Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

Fortum-ówka ze stażem

Przepis na sukces handlowca w Fortum: - 2 garści samodyscypliny - 2 garści konsekwencji - 3 szczypty pokory i cierpliwości - 4 krople optymizmu - wyciąg z ambicji i determinacji - gałązka doświadczenia - korzeń uczciwości biznesowej Jeżeli uważasz, że masz wszystkie składniki i interesuje Cię długoterminowa współpraca w roli handlowca/eksperta w mocno rozwijającej się branży - aplikuj, spotkaj się z managerem i sam oceń warunki współpracy. Jeżeli uważasz, że Fortum nie spełniło Twoich oczekiwań dot. możliwości osiągania ponadprzeciętnych dochodów - rozstrzygnij w swoim sumieniu co tak na prawdę zawiodło i idź dalej. Po prostu znajdź nowe, lepsze dla siebie wyzwanie zawodowe. Szkoda czasu na "hejtowanie" w sieci. Mam komfort możliwości oceny zarówno z perspektywy pracownika jak i klienta. Fortum to solidny partner biznesowy Pozdrawiam, Zadowolona ze współpracy Fortum-ówka

Justyna

NIE POLECAM !!! W ostatnim czasie moich dziadków mieszkających w Toruniu odwiedził akwizytor legitymujący się legitymacją z Fortum które rzekomo zmienia się z Orange. Pan Kaczmarek przedstawił warunki ustnie inne niż zapisane w umowie. Moi dziadkowie niestety ją podpisali. Następnie pochwalili się że będą mieli innego operatora. Jak się okazało wszystko to jeden wielki pic na wodę!!! Na szczęście wszystko przeszło jeszcze weryfikację telefoniczną podczas której odmówiliśmy i zrezygnowaliśmy telefonicznie z umowy. Pan akwizytor zaczął nękać nas telefonami abyśmy ją podpisali w bardzo nieładny sposób. Omijać szerokim łukiem. Nam się na szczęście udało w ostatniej chwili.

@Justyna

jakby na przykład "czarnej owcy" patrzeć , to sytem działa .... weryfikacja telefoniczna pozwoliła zweryfikować nierzetelność handlowca!!! Brawo procedury

OtoJestPytanie

Cześć, Z ciekawości zapytam: Jak konkurencja miała cenniki po 230 to Duon/Fortum miał 300+, dzisiaj konkurencja ma 320-340, jakie wyjściówki ma Fortum dla handlowców? 400?

@OtoJestPytanie

sprzedaż na cenie "gwarantownej " jest słaba bo jak poczytasz to te firmy które miały 220 już ich nie ma , a nawet spółki skarbu państwa maja zapisy o możliwości "podniesienia ceny zw względu na sytuację rynkową" ... więc piszesz o cenie minimalnej ... ale ok. cena Fortum to ok. 310-320

Angelika

Fortum jest ok. Zatrudnia bardzo dużo praconików i jest mała rotacja więc to chyba świadczy o tym, że dobrze się tu pracuje. W każdym razie ja jestem zadowolona.

Bolek
@Angelika

Mała rotacja? 9-ciu na 10-ciu nie doczekuje 7-ego miesiąca pracy. Ale faktycznie, mogłoby być gorzej. Mógłby nikt nie doczekać:)

men
@Bolek

Hej pracowałeś w tej firmie ? zostałem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjną i zastanawiam się czy warto

davemaybe
@men

nie warto. produkty firmy są niekonkurencyjne a zarządzanie pracownikami jak bydłem. nie polecam. pracowałem 3 miesiące i klienci biznesowi nie chcieli ryzykować swojego biznesu czytaja mnóstwo negarywnych opinnii o Fortum/Duon

N
@men

Tylko szkoda że fortum a duon to są dwie różne firmy

@N

A czym się różni fortum od duon? czy osoby zarządzające/managerowie / dyrekcja się zmieniły ? (chyba że sami się zwolnili i odeszli do konkurencji), szkolenia ? poziom wynagrodzeń ? podejście do osób współpracujących, narzuty, marże ? a może biuro jest gdzie indziej ??? . Ok logo na autach się zmieniło :) :).... Jeśli jednak coś pominąłem.....???

stringer
@N

fortum kupilo duon wiec te samo dno

@Angelika

Mała rotacja,? Buachaaahhhaaaaa rotacja na poziomie 70%. To mała rotacja!?!? No, no gratuluję umiejętności matematycznych....

vvv

Ja pracuję narazie dopiero 3 m-ce, ale jestem bardzo zadowolona

Fenne
@vvv

Pracuje prawie rok. Rotacja w firmie występuje tylko wtedy gdy ktoś odchodzi na emeryturę. Skandynawska kultura pracy, dużo szkoleń wiek life balance, dopłaty do posiłków, Multisport, home office, języki w godzinach pracy, fundusz socjalny i pod gruszą, dobre zarobki, miejsca pracy ergonomiczne.Jeśli chodzi o kulture -wysoki poziom. Duon to osobna firma, była polska i Finowie próbują ją zreformować na ich modłę ale idzie powoli. Polecam fajnie się pracuje.

x2345
@Fenne

Chyba mówisz o zupełnie innej firmie...Wczasy pod gruszą ? Miejsca pracy ergonomiczne? dopłaty do posiłków? zmień proszę swojego dealera :) :) :) :)

Były
@Angelika

Nie wiem, co bierzesz, ale zmniejsz dawkę..:)

@Angelika

W firmie, w ktorej teraz pracuję pojawił się ostatnio handlowiec z Fortum. I od roku nic się nie zmieniło. Nadal umowy "in blanco". Z miejscem na zmianę ceny po podpisaniu. Ci, ktorzy pracują dłużej w tej firmie mają często do czynienia z prokuratorem. Ale dla nich to chleb powszedni. Dla kasy zrobią wszystko. Mi i 18-stu innym osobom z grupy, z którą zaczynałem, to nie pasowało. Niestety, przeraża mnie to, że wciąż są klienci i to przedsiębiorcy, którzy dają się "robić w balona" przez taką firmę jak Fortum. Firma dla ludzi bez sumienia.

fenne
@x2345

Bo misiaczku nie ogarnołeś, że na rynku są dwie firmy funkcjonujące pod nazwą Fortum. Jedna ma siedzibę we Wrocławiu i obsługuje ciepło (stary MEPC Wrocławski) a druga Fortum to stary Duon, który ma siedzibe w Gdańsku i sprzedaje energię elektryczną i gaz. Dwie różne firmy, zrozumiałeś? Ja pisalam o tej we Wrocławiu (czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka) Więc to raczej ty zmień dragi, bo to co teraz sprzedają wystrzeliło Cie w kosmos :)

@Bolek

w moim zespole staż pracy 3, 5 roku 3 lata 2, 5 lata 2,5 lata i 6 mc i nowi adepci ,,,,, prawda paraca dla "cieniasów" to nie jest

@men

roamawiać zawsze warto , nie rozmawiając nie dajesz sobie szansy, już przegrałeś na starcie

@stringer

ciekawe... to za to "dno" zapłacili 500 mln zł ... ?

@x2345

pamiętajcie że Fortum tak jak Energa ma sporo spółek celowych i każda ma inaczej ułożony stataus pzrcowniczy

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca od początku nie budziła zaufania, zachowywała się bardzo nonszalancko. "Kilka" rozmów mam już za sobą i nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do kandydata. Rozmowa tylko w jedną stronę - rekruter ma swoje racje i kompletnie ignoruje co się do niego mówi. Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Po prezentacji jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Panie tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce) czas na Twoje pytania. Uwaga to podstęp! Tak naprawdę to rekruter nie chce żadnych pytań. Odpowiada zdawkowo, kompletnie nie na temat albo nie odpowiada W OGÓLE. Tak! gdy pytanie się nie podoba (wytknięcie błędu logicznego) Pan potrafił patrzyć się pusto przed siebie lub na Ciebie i sprawę przemilczeć. Chcesz się dowiedzieć więcej - wszystkiego dowiesz się w pracy. Nie próbuj wyciągnąć tego od pana z rekrutacji, bo staje się bardzo drażliwy i wyraźnie dłuży mu się ta rozmowa. W tym miejscu się poddałem i zrezygnowałem. Rozmowa jednak nie była bezowocna jak widzę, gdyż ze strony zniknęło wiele nieprzychylnych komentarzy i diametralnie podskoczyła ocena pracodawcy. Pozdrawiam. :)

Takie jak wszędzie + czemu pieniądze są najważniejsze? (jeżeli uważasz inaczej, rekruter Cię naprostuje)

Annonymous

FORTUM ŁÓDŹ. Na rozmowie żadnych konkretów, dowiaduje się tylko, że wysoka podstawa. Pierwszego dnia okazuje się, że wysoka podstawa nie jest wcale tak wysoka a składa się jeszcze z premii frekwencyjnej. 10 a nawet 11 godzin pracy w ciągu dnia, 5 dni w tygodniu plus dwie soboty w miesiącu. Do tego bieganie po schodach. Po tyle godzin... Ratuje sytuację świetna atmosfera między pracownikami. I chyba tyle...

@Annonymous

to chyba sprzedaż dla Kowalskiego czyli dom u partnera?

Ryb

Powiedzcie w jakich godziach pracuja pracownicy?

@Ryb

Sprzedaż ... to chyba trudno ustalić godziny ,,, bo to klient ustawia Nasz kalendarz

Majster

Parcuję tutaj od kilku lat . Ja mam sporo klientów i praktycznie nie mam reklamacji. Zarabiam fajne pieniądze . Fajny zespół zaj... ludzi. Fakt to nie jest praca dla przeciętniaków. Lubię atmosferę w Fortum za: szkolenia , imprezy integracyjne, szkolenia motywacyjne, i cały czas nowe rozwiązania dla klientów

Krisk

W porównaniu do PGE za 120kWh muszę zapłacić 11 zł wiecej . Moje sugestie dla Fortum: Podawać prawdziwe dane

wkurzony klient

NIE POLECAM!!!! Podpisaliśmy z firmą FORTUM umowę która miała obowiązywać od września (umowa podpisana w czerwcu) w lipcu otrzymaliśmy pierwszą fakturę od ENERGA OPERATOR bo okazało się że zostaliśmy od razu w czerwcu zgłoszenia na pobor energi w miejsce gdzie zakład ma powstać i działać od września . Zostało to natychmiast zgłoszone przedstawicielowi FORTUM który podpisywał z nami umowę i miał to "załatwić" od tamtej pory kontakt z przedstawicielem się urwał Pan Grzegorz nie odbiera od nas telefonów (bo najwidoczniej on swój cel w postaci podpisania umowy i pewnie otrzymania z tego tytułu prowizji osiągnął!) W związku z brakiem kontaktu zgłosiliśmy oficjalnie to do firmy FORTUM w dniu 6.08.2018 która została przyjęta i został jej nadany nr . Od tamtego czasu ani odpowiedzi ani jakiejkolwiek reakcji z ich strony, pomimo dzwonienia i dopytywania się co się dzieje uzyskujemy tylko informację że reklamacja jest w trakcie rozpatrywania, nie wiadomo do kiedy bo nikt nie jest w stanie na to odpowiedzieć (czyli może do usranej śmierci to trwać), nie rozumiem jak nie można wyjaśnić sprawy przez ponad miesią z jednym zas.... pracownikiem ich firmy. Na dzień dzisiejszy sprawa nie została nadal załatwona w żaden sposób, mają klienta w (usunięte przez administratora) i nie możemy do tego rozwiązać umowy!!!!! MASAKRA, ODRADZAM!!!!!!

Krzysiek

Witam, Czy Fortum to ta sama firma co syenergy? Bo pierw Pani przez telefon zapraszając mnie na rozmowę powiedziała cicho że z fortum a później kiedy się dopytam o nazwę firmy to usłyszałem syenergy więc już zdebialem gdzie ja idę :)

Fortum
@Krzysiek

Absolutnie nie. Fortum to Fortum i nie ma nic wspólnego z syenergy cokolwiek to jest.

Ex TL
@Krzysiek

SyEnergy (wcześniej Learn and Earn) jest spółką, która sprzedaje dla Fortum. Ale jako były pracownik radzę naprawdę omijać to dziadostwo szerokim łukiem. Zaoszczędzicie swój czas.

Łukasz

Cześć , a co sądzicie na temat pracy i oddziału fortum we Wrocławiu . Jaka jest tam specyfika pracy w jaki sposób sprzedaje się ich produkty ? jakie zarobki ?

lll

Myślę,że to jakieś stare czasy... pracuję w fortum o 3 m-cy. Jestem mega zadowolona, zarobki bardzo dobre i umowa normalna. Praca handlowca - jednak przyznaję trzeba mieć predyspozycje. Ja pracuję w innym dziale.

Bandzior

Większych BZDUR nie widziałem, a jestem Ekspertem w Fortum

xdr21
@Bandzior

Ksywka adekwatna do firmy ;)

xxx

Ręce opadają jak się czyta takie bzdury. Pewnie , że w każdej firmie zdarzają się czarne owce ale firma szybka się z nimi żegna. BTW może z Tobą też się pożegnano i dlatego wylewasz tutaj łzy bez żadnych merytorycznych podstaw ?

Przezprzestworza

Podpisuję się pod resztą. Nie chciala bym, żeby ktoś uczciwy się w to wplątał. W całej strukturze znajdzie się kilka osób uczciwych, ale to rzadkość. Ekipa z Fortum, która buja się od AMB do dziś dzień oszukuje ludzi i wprowadza w błąd. Ponad pół roku nie pracuję w tej firmie, a dalej w branży napotykam takie tematy. Praca dla mlodych, jeśli chcą się nauczyć jak nie pracować w tej i innych branżach - najlepsza. Ale tylko dla tych uczciwych co szybko się wycofają. Reszta zagrzeje tam miejsce i będzie oszukiwać klientów.

Magdalena

@fff w jakim dziale pracujesz? Możesz określić jak wyglądało przyjęcie do pracy i cały proces rekrutacji? Czy na rozmowie były sprawdzane Twoje umiejętności, w tym język angielski? @Iguana90 pracujesz dalej w Fortum? Możesz określić jakie benefity proponuje pracodawca i jak kształtuje się atmosfera między pracownikami a przełożonymi? Poleciłabyś pracę także studentom oraz osobom bez doświadczenia, aby mogły zdobyć pierwsze zawodowe szczeble kariery czy jednak to firma dla osób z doświadczeniem?

@Magdalena

Myślę , że nikt Ci nie odpowie....:(

xxx

Człowieku czy Ty w ogóle jesteś zdrowy psychicznie ? Co to za bzdury wypisujesz? Myślisz że jesteś tutaj anonimowy i możesz bezkarnie wrzucać poważne oskarżenia ?

Olaf
@xxx

Skuterku, ja pracuję już ponad 2 lata i z przyjemnością wracam do swoich klientów. Jak chciałeś kogoś oszukiwać to długo miejsca nie zagrzejesz ... :)

MZ

Wstyd Panie Mieczysławie.... to że nie potrafił Pan sobie poradzić w sprzedaży, był niebywałym leniem, nie przyswajał Pan podstawowej wiedzy, a oczekiwał cudów że wszyscy za Pana to zrobią (bo cyt."Panu się wszystko należy") faktycznie powoduje, że swoje smutne frustracje wylewa Pan "anonimowo" w portalu. Bo tyle Panu zostało.... Jest Pan przykładem jednej z pomyłek rekrutacyjnych. I tak właśnie wyglądają później opinie na portalu - Ci, którym się nie udało, bo nie potrafią wziąć się porządnie do roboty, nauczyć branży i czerpać z tego korzyści wylewają swoje żale .... George Washington mądrze powiedział: "99% wszystkich porażek to porażki tych, którzy mają nawyk szukania wymówek"... jak te słowa pasują do Pana ...

@MZ

Najwłaściwszym było by w rewanżu zacytować Piłsudskiego, lub "pojechać"Tuwimem. Jednak najrozsądniej będzie zignorować ten przypływ radosnej weny twórczej... mimo wszystko życzę Pani MZ powodzenia i szczęścia, bo wcześniej czy później będzie ono Pani potrzebne. Mieczysław.

@Gość

BRAWO TY!!!!

Skuter

Własnie minął rok, kiedy zostałem zatrudniony. Odbyłem szkolenie wstępne razem z grupą prawie 20-stu osób. Takie, które odbywa się co miesiąc. I co? Ja odszedłem po trzech miesiącach, pół roku wytrzymało kilka osób, dziś wg mojej wiedzy z tej grupy już nikt nie został. Podobnie z innych. I teraz pytanie: Czy te wszystkie osoby nie nadawały się? Jeśli się nie nadawały, to chyba czas najwyższy zmienić sposoby rekrutacji jak również cały dział szkleń wraz z działem HR. A jeśli jednak te osoby lub chociaż część z nich były OK, to dlaczego już nie pracują? Wiem doskonale, że radzą sobie w innych firmach. Ja porządną pracę znalazłem, jak usunąłem Fortum z mojegoCV... Podsumowując - odradzam pracę w tej firmie wszystkim, którzy lubią wrócić do swoich klientów.

@Skuter

To tak ja u mnie ! Tylko , że na odwrót. Z mojej pierwotnej grupy zostały 2 osoby. Odnaleźliśmy się w tym i proszę trolli od razu bez oskarżeń że wciskamy to lub tamto. Nie - tłumaczymy i sprzedajemy. Zawsze wracam po pół roku od moich Klientów - po co ? Po referencje. I je otrzymuje. Fortum to marka , którą warto w swoim CV mieć - a Wam - nowym proponuję spróbować i wyciągnąć wniosek na bazie własnych doświadczeń a nie na podstawie opinii trolli którzy nie dali rady albo po prostu to nie dla nich ale zamiast napisać prawdę plują jadem .

to ile tam pracujesz?

@xxx

no tak... jeśli nie będzie wtopy to tylko ew po referencje możesz próbować bo przecież za przedłużenia nie płacą... :( A swoją drogą słyszałem , że teraz sprzedajecie produkt na EE z oczekiwaną ceną poniżej 200zł/mWh. ? :) :) :) Ciekawe kto się na to nabierze i czy przy dzisiejszym rynku ktoś będzie na tyle odważny i wróci po referencje :) :) jak oczywiście będzie jeszcze pracował bo przy tej rotacji....

@Skuter

Skuter przecież ciebie chłopie z roboty (usunięte przez administratora) ! Nawet nicka pajacu nie zmieniłeś .

Iguana90

jakiś czas musialem czekac az sie odezwa i w sumie jak juz stracilem nadzieje to zadzwonili, no i udalo sie, co do kasy to jest naprawde spoko, nei moge narzekac bo teraz mam ja na czas na koncie i mozna spokojnie splacac kredyt

Hgdjufnk
@Iguana90

Dziewczyno z hr. Po co piszesz ciagle o tej fajnej kasie w każdym komentarzu. Czy Wy myślicie że każdemu zależy jedynie na kasie i tym tylko potraficie zwabić? Zmieńcie trochę argumenty jak już musicie pisać te komentarze bo każdy deb.il się zorientuje że to komentarz pisany na zlecenie

fff
@Hgdjufnk

Pracuję w fortum i jestem bardzo zadowolona...ale fakt nie jestem handlowcem. Zupełnie inny dział. Mam czyste sumienie, fajną pracę i dobrą kasę...i firma naprawdę o nas dba. Jednak nie jestem handlowcem.

Fortum

Przykro mi, że sobie nie poradziłeś wśród najlepszych, nie jest to jednak powód aby kłamać. Naturalnie, anonimowo można napisać wszystko. Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak jest w rzeczywistości zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 883 350 210 lub 883 350 199 .

@Fortum

Starałem się rozmawiać z wami. Albo napotkałem na ścianię kłamstwa, albo ścianę ignorancji. Jako, że czuję się inteligentnym gościem - dałem sobie spokój.

MC

Dobrze jest w tej fiiirmie NIE NARZEKAM! Pensja przyjemna, ludzie też, nawet klientów w większości lubię i są dla mnie mili. Dzięki tej firmie i tym jakimi sposobami się tu pracuje polubiłem w sprzedaży. Są możlwiośći rozwoju, ja tu zostaje na dłużej.

@MC

Klienci są mili? A wróciłeś kiedyś do klienta po wejściu umowy w życie?

@MC

No to gratuluję.... Tylko zastanów sięczy aby na pewno tak jest

DB

Cześć, czytam te wpisy i czytam... W KAŻDEJ firmie są różni handlowcy- dobrzy i źli, którzy chcą zarobić milion w kilka miesięcy lub ciężko i rzetelnie pracować na sukces. W KAŻDEJ! Po jakimś czasie następuje selekcja, Ci pierwsi uciekają- zmieniają kolejne firmy, drudzy dalej pracują. Dlaczego? Bo pracują na poleceniach, sprzedają swoim nazwiskiem. I właśnie tu należy się zastanowić co daje Fortum- dostajemy, szkolenia, konkurencyjne produkty, kasę, rozwój, wsparcie. KAŻDY kto pisze o zawyżonych cenach,źle tłumaczonych indeksach, o tym że nie wpisywał cen w umowę klienta wie dlaczego już nie pracuje. I niech nie tłumaczy, że MUSIAŁ tak robić. Przypominam- pracujesz na swoje nazwisko. Ja pracuję w Fortum 2 lata, 2 lata bez umów podpisywanych in blanco, bez zawyżania cen, bez oszukiwania. I wiecie co? Pracuje mi się dobrze, nikt się do mnie nie czepia. Fakt, zdarzają się słabsze miesiące, ale to etapy przejściowe.

Xxx2556
@DB

Pracujesz .ok. Kazdy ma prawo wyboru, wlasnej oceny itp. W takim razie dwa pytanka tylko: 1. Predzej czy pozniej odejdziesz, zwolnia Cie... Zdarzy sie cos ze odejdziesz z pracy. Czy uwazasz za uczciwe ze czesci prowizji na ktora ciezko pracowales nigdy nie otrzymasz? 2. Jesli jestes w tym rynku napewno zdajesz sobie sprawe ze w duzej liczbie przypadkow trudniej jest utrzymac klienta niz go pozyskac. Jak wyglada uyrzymanie i rozliczanie? Z tego co wiem za utrzymanie nie placa. Twoich relacyjnych klientow , znajomych, kontrahentow z ktorymi podpisywales umowy badz tylko jako spotkania do rozliczania paliwa wprowadziles do crm przejmije bok i bombarduje ich beznadziejnie drogimi ofertami i mega dlugimi umowami.TY DO SWOICH KLIENTOW PO PODPISANIU PIERWSZYCH UMOW NIE MASZ ZADNYCH PRAW!!!!! Czy cos pominalem badz napisalem cokolwiek co nie jest zgodne z prawda? Zeby nie bylo o uczciwosci badz nie to wszystko jest zgodne z regulaminem i umowa ktory swiadomie badz nie naiwniacy podpisuja.

Xxx2556
@DB

Jeszcze jeden tylko przyklad. Podpisujesz umowe, duza... 200mm czy rozliczanie jest nadal transzowane bo wiecej niz 10k nie dostaniesz jednorazowo? A jak zmienisz prace w niedalekiej przyszlosci? Reszta kasy powie bye bye. I tylko w centrali zacieraja rece ze kolejny naiwniak sie trafil.... Oczywiscie wszystko zgodnie z umowa. Szkoda tylko ze nikt nie czyta tego co podpisuje. Milej lekturki DB :)

D
@Xxx2556

Ad 1. Zgadzam się, że jeżeli odejdę to nie otrzymam 15% prowizji, ale wcześniej pracowałam w firmach gdzie były prowizje zwrotne- tu tego nie ma. Niestety zdaję sobie sprawę z tego jaki procent klientów nie wchodzi(zamyka firmy, traci prawo do lokalu, zrywa umowy-tak, da się to zrobić bez płacenia kary umownej). Dużo bardziej bym ucierpiała(tak się działo w poprzednich firmach sprzedażowych) gdybym musiała zwracać już otrzymaną(i wydaną) prowizję niż gdy w przypadku odejścia tracę 15%. Ad 2. Można się dogadać z działem przedłużeń, jeżeli klient przedłuży umowę tylko z Tobą to dzieje się to bez większego problemu. Za przedłużenia z reguły dostaje się grosze, a musisz do klienta jechać, negocjować ...przez co tracisz czas na pozyskiwanie nowych klientów, czyli na to na czym zarabiasz najwięcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortum Marketing And Sales Polska S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortum Marketing And Sales Polska S.A.