Opinie o Comp-Service Sp. z o.o. w Bojano

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Comp-Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Comp-Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comp-Service Sp. z o.o. w Bojano

Maciej

Jako pracodawca powinien ktoś ich podać do Państwowej Inspekcji Pracy, za traktowanie pracowników, pieniądze nigdy się nie zgadzają, zawsze jest to mniej niż na papierze, premie według uznania ( niezależnie jak ciężko pracowałeś/pracowałaś w danym miesiącu ) jeśli szefostwo Cię nie lubi to premii brak albo b.mała. praca po 12 h najlepiej każdego dnia,

NICCK
@pytanie

Ale głupoty piszecie. Dlatego ludzie nie podają do PIP, bo nie chcą się wkurzać dalej i wolą zmienić pracę dla świętego spokoju a komentarz przynajmniej wystawić można z negatywem. Jedynie firma na tym aż tak nie ucierpi więc powinni się cieszyć.

Nicky Nowy wpis

Straszne rzeczy tu niektórzy wypisują, ale mam wrażenie że jakby to była prawda, dawno ktoś by to zgłosił do PIP. Znam kogoś kto tam pracuje i opinia jest zupełnie inna - jak ktoś sobie radzi, to nie narzeka i zarabia.

Maciej

pytanie
@Maciej

no to czemu nie podałeś? jeśli to prawda, to kontrola powinna załatwić sprawę.... chyba że tylko tak sobie piszesz...

Brak
@Maciej

Na profilach wielu firm masa ludzi pisze o pip, dużo narzekania, a potem w komentarach cisza o tym czy ktoś faktycznie coś zgłosił i jakie były konsekwencje.

NICCK Nowy wpis
@pytanie

Maja Nowy wpis

Uuuuu widzę tu bardzo nieprzychylny komentarz o pracy tam i trochę teraz nie wiem czy warto tam aplikować. Poważnie mają jakieś problemy z wypłatami i ich wysokością? Może coś się już zmieniło bo od tej opinii minęło już 3 lata...

do Maja Nowy wpis
@Maja

Stare bajki od skonfliktowanego pracownika, dawno i nieprawda. Normalne terminowe wypłaty, grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zdrowotny z szybkim dostępem do lekarzy.

klient

nie polecam! bardzo długo czekałem na zrealizowanie projektu!

nie-klient
@klient

to nie jest forum dla klientów, tylko dla pracowników

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Comp-Service Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Tamara

Forum pracownicze z całą pewnością nie jest właściwym miejscem na uwagi jakie mają klienci do firmy!

Kajtek

@kiedyś czyli tutaj wcale angielski nie jest potrzebny aby się dostać?

IT
@Kajtek

IT bez angielskiego to chyba niekoniecznie...

Przemysław
@IT

Masz rację, zapewne znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Czy musi być w stopniu zaawansowanym i poparta odpowiednimi certyfikatami, czy wystarczy komunikatywna?

IT
@Przemysław

Nikt nie wymaga certyfikatów, ale szybko wychodzi, czy ktoś np. potrafi czytać dokumentację w j.ang.

klient

jako klient mogę bardzo polecić ich usługi.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Comp-Service Sp. z o.o.?

kiedyś

Firma jest polska, więc rozmowy są po polsku.

Oke

Odradzam współpracy z firmą Compp-Service Bojano, na rynku jest znacznie więcej firm z branży IT, która ma świeże podejście i wie co robi ... w przeciwieństwie do Pana (usunięte przez administratora)

eko

A ja mam normalnie, nadgodziny płacone, zarabiam powyżej średniej krajowej, podwyżki też są i premie za projekty. Są nerwy jak wszędzie, ale bez przesady...

MDR

Nie polecam firmy Comp-Service Bojano pod żadnym względem :( (usunięte przez administratora)... do brania potężnych pieniędzy za tzw. " świadczone usługi " jest pierwszy :) natomiast, gdy narozrabia, popsuje sprzęt, środowisko to ręce umywa !!! Nie korzytsać z jego usług jest wiele firm rzetelnych, którym firma Comp-Service niestety psuje opinie....

(usunięte przez administratora)... na rozmowie o pracę jakie to wartości, że jak jedna wielka rodzina, gdy przychodzi co do czego to siedź cicho i nie dyskutuj !!! kasa nigdy się nie zgadza, kombinują by jak najmniej wypłacić z tego co zarobisz, nadgodziny, jakie nadgodziny, dajmy mu w premii, a premia według uznania i kasa zostaje u nich :) Moje sugestie dla COMP-Service: Zmienić podejście do pracowników i zacząć ich traktować z należytym szacunkiem (usunięte przez administratora)

Drm

Nie polecam žadnej współpracy z tá firmá. Moje sugestie dla COMP-Service: Czas na zmiany dla (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Póki jest pan (usunięte przez administratora)to nic

Przemo

Pracowałem przez miesiąc, wyjechałem na delegację do Batorowa, (usunięte przez administratora) bo miał odmienne zdanie niż on !!!(usunięte przez administratora) Nie chciałem pracować z takim człowiekiem, który bardzo przedmiotowo traktuje drugą istotę.

Mariusz

(usunięte przez administratora) Zarobki marne. socjal brak, godziny nigdy nie 8 h zawsze więcej, (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla COMP-Service: By Pan (usunięte przez administratora)nie pracował z Ludźmi, dać mu laptop, komputer, zamknąć w pomieszczeniu i niech się nie wtrąca. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktować pracowników z szacunkiem, płacić prawidłowo, szanować ich czas i iprawa

DM

Firma Comp Service świadczy Usługi Outsourcingowe dla mojej firmy. Powiem otwarcie, że do pobierania pieniędzy są pierwsi, natomiast do rozwiązywania problemów, świadczenia prawidłowo usług to już gorzej. Chłopaczki, które tam pracują, są albo po maturze, albo bez studiów ( laicy, którzy myślą że są najmądrzejsi a najprostszej usterki nie potrafią naprawić )

DM

NIE POLECAM !!! (usunięte przez administratora) !!! (usunięte przez administratora) Praca za najniższą krajową, ustalamy cenę za usługę, oni wypłacają w nadgodzinach ( nadgodzin nie zgłaszają, tylko dają to w prime, a premia co ma być za pracę jest nie wypłacana, jeszcze ani razu nie otrzymałem pełnej pensji, jest to zależne od widzimisia Pana Jacka i Pani Izy ). Często pracowałem po kilkanaście godzin dziennie, wynagrodzenie jak za 8h. Samej wiedzy Pan Jacek nie posiada ( przestarzała z lat 90 ) więcej nauczyłem się sam Moje sugestie dla COMP-Service: (usunięte przez administratora)

ex

jak się chce zdobyć wiedzę to można, płacą zależnie co i jak się robi

Zostaw merytoryczną opinię o Comp-Service Sp. z o.o. - Bojano

Comp-Service Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Miodowa 8
    84-217 Bojano