Opinie o Krzysztof Góralczyk Fill w Zator

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Góralczyk Fill. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzysztof Góralczyk Fill o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Góralczyk Fill w Zator

Janusz

Dziś Pani jest , kwestia czasu jak się Panią pozbędą ,, pozdrawiam ,,

@Bożena

Okres próbny to od 1-3 miesięcy w zależności od stanowiska i doświadczenia. Po okresie próbnym można liczyć na wzrost wynagrodzenia ale jak już pisałam wynagrodzenie i warunki ustalane są na rozmowie kwalifikacyjnej. Powodzenia!

Xyz

Świetna atmosfera i bardzo dobre wynagrodzenie - awanse oraz dodatkowe premie. Szef zauważa Pracownika i potrafi docenić.

@Bbb

Cieszę się że jest Pani zadowolona z pracy w naszej Firmie. Co do plotek wśród pracowników trudno mi się odnieść, zawsze zdarzają się takie sytuacje, to ludzkie. Tam gdzie pracują ludzie będą nieporozumienia, warto to na bieżąco rozwiązywać i wyjaśniać. Praca w naszej firmie nie jest uzależniona od ilości godzin jakie ktoś spędził na opiece, a na jakości pracy danego pracownika. Zgadza się, że to kierownik ma decydujące zdanie, bo jest najbliżej pracownika i zna jego prace najlepiej. To pozwala na wiarygodną opinię o pracowniku, szczególnie w zakładzie który ma kilka oddziałów, zatrudnia ponad 200 osób i działa na tak wielu płaszczyznach, a ma jednego właściciela. Gdyby pracownika oceniał właściciel, który widzi go przelotnie dwa razy w tygodniu, nie byłby w stanie bez opinii kierownika wydać decyzji o zatrudnieniu, a i opinia mogłaby być zakłamana. Życzę powodzenia na rynku pracy i oczywiście jak najmniej powodów do brania opieki bo to dla matki zawsze problem.

Widziałem wpis z firmy w sprawie (usunięte przez administratora) montażysty. To praca zmianowa czy w stałych godzinach? Przydałby się żeby chociaż jedna sobota w miesiącu była wolna. Można tak ustawić grafik?

@Tom

Praca w soboty wynagradzana jest jak za nadgodziny. Jak już pisałam są dla chętnych.

Xxx Nowy wpis

Dzień dobry , gdzie znajduję się hala produkcyjna firmy?

Fill Nowy wpis
@Xxx

Dzień dobry! Hale produkcyjne mamy w Zatorze i w Andrychowie.

Fill

Dzień dobry! Praca na stanowisku montażysty to praca jednozmianowa. Soboty dla chętnych.

Beti
@Fill

Mąż znalazł jakieś stare ogłoszenie dla pracownika produkcji. Czy wtedy praca też jest jednozmianowa i soboty również dla chętnych? Jeśli tak to chciałby wiedzieć z jakim wyprzedzeniem trzeba się zdecydować na te dni. W tym starym ogłoszeniu stawka była maksymalnie 3400 brutto, więc proszę o info ile teraz ona wynosi.

@Beti

Dzień dobry! Na ta chwilę praca na produkcji w większości działów jest dwuzmianowa. Pod koniec tygodnia ustalamy czy pracujemy w soboty.

Tom Nowy wpis
@Fill

Mnie też interesuje praca na produkcji. Rozumiem że soboty są ustalane indywidualnie. A tak statystycznie to wychodzą dwie w miesiącu czy więcej i wtedy są płatne ekstra jako nadgodziny czy stawka jest już wliczona wcześniej w wypłatę?

Fill Nowy wpis
@Tom

Xxx

Witam, czy jest obecnie nabór na nowych pracowników?

@Xxx

Dzień dobry! Tak, poszukujemy krawcowej , montażysty, sp. ds. wdrożeń i sp. ds. marketingu. Na tą chwilę szukamy osób z doświadczeniem na ww stanowiskach. CV proszę przesyłać na rekrutacja@fill.com.pl . Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@Fill

Oooo no to super. Mnie ta posada krawcowej zainteresowała. Czy ta tej posadzie pracuje się zmianowo w tym czy są zmiany weekendowe? Chciałabym zaoszczędzić sobie czasu i aplikować, jeśli miałabym pracować też weekendami. I czy firma zapewnia odzież roboczą dla krawcowej, jakiś uniform i elementy ochronne bhp?

Fill

Dzień dobry! Praca krawcowej jest zmianowa, oczywiście zapewniamy odzież roboczą.

Oki

Też mam zdolności manualne i pracuje aktualnie przy produkcji rolet. Znalazłem ofertę z 2019 r na to stanowisko a panuje zmienić pracę ze względu na atmosferę. Jak ona prezentuje się w tym miejscu? Podpowiecie? Na godzinę jako nowy pracownik jakie stawki? Przy umowie o pracę oczywiście?

@Oki

Dzień dobry! Ze stanowisk produkcyjnych mamy nie tylko produkcj rolet materiałowych i zewnętrznych ale również żaluzji, moskitier, żaluzji fasadowych, markiz, pergol. Polecam złożyć cv na maila: rekrutacja@fill.com.pl Powodzenia

@Fill

Ja mam pytanie, czy jest jakaś różnica w pensji? Czy kasa zależy do tego, co się produkuje, czy wszędzie osoby an tych samych posadach mają taką samą pensję? I czy pracownicy produkcji sa przypisani do jednego działu i jednej produkcji, czy jak trzeba, to idą na inny dział robić inne produkty?

Fill

Dzień dobry! Wynagrodzenie jest uzależnione od tego na jakim dziale się pracuje. W zdecydowanej większości pracownik pozostaje na swoim dziale. Zdążają się przeniesienia ale tylko za zgodą pracownika.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krzysztof Góralczyk Fill spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Witam rozglądam się za ciekawą pracą mam zdolności manualne lubię majsterkować wiek 37 lat szybko się uczę posiadam prawo jazdy kat b i c uprawnienia wózki widłowe żurawie stacjonarne uprawnienia koparki koparko ładowarki walce drogowe duże doświadczenie na magazynie i na produkcji jako operator maszyn CNC. Pracowałem również za granicą na magazynie

@Kandydat

Dzień dobry! Ma Pan idealne doświadczenie, które mógłby Pan zdecydowanie wykorzystać w pracy u nas. Proszę o jak najszybsze wysłanie CV na adres: rekrutacja@fill.com.pl lub o podanie tutaj namiaru do siebie. Pozdrawiam!

Julia

Dzień dobry. Czy będą Państwo w niedalekim czasie potrzebować pracowników na produkcję? Czy można wysłać CV na wypadek przyszłych rekrutacji, czy dopiero gdy pojawi się jakaś oferta pracy?

@Julia

Dzień dobry! Tak, będą przyjęcia na wiosnę. CV można przesłać na maila: rekrutacja@fill.com.pl Kontaktujemy się z wybranymi osobami. Pozdrawiam

Jaka jest kultura pracy w Krzysztof Góralczyk Fill?

Fill

Dzień dobry! Ciężko by tutaj w 4000 znaków opisać kulturę pracy obowiązującą w firmie Fill jest to szereg zasad obowiązujących w całej firmie bez względu na dział jak i tych rozróżnianych w zależności od działu. Myślę, że można zawrzeć cząstkę tych reguł w sformułowaniu, że w firmie przede wszystkim ważny jest człowiek, to on, pracownik tworzy firmę i ma ogromny wpływ na jej rozwój, dlatego dbanie o pracownika i o to, aby pracownicy nawzajem się szanowali jest dla nas priorytetem.

@Fill

To może zadam pytanie uzupełniające. Czy studenci też mogą się zgłaszać? I czy da się pogodzić ewentualną pracę w firmie ze studiami dziennymi? Ktoś już miał okazję to przetestować?

Fill

Tak przyjmujemy także studentów. Zdarzają się sytuacje, że studenci pracują w piątki i soboty najczęściej w sezonie.

Hej, jak często na produkcje są rekrutacje? Widziałem ofertę z 2019 roku w necie, no ale pewnie częściej coś się zdarza? Podobno na początek umowa na okres próbny, ile on trwa? Rzeczywiście potem umowa na czas nieokreślony już jest? I przy okazji, zarobki wtedy wynosiły 2 250 - 3 400 PLN brutto, jak teraz to wygląda?

Fill

Dzień dobry! Z pewnością kilka razy w roku jest nabór na produkcję, najczęściej na portalu OLX pojawia się ogłoszenie. W dniu dzisiejszym nie ma wolnych miejsc pracy na tym stanowisku ale z pewnością na wiosnę pojawi się zapotrzebowanie. Co do kwot jak już wspomniałam wcześniej jest więcej czynników, które wpływają na wynagrodzenie. Zazwyczaj zaczynamy od niższych kwot by po okresie próbnym móc już potem podnieść wynagrodzenie wraz ze wzrostem umiejętności. Gdy przychodzi do pracy osoba, z większym doświadczeniem to automatycznie może zacząć z wyższego pułapu. Oprócz podstawowego wynagrodzenia pracownicy mogą liczyć na premie uznaniowe miesięczne, pakiet medyczny oraz sportowy.

@Fill

A co z pracami nie na produkcji, ale biurowymi? Bo ja wolałabym pracę administracyjną. Nabory an te posady też są wiosną raczej, czy non stop? Czy jeśli chodzi o pracę biurową, to można wysłać cv bez ogłoszenia do HR, aby dali znać, jak pojawi się jakieś odpowiednie stanowisko?

Fill

Dzień dobry! Nabory na stanowiska administracyjne są zdecydowanie rzadziej. Przyjmujemy CV w momencie pojawienia się ogłoszenia o wolnym miejscu na tym stanowisku.

@Fill

Pisali Państwo odnośnie kwot wynagrodzenia, że rośnie ono wraz z umiejętnościami. I że osoba z większym doświadczeniem zaczyna z wyższego pułapu. Macie więc przewidziane jakieś pułapy, widełki płacowe na poszczególne stanowiska, choćby pracownika produkcji? I ile taki zakres będzie wynosił od stycznia?

Fill

Dzień dobry! Taki zakres może być od najniższej krajowej wzwyż. Pozdrawiam

Witam,jak długo czeka się na telefon po wysłaniu CV? Bo niewiem czy mam szansę jakieś:)

@Gość

No właśnie. A wiecie, czy do każdego, kto wysłał CV, firma się odzywa? Wiecie coś? Czy odzywają się tylko to tych, z którymi chcą porozmawiać, a reszta może nie dostać nawet odpowiedzi, czy aplikacja doszła?

Fill

Zgodnie z informacją zmieszczoną w ogłoszeniu, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Codziennie wpływa ogromna ilość zgłoszeń więc trudno byłoby każdemu odpowiedzieć. Po wysłaniu maila powinna pai/pan otrzymać automatyczną wiadomość z potwierdzeniem, iż zgłoszenie do nas dotarło. Życzę powodzenia w procesie rekrutacji.

Kandydatka

Dzien Dobry aktualnie jest ogłoszenie do pracy zator andrychow na produkcję czy bez doświadczenia jest szansa dostac się do Państwa do pracy ?

@Kandydatka

Dzień dobry! Nie jest wymagane doświadczenie.

@Fill

A jak ktoś nie ma doświadczenia to jakie inne cechy warto posiadać? Czy bez doświadczenia pensja jest mniejsza od ludzi, którzy jakiś staż pracy mają?

Fill

Dzień dobry! Jak w każdej pracy liczy się zaangażowanie, chęć nauki, zaradność, umiejętność pacy w grupie. Pensja uzależniona jest od stażu pracy, więc na początek startujemy zawsze z niższego pułapu płacowego, by po osiągnięciu umiejętności móc wejść na wyższe wynagrodzenie.

Jarek

Mam pytanie chodzi mi o stanowisko kierowcy kat b jak wyglad sytuacja czy kierowca pracuje w weekend tzn sobota i niedziela?

@Jarek

Dzień dobry! Zazwyczaj kierowcy jeżdżą od poniedziałku do piątku.

@Fill

Zazwyczaj? Czyli jednak zdarza się praca na weekendzie? Jeśli tak, to czy wtedy zarobki są jakieś większe niż na tygodniu? Jestem zainteresowany tym stanowiskiem :D

Fill

Cieszę się ze jest Pan zainteresowany. Proszę o kontakt z działem rekrutacji mailowo: rekrutacja@fill.com.pl

Danuta
@Fill

O to fajnie akurat, że nie ma pracujących weekendów. A w tygodniu praca w jakich godzinach? Zdarzają się nadgodziny, jeśli tak to czy są coś dodatkowo płatne?

@Danuta

Dzień dobry! Godziny pracy uzależnione są od działu. Produkcja pracuje 06:00 - 14:00 i 14:00-22:00 Biura 9:00 - 17:00 lub 8:00 - 16:00 zamiennie. Nadgodziny jeżeli występują są dodatkowo płatne.

Jak szefostwo w Krzysztof Góralczyk Fill traktuje ludzi?

Beti

Szukam pracy na produkcji, wpadłam w sieci na ogłoszenie niestety już trochę wiekowe bo dodane w 2017 r. 2 250 - 3 400 zł brutto to widełki podane w ogłoszeniu. Jak po 4 latach wyglądają wynagrodzenia na produkcji? Jak z atmosferą pracy? Ludzie w porządku?

@Beti

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Ja ze strony pracodawcy mogę poinformować, że w obecnej chwili nie mamy przyjęć na te stanowiska.

B. Kierowca

Witam Nie polecam i przestrzegam innych kierowców przed praca jako kierowca kat.CE . Firma uczciwa i wypłacalna ale brak jej szacunku i zrozumienia do pracowników. Trasy tak ułożone żeby czas jazdy wyjeździć do ostatniej minuty. A jak zostanie to jeszcze kółeczko....Pretensje cały czas i to nie tylko do mnie ale i innych kierowców którym nie poprzedłuzali umów o pracę. Auta nowe dobrze utrzymane ale Pan M. który się nimi zajmuje na placu udaje kolegę a w rzeczywistości sami wiecie Osobiście nie polecam. Za dużo rozładunkow i załadunków w ciągu jednej trasy. I zawsze im mało. Co się da to wcisną na naczepę To jest moja opinia i nie chce nikogo obrazić Pozdrawiam

@B. Kierowca

Na początku chciałabym podziękować w imieniu firmy za pracę jaką dla nas wykonywałeś, za miłe rozmowy, uśmiech i Twoje zaangażowanie. Cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać i miło nam było razem współpracować. Dziękujemy za docenienie tego, że firma jest uczciwa, a wypłaty są na czas. Właśnie to, że są na czas i wszystko działa jak należy jest efektem tego, że czas pracy jest ułożony dobrze i efektywnie, oczywiście zgodnie z ramami czasowymi określonymi prawem. Dobrze ułożona trasa zakłada maksymalne wykorzystanie czasu pracy biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności. Dzięki temu firma może zarabiać w tym tak trudnym dla transportu czasie. To prawda, nasi kierowcy pracują ciężko i jesteśmy im za to ogromnie wdzięczni, bo ich zaangażowanie przekłada się na sukces firmy. Życzymy powodzenia i szerokości!

Jaki dress code obowiązuje w Krzysztof Góralczyk Fill?

Fill

Dzień dobry. W naszej firmie nie mamy z góry narzuconego sposobu ubierania się.

Fill

Zapewniam, że pracownicy na produkcji są przeszkoleni i wyposażeni w wymagany sprzęt/odzież ochronną. Mamy kontrole PIP, a także własną kontrolę BHP więc wierzę, że każdy pracownik jest na tyle ile to możliwe bezpieczny. Co do mody to już tak troszkę z przymrużeniem oka ;) sama radość słyszeć, że panie ładnie wyglądają, to znaczy że czują się dobrze, mogą sobie pozwolić na zakup ładnych ubrań, a i panom pewnie milej jest popatrzeć na piękne kobiety i wszyscy zadowoleni :) Tak ma być w pracy. Pracą też można się cieszyć i mile spędzić czas. Życzę Pani/Panu takiej pracy właśnie, gdzie ludzie są weseli i szanują się nawzajem.

Fill

Dzień dobry! Szkolenie BHP jest wstępne, a potem okresowe wg przepisów prawa. Odbywa się w zakładzie pracy w czasie pracy.

Xyz

@Xyz

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa. Jest to dla nas niezmiernie ważne i budujące. Życzymy samych sukcesów w kolejnych latach pracy.

Zuzanna
@Fill

Tak z ciekawości zapytam - dużo osób tutaj pracuje? Jaki przeciętnie jest staż pracy? Szukam firmy gdzie można zostać na dłużej, będę wdzięczna za odpowiedź

@Zuzanna

Dzień dobry! Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. W firmie Fill zatrudnionych jest ok 200 pracowników. Zatrudniany zawsze z nadzieją na dłuższą współpracę. Mamy także pracowników sezonowych ale to już przy zatrudnieniu jest od razu ustalane.

@Fill

Czy obecnie szukacie pracowników na okres wakacyjny lub do pracy dorywczej? Jestem zainteresowana :)

@Kandydat

Obecnie oferty pracy są na stanowisko produkcyjne, to praca sezonowa do ok września / października. CV można składać na maila rekrutacja@fill.com.pl

Bbb
@Xyz

Witam,jeśli jesteś kobietą i masz dzieci to nawet nie aplikuj do tej "FIRMY" jak przyszło mieć opiekę na dziecko to cała firma wiedziała i plotkowala,no chyba że miało się z Panią kierownik ustawke to super ekstra.Jako praca super,nie można narzekać że ciężko,ale klimat i falszywosc to podstawa tam.Dlaczego jedna może mieć wolne,chorobowe,opieki ciągle i dalej pracuje,a niektóre po czasie dostają wypowiedzenie "bo redukcja etatu" śmiech na sali,nawet Właściciel firmy nie potrafi w oczy powiedzieć jak pytasz z jakiego "prawdziwego powodu "Tam główną rolę odgrywa Pani kierownik,pierdoli głupoty,no ale kochani pracownicy bawcie się dalej w tym cyrku.

@Bbb

Madzia

Trwa rekrutacja na stanowisko pracownika produkcji, ogłoszenie o pracę jest dość zwięzłe. Kwota wynagrodzenia to widełki 2250-3400 zł. Czy podane kwoty są netto czy brutto? Realnie ile wychodzi bo w widełkach spora jest ta różnica?

@Madzia

Dzień dobry! Tak jak podałam we wcześniejszej odpowiedzi to nie nasze ogłoszenie, my nie podajemy nigdzie takich kwot. W firmie Fill stawka ustalana jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli odpowiada Pani na ogłoszenie na portalu proszę tam w odpowiedzi wysłać CV. Pozdrawiam

Gucio
@Fill

To Państwo nie podają zakresu wynagrodzenia w swoich ofertach pracy? Czy to kwota się jedynie nie zgadza? I w oparciu o jakie czynniki negocjujecie wysokość podstawy wynagrodzenia?

@Gucio

W naszych ofertach pracy nie podajemy zakresu wynagrodzenia. Uzależniony jest w głównej mierze od stanowisk i doświadczenia pracownika. Do wynagrodzenia doliczane są także premie uznaniowe, trudno byłoby to wszystko bez wprowadzania kogoś w błąd zawrzeć w ofercie pracy. Stawiamy na poznanie człowieka i rozmowę z nim przed podjęciem pracy.

Eliza
@Fill

Ok ale chyba jakąś minimalna stawkę jaką dajecie na tym stanowisku możecie chociaż tutaj podać. Nawiązując do wspomnianego doświadczenia - osoby bez doświadczenia też mogą się ubiegać o pracę? Czy raczej preferujecie doświadczone osoby?

@Eliza

Jakie dokładnie stanowisko zatem panią interesuje?

Seba

Czy firma sprawdza wogole aplikacje wysłane poprzez portal ogłoszeniowy ? Aplikowałem już jakis czas temu i nawet nie została odczytana wiadomość.

Seba

Kierowca i pracownik produkcji. Tylko przez olx aplikowałem, nie dzwoniłem do firmy. W ogłoszeniu pisze ze CV przesyłać wyłącznie przez portal ogłoszeniowy.

@Seba

Dzień dobry! W ogłoszeniu jest napisane także, że nie na wszystkie zgłoszenia kandydaci otrzymają odpowiedź. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W chwili obecnej mamy bardzo wiele zgłoszeń, szczególnie na posadę kierowcy i byłoby to nierealne żeby każdemu móc odpisać, więc od razu zamieściliśmy taką informację w ogłoszeniu. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby CV wysłać także na maila rekrutacja@fill.copm.pl sytuacja jest dynamiczna może się pojawi jakiś wakat. Powodzenia!

Mundek

Witam. Jeśli chodzi o stanowisko pracy kierowcy to do jakich krajów się jezdzi ? W ogłoszeniu pisze, że transport krajowy oraz zagraniczny. Czy na tym stanowisku jest duży nacisk na presję czasu ? CV można przesłać na meila czy przez portal ogłoszeniowy ? Pozdrawiam

@Mundek

Dzień dobry! Nasi kierowcy jeżdżący w te krótsze trasy jeżdżą w Polsce, Czechach i Niemczech. Transport międzynarodowy i dalsze wyjazdy to wszystkie kraje Unii Europejskiej. Nie wiem co dokładnie ma Pan na myśli pisząc duży nacisk na presję czasu, dla każdego to może oznaczać coś innego. Zależy nam żeby kierowca pracował sprawnie i wypełniał (w miarę możliwości i warunków) ustaloną trasę zgodnie z harmonogramem rozpisanym przez spedytorkę. Postoje na opalanie na leżaku w ciągu dnia wykluczone ;) Oferta jest aktualna na portalu ogłoszeniowym i zgodnie z tym co jest tam napisane prosimy o przesyłanie przez portal. Pozdrawiam

Kola

Dzień dobry, czy podane kwoty 2250 i 3400 to "gola pesja" bez premi? W jakiej wysokości sa premie jeżeli takie są?

@Kola

Dzień dobry! Te kwoty zdecydowanie nie były przez nas podawane, myślę że to nie dotyczy ogłoszenia firmy Fill. To jest kwota poniżej średniej krajowej więc tym bardziej nie może taka być. Bez rozmowy kwalifikacyjnej nie ma mowy o ustaleniu kwoty, zależy ona od stanowiska, doświadczenia i szeregu innych czynników. Zapraszam do składania CV na mail: rekrutacja@fill.com.pl. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Góralczyk Fill - Zator

• Jak się pracuje w Krzysztof Góralczyk Fill?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Góralczyk Fill tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Góralczyk Fill?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Góralczyk Fill
3.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Stanisława Staszica 7
    32-640 Zator