Opinie o Berkner (Piro S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Korczyński Robert Tomasik) w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Piro s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Korczyński Robert Tomasik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piro s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Korczyński Robert Tomasik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piro s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Korczyński Robert Tomasik w Knurów

AE

Dziewczyny dlaczego usunełyście Waszą opinie z dnia 06.04.19 czyżby dlatego kochane pokrzywdzone, iż aby wypowiadać się tak krytycznie o firmie samemu trzeba być dobrym pracownikiem. Osoba, która pracuje 4 miesiące i w każdym była na L-4 a w każdym tygodniu swojej pracy dzwoniła, że nie przyjdzie do pracy bo coś... Swojej nieobecności nie zgłaszała przełożonej ani kierowniczce chyba z braku wiedzy że tak należy postępować, bo o złośliwość nie posądzam, zawiadamiała koleżankę. Za coś takiego dostaje się nieusprawiedliwioną nieobecność pracy. Czy Wy taka dostałyście ...? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi "NIE" to chyba nie jest tak źle w tej firmie. W czasie pracy wciąż na telefonie szukając innej pracy... Pytanie tylko czy szukając nowej pracy po to by znowu tam wciąż być na telefonie i szukać innej pracy czy naprawdę iść pracować...? Osoby były obecne tylko ciałem, działając na nie korzyść firmy. Przez swoje ambitne nastawienie opóźniały produkcję. Z takim nastawieniem do pracy nie zrobi się kariery nawet w firmie z toaletami wysokiej klasy. Typowe nastawienie - za minimalny wkład chce zostać kierownikiem. Skoro w swoim usuniętym z bliżej nie znanych powodów komentarza porownywałyście zachowanie i kulturę Naszej kierowniczki do chłopów w polu, musiałyście w takiej pracy wcześniej pracować, ponieważ nie po rodzaju wykonywanej pracy określa się kulturę i zachowanie człowieka. Kierowniczka Loki... cóż może ma loki we włosach, ale cała jej osoba jest OK. Chyba z innych komentarzy zaczerpnięte zostały słowa o Niej, ponieważ same nie pracowałyście z Loki prawie wcale ( tu przyczyn dlaczego nie pracowałyście razem nie będę wyjaśniać bo nie jest to celem tego komentarza). Słabo, oj słabiutko jak Wasze zdanie o Loki jest na podstawie innych wystawionych opinii, to tak trochę bez własnego zdania jesteście...bo trudno wypowiadać się o osobie której się nie zna... Kwestia obgadywania nie jest wogole do skomentowania ponieważ "kto podsłuchuje usłyszy tylko sam na siebie". Natomiast kwestie "bidulek" co tu pracujemy należy skomentować, iż nie jest tak że jesteśmy bidulkami co tu siedzimy, jesteśmy dorosłymi osobami które pracują i potrafią podejmować decyzję. Codziennie rano przychodzimy do pracy z własnej nieprzymuszonej woli, żadnej z nas ani wojsko ani policja tu nie odstawia więc te bidulki to chyba nie... Pozdrawiamy i współczujemy przyszłym pracodawcom.

......
@AE

Hahaha mozna tylko plakac ze smiechu. Opinia zostala usunieta... Wlasnie dlaczego??? Moze szef sie postaral bo za bardzo trafilo w sedno? Skoro tak lubicie Loki, to dlaczego w pracy na nia najezdzacie i cieszycie sie gdy jej nie ma? Moim zdaniem lepiej pracowac w polu i wykonywac swoja prace za 12zl netto na godzine niz siedziec w smierdzacym pomieszczeniu z falszywymi osobami za 9zl i J*bac czyjas robote, bo nikt inny nie ma czasu ani checi na jej wykonanie, byc przenoszonym ze stanowiska na stanowisko jak marionetka. Ktos tu komus dogaduje o siedzeniu na telefonie. Pewnie dziewczyny ze spedycjii, ktore umilaly sobie czas pracy przy kawce i pogawedkach. Rowniez rozmawiajac sobie przy tym przez telefon.... A ktos inny W telefon na minute nie moze zerknac? Chodzic co chwile na fajke rowniez wam wolno. Jesli w budynku panuja nieodpowiednie warunki, a tym bardziej zbyt niska temperatura, to mozna sie spodziewac ze osoba sie rozchoruje. Jesli ktos tutaj powinien byc posadzony o brak wiedzy to wylacznie kierownictwo i szefostwo. Najwidoczniej nie wiedza, ze jesli chca dobrego pracownika to nalezy o czlowieka zadbac. Ale w firmie maja na to wywalone, nic dziwnego ze lepiej szukac innej pracy niz tkwic w czyms takim.

AW
@......

Ha ha ha zgadzam sie w 100% a te swoje wypociny ta ambitna pani AE nie pisala czasem w godzinach pracy?

Bbb
@......

Paulina to nie minutka na telefonie tylko całe godziny,A skoro powodem twojej nieobecności w pracy jest chęć towarzyszenia chłopakowi na dyżurze A nie choroba związana w cudzysłowie z złych warunków pracy to raczej słaby argument.Moim zdaniem pokolenie dziubkow jest tak roszczeniowe,iż myśli,że dostanie pensję za sam pobyt w pracy. Zenadą jest to że w ogóle masz czelność się wypowiadać jak jesteś praciwnikiem z najgorszych koszmarów i nikomu nie życzę takiego praciwnika jak ty.Dno to za mało opowiedziane....

... Nowy wpis
@Bbb

No widzisz... Ja przynajmniej mam komu towarzyszyc. I tak wole zadbac o osoby na ktore mozna liczyc i o wlasne zdrowie niz marnowac zycie na sprzatanie waszych zasyfialych magazynow. Dno to wchodzenie z butami w czyjes prywatne sprawy i pranie brudow publicznie co wlasnie robisz. Chcesz pogadac zadzwon... Wytykasz komus nieobecnosci, a g*owno wiesz o zyciu danej osoby, wiec nie rob z tego portalu poradni psychologicznej.

kobieta Nowy wpis

DNO!!!

Fajna jestem Nowy wpis
@AE

Karinko siedz w tym swoim kurniku i nie gdakaj

kobieta Nowy wpis

Dno zenada patologia to malo powiedziane !nie dziwie sie osoba co z tad uciekly ze maja zle zdanie lecz dziwie sie tobie nadgorliwa ambitna pracownico ze nie masz ani jednego argumentu ze jest tam ok?pracowalam u was teraz mam swoja firme trzy pracownice ktore siedza na tel biora wolne kiedy chca i sa faaajneee!!!najwarzniejsze ze sa szczesliwe i maja we mnie wsparcie!!!!Myslisz ze ladnie dobierzesz slowa ?i tym okarzesz swoja inteligencje ?w pracy to piszesz bo w domu nie masz czasu ?no chyba ze jestes na l4 ale to w berknerze skandal i oceniasz innych ty ....... Kolana cie nie bola od robienia .......???

Grek

Nikt nie trzyma na siłę w firmie, zawsze można ją zmienić. Ja uważam, że firma jest spoko!!

PiP
@Grek

Firma jest spoko dla lizusow szefa ha ha ha a reszta tych bidulek siedzi z przyzwyczajenia bo nie wierza w swoje szanse na prace gdzie indziej tak sa dowartosciowane przez szefostwo dziwne ze sie pip nie dowiedzial o tym akordzie ......

PiP
@Grek

Odpowiadajac na wypowiedz ludzi -ze nikt na sile nie trzyma jest tylko potwierdzeniem ze jest tam tak jak pisza.... Co to wogole ma byc ?nikt nie trzyma na sile ?jeszcze tego by brakowalo !Ludzie ogarnijcie sie chcecie bronic firmy to podajcie argumenty ze jest spoko?

Lg
@Grek

Spoko?ha ha ha !spoko to musza byc te dopalacze ktore loki wciaga ....po tych dopalaczach koordynacja zespolem na poziomie zero a po za tym dziwi mnie ze nikt nie zglosil tego ze robi sie tam ten dziwny skomplikowany nieokreslony akord gdzie dziewczyny z pakowania nie maja jak sobie tego wypracowac ehhh takie to skomplikowane trzymam kciuki dziewczyny zebyscie dotrwaly emerytury bo nie macie odwagi ani ambicji zmienic cos ...narzekacie boicie sie i tyle

Karola Nowak

Wyzysk !zastraszanie ! chory akord! Kierowniczka" Loki" nawiedzona nadpobudliwa nadgorliwa niekompetentna wazelina!Niszczy ludzi w oczach szefow !!!Ja stracilam prace przed swietami w oczy ci mowi ze wszystko ok a szefom ze jestes do du...zycze jej zeby ktos ja potraktowal jak ona tych wszystkich co odeszli.... Dziewczyny super atmosfera mila rodzinna tylko ryba psuje sie od glowy ...kierownictwo zarzadzanie i traktowanie ludzi beznadziejne !!!szef powiedzial jednej krawcowej jak chciala odejsc ze nigdzie nie zarobi wiecej pffff zatrzymal sie w rozwoju w czasach prl salowa zarabia wiecej !!!i jest traktowana jak nalezy....a i jeszcze dwie gwiazdy z malej sali ....masakra nieomylne paniusie ktore nie uznaja slowa krytyki a trzaskaja bubel za bublem !!!Duzo bym napisala bo jest o czym !!!Dziwie sie szefom bo firma z takim stazem powinna kwitnac bardzo fajna sportowa odziez fajne dziewczyny ktore to szyja ...pakuja itd mogli by miec renome na miare f4 ale po co ?Panowie zmiencie Loki wezcie porzadnego menagera logistyka a przedewszystkim zmiencie podejscie do pracownikow to one tworza ta marke !Pare zmian i mozecie odniesc sukces bo produkujecie na poziomie !!dziewczyny o to dbaja!!!Jeszcze nigdy nie uslyszalam tak przykrych slow od szefa i nadodatek nieprawdy ...bo jestem dobrym pracownikiem ale pomiatac soba nie dam ..jak ktos lubi to polecam Berkner knurow

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piro s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Korczyński Robert Tomasik? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Lola

Piro i Berkner w Knurowie ul.szpitalna to ta sama firma (usunięte przez administratora) najniższa krajowa jakieś rozliczanie z każdej zrobionej rzeczy czy wszyszła najniższa krajowa bzdura totalna za soboty jakieś odejmowanie od wyplaty wypłacaja to później chyba ze na siebie nie zarobisz to widzisz tylko najniższa a sobota za (usunięte przez administratora) złodziejstwo pracuja tam tylko ludzie od 20 lat bo boją sie odejść bo gdzie pójdą tak mówią jak by mało pracy było każdy kto przychodzi to w niedługim czasie odchodzi powinni to zamknąć a przyjmujesz sie na jedno stanowisko a robisz na wszystkich kończąc na myciu kibli robi to pani najnizsza stażem dopóki nie odejdzie

NIE POLECAM!!!!!

Zarobek: najniższa krajowa, brak premii, stawki akordowe z 2006 roku, zaniżone o 20%; atmosfera w pracy: chamska, plotkarstwo, zawiść. Kierowniczka oraz brygadzistka- chamskie wobec siebie i wobec pracowników. Można pokusić się o stwierdzenie , iż mobbing w tej pracy to codzienność, ale skoro godzą się na to pracownicy to już inna historia.... Nie polecam... marny zarobek nie jest wart atmosfery w tej pracy.

NIE POLECAM!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piro s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Korczyński Robert Tomasik - Knurów

Piro s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Korczyński Robert Tomasik
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Szpitalna 31
    44-194 Knurów