Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

Mark

Ostrzegam wszystkich przed podpisaniem umowy z fimą FORTUM. Jest to najbardziej oszukańcza firma na rynku polskim sprzedająca energię elektryczną , będzie Państwo płacić rachunki nawet o 50% drożej w porównaniu do innych firm.

Już wiem
@Mark

Właśnie dostałem fakture! Masakra . (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Jakiego wynagrodzenia mogę spodziewać się w Warszawie? Są jakieś progi prowizyjne?

Fortum wystawiło nam narazie 2 faktury. Dwie z zakłamaną ilością zużycia gazu. Rachunki w okresie letnim nigdy nie przekroczyły 100 zł miesięcznie. W Frotum dostałam fakturę na 5000 tys!!!!! Uwaga! (usunięte przez administratora) Druga faktura również zakłamana! Na 1000 zł! Nie polecam!

Uwaga na fortum! (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca od początku nie budziła zaufania, zachowywała się bardzo nonszalancko. "Kilka" rozmów mam już za sobą i nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do kandydata. Rozmowa tylko w jedną stronę - rekruter ma swoje racje i kompletnie ignoruje co się do niego mówi. Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Po prezentacji jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Panie tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce) czas na Twoje pytania. Uwaga to podstęp! Tak naprawdę to rekruter nie chce żadnych pytań. Odpowiada zdawkowo, kompletnie nie na temat albo nie odpowiada W OGÓLE. Tak! gdy pytanie się nie podoba (wytknięcie błędu logicznego) Pan potrafił patrzyć się pusto przed siebie lub na Ciebie i sprawę przemilczeć. Chcesz się dowiedzieć więcej - wszystkiego dowiesz się w pracy. Nie próbuj wyciągnąć tego od pana z rekrutacji, bo staje się bardzo drażliwy i wyraźnie dłuży mu się ta rozmowa. W tym miejscu się poddałem i zrezygnowałem. Rozmowa jednak nie była bezowocna jak widzę, gdyż ze strony zniknęło wiele nieprzychylnych komentarzy i diametralnie podskoczyła ocena pracodawcy. Pozdrawiam. :)

Takie jak wszędzie + czemu pieniądze są najważniejsze? (jeżeli uważasz inaczej, rekruter Cię naprostuje)

P.T

Czytając te opinie postanowiłem dodać swoje 3 grosze, może warto posłuchać kogoś, kto jest w tej firmie ponad 7 lat. Po tylu latach z czystym sumieniem polecam Fortum Sprzedaż TRA każdemu, kto chce pracować, rozwijać się i realizować swoje marzenia i plany . Wybierając Fortum Sprzedaż wybierasz pracę na lata, a nie na chwile… W moim 10- osobowym zespole osoba z najmniejszym stażem jest z nami od 3 lat, a najstarsze nawet 2 razy dłużej, co chyba jest najlepszym świadectwem, jak jest w Fortum. Jeżeli ktoś chce uczciwe pracować i podnosić swoje kwalifikacje, a jego żywiołem jest sprzedaż, to Fortum jest miejscem dla niego. Jeżeli ktoś miałby ochotę porozmawiać, jak jest w Fortum, zapraszam do kontaktu. Piotr 883350199

MS

Pracuję tu ponad 3 lata. Co miesiąc moje przelewy są wysoko ponad moich oczekiwań. Mam super managera, a atmosfera w firmie jest mega (usunięte przez administratora) Jest jeden warunek - w tej firmie nie odnajdą się Ci, którzy chcieliby się odrobinę poślizgac. Jestem mentorem i widzę, że jeśli tylko uczciwa praca nie jest Ci obca - odnajdziesz się i będziesz baaaaardzo zadowolony. W innym przypadku - lepiej nie aplikuj.

Młoda

Rekrutacja to śmieszna sprawa, szkoda, że nie podajecie od razu w ogłoszeniu, jaką firmą jesteście, chociażby nazwę. Szanująca się firma, która chce pozyskać pracownika od początku wykłada kawę na ławę. Kilka osób umówionych na jedną godzinę ze swoim CV(żadna z obecnych osób nie wiedziała co to za firma, bo żadnych danych nie można było uzyskać z internetu bo firma krzak)na start umowa zlecenie, po 3 miesiącach umowa o pracę i ewentualne późniejsze wysokie zarobki. Śmiech na sali :) chodzenie od drzwi do drzwi i sprzedaż prądu i gazu :) ewentualnie dzwonienie w celu uzyskania potencjalnego klienta (praca biurowa ). Jeżeli chcecie być traktowani jako poważna firma, traktujcie swoich kandydatów na pracowników również poważnie. Pozdrawiam ozięble.

Kraczek
@Młoda

To chyba jakiś partner, bo ja pracuję w organizacji struktury wewnętrzne , gdzie jest strona korporacyjna i polska, i wyszukiwarka google to znajduje pod np.: https://www.fortum.pl/, https://www.youtube.com/user/fortum, może jakaś "lierówka"?? i to wyraźnie sprzedaż bezpośrednia ... w USA filar gospodarki w Polsce margines... zapraszam do złożenia aplikacji w segmencie B2B, trudno się dostać , ale jest satysfakcja.

Zuz

Witam serdecznie, Jeżeli ktoś miałby ochotę porozmawiać merytorycznie o tym jak pracuje się w strukturach wewnętrznych Fortum, w sieci sprzedaży biznesowej, nie indywidualnej to zapraszam do kontaktu. Forum jest od tego że każdy może napisać co mu się podoba i ma do tego prawo. Widząc tu jednak tak różne opinie i dotyczące różnych struktur sprzedażowych można rzeczywiście mieć mętlik w głowie. Jeżeli jednak ktoś chciałby uzyskać informacje jak wygląda praca w Firmie Fortum, chętnie odpowiem na pytania z mojego ponad dwuletniego doświadczenia w tej Firmie. Pozdrawiam Zuza 883350206

Robson

Pracuję w Firmie Fortum od 1,5 roku ,więc siłą rzeczy jest ok .Są wzloty i niższe loty ,ale uzależnione od pracy.Widzę sporo komentarzy odnośnie tzw doorów ,a to chyba prowadzi jakiś pośrednik i w sumie nie mamy nic wspólnego z nimi .Pracuję w B2B i tu jest inna bajka ,95% moich Kl zadowolonych z oferty ,obsługi i firmy,z resztą polecania mówią same za siebie.

Grzegorz
@Robson

Masz na myśli, ze prowadzisz własną działalność.Taka forma zatrudnienia jest dla Ciebie korzystna? Nie myślałeś, żeby ją zmienić na etat i mieć więcej udogodnień. Napisz jak przebiega Twoja współpraca z pracodawcą i na czym dokładnie polega?

Świetna międzynarodowa firma , dynamiczny rozwój jeśli tylko się wie jakie są zasady i się je spełnia . Bardzo elastyczne umowy i podejście do klienta. Współpraca na wszystkich elementach zarówno zakupu prądu i gazu jak i parametrach przesyłowych .

greggor

Wiele firm już przerobiłem i w żadnej nie było lekko a co gorsza wraz z końcem okresu przejściówego zapał zniknal i zaangażowanie też... Do momentu kiedy znalazłem się w Fortum ???? tutaj odmieniło się wiele - dostałem fajne wsparcie szkoleniowe i opiekę starszych kolegów i koleżanek oraz od razu trafiła mi się fajna ekipa do pracy. Moge liczyć na świetnego menagera i pomoc wszystkich starszych stażem. Atmosfera jest świetna a wraz z nią i umiejętności rosną ???? są szkolenia, jest cierpliwość do nowych i jest fajna kasa do zarobienia, jest służbowe auto, telefon, tablet i chęci do pracy ???? Polecam wszystkim Fortum bo warto!

Waldick

Ta praca nie jest dla Ciebie jeżeli: - nie lubisz dobrze zarabiać - nie chcesz mieć samochodu służbowego na normalnych warunkach - nie masz zamiaru używać służbowego tel. i iPad - nie lubisz się integrować - nie chcesz poznać fantastycznych przyjaciół - nie umiesz samodzielnie pracować - nie lubisz ludzi. Pracuję ponad dwa lata. Różnie było , ale w pracy jesteśmy przyjaciółmi. -

Kriss. B .MM

Opinia może być tylko jedna, oczywiscie pozytywna. Z czystym sumieniem moge tą Firmę oraz pracę polecić. Pracuje w Fortum ponad 2 lata, w tym czasie poznałem mnóstwo wspaniałych serdecznych ludzi, codziennie odwiedzam wiele firm i napotykam nie tuzinkowe osoby, centrala jest bardzo pomocna w wielu sprawach. Oczywiście nie jest to praca dla wszystkich bo jeżeli ktoś myśli że nie będzie robił nic to długo miejsca nie zagrzeje. Jest to miejsce dla ludzi ambitnych którzy pracują nie odbijają się.

KADI

Pracuję w FORTUM już ponad 3 lata i nigdy nie uwierzyłbym w to, że nie będę chciał wyjeżdżać na urlop, lub myśląc o pracy będę chciał szybko z niego wracać. Największą zaletą pracy w FORTUM to brak nudy, każdy dzień jest inny, różni ludzie, nowe tematy, ciekawe miejsca. Jeśli lubisz podróżować, rozmawiać z ludźmi, negocjować, motywować, zachęcać - to praca dla Ciebie. Dzięki FORTUM aktywnie zwiedziłem Gruzję, Litwę, Ukrainę, Słowenię i wiele innych niezapomnianych miejsc w Polsce. To praca B2B i pomimo że niekiedy nie jest łatwo, daje mi nie tylko spore pieniądze, ale również ogromną satysfakcję. Nawet nie wiem kiedy zleciało już 3 lata, może dlatego że się dobrze bawię... :0)

babaryba

Hej. - praca dla ludzi, którzy chcą pracować, - przyjąć się i pracować z założeniem- ,,jakoś będzie "- to nie w tej firmie ( nie opłaca się), - wierzyć w to , że klienci są super i sami lgną do podpisywania kontraktów- naiwność, Podsumowując: Bardzo fajna praca dla ludzi obowiązkowych i z nastawieniem na cel dająca swobodę działania i nie zabijająca rutyną. Jeżeli jesteś osobą, która lubi ludzi, lubi pracować i która sama się motywuje do działania - a działanie przynosi efekt w postaci godnej lub bardzo godnej pensji ( choć czasami bywa trudno- ale gdzie jest łatwo) - to ta praca jest dla Ciebie. Sam sobie odpowiedz. I proszę wszystkich płaczków żeby nie odpowiadali, bo jeżeli Wam nie poszło to albo nie spełniacie kryteriów albo mieliście strasznego pecha :-) Pozdrawiam- zadowolony.

Byłem na rekrutacji, na doradcę klienta biznesowego, wygląda całkiem sensownie, zobaczymy jak będzie dalej :)

Nikoś

Hej, Praca dla wytrwałych i chcących zarobić ludzi . Rewelacja atmosfera w regionalnych zespołach ,cudowni ludzie ,otwarci na pomoc i lubiący swoją pracę . Polecam . Nikoś .

Bielik

Pracuję w Fortum ponad rok i jestem bardzo zadowolony (a mam do czego porównywać). Cenie sobie super atmosferę, wsparcie managera oraz ogromną ilość szkoleń. Fakt, że jest to praca dla chcących pracować a nie oczekujących zapłaty za nic nierobienie. W zamian za to otrzymuje się solidną wypłatę i co ważne - na czas. Polecam Fortum dla ludzi zdyscyplinowanych i konsekwentnych, bo samo nic nie przyjdzie.

Paul

Zostałem oszukany przez przedstawiciela firmy FORTUM, po otrzymaniu umowy podpisanej przez firmę FORTUM okazało się,że zostały wpisane wyższe stawki za prąd, niż zostały ustalone. Złożyłem reklamacje do firmy,ponieważ przedstawiciel już się ze mną nie kontaktuje.Czekam na pozytywne rozpatrzenie. Opinie na temat firmy wyrażę po rozpatrzeniu mojej skargi, natomiast przestrzegam przed podpisywaniem umów u przedstawicieli firmy FORTUM. Mam nadzieje, że przedstawiciel poniesie konsekwencje.

Monia
@Paul

Ja również zostałam oszukana przez przedstawiciela firmy Firtum. Podstępnie wyłudziła mój podpis. Masakra.. I co dalej?

@Paul

Proszę złożyć doniesienie do Prokuratury, zawsze znajdzie się jakiś Judasz

W Fortum pracuję ponad rok, wiele mnie ta firma nauczyła, szkolenia są bardzo często i są naprawdę przydatne. Zarobki bardzo dobre, wiadomo ktoś kto nie sprzedaje to nie zarabia, ale jeżeli tylko plan się realizuje, to suma w zupełności zadowala (nie ma górnej granicy zarobków).. Managerowie są bardzo pomocni i co najważniejsze ludzcy , nie wywyższają się jak w niektórych firmach. Generalnie praca dla ambitnych, leniwi długo nie popracują, bo firma takich ludzi nie trzyma

Zostaw merytoryczną opinię o Fortum Marketing And Sales Polska S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortum Marketing And Sales Polska S.A.