Opinie o Proseca w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Proseca. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proseca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proseca w Wrocław

Kancelaria

Szanowni Państwo! Zachęcamy do kontaktu każdą osobę, która pracowała za granicą i nie otrzymała należnego wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Bodzio

Nie wypłacane pieniądze do końca i wymagania

Czy firma Proseca w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Proseca

W celu informacji o szkoleniach zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kursów i Szkoleń, wszystko wyjaśnimy ;-) nr telefonu 71 712 88 56 lub prosimy o wiadomość mailową na adres kursy@proseca.pl Serdeczne pozdrowienia!

GIZELA.

Witam cieplutko ; Na imię mam Gizela fakt Że byłam pierwszy raz przez tą firmę ...Ale co chodzi o firmę to jest firmą rzetelną wypłacalną na czas bez żadnego problemu i tyle ile mi się należało ile miałam w umowie...tak się stało że tam zachorowałam po paru dniach pobytu i miałam troszkę problemy z dostaniem się do lekarza ...Zgłosiłam problem do firmy i bardzo szybciutko mi pomogli ...Firma jest opiekuńcza i się troszczy o swojego pracownika ... Miałam milutką sympatyczną panią koordynator o imieniu Patrycja ...bardzo mi pomagała a co ważne to każdy telefon o demie był przez firmę i panią koordynator odebrany... Także bardzo polecam naprawdę tą firmę...DO WIDZENIA I SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM .

@GIZELA.

Pani Gizelo, bardzo dziękujemy za tak miłą rekomendację! Zawsze staramy się być jak najbardziej pomocni i stale do Państwa dyspozycji, dlatego bardzo nam miło za takie ciepłe słowa ;-) Pozdrawiamy, najserdeczniej!

@GIZELA.

Tez mam pania Patrycje koordynatorke. Chyba ta sama. Osoba przemila, rzeczową , kompetentna we wsxystkich sprawach.Interesuje sie z warunkami na zleceniu, pyta o samopoczucie i o wszelkie informacje związane z praca. Oby wiecdj takich osob. Dba o samopoczucie opiekunki i stara sie wesprzeć. Gdyby nie te niskie stawki to bylabym z proseca związana jeszcze dluzej. Ale coz.

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa telefoniczna wstępna, później weryfikacja niemieckiego. Po zebraniu oczekiwań odezwali się z ofertą, więc się na nią zdecydowałam. Póżniej to już tylko dostarczenie dokumentów i podpisanie umów. Wszystko online. Wygodnie.

doświadczenie, znajomość języka, referencje...

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
Igepa Polska Sp. z o.o.
Beata

WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.

@Beata

Jestem ciekawa jak mnie rozlicza. Nie zalezy mi na skladkach emerytalnych bo juz to u mnie nie zmieni sie. Mam emeryture. Czy dodadzą mi do pensji zobaczymy jaki bedzie efekt.

@Ela

Podczas mojego pobytu zaliczam dwa dni swiat. 1 i 10 maja.. Czy jakas premia ?

@anonymous

Dzień dobry, To nie są dni, za które naliczana jest premia. Wkrotce pojawi się możliwość otrzymania premii za wyjazd w okresie wakacyjnym. Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową oraz fanpage na facebooku. Dodatkową gotówkę można otrzymać także, za polecenie pracy u nas innym Opiekunkom / Opiekunom ;-) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Proseca

Dziwne. Pierwszy maja swieto i co? Nic

@Ela

Jestem zdziwiona . Swieto narodowe w Polsce i w Niemczech. I nic. Dziwne to.

ole
@Beata

Co z tego, że firmy powinny odprowadzać składki od średniej krajowej, skoro jedne firmy - wysyłając opiekunką na zlecenie na 2 miesiące, OPŁACAJĄ składki tylko za JEDEN miesiąc. Kombinują też tak, że zlecenie jest np. od 01.03 do 29.04 (brakuje jednego dnia do pełnego,przepracowanego miesiąca!!!) - praca w kwietniu nie trwa cały miesiąc, więc składka za ten miesiąc NIE NALEŻY się. Gdy zlecenie trwa np. od 15.03 do 15.04 - to składka jest odprowadzana??? NIE, bo według firmy to nie jest przepracowany cały miesiąc, to nie ważne, że zlecenie trwało 31 dni - dla firmy TO NIE JEST przepracowany miesiąc. Jeśli komuś zależy na składkach (żeby "doczekać" godziwej emerytury) to lepiej się przyjrzeć. Pozdrawiam

ela w.
@anonymous

dzień dobry, ja miałam premię za majówkę w Proseca w tym roku. raczej każde świąteczne dni, czy takie właśnie ' wolne' są u nich dodatkowo opłacone. ja jestem zadowolona. pozdrawiam, Ela

Bronisław
@ela w.

Mogłabyś dodać jakiej wysokości była ta premia? Ciekawi mnie również, jak długo pracujesz już za pośrednictwem firmy Proseca? Chciałbym zweryfikować, czy trzeba mieć określony staż pracy, aby móc również otrzymywać takie premie, które przedstawiłaś.

Mira mieka
@ole

Ja pracowalam pelne 3 miesiace i okazało sie ze Proseka nie odprowadzala skladek ZU S za mnie .(usunięte przez administratora)

Maria
@Mira mieka

Ja pracuje już 2 lata, wszystko w porządku. Wynagrodzenie zawsze na czas i składki też odprowadzone. marysia.

@Mira mieka

Szanowna Pani, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami firmy, którzy chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Janka
@ela w.

Nieprawda nie bylo zadnego dodatku za majówke(usunięte przez administratora)

@ela w.

Dziwne. Ja pracowalam cala majowke i nic.

Szukam
@Maria

firmy opiekuńczej płacącej zgodnie z tym co w umowie i na czas. Czy może Pani zdradzić do kiedy firma robi przelew i czy w całości w euro?? czy są może jakieś potrącenia od kwoty netto? z góry dziękuję

@ela w.

A ja bylam w zeszlym roku cala majowke i nic nie dostslam. Dlaczego?

A co
@Proseca

z innymi świętami takimi jak: 1 i 11 listopada albo 6 grudnia? w tym czasie opiekunki chcą być w domu z własnymi rodzinami, nie za granicą. Te dni powinny być extra premiowane!

@A co

Szanowni Państwo, W przypadku jakichkolwiek pytań do nas prosimy o kontakt 71 712 88 66 lub na rekrutacja@proseca.pl Jesteśmy w gotowości, aby porozmawiać i wszystko wyjaśnić. Pozdrawiamy, najserdeczniej! Zespół Proseca

@Ela

Pani Elu, Szanowni Państwo, Prosimy o kontakt 71 712 88 66 lub na rekrutacja@proseca.pl Porozmawiamy i wszystko wyjaśnimy. Pozdrawiamy, najserdeczniej! Zespół Proseca

@Szukam

Dzień dobry, Szanowni Państwo, prosimy o kontakt 71 712 88 66 lub na rekrutacja@proseca.pl Chętnie wszystko wyjaśnimy. Pozdrawiamy, najserdeczniej! Zespół Proseca

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Proseca?

Wymagamy znajomości j. niemieckiego :) Pozdrawiamy! Zespół Proseca

stan

prosze o wyjasnienie-zus po trzech miesiacach np. w ciagu 93 dni uzyskalem dochod 2000 euro tj.okolo 9500pln,czy skladka na zus bedzie raz na trzu miesiace od sredniej krajowej czy raz na trzy miesiace od faktycznych 9500pln czyli od ilosci przpracowanych dni i uzyskanego dochodu musze zadzwonic na 22-5601600 i spytac sie jaki to ma sens czy to legalne i jakie mi daje uzyski di przyszłej emetytury

@stan

Dzień dobry! W przypadku jakichkolwiek pytań do nas prosimy o kontakt 71 712 88 66 lub na rekrutacja@proseca.pl Pozdrawiamy! Zespół Proseca

Jak długo czekaliście na odzew z Proseca? Oddzwaniają zawsze?

Ela

W moim przypadku szybki odzew. Rekrutacja rozmowa kwalifikacyjna znajomosc jezyka niemieckiego i po kilku dniach oferta pracy dostosowana do możliwości językowych.

Jerzy
@Ela

Przyjęłaś ofertę pracy, którą zaproponowała Ci firma Proseca?

Anonimus

Firma jest powiązana z firmą Medipe. Wystraczy sprawdzić wszystko po KRS...

Dominika
@Anonimus

Dziękuję Ci za tę informację. Nie jestem jednak pewna, czy wnosi ona coś bardzo istotnego do bieżącej dyskusji. Jestem jednak bardzo ciekawa, czy kiedykolwiek zatrudniałeś się poprzez tę agencję. Wiem, iż Proseca oferuje legalne zatrudnienie dla Opiekunów i Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. A czy jeśli dana osoba zdecyduje się na wyjazd, to wówczas będzie miała zapewnioną bezpłatną opiekę lekarską?

KASSANDRA

Witam! Po raz pierwszy wyjechałam do pracy w Niemczech z firmą PROSECA z Wrocławia. Wiadomo pierwszy kontrakt...i strach, czy dam radę??? Zebrałam się na odwagę i pojechałam na ,1,5 mca. Firma bardzo mi pomogła, dla nich ten konkretny kontrakt był też nowym, nie bardzo znali jeszcze klienta. Bardzo mi pomogli, koordynatorka pani Ola zawsze była pełna rad i dodawała mi nowej energii na kontrakcie. Starszy Pan był pełnym energii i wymagań podopiecznym. Często miał zmienne nastroje, pierwszy tydzień był bardzo ciężki. Przetrwałam go dzięki pani Oli. Pani Oli dziękuję!! Firma bardzo solidna, płacą na czas, bardzo przejmowali się moim przewozem, niestety co do przewoźnika firma Koniczynka ma bardzo źle zorganizowane przewozy. Jechałam do mojego podopiecznego i spowrote!m 17 godzin. Firma PROSECA jest bardzo dobrą firmą. Teraz czekam na następny kontrakt do tego samego Pana. Bardzo dziękuję za pomoc mojej koordynatorce i firmie dla której liczą się pracownicy.

Polecam

Polecam tę firmę wszystkim Opiekunką poszukującym pracy. Nie zawiodłam się na nich, choć mam już za sobą niejedno zlecenie:)

eulalia

Nie polecam tej Firmy,tylko obiecują a nie wywiązują się z obowiązków-pracowalam u nich. A Pan adek - zwrócił uwagę na bardzo ważny problem!!!

@eulalia

Szanowna Pani Eulalio, Do tej pory mieliśmy kontakt tylko z jedną osobą o tym imieniu w marcu, ale niestety nie doszło do nawiązania współpracy. Dzień przed planowanym rozpoczęciem zlecenia zrezygnowała Pani z wyjazdu, argumentując to otrzymaniem skierowania do szpitala na operację. Wcześniej nie zgłosiła nam Pani żadnych problemów ze zdrowiem. Nasz Podopieczny został bez opieki i prawie straciliśmy klienta. Jeżeli jednak to tylko nick to prosimy o więcej szczegółów, ponieważ nie jesteśmy w stanie odnieść się do tej sytuacji bez jej opisu. Opinia może nie być wiarygodna. Pozdrawiamy, zespół Proseca.

@Proseca

Czy firma Proseca zatrudnia osoby myślące? ;-) Czy o tym że ulegniemy wypadkowi, dopadnie nas atak kamicy, rwy kulszowej, zapalenie wyrostka mozna przewidziec? Nawe sie nie kryjecie że macie gdzies polskie opiekunki, tylko przejmujecie sie podopiecznym, ktory najczesciej rodzine ma. Przypominam tez o domach opieki, do ktorej na pare dni mozna seniora zawieżć :-P

@hehe

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Nie będziemy się odnosić do tego typu zarzutów. Pragniemy tylko nadmienić, że zawsze mamy na uwadze zdrowie i komfort naszych Opiekunek i Opiekunów. Bardzo szanujemy pracowników licząc, że takie podejście działa w dwie strony. Oczywiście mamy na uwadze nagłe wypadki i sytuacje, których nie da się przewidzieć. Niestety spotykamy się także z nieprawdziwymi powodami nagłej rezygnacji z pracy. Serdecznie pozdrawiamy!

Anai
@Proseca

dlaczego nie odniesie się osoba odpowiadająca na zarzuty wobec firmy na wpis odnoście składak , czyżby dlatego ,że nie ma nic do powiedzenia bo tak jest w rzeczywistości?

joanak
@hehe

Proseca wszystkich traktuje przedmiotowo - zarówno opiekunki jak i klientów. Kasa się liczy

Kazia

Polecam współpracę z tą firmą i pozdrawiam :)

Ela S

Wlasnie wrocilam ze zlecenia. Pomimo pierwszych niejasnosci odnosnie transportu wszystko odbylo sie super. Podroz bezpieczna wszystko super zorganizowane i na czas. Kierowcy na poziomie i bardzo pomocni. Pozdrawiam firme Proseca za zorganizowanie bezpiecznego powrotu do domu.

Adolf Ereff
@Ela S

Zastanawiam się nad współpraca z Proseca i moje pytanie jest takie; jak z transportem do Niemiec i powrotnym do Polski. Czy firma sama organizuje transport gratis pod drzwi czy trzeba samemu sobie organizowac ? Jak to w PROSECA wygląda? Pozdrawiam Adolf F.

@Adolf Ereff

Firma organizuje przejazd tam i z powrotem. Podroz super zorganizowana , bezpieczna. Jak do tej pory zadnych zastrzezen wrecz jestem zdziwiona tak dobrze zorganizowanym przejazdem. Kierowcy przed czasem informuja o godzinie przyjazdu pod miejsce docelowe pasazera. Polecam firme Proseca

@Adolf Ereff

Transport jest w gestii firmy od domu do miejsca zlecenia

Otoz mialam kilka firm do wyboru. Wydzwaniali i kusili ofertami. Ostatnia firma z jaka mialam kontakt byka Proseca. Bylam w kropce , ktora wybrac. Zdecydowalam sie na Proseca. Pomyslalam- co ma byc to bedzie. Zrezygnowac zawsze moge i przejsc do zlecenia z innej firmy. Panie okazaly sie przesympatyczne. Kontakt staly mam z Pania Patrycja. Przesympatyczna osoba , ktora zawsze doradzi i sluzy pomoca. Zawsze mozna na Pania liczyc. Zawsze mile slowo z ust tej Pani postawi czlowieka na nogi. Na kazde zapytanie w formie meila szybko odpowiada .Mobilizuje do lepszych efektow i dostosowuje oferty do mozliwosci i umiejetnosci jezykowych. Jeszcze raz dziekujje Pani Patrycjo.

@anonymous

Przepraszam to nie znonim. Zapomnialam wpisac imienia. Ela S.

@anonymous

To nie anonim. Ela S. Zapomnialam wpisac. Przepraszam.

@anonymous

Dziękujemy za miłą rekomendację Pani Elu! Bardzo serdecznie pozdrawiamy! ;-)

Ela

Ja wyjechalam z ta firma po raz pierwszy. Czy wyjade jeszcze , okaze sie. Jestem dwa tygodnie i zaden koordynator ze mna sie nie kontaktowal pomimo zapewnien. Tylko raz Pani z biura po przyjezdzie i to wszystko. Wyjezdzzm 15.maja . Zobaczymy co z wymiana. Czy uzyskam wczesniejsze informacje o moim wyjezdzie.. Pozdrawizm.

Proscea
@Ela

Dzień dobry Pani Elu, trzymamy rękę na pulsie ;-) Koordynator tego zlecenia przebywał na kilkudniowym zwolnieniu lekarskim, dlatego dzwoniła Pani Patrycja, z którą była Pani w kontakcie przed wyjazdem. W sytuacji, kiedy na zleceniu wszystko jest w porządku, nie przeszkadzamy naszym Opiekunkom w pracy cotygodniowymi telefonami. Jeżeli potrzebuje Pani wsparcia z naszej strony, to oczywiście jesteśmy zawsze do Pani dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Proseca.

@Proscea

Dziekuje za mile slowa. Juz sie wszystko wyjasnilo. Pani koordynator Kasia kontaktowala sie ze mna. Wczezeiej nie mogla bo byla na zwolnieniu. Pytala sie o moje warunki zakwaterowania wyzywienia i atmosfery w domu podopiecznej. Wszystko sobie przekazalysmy i jestesmy w kontakcie. Zo co jestem wdzieczna ze mam wsparcie. Teraz czekam na wymiane. Pozdrawiam goraco.

@Proscea

No ale jako to? Koordynator moze isc na zwolnienie lakeraskie, a kiedy opiekunka trafia do szpitala przed wyjazdem to macie pretensje ze nie informowala wczesniej o stanie zdrowia? Czyli jedni moga chorować, a drudzy nie? ;-)

Ela

Polecam ta firme. Rzetelna, wyplaty na czas kontakt z biurem w kazdej chwili super zorganizowany przejazd. Przesympatyczne Panie w biurze.

Bylam i jestem na zleceniu z proseca. Na ile sie umawialiśmy tyle dostalam. Zobaczymy teraz.

@anonymous

To żadna łaska że płacą wynagrodzenie- to nie jest rzecz ktora moze byc traktowana jako zaleta, tylko zakichany obowiązek zapłacić za wykonaną pracę...

@anonymous

Oczywiscie w porownaniu z innymi firmami malo placa. Prosilam o bonus wakacyjny ( pracowalam lipiec sierpien ). Niestety nic nie dostalam. A reklamuja ze bonus za wakacje. Pracowalam w szczycie wakacji.

@Ela

Szanowna Pani, Wszyscy opiekunowie, którzy przepracowali z nami określoną w Regulaminie Premii Wakacyjnej ilość dni, otrzymali premię uznaniową. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości – prosimy o kontakt, oczywiście wyjaśnimy każdą sytuację.

@Ela

Sprawa premii wakacyjnej zostala mi przedstawiona i Bardzo dziekuje za szybkie wyjasnienie.

KasiaBalou

Odprowadzają skladki od sredniej krajowej raz na UWAGA 3-4 miesiące, czyli jeszcze gorzej niż eurocare, ktore odprowadza przy zleceniu 2miesiecznym za ostatni miesiąc. Dobre dla kogos komu nie zależy na składkach......Kombinuja firmy jak mogą żeby tylko stawkę podnieść ale robia to ZAWSZE opiekunek kosztem, nigdy swoim.

Ela S

Dzisiaj mialam wyjechac do dinu. Spakowana przygotowana do idjazdu a tu przy sniadaniu dowiaduje sie od rodziny ze wyjazd jutro. Rozczarowana i przystaje przy swoim ze dzisiaj. Potwierdzam to i pokazuje sms od koordynatorki. Takie informacje syn podopiecznej dostal z biura niemieckiwgo. Nikt o tym mnie nie poinformowal. Co o tym sadzic?

@Ela S

Czasami zdarzają się sytuacje od nas niezależne, np. zmiana transportu w ostatniej chwili bo firma odwołała rezerwację. Nie zdążyliśmy jeszcze Pani powiadomić z samego rana, a rodzina nas uprzedziła przy śniadaniu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Zawsze warto jednak w pierwszej kolejności kontaktować się z firmą gdy pojawią się wątpliwości – tak jak Pani do nas napisała w godzinach wieczornych, że kierowca prosił o potwierdzenie odbioru i dlaczego ma Pani to robić. Nie wiedziała Pani, że tak wyglądają procedury w firmach transportowych, aby kierowca nie jechał na marne kilkadziesiąt kilometrów, a ktoś nie zdecyduje się wsiąść do busa. Na szczęście my zawsze trzymamy rękę na pulsie i od razu reagujemy – Pan Nikodem wszystko wytłumaczył w rozmowie telefonicznej. Już rozglądamy się dla Pani za fajnym zleceniem na sierpień! Życzmy udanego urlopu, zespół Proseca.

Alinka
@Ela S

Ja miałam takie sytuacje w Promedice24. Przez takie dziecinne zachowanie i nie odpowiedzialne ze strony agencji straciłam zaufanie. Co spowodowało,że zraziłam się totalnie i wole już prywatnie jeździć. Przynajmniej mnie bardziej doceniają i szanuja.

Zostaw merytoryczną opinię o Proseca - Wrocław

• Jak się pracuje w Proseca?

Zobacz opinie na temat firmy Proseca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proseca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Proseca?

Kandydaci do pracy w Proseca napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Proseca
4.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Gajowicka 195
    53-150 Wrocław