Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.

Opinie o Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.

Aktualność
Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu! Znajdziesz tu informacje o tym kim jesteśmy, w co wierzymy i jakie są nasze cele. Doceniamy każdy komentarz i cieszymy się że możemy wspólnie zmieniać i budować naszą markę.

Wzajemny szacunek jest dla nas ważny, dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o zamieszczanie merytorycznych wypowiedzi, zachowujących kulturę języka.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych oficjalnych mediów społecznościowych: LinkedInFacebookInstagramTwitter WWW.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL

Dbajmy o czystą energię również na profilu.
Anka

Pracowałam ponad rok w Fortum. Pomoc managerki na 6+ Da się tu zarobić naprawdę duże pieniądze, ale trzeba ciężko pracować. Nie ma nic za free Zrobisz dobry plan sprzedażowy, dostajesz dodatkowe 500 na paliwo. Kwestia szkoleń również na 6+ Klienci są różni, wiadomo. Pomimo, że siedziałaś u jednego i drugiego pół dnia, potrafią nie potwierdzić spotkania... Wg mnie śmieszne jest to obdzwanianie odbytych spotkań.

Małgorzata
@Anka

No oczywiście - jasne jest to, że nie ma nic za darmo, a jeśli chce się zarobić dużo pieniędzy, to po prostu trzeba "zasuwać". Myślę, że teraz wiele osób będzie chciało spróbować swoich sił w Fortum Sprzedaż. No a czy przyjmują tam osoby, które mają niewielkie doświadczenie w tej branży?

Nordyk

Pracuję w FORTUM od lipca 2020. Jestem bardzo zadowolony że współpracy. Warunki przejrzyste, trzeba poznać i wdrożyć się w umowę o współpracy. Wynagrodzenia za sprzedaż i realizację planu godne ! Wsparcie działu handlowego, managera. Jasna ścieżka rozwoju. Dziwią mnie negatywne opinie osób, które pracowały lub tylko poznały reguły i niewiele z siebie dając zrezygnowały. A teraz wylewają gorzkie żale na firmę i niesprawiedliwy świat. Jestem gotów odpowiedzieć ma pytania zainteresowanych. Ja chcę tu pracować, rozwijać się i zarabiać jeszcze lepszą kasę. To jest realne. To jest konkret. Oczywiście nie muszę dodawać, że nikt mnie nie skłamał do pisania tej opinii. Robię to sam od siebie , z własnej woli. Nordyk ( Północna Polska).

@Nordyk

Dziękujemy Ci za wyrażenie opinii.

Aktualność

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL

Dbajmy o czystą energię również na profilu.
Fortum Nowy wpis

Jak mozna sie z Państwem skontaktować w celu podjęcia współpracy?

@Fortum

Zachęcamy do przesłania swojego CV przez portal GoWork https://www.gowork.pl/praca/fortum;pr, gdzie znajdują się aktualne oferty pracy w Sieci Sprzedaży lub przez naszą stronę internetową: https://www.fortum.pl/o-fortum/kariera/oferty-pracy/kariera-w-sieci-sprzedazy.

Lidia

Ostatnie opinie o pracy w firmie Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. wydają się być naprawdę pochlebne i zachęcają do podjęcia pracy w tym miejscu. Weszłam na to forum, gdyż poszukuję informacji o aktualnych rekrutacjach. Czy może ktoś z obecnych pracowników orientuje się, czy to przedsiębiorstwo potrzebuje teraz nowych osób do pracy? Dajcie znać!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fortum Sprzedaż Sp. z o.o..
Anka

Małgorzata
@Anka

Krys

Cz ktoś mi powie jak to możliwe że: Przed zakończeniem umowy /gaz/ tj 20 miesięcy przed końcem podpisałem Aneks do tej umowy i UWAGA Na kolejne 48 miesiecy i wyszło to w tym miesiącu jak chciałem podziękować za współpracę z końcem roku ....a Tu zong przyszło mi do zapłaty za zerwanie umowy , która rzekomo podpisałem 1.04.2019 ..fakt mój podpis ale w tym dniu nie podpisałem tego!!! I na pewno nigdy bym nic nie podp na tyle miesięcy!! A tym bardziej nie mam żadnej kopi ani oryginału tego niby Aneksu . Wniosek najprawdopodobniej zostało mi to położone przy podpisywaniu umowy w 2017 A później tylko data dopisania/ewidentnie widać inny długopis które daty były dopisane / Masakra ...

Skandynawskie standardy, jednak trzeba dać coś z siebie

Witold

Maćku, czy Ty wiesz coś na temat ewentualnych dodatków do pensji podstawowej, które mogłaby ta firma oferować świeżo zatrudnionym pracownikom? Czy osoby z wyższych szczebli firmy Fortum Sprzedaż przewidzieli może jakieś benefity dla zainteresowanych osób?

Iwona

Przykro mi, że nie otrzymałeś odpowiedzi w sprawie rekrutacji w firmie Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Opowiesz jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Fistaszek

Brakuje kultury korporacyjnej i ludzkiego podejścia. Mało przyjazne otoczenie i ludzie. Brak kompetencji i wzorów idących z góry. Najgorsze, że Zarząd nie dąży do poprawy opinii o Fortum. Są skupieni jedynie na wynikach, a nie na ludziach.

@Fistaszek

Powiem Ci że dużo zmieniło się, na plus :)

Szymon
@Marcin

Mam przez to rozumieć, że obecnie atmosfera pracy w firmie Fortum Sprzedaż jest zadowalająca? Skoro w Twojej ocenie aspekt ten uległ zmianie, to zastanawia mnie, co dokładnie wprowadził pracodawca, że pracownicy zaczęli ze sobą lepiej współpracować? Proszę o sprecyzowanie tej kwestii. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Dorota

Czy ze względu na dużą ilość pracy, firma zapewnia Wam pozapłacowe systemy wynagrodzeń? Wpływa to na efektywność i lojalność pracownika. Zatem chciałabym wiedzieć, czy Fortum Sprzedaż umożliwia Wam korzystanie z dofinansowania na dojazdy do pracy lub kart sportowych.

@Dorota

TAK, na paliwo masz 500 zł netto, możesz skorzystać z karty benefit na siłownie i inne sporty

Oczywiście

Ulka

Jaka jest atmosfera w firmie? Warto starać się o pracę?

@Ulka

Wszystko zależy do jakiej grupy trafisz, są spoko menadżerowie ale i są faszyści, dlatego jeśli trafisz na spoko menadżera będziesz miała fajny start, najważniejsze jest pierwsze 6 miesięcy aż będziesz na stanowisku Eksperta, WTEDY JESTEŚ W FIRMIE ELITĄ, a jeśli trafisz na menadżera "trefnego" to będziesz biegała i robiła wynik dla kogoś innego, no i wypad.... dlatego bądź sprytna, pokaż że umiesz ale nie daj się

Dorota

@Fistaszek, czy Fortum Sprzedaż dba o rozwój swoich pracowników? Na przykład poprzez udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje? Jak pod tym względem oceniasz tego pracodawcę?

@Dorota

Szkoleń jest mnóstwo, są nie obowiązkowe ale wato, zawsze zostaje w nas ze szkolenia ok. 15% także im więcej szkoleń tym więcej wiedzy w NAS

Maryś

Najlepszą opcją jest umowa o współpracę, czyli na własną działalność

Maryś

Pracuje w Fortum od 3 lat, nie będę ukrywał iż pierwsze miesiące pracy naprawdę trzeba zasuwać, wtedy też większość doradców rezygnuje z pracy, jednak jak się chce to się pracuje. Zarobki to około 10 tyś miesięcznie, czasem więcej . Największym plusem jest to, iż jest bardzo dobry system szkoleń, zaczynając od wdrożeniowego kończąc na managerskim. ( Tutaj ukłon dla Karoliny) . Polecam Moje sugestie dla Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.: Więcej nakładów na integrację Lubię atmosferę w Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. za: To jaka jest atmosfera głównie zależy od managera, manager też człowiek napić się musi

Dorota

Dawno nie pisaliście nowych komentarzy na temat pracodawcy, jakim jest Fortum Sprzedaż. Czym spowodowana jest cisza na forum? Zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami - każda z nich, czy to pozytywna, czy negatywna, będzie bardzo przydatna dla osoby zastanawiającej się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

czy na stanowisku menagera można zarobić dobre pieniądze??

Jarek K.

Dzień dobry, chciałem się podzielić opinią na temat samego procesu rekrutacji. Złożyłem CV na stanowisko Regionalnego Managera sprzedaży i otrzymałem zaproszenie na sesję Assessment Center w drugiej połowie kwietnia. Na koniec tejże sesji każdy uczestnik otrzymał informację, że firma podejmie decyzję o zakwalifikowaniu się danego kandydata do kolejnego etapu do końca kwietnia i każdego poinformuje telefonicznie (również udzielając feedbacku dotyczącego assessment center). Jest 10. maja a mimo kontaktu z mojej strony i zapewnienia, że otrzymam odpowiedź, takowej nie dostałem. Firma szczyci się przynależnością do koalicji "Przyjazna Rekrutacja". Gdzie ta przyjazna rekrutacja, to ja nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.?

Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.