcze rozliczanie z pracy (wyciągane są błędy i złe rzeczy, za dobre nie ma żadnej pochwały). Ogólnie nic nie motywuje do pracy, a sama organizacja firmy opiera się na przestarzałych rozwiązaniach. Do tego zarobki są bardzo niskie, ledwo wystarczają do utrzymania się w Warszawie. Nastawienie innych pracowników (nie wszystkich) jest najpierw w porządku, ale pózniej zmienia się na negatywne, wręcz wrogie. Firma wymaga całkowitego podporządkowania, nie respektuje tego, że ma się życie poza nią. Nie płacą też ani nie rozliczają nadgodzin. W konkurencji dostałam na start ponad dwukrotnie więcej, poza tym mam teraz świetny zespół. Ludzie mnie wspierają i doceniają, tam tego nie było.
KM 2015-01-25 23:36:58
Nie polecam i potwierdzam opinię poprzedników. Do tego dorzucę dziwne związki między szefem i jego asystentką (co się niby zajmuje marketingiem i katalogami ale nic nie robi), szef mówi jedno, więc tak robisz, później asystentce coś się nie podoba, pójdzie z tym do niego, i nagle okazuje się, że robisz coś źle. Poza tym wszelka krytyka pracy asystentki wiąże się z konsekwencjami u szefa, także jak ktoś tam pracuje to niech tego lepiej nie robi. A najlepiej zmieni pracę.
lajfstajl 2016-01-28 08:56:34
Oj chyba sie tu ktos z samej firmy Krulen z komentarzem podkrada :)
KM 2016-02-04 14:45:44
Ja naprawdę bym o tym nie pisał (prywatne życie, prywatna sprawa) gdyby to się nie odbijało na rzeczach zawodowych. A to po prostu widać i pracownicy na tym cierpią. Może teraz tam jest inaczej, mam taka nadzieję.
pak 2016-05-17 20:09:48
alek, nie ma ofert bo nikogo w tym momencie nie potrzebują. To jest mała firma, która działa na lokalnym rynku, ma swoich odbiorców i wiele więcej nie potrzebuje. Bo narazie żadnych zapędów na innych większych klientów to nie ma
Zostaw swoją opinię o KRULEN Technika Świetlna - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRULEN Technika Świetlna