Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

Fantastic

Fajna praca, ciekawi ludzie, dużo paktycznych szkoleń. Pracuję dopiero kilka miesięcy ale jestem zadowolony.

Twój Ex

Pracowalem 2 mce. Firma miesci się w Łodzi na Piotrkowskiej 101 na 3 pietrze. Na rozmowie mowią same fajne rzeczy w rzeczywistosci ... umowa o dzieło i wywozą Cie na wioske 100 km dalej i jak nic nie sprzedaż to wracasz na swoj koszt autobusem. (usunięte przez administratora) Osobiście nie polecam.

Fortum
@Twój Ex

Dzień dobry, biuro Fortum w Łodzi mieści się na ul. Wólczańskiej. Biuro o którym Pan wspomina to biuro firmy współpracującej z Fortum. Sytuacja, którą Pan opisuje jest niezgodna z naszymi standardami współpracy. Prosimy o opisanie sytuacji w formularzu na stronie www.fortum.pl/formularz-kontaktowy

@Fortum

Jak to jest nie zgodny biuro mieści się na ulicy Piotrkowskiej 101 kamienica w przejściu 3pietro (usunięte przez administratora)

@Anonim

W związku z dynamicznym rozwojem firma Fortum poszukuje Specjalistów ds. Marketingu. Dołącz do naszego zwycięskiego teamu i zacznij zarabiać !!! Wykształcenie to zwykły papierek ,dla nas liczy się CHARAKTER. Oto kogo poszukujemy: Kogoś kto ma naturalny talent do okłamywania, bez zmrużenia oka Człowieka który nie ma szacunku do nikogo ,zwłaszcza osób starszych Człowieka bez skrupułów. Skrupuły są dla słabych. Człowieka bez sumienia. Tylko taki osiągnie sukces w Fortum. Do Twoich zadań będzie należało jeżdżenie po wsiach, miastach i miasteczkach i szukanie nowych klientów dla Fortum ,najlepiej wśród emerytów. Najczęściej będziesz podawał się za przedstawiciela Enei, Energi lub Tauron. Czemu tak ? Spokojnie wytłumaczymy :) Na profesjonalnym szkoleniu spokojnie nauczymy Cię co i jak mówić i robić aby seniorzy Ci wierzyli. :) Fortum to start Twojej wielkiej kariery. Dzięki tej pracy zbudujesz swoja własną bazę danych klientów. Ich dane osobowe zawsze mogą Ci się przydać w przyszłości :). Nie wahaj się więc. Aplikuj ! Czekamy właśnie na ciebie ! Do zobaczenia w Fortum !!!!!!!!!!!

Ona

Nie polecam! Po 4 latach współpracy zostałam zwolniona będąc w 6 miesiącu ciąży! Poza tym kontakt z managerka, przepływ informacji nijaki. Nie odbierala telefonu, czasem po tygodniu odpisywala na smsy bo zazwyczaj nie odpisywala.

@Ona

Szanowna Pani, w chwilę po umieszczeniu informacji od Pani na naszym profilu, poczyniliśmy kroki, aby zweryfikować Pani sprawę. Po analizie zebranych informacji nie odnotowaliśmy podobnej sytuacji w naszych strukturach wewnętrznych. Niemniej jednak bardzo zależy nam na wyjaśnieniu sprawy dlatego też prosimy o przesłanie większej ilości szczegółów sprawy poprzez formularz kontaktowy na www.fortum.pl/formularz-kontaktowy.

to ja
@FORTUM

To poszukajcie w strukturach zewnętrznych

@FORTUM

Jak macie je wykryć skoro zlecacie coś podwykonawcy dalej przez pod wykonawcę czyli biuro Piotrkowska 101 tam sky master zarejestrowane na pana (usunięte przez administratora)taki że szkoda słów po drodze giną umowy identyfikatory itp.

Paulapaula

Poszłam na rozmowę po, po czym na miejscu dowiedziałam się, że mam jakiś wyjazd, byłam nieprzygotowana kompletnie żeby gdzieś jechać, ale ok skoro miałam zobaczyć mniej więcej jak wygląda to pojechałam. Praca wygląda nastepujaco: chodzenie po domach, zazwyczaj są to meliny, socjale i straszne patologie, że aż strach wejść bo niewiaodmo jaki człowiek i co ma w głowie.. Ogólnie to wciskasz ludzia kit. Mówisz im że fortum to sprzedawca urzędowy z Gdańska, stawki nie wzrastają, nie ma ukrytych kosztów, jedna wielka ściema! Wciskasz ludzia te kłamstwa. A potem dostajesz niemiłe smsy i telefony od klientów czy możesz spać spokojnie itp. Pracowałam jeden cały dzień i dwa w kolejnym. Na początku spoko jakoś się przemoglam pomyślałam sobie, że spróbuję.. Fajne zarobki, ale żeby faktycznie zarobić trzeba się sporo nachodzic z włączona nawigacja w telefonie, wlazisz po schodach, schodzisz jak kogoś nie ma to idziesz dalej, i tak w kółko jak ktoś otwiera drzwi to mówisz zawsze ta dama regulke. Następnie wchodzisz i walisz scieme. Ja byłam niczego niewiadoma. Myślałam że to normalna firma, zanim nie zauważyłam pewnych dziwnych rzeczy. Dostałam identyfikator na którym widniała zła data wystawienia. Byłam tam ponad tydzień a na identyfikatorze pracuje rzekomo rok, w miejscu na numer dowodu brak pusto jak zapytałam czemu to się smieli że przecież tyle pracuje.. Brak umowy a jak pytałam to mówili dogadamy się później itp. Ogólnie nic nie chcieli mówić a jak o coś pytałam to obracali w żart albo coś w tym stylu że dowiem się później. Ale sory chodziłam te kilka dni i byłam zwykłym nqciagaczem nie wiedziałam tak naprawdę co robię ale Juz teraz rozumiem zachowanie innych ludzi zamykających mi drzwi przed nosem, niepewnych i przestraszonych. Wypłata tygodniowo jeżeli przejdą wszystkie zdjęcia i umowy. Jak nie to nic nie masz. Ogólnie nie polecam. Makabra Żadne pieniądze nie są tego warte!

Ola
@Paulapaula

Szkoda, że wszystkim się w ..... nie dogodzi no ale cóż :) Pracuję tutaj trochę czasu i ja sobie bardzo chwalę tą pracę, fakt praca d2d ale czy ktoś mówił, że na początku będzie łatwo? W sumie gdzie jest łatwo od razu? Skoro wystawiasz taki komentarz wnioskuje, że tylko kasa za biedronka ci pasuje bo bardzoo szybko wystawiłaś opinię po tygodniu pracy?? Serio?? No to faktycznie się napracowałaś. Naucz się pracować a potem coś pisz. Pozdrawiam.

Fortum
@Paulapaula

Szanowna Pani, Po zapoznaniu się z Pani opinią skontaktowaliśmy się z naszymi partnerami pracującymi na terenie Trójmiasta, celem zbadania sytuacji oraz przypomnieliśmy o kodeksie postępowania dostawców jaki ich obowiązuje we współpracy z Fortum. Jednocześnie, z Pani wiadomości nie wynika w jakim mieście Pani pracowała, dlatego prosimy o podanie dokładnej lokalizacji. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości współpracy z naszymi Partnerami , jeśli byłaby Pani uprzejma podzielić się z nami szczegółami opisywanego przez Panią zdarzenia, pomogłoby ono nam ulepszyć procesy. Pragniemy aby sprawa, którą Pani opisała została wyjaśniona. Dlatego bardzo prosimy o kontakt z nami poprzez e-mail infopolska@fortum.com ze szczegółowym opisem. Z poważaniem, Fortum

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca od początku nie budziła zaufania, zachowywała się bardzo nonszalancko. "Kilka" rozmów mam już za sobą i nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do kandydata. Rozmowa tylko w jedną stronę - rekruter ma swoje racje i kompletnie ignoruje co się do niego mówi. Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Po prezentacji jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Panie tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce) czas na Twoje pytania. Uwaga to podstęp! Tak naprawdę to rekruter nie chce żadnych pytań. Odpowiada zdawkowo, kompletnie nie na temat albo nie odpowiada W OGÓLE. Tak! gdy pytanie się nie podoba (wytknięcie błędu logicznego) Pan potrafił patrzyć się pusto przed siebie lub na Ciebie i sprawę przemilczeć. Chcesz się dowiedzieć więcej - wszystkiego dowiesz się w pracy. Nie próbuj wyciągnąć tego od pana z rekrutacji, bo staje się bardzo drażliwy i wyraźnie dłuży mu się ta rozmowa. W tym miejscu się poddałem i zrezygnowałem. Rozmowa jednak nie była bezowocna jak widzę, gdyż ze strony zniknęło wiele nieprzychylnych komentarzy i diametralnie podskoczyła ocena pracodawcy. Pozdrawiam. :)

Takie jak wszędzie + czemu pieniądze są najważniejsze? (jeżeli uważasz inaczej, rekruter Cię naprostuje)

fortumszczecin

Praca jest na stanowisku przedstawiciela handlowego na początku po przeczytaniu opinii wahałem się czy iść na rozmowę ale postanowiłem spróbować i przejść dzień szkoleniowy w firmie. Spędziłem dzień z klientami razem ze szkoleniowcem w systemie door to door natrafialismy na różnych ludzi niektórzy byli nawet bardzo niemili ale nikogo nie naciskaliśmy. Szkoleniowiec pokazał mi wszystko dokladnie co związane z pracą z klientami, co ważne nikomu nic nie wciskalismy. Więc postanowiłem spróbować swoich sił. Większość ocenia ten zawód jako zawód akwizytora czy domokrążca ale wiadomo że praca z klientem nie jest dla każdego a tym bardziej w takim systemie. Teraz pracuję już 3 miesiące i przede wszystkim cenią sobie atmosferę przez ludzi z którymi pracuję i dobre zarobki. Polecam przejść dzień szkoleniowy i ocenić samemu.

Łobuz

Pracuję w Fortum w Łodzi, pieniądze na czas , miła atmosfera i każdy sobie pomaga. Osobiście jestem bardzo zadowolna z tej pracy :)

Aneta.... B

Co tu dużo mówić jestem bardzo zadowolona z Fortum ???? Rachunki za prąd są mniejsze, są bardzo wyrozumiali jeśli chodzi o zadłużenie jeśli takowe zaistnieje a u mnie tak było że z pewnych względów nie zapłaciłam prądu. Zawsze odpisują na e mail. Więc jak narazie nie mogę nic złego powiedzieć i chce bardzo podziękować Fortum.

Rafał
@Aneta.... B

Opinia sponsorowana opinia sponsorowana. Bardzo prymitywne jest to wpisywanie pozytywnych opinii przez pracowników fortum na wszystkich możliwych portalach

Jola

Świetna firma!! Już przy 1 fakturze zauważyłam różnicę. Faktury przejrzyste i zawsze na czas:) Z czystym sumieniem polecam firmę

Podpisaliśmy umowę z Fortum na początku października, z ust przedstawiciela płynęła bajka a jak się okazało, tak wesoło to nie wygląda. Umowa zaczęła obowiązywać od stycznia, bo dokumenty nie były zweryfikowane przez PGNiG (z siedziby PGNIG już w listopadzie dokumenty były wysłane do Fortum) Na naszym egzemplarzu umowy mamy inną taryfę niż na egzemplarzu umowy w Fortum a rachunek przyszedł z jeszcze inną taryfą. Po kontakcie z BOK okazało się, że taka taryfa jaką mamy na naszym egzemplarzu umowy nie występuje w Fortum! To był jedyny warunek z mojej strony do podpisania umowy. Zostałem zapewniony przez przedstawiciela, że taką taryfę będę miał. Podczas rozmowy z Panią z BOK mam wrażenie, że siedzi tam dla ozdoby. Nic nie wie wszystko musi najpierw wyjaśnić. Nie ma możliwości skontaktowania się z przedstawicielem. Pierwszy raz odebrał, jak powiedziałem o co chodzi, powiedział, że oddzwoni czego nie zrobił. Telefonu nie odbiera. Nie polecam tej firmy i radzę ich omijać z daleka, żebym tylko miał tyle oleju w głowie, żeby przeczytać opinie przed podpisaniem umowy.

Nabrany

Dokładnie mam to samo. Podpisałem umowę kompleksową na gaz i energię. W umowie z dnia 10,09,2018r. w załączniku nr 2 & 3 p.3 jest napisane, że dla grup W-1 przysługuje rabat 100% w stosunku do ceny paliwa przez pierwsze 6 miesięcy sprzedaży paliwa o czym również zapewniał mnie przedstawiciel podpisujący ze mną umowę. Dzisiaj odebrałem harmonogram na cały rok . Jeszcze nie dzwoniłem do tego przedstawiciela i widzę, że nie będzie miało to sensu czytając pańską wypowiedź. Zastanawiam się co począć z tym fantem bo skoro ONI zagrali z nami w perfidny sposób to nie dotrzymując umowy (Inna taryfa na umowie i inna w harmonogramie, ulga promocyjna), to chyba mamy prawo do jej odstąpienia z winy firmy ? Chciałbym dowiedzieć się tego od jakiegoś prawnika. Na dzień dzisiejszy również jak Pan nie polecam tej firmy nikomu i żałuję, że wpierw nie zasięgnąłem opinii choćby tu w Internecie.

FORTUM

Szanowny Panie, Bardzo chcielibyśmy pomóc, natomiast przedstawiony przez Pana opis sytuacji zawiera zbyt mało szczegółów pozwalających na zidentyfikowanie oraz rozwiązanie sprawy. Zachęcam do kontaktu i wskazania bardziej szczegółowych informacji poprzez formularz kontaktowy: www.fortum.pl/formularz-kontaktowy

niunio

Dziesięć dni po moim komentarzu ( NEGATYWNYM ) o Fortum dostałem od nich "szacunkowe " faktury o zużyciu gazu na cały rok !!!!!! . Nie wiem jak te lenie i obiboki szacunkowali moje zużycie !!!!!!!!!!!!!!!! . Jestem pewien , że oni ( celowo mala litera )nawet nie wiedzą , gdzie jest zainstalowany licznik . W Umowie jest wyraźny zapis , że Faktury będą wystawiana na podstawie odczytów faktycznego zużycia gazu , dokonywanych przez ich człowieka !!!!!!! Szacunkowo to ja mogę oceniać np. , czy po wypiciu jednego piwa do kolacji , mogę rano jechać samochodem . (usunięte przez administratora) , lenie i naciągacze - że o kompetencji nie wspomnę -Zdecydowanie robić tak , jak oni robią z klientami , czyli OLEWAĆ I LEKCEWAŻYĆ !!!!!!!

już nie pracownik
@niunio

WOW, gdzie w umowie jest zapis, że odczyty są robione przez człowieka Fortum? Jakaś specjalna umowa? Odczytów dokonują firmy zatrudnione przez PSG. Fortum jest sprzedawcą gazu.

Jerzy

Handlowcy , to wyszkoleni na kursach i szkoleniach (usunięte przez administratora) , pracownicy w siedzibie ( fortum ) nie lepsi , dw lata walczyłem o to, że nie podpisałem tego , co w siedzibie firmy mi dopisano . Nie miałem żadnej weryfikacji telefonicznej . Podrobili podpis , dopisali mi taki wolumen , którego nie byłbym w stanie wykorzystać przez 160 lat . Teraz po Wyroku Sądu unieważniającym złodziejską umowe z fortum , twierdzą, że dwuletnie szantażowanie mnie i wymuszanie zapłaty kary umownej, w wysokości 63 tys zł , to drobiazg i nic sie nie stało. Umowę w dobrej wierze popisałem , której wartość w ciągu 48 miesięcy nie powinna przekroczyć 1500 zł , a wyliczono ją, aż na 63 tys PLN , to 40 razy więcej czyli , 4000 % , więcej niż zakładałem , że będzie taniej w stosunku , do dotychczasowych Faktur oni są gorsi od Mafii ZAPRASZAM WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH DO WSPÓŁPRACY BY UKRÓCIĆ TEN ZŁODZIEJSKI PROCEDER fortumowskich ZŁODZIEI lux458@wp.pl

Ciekawski

Witam co myślicie o pracy w fortum w Lublinie na stanowisku doradca klienta biznesowego? Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym stanowiskiem ???

ślązak

Wszystko jest w należytym porządku,firma jak najbardziej do polecenia,ludzie odpowiedzialni,służą pomocą,wyrozumiała,bardzo polecam,i życzę wszystkim takiego pracodawcy i świetnych ludzi w pracy!

BArtosz

Wszystko w miarę normalnie funkcjonuje stawki trochę nizsze Moje sugestie dla Fortum: Infolinia

@BArtosz

Panie Bartoszu, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z oferty Fortum. Wszelkie sugestie dotyczące działania firmy prosimy kierować do nas poprzez formularz: www.fortum.pl/formularz-kontaktowy

Robson

FORTUM Kraków zatrudnienie jako przedstawiciel handlowy- Tak na prawde praca akwizytora o czym oczywiscie nic nie wspominaja, domokrążcy oferujący prąd. Czułem sie jak swiadek jehowy.... I wcale sie nie dziwie ze połowa osob zamyka drzwi po kilku sekundach rozmowy bądz nie otwiera ich w ogole. Zarobki na pewno sa atrakcyjne ale nie kazdemu moze pasowac taki charakter pracy

@Robson

Szanowny Robson, w Fortum mamy więcej niż jeden kanał sprzedaży. Z opisu wynika, że byłeś zatrudniony w sieci partnerskiej, która zajmuje się sprzedażą B2C ( sprzedaż indywidualna). Bardzo cenimy sobie każdą opinię dotyczącą jakości procesów panujących w firmie, a w szczególności tych które dotyczą bezpośrednio relacji z klientem/kandydatem, dlatego zdecydowaliśmy się podjąć działania mające na celu wyjaśnienie sposobu przedstawiania oferty pracy kandydatom. Praca doradcy B2C i B2B nie jest dla każdego, ponieważ wymaga od kandydata samozaparcia, determinacji i systematyczności, dlatego w Fortum pracują tylko najlepsi sprzedawcy, a wysokie zarobki są wynagrodzeniem za ich efektywną pracę.

MR

Pół roku współpracy z Fortum uważam za okres bardzo rozwojowy. Dzięki wsparciu manago oraz całego teamu szybko zdobyłem wystarczającą wiedzę do samodzielnej pracy. Jeżeli nastawiasz się na "czy się stoi czy się leży 5 tyś. się nalezy" to nie praca dla Ciebie. Jeżeli podjedziesz sumiennie do tematu to wiedz, że zarobki są tutaj NO LIMIT. Jako sprzedawca wiem, że statystyka robi swoje - jeżeli wyjdziesz w teren działać to choćby nie wiem co, będziesz pozyskiwać klientów. W firmie jest możliwość awansu, są szkolenia rozwojowe - dla każdego ambitnego coś się znajdzie. Lubię atmosferę w Fortum za: Swoboda w wykonywaniu obowiązków.

Nic nie znacząca opinia

Tak sobie siedzę i czytam te opinie i ręce opadają. Pracuję jako przedstawiciel Fortum blisko 3 lata, więc uważam się za osobę kompetentną do wypowiedzenia się w temacie pracy tutaj. Ktoś pisze o rotacji. Owszem jest i to ogromna. Z moich obserwacji jest jedna tego przyczyna. Ludzie przychodzący do nas chcą od razu zarabiać tak jak doświadczeni przedstawiciele. Na początku pracy trzeba zapłacić spore frycowe i nauczyć się jak rozmawiać z klientem o energii i gazie dlatego, że rynek jest ultraciężki i zniszczony przez firmy krzaki, które ponaciągały większe, mniejsze firmy jak i ślepe babcie bez nóg mieszkające na 10 piętrze w bloku bez windy ;). Jak zaczynałem pracę przez pierwsze 4-6 miesięcy zarabiałem na prawdę mało. Frustracja była ogromna i chciałem rzucić tą robotę ale potem przychodziła refleksja i wracałem do pracy. Nawet po półtora roku gdzie miałem przez prawie kwartał "dołek wynikowy" chciałem odejść. Była jedna rzecz jaka mnie tu trzymała. KASA. Wzrastało samozaparcie i chciałem tu pracować bo wiedziałem jakie są perspektywy zarobkowe. Większość osób, które odeszły szybko ( i jak się domyślam smarują tutaj po Fortum) były osobami, które nie wytrzymały tempa i ciężaru tej pracy. Nawiązując do tych osób, które były u Nas "krótko" muszę powiedzieć jedno. Zaczynały pracę "po swojemu" nie opierając się na doświadczeniu i wskazówkach menadżerów (których Fortum ma MEGA doświadczonych), potem gdy z małymi klientami nie szło łapały się na ogromne tematy, bo przecież z nich prowizja jest na prawdę duża a potem jak nie udawało się domknąć klienta (którego ofertowało jeszcze 15 innych firm) wszystko zwalali na Fortum - a że cena, a że produkt do bani, a że menadżer nie pomógł, a że mail nie doszedł, a że telefon nie działał, a że auto nie zapaliło itd itd. Wystarczy zapytać te osoby nad jakimi tematami pracowały na końcu pracy ;) Jeśli będą uczciwi to powiedzą jakie rekordy miały padać, i że dzień po zwolnieniu "miały pisać" ;) Praca czasami przypomina rzeźnię ale przelew na konto to BARDZO wynagradza. AHA! Co jest ważne - kasa na koncie jest tylko i wyłącznie odzwierciedleniem tego ile i jak pracujesz. Jeśli chcesz zarobić 5 tys - spokojnie to zrobisz. Jeśli chcesz zarobić 25 tysięcy również to zrobisz natomiast musisz się liczyć z 5x cięższą pracą. Zarobek (na rękę) rzędu 10-15 tysięcy to standard natomiast nie od razu ;) Najpierw nauka, trochę skruchy, odrzucenie nawyków z innych branż, potem pokora, zrozumienie zasad panujących w organizacji potem zrozumienie rynku i mądra praca. Tak widzę ścieżkę do godnych zarobków. P.S Najlepsi są Ci, którzy piszą jak to Fortum naciąga klienta i przedstawicieli, i że teraz są w konkurencji, zarabiają 10 razy tyle i, że piszą setki umów, i że w ogóle cud, miód. Mam jedno pytanie: CZEMU Was nie widać w terenie i również nie widać w tym terenie waszych rewelacyjnych umów z klientami?? :) Kandydacie na stanowisko przedstawiciela Fortum! Sam odpowiedz sobie na to pytanie. Pozdrawiam.

Poprostu handlowiec

Wszystko o pracy w Fortum w dziale handlowym : Ciężka praca z klientem przynosząca wymierne korzyści finansowe Pracuje ponad trzy lata Do 10tego każdego miesiąca dostaję niemałą podstawę Do 30tego każdego miesiąca jeszcze większą prowizję Ale ja jestem świetnym handlowcem więc pewnie przeciętniaki mogą być niezadowoleni . No cóż- nie dla psa kiełbasa Hmmm Lubię atmosferę w Fortum za: Bardzo dobry i prosty kontakt ze wszystkimi działami firmy

Zniesmaczona

Fortum Katowice Całkiem niedawno byłam na rozmowie o pracę do Fortum w Katowicach przy ulicy Mariackiej 7/3 . Z opisu oferty wynikało że będę pracować jako przedstawiciel handlowy stacjonarny. Pierwszy etap rekrutacji to rozmowa z bardzo miła Panią typowe pytania dlaczego chce Pani zmienić pracę Oczekiwania finansowe itd. Odpowiedziała mi również jak wygląda praca u nich w firmie telefony do klientów umawianie spotkań itd miała być umowa próbną o pracę na 3 mce lub miesiąc ( zależne to miało być ode mnie) potem umowa na rok i na koniec stała. Przeszłam pierwszy etap po czym zaproszono mnie na kilka godzin próbnych aby zobaczyć jak wygląda taki dzień pracy i stwierdzić czy chce tam pracować Co się okazało jak przyszłam wyszedł po mnie jakiś gość zaprosił do sali konferencyjnej puścił prezentację i zaczął wypytywać różnych rzeczy niczym egzamin na studiach. Okazało się że miałabym pracować na UMOWĘ O DZIELO nawet nie wiadomo jaki okres czasu do tego pierwsze dwa tygodnie za darmo. Wkurzyło mnie to bardzo . Po tej interesującej prezentacji z przepytywaniem powzlam z jakas babka zobaczyć jak wygląda umawianie klientów A to się okazało coś Ala call Center na koniec miałam jechać z tym gościem do innego miasta do klienta. Nie polecam strata czasu Moje sugestie dla Fortum: Nie robić ludzi A (usunięte przez administratora) Lubię atmosferę w Fortum za: Nie mogę powiedzieć czy jest super czy jesy źle Pani która mnie wprowadzała była uprzejma . Ludzie między sobą rozmawiali usmiechali się do.siebie

Maryś

Pracuje w Fortum od 3 lat, nie będę ukrywał iż pierwsze miesiące pracy naprawdę trzeba zasuwać, wtedy też większość doradców rezygnuje z pracy, jednak jak się chce to się pracuje. Zarobki to około 10 tyś miesięcznie, czasem więcej . Największym plusem jest to, iż jest bardzo dobry system szkoleń, zaczynając od wdrożeniowego kończąc na managerskim. ( Tutaj ukłon dla Karoliny) . Polecam

Energetyczny
@Maryś

Maryś, mało kto rezygnuje, tu się dziękuje jak klamek nie strzelasz. 10 tyś, to w konkurencji 25 tyś - każdy wie ile Mwh na rynku. Fortum to istny wyzysk a iść można na ściemę. Ściemę albo klientów jak złapiesz albo firmę, że tyrasz..... Ale ten największy plus za szkolenia? Większa przesada to tylko ten ukłon w stronę wieloryba.....tak,tak, wiem jest na diecie ale jakoś nie może.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortum Marketing And Sales Polska S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortum Marketing And Sales Polska S.A.