Opinie o Fundacja Medico Live w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Medico Live. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Medico Live na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Medico Live w Lubin

Halina

Dobra firma, koordynatorki reagują jeżeli na miejscu coś się różni od tego co zgłaszała rodzina, kontakt dobry, wypłaty zgodnie z umową i terminem Lubię atmosferę w Fundacja Medico Live za: dobry kontakt

Magda
@Halina

Dzień dobry. Na czym polega praca .?

Halina

@Halina

To rawda co Pani piszę, ale jest problem z płatnościami za miesiąc luty 2020r jeszcze nie mam pensji i przyjdzie mi podać sprawę do sądu pracy.

Magda Nowy wpis
@Halina

Dzień dobry. Na czym polega praca .?

Viking Nowy wpis

Czy BalticPflege to ich firma ?

uwaga to oszusci Nowy wpis

posiadają kolejną firmę w rzekomo dobrej szteli tj danzigpflege i baltigpflefe. właścicielka ucieka przed prokuraturą. sa zarzuty!

Czy jest możliwość w Fundacja Medico Live pracy na część etatu?

Dorota Staśkiewicz Nowy wpis

Jest połowa czerwca, a ja jeszcze nie dostałam pieniędzy za marzec.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Medico Live na stanowisko Sprzedaż internetowa bez doświadczenia bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
Dorota

Współpraca z Fundacją jest dobra. Polecam. Z wypłatami nie ma problemów.

Filipek

Dobra agencja dla tych którzy chcą skorzystać z propozycji pracy!

@Filipek

Pewnie i za darmo pracować.

Dorota

Jest dziś 13 kwietnia 2020r, a ja za luty br nie mam wypłaty.

Dorota

Każdy w życiu ma jakieś problemy. Każdemu może się noga powinąć. Jeżeli chodzi o warunki pracy i życzliwość Pani Sadowskiej w czasie zlecenia oceniam pozytywnie. Są jakieś problemy z terminową płatnością pensji, ale myślę, że jest to krótkotrwałe. Polecam firmę

Prowadzaca

Prose zglosic speaker do Prokuratury w Lubinie. Maja postepowanie karne I choc Prokuratura w Lubinie utrudnia to przeszlo prizes Legnice I Prokurature Krajowa! Znajda itch wszedzie w PL I w DE. Skonfuskuja te firmy ich wszystkie. Maja ich wizerunki. Nie uciekna. Jezeli Prokuratura bedzie dalej robila to co robi bo to inch znajomi z malej miejscowosci przez nich moze tez oplacani bedzie podane nazwisko do wiadomosci publicznej I sprawa wyzej. Prokurator w kazdej formie musi przyjac zawiadomienie. Zwlaszcza w tym okresie. Tylko ich niechec I pierdzenie w stolki. Zus zna sprawe. Zoll tez. Juz wiecej obchodzic tematu nie beda. Beda scigani!

Jola

Prokuratura Krakowa w Warszawie prowadzi ich sprawę która została przekazana do Legnicy. Myślę że Państwo Sadowscy będą mieli pecha! Zgłosić do ZUSu w ich rejonie! Wydział Płatników Składek. Tam ich znają dobrze!

Kolejny adres

Firma Medico Live ma kolejny adres: Polna 2 B Lubin!! !!

Stasiek

Ty widziales ja? 0na Ma Syfa na lbie!:)))

KASKA

Firma krzak. Mają w Lubinie pod tym adresem kolejna firme, strony w internecie, strony na facebooku!!! Zorganizowana grupa...

Gosc

W ogole nie placa

OBEZNANA

Zatrudniają ludzi pod koniec miesiąca żeby nie płacić za ich ubezpieczenie a jeśli już ubezpieczaja to robią storno tego ubezpieczenia. Kryminaliści!!!!!

Oszukana

Firma Medico Live wysyla tone dokumentow do podpisu I kaze sobie odsylac-pani Sadowska ze rzekomo przechodzilo sie jakies szkolenie instruktaz a nic takiego nie mialo miejsca!!!

Vista

Wyniki w internecie pokazaly ze wybory przegrala. Na szczescie. Wyborcy poznali sie ze (usunięte przez administratora) i klamczucha. Pojechala za to na zachod krasc i Polakow oszukiwac. Te glupie pytania tu zadaje sama firma Medico Live!

Macioro

Krowa probowala mnie zastraszyc juz dawno pracujac w Medico Live ze niby przebywalem w Niemczech na czarno. Mialem pomoc niemcow I mam do tej pory co rzadko sie zdarza. Pani Brygidzie Sadowskiej rzycze powodzenia w kolejnych wyborach do rady gminy buahaha. Kon by sie usmial. Do obory!!!

Obserwator

Juz ich maja. Jezeli ktokolwiek z was zostal (usunięte przez administratora) przez ta firme prosze napisac do ZUS do Lubina i zglosic sprawe. Zus przekieruje zgodnie z wlasciwoscia do Jawora. Tam gdzie jest ich Wydzial Platnikow Skladek. Zus wie juz o nich wszystko wiec sprawa pojdzie szybko. Jestes Polakiem I pracowales za granica w Niemczech z Medico Live Lubin to skladki masz miec odprowadzane w DE I miec niemiecka kase chorych! Zus przyjmie zgloszenie. Czym wiecej zgloszeb tym lepiej I za darmo napisze list do specjalnych instytucji I do urzedu gdzie pracowales w danym rejonie Niemiec. Panstwu Sadowskim proponuje zamknac wszystkie firmy! Nie odbieraja korespondencji z ZUS!!!! Tym gorzej dla nich. Zus ma juz info ile maja firm I gdzie.

Iza

Jak dobrze trzeba znać języki ? Wystarczy angielski na b1?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Medico Live - Lubin

• Jak się pracuje w Fundacja Medico Live?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Medico Live tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Medico Live?

Fundacja Medico Live
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ścinawska 11
    59-300 Lubin