Opinie o Proseca w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Proseca. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proseca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proseca w Wrocław

alinka

szukam pracy jako opiekunka w Niemczech od 20 lutego 2023

@alinka

Pani Alinko oczywiście chętnie przedstawimy Pani ofertę. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem +48 735 973 570. Opowiemy o wszystkich szczegółach oraz benefitach współpracy z nami. :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Proseca

Doro

Od niedawna pracuje dla firmy Proseca. Firma solidna. Wypłaty na czas. Aktualnie jestem zadowolona ;DD Oby tak dalej

@Doro

Pięknie dziękujemy za te słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy. Życzymy wszystkiego dobrego. :)

Czy w firmie Proseca występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Logistyk?

Zespół Proseca

Firma Proseca oferuje legalne i bezpieczne zatrudnienie dla Opiekunów i Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. Nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko "Logistyk". Jeśli pojawiłyby się dodatkowe pytania z Pana/Pani strony zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie. :) Zespół Proseca

Jakub
@Zespół Proseca

Przeczytałem że przyjmujecie też opiekunów. Czyli mężczyźni też są zatrudniani. Trzeba mieć specjalne kwalifikacje? Np. pracować wcześniej jako pielęgniarz. Czy wystarczy przyuczenie i zapał do pracy?

Zespół Proseca

Pracujemy w godzinach 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Wszystkich zainteresowanych pracą stacjonarną w siedzibie firmy we Wrocławiu prosimy o przesłanie swojego CV na adres praca@proseca.pl. Skontaktujemy się w momencie uruchomienia rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie. ???? Zespół Proseca

Były
@Jakub

Przyjmują

Magdalena Gadamska

Dzień dobry.Ja współpracuję firmą Proseca już za niedługo będzie rok .Moje zlecenia są przeważnie dłuższe niż 6 tygodni i jestem bardzo zadowolona ze współpracy i narazie póki co mimo licznych propozycji z innych firm wszystkie odrzuciłam .Zlecenia się zgadzają koordynatorzy bardzo szybko reagują jeżeli coś jest nie tak pomagają w trudnych chwilach poświęcając czas na rozmowę ????Pozdrawiam Panią Izę Panią Patrycję i obecna Panią Sylwię ???? oraz cały zespół Proseca ????

@Magdalena Gadamska

Pani Magdaleno bardzo dziękujemy za te słowa. Zależy nam na zadowoleniu naszych Opiekunek, dlatego jest nam niezmiernie miło, że to co robimy jest doceniane. Cieszymy się, że jest Pani wśród nas! Życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy serdecznie. ???? Zespół Proseca

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa telefoniczna wstępna, później weryfikacja niemieckiego. Po zebraniu oczekiwań odezwali się z ofertą, więc się na nią zdecydowałam. Póżniej to już tylko dostarczenie dokumentów i podpisanie umów. Wszystko online. Wygodnie.

doświadczenie, znajomość języka, referencje...

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Kielce
Proplastica Sp. z o.o.

Obecnie firma Proseca poszukuje na stanowiska Młodszy Specjalista ds. Logistyki. Czy ktoś składa CV?

Zespół Proseca

Rekrutacja na dane stanowisko została już zakończona. Pozdrawiamy, Zespół Proseca

@Zespół Proseca

Czy warto składać CV, jeśli aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja?

Oczywiście, można wysyłać do nas swoje CV. Pozdrawiamy, Zespół Proseca

Sylwia Podralska

Witam! Szybko chciałabym napisać o Proseca Bardzo uczciwa agencja, przedstawia profil rzetelnie,różni pacjenci, różne stawki - proszę się ocenić i dać z siebie wszystko a nie będzie problemu na pewno. Wszystko jest opisane,warunki umowy,pensja na czas Pracownicy firmy regularnie kontaktują się z pracownikami(moją koordynatorką była P. Patrycja ,ale miałam okazję rozmawiać z innymi - profesjonalizm,sympatia ,szacunek - to cechy pracowników firmy) Bardzo gorąco polecam firmę Proseca

@Sylwia Podralska

Pani Sylwio bardzo dziękujemy za te słowa. Opinia naszych Opiekunek i Opiekunów jest dla nas niezwykle ważna. Staramy się jak możemy, a takie słowa dodają nam skrzydeł. Pozdrawiamy Panią serdecznie. :)

A będą jakieś podwyżki?? A propos starania się :) Pozdrawiam serdecznie

@Honorata

Dzień dobry Pani Honorato, podwyżki są przyznawane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem w celu omówienia tej kwestii. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Proseca.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Proseca?

Zespół Proseca

Zachęcamy do przeczytania opinii na nasz temat i poznania zdania Opiekunek, które z nami współpracują. :) Link do opinii: https://proseca.pl/poznaj-nas/opinie-2/

Ela

Współpracuje z ta firma już 3 rok. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zlecenia na których pracowałam zgadzają się z opisem podanym przed wyjazdem. Ścisły i staly kontakt z koordynatorem. Polecam tą firme.

Ela S.

To prawda. Dobra Atmosfera w pracy to polowa sukcesu. Ale jaka jest atmosfera na sztelli to biuro tego nie zapewni. Musimy sami sobie wypracowac dobra wspolprace z rodzina i z podopieczna.To jest jak los na loterii. Agencja moze jedynie interweniowac u rodziny w sprawie warunkow , wcześniejszych uzgodnien co do umowy.

Atmosfera w biurze fatalna, zachowania kierownictwa i techniki jakie stosują mogą na myśl przywodzić obozy pracy. Ciągła presja, czepialstwo, brak środkow/narzędzi motywacyjnych i notoryczne komunikaty/ostrzeżenia że ciągle za mało i za wolno. Ogólnie pracownik nie jest szanowany, ma zasuwać jak robot. Zarobki na poziomie pracowników szeregowych Lidla czy biedronki, nie umniejszając tymże Nie polecam.

@Gość

W Proseca dokładamy wszelkich starań, by praca w naszym biurze stacjonarnym opierała się na zaufaniu i szczerym dialogu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, chętnie porozmawiamy również na temat poniższej opinii, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 71 712 88 66.

Lena
@Zespół Proseca

Napiszcie coś o umowie.... Co jest zawarte w umowie? Od jakiej kwoty odprowadzacie składki do zusu i jak często??? Czy jedna składna za dwa miesiące pracy w Niemczech? Nic nie wiadomo? Napiszcie....

@Lena

W celu poznania warunków zatrudnienia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 71 712 88 66. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. ???? Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Proseca

Ana
@Zespół Proseca

Dlaczego nie publicznie? Takie rzeczy powinny być podawane do wiadomości publicznej, chybą że są jakieś przektęty

@Ana

Szanowna Pani, w trakcie bezpośredniej lub telefonicznej rozmowy mamy możliwość szczegółowego omówienia warunków zatrudnienia, a także możemy na bieżąco odpowiedzieć na pojawiające się pytania – dlatego zawsze polecamy tę formę kontaktu. Nie mamy nic do ukrycia. Naszym Opiekunkom i Opiekunom gwarantujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę, odprowadzamy składki w wysokości i na zasadzie określonych obowiązującymi przepisami prawa, zapewniamy kartę EKUZ oraz dodatkowe prywatne ubezpieczenie, a także organizujemy podróż w dwie strony. Oprócz podstawowej stawki nasze Opiekunki staramy się docenić oferując dodatkowe premie, np. za pracę w okresie świątecznym lub wakacyjnym. Więcej informacji, a także szeroki wybór zleceń znajdzie Pani na naszej stronie internetowej www.proseca.pl. Bardzo chętnie również z Panią porozmawiamy – zapraszamy do kontaktu dzwoniąc na numer +48 735 973 570. Może Pani także wysłać SMS na nr +48 668 886 023, a oddzwonimy najszybciej jak będzie to możliwe. Pozdrawiamy, Zespół Proseca

Agata
@Ana

Racja , atmosfera ;) Ja jeśli jadę do domu gdzie mieszka podopieczny z rodziną, to z automatu proszę o dokładne opisanie usposobieniu tych osób. To dla mnie ważniejsze niż stan zdrowia podopiecznego .

Czykita
@Zespół Proseca

A co z pitami? Właśnie wracam od prawnika który twierdzi że to jest przekręt. Będę jutro w urzędzie skarbowym i wszystkiego się dowiem. Znacznie zaniżone są nasze dochody.

@Czykita

Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 735 973 544 lub mailowy biuro@proseca.pl. Chętnie omówimy wszystkie kwestie i niejasności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca.

Sylwia

Moim zdaniem bardzo dobrze. Proseca przedstawia dokładnie profil rodziny i pacjenta. Ja uważam,że są mega profesjonalni. Bardzo serdeczni koordynatorzy. Każda z osób,która tam pracuje

Czy firma Proseca udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zespół Proseca

W celu poznania warunków zatrudnienia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu +48 735 973 570. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca

adek

Dzień dobry. Jestem opiekunem z paroletnim stażem. Przestrzegam wszystkie opiekunki wyjeżdżające do Niemiec. W ostatnich latach zmieniły się umowy. Proszę czytajcie dokładnie co podpisujecie. Jak nie macie pewności co do umowy, poradźcie się prawnika. Te wydane 100 zł, jest niczym w porównaniu z zapłatą kar finansowych. Agencje wielokrotnie próbują was wpędzić w umowy gdzie, jeśli coś się wydarzy, lub będziecie chcieli zrezygnować z pracy ze względu na trudne warunki pracy wszystkie koszty spadają na was, przynajmniej według treści tych umów. Jeżeli wydarzy się jakiś nieszczęśliwy wypadek, zniszczycie coś, lub podopieczny pod waszą opieką zniszczy coś (np. chory na demencję), a niech jeszcze do tego wasz podopieczny złamie nogę lub cokolwiek stanie się, agencja według często spotykanych przeze mnie treści umowy ma prawo was obciążyć karami i odszkodowaniami. Poza tym rodzina Niemiecka może zawsze zażądać odszkodowania. Agencje mają tak zbudowane umowy że w razie czego cała odpowiedzialność spada tylko na opiekuna. W razie czego agencje zawsze mogą podciągnąć sytuację pod odpowiedni zapis w umowie i płacicie. Doszło do tego że agencja nawet nie musi was powiadamiać o obowiązku zapłaty kary jeśli coś się stanie. Mają po prostu od razu prawo zająć wam wynagrodzenie i nie musicie być wcale tego świadomi. Zdziwieni. Przeczytajcie dokładnie umowy które podpisujecie. Nie będę pisał nazw agencji, żeby nie było że działam na szkodę tych agencji. Nie każda agencja ma tak drakońskie zapisy w umowach. Po prostu przestrzegam państwa tylko z tego względu że przyszło mi jako opiekunowi osoby starszej zapłacić wysoką karę pieniężną, na skutek cwaniackiej agencji i własnej wcześniejszej naiwności. Nie słuchajcie żadnych obietnic. Mogą wam obiecywać itp, itd. Ważne jest tylko to że podpisaliście się swoim nazwiskiem pod niekorzystną dla was umową i w sąd będzie opierał się tylko i wyłącznie na tym dokumencie. pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim uczciwym ciężko pracującym za granicami opiekunom

ela
@adek

to prawda to jest najgorsza umowa jaka widzialam

@adek

Miałam podobny przypadek , gdzie w umowie również tylko opiekun miałby być obciążony karami , a agencja nie, jest to umowa nie do przyjęcia , dostałam ją dopiero jak byłam już w Niemczech, i dopiero ją czytałam, ale zanim ją podpisałam , to zrobiłam zapis że, na żadne kary się nie godzę , i załączyłam aneks do tej umowy, cholerne cwaniactwo, nie będę wymieniała nazwy tej agencji , ale czytajcie umowy

@anonymous

To prawda proszę czytać umowy, jeśli są tam napisane jakiekolwiek kary od razu reagujcie, bo powinno być napisane że wszelkie sprawy sporne są rozpatrywane na drodze sądowej.

@adek

Szanowni Państwo, niestety poza rzetelnymi i sumiennymi Opiekunkami i Opiekunami, z którymi współpracujemy, zdarzają się także bardzo nieuczciwi pracownicy. Musimy, jako pracodawca, zabezpieczyć się przed przykrymi konsekwencjami jakie następują w efekcie takiej współpracy. Prosimy o wyrozumiałość. Kary finansowe dotyczą wyłącznie osób zachowujących się w sposób niedopuszczalny i niezgodny z etyką pracy w charakterze opiekuna osoby starszej. Pozdrawiamy, Zespół Proseca

Adolf Ereff
@anonymous

Jak zrobić taki zapis do umowy? Czy opiekun może dołączyć własny aneks do umowy z agencją?

danuta46
@adek

czy moge się dowiedzieć jak brzmą te zapiy? na co zwrócić uwagę?

Lucyna
@ela

Ja tez nic głupszego nie widziałam do tego jeszcze dochodzi szantaż.

Łukasz
@Lucyna

O jakim szantażu piszesz? Wiesz może, czy aktualnie zmieniło się coś na temat zapisów w umowach? W dalszym ciągu są stosowane kary, o których pisali poprzednicy w tym wątku? Mam nadzieję, że masz aktualne informacje i będziesz mogła podzielić się nimi z pozostałymi użytkownikami.

Agata
@adek

Zgadzam się z treścią tego wpisu . Także czasem wyjeżdżam, ale zawsze szukam firmy która zgadza się na dodanie załącznika dotyczącego mojej odpowiedzialności za pacjenta . Taki aneks przygotowuje mi prawnik i przed podpisaniem umowy na zlecenie rodzina niemiecka musi taki dokument podpisać. Dokument musi być tłumaczony na j. niemiecki 30 € lub nasz tlumacz przysiegly 85 zł. Jest tam wyszczególnione co należy do moich obowiązków, oraz wyraźnie napisane ,że nie posiadam wiedzy medycznej ,nie potrafię ocenić stanu zdrowia danej osoby oraz całą odpowiedzialność bierze na siebie rodzina w przypadku nieszczęśliwego wypadku . Chodzi o to , że biorę zlecenie jako wyręczenie prawnego opiekuna za jego zgodą i wyraźną prośbą. Poprzez moja ostrożność niewiele firm chce ze mną pracować ale , to jedyny sposób na uchronienie się przed byciem później oskarżanym za nieszczęśliwy wypadek lub inne perypetie które mogą się wydarzyć. Pamiętajcie, że opieka to przede wszystkim branie sobie odpowiedzialności za czyjeś życie, a wiec moja rada jest rozmowa z prawnikiem i przygotowanie takiego aneksu dla swojego bezpieczeństwa. Nie jestem lekarzem ani pielęgniarką, a wiec w ramach mojej niewiedzy mogę podjąć pracę opieki w ścisłe określonych jej ramach . Uważam to za uczciwe i tak powinno to wyglądać dla dobra pacjenta i opiekuna . Pozdrawiam wszystkich .

tomy

witam zaprponowali 1450 za opike nad dwoma osobami inkontynecja ,agresja ,depresja i do tego nocki. maja opiekunow za (usunięte przez administratora) albo sami sa tego blisko omijajcie te niegodziwa firme

@tomy

Stawki w naszej firmie uzależnione są od poziomu języka niemieckiego Opiekunów oraz trudności zlecenia. W razie wątpliwości dotyczących proponowanego wynagrodzenia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem +48 71 712 88 66 lub mailowo biuro@proseca.pl.

Dzieki
@tomy

Dziękuję za informację a już się zastanawiałam czy jechać od nich

Krystyna
@Zespół Proseca

Dlaczego od poziomu języka? I to stawiacie na pierwszy plan, a my pracujemy własnymi siłami i doświadczeniem a nie językiem.????

@Krystyna

Dzień dobry, niektóre zlecenia wymagają lepszego poziomu języka niemieckiego jak np. w przypadku osób z problemami ze wzrokiem. Jako pracodawca staramy się wynagrodzić wszystkie umiejętności i wkład pracy jaki nasze Opiekunki oraz Opiekunowie wykorzystują na zleceniu. W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, pozdrawiamy serdecznie zespół Proseca.

Opiekunka
@Krystyna

Otóż to ! Bravo! Owszem , aby mieć lepszy kontakt z podopiecznym lub w razie nagłej potrzeby język jest mile widziany . Jak w każdej branży, sprzedawca w sklepie musi umieć obsługiwać kasę fiskalna no i mówić w języku nam zrozumiałym, ale pieniądze pani w sklepie nie otrzymuje za ładną polszczyznę lecz za wiedzę prowadzenia sklepu ;) Skoro niemiecka strona ubiega się o nasze opiekunki , to z racji chęci przyjęcia obcojęzycznej osoby pod swój dach ,powinna wykazać się przede wszystkim minimalną wiedza z języka polskiego , albo szukać opiekunki w swoim kraju ;) Ciekawe czy ktoś z niemieckich opiekunek zgodzi się pracować za 1500 € 24h ;) ... Pozdrawiam wszystkie dzielne opiekunki jesteście najlepsze ;)

maga

nie wiem dlaczego nie otrzymała premii za prace w dni świateczne zgodnie z zapisem umowy.

@maga

Dzień dobry Pani, Prosimy o kontakt z biurem w celu wyjaśnienia wynagrodzenia tel. 735 973 570. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Proseca

Kwaśna

Ktoś słyszał o tej firmi coś? Niby opinie mają dobre i kasa niczego sobie. Zastanawiam się czy wyjechać. Mi pasują warunki

@Kwaśna

Polecam nie ma problemow, aktualnie wspolpracuje z ta firma

Mira mieka
@Kwaśna

(usunięte przez administratora).Pracowalam 3 miesiace ZUS nie byl odprowadzany .Nic mi sie nie liczy do emerytury

@Mira mieka

Szanowna Pani, Prosimy o kontakt z firmą, pomożemy wyjaśnić wszelkie niejasności. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca

Basia
@Mira mieka

Wyjeżdżając zostałam poinformowana że składki odprowadzane kwartalnie i że emerytury z tego nie będzie decyzja należy do danej osoby .

wiki
@Basia

Ja bym z nimi nie jechała

@Kwaśna

Pracuje z nimi 3 rok. Pieniadze nie sa duze zle firma rzetelna, dbaja o opiekunki. Koordynatorki mile, chętne do współpracy. Dbają o opiekunki, zainteresowane warunkami na zleceniu. Wyplaty na czas.

@wiki

Dlaczego? Ja pracuje 3 rok i nie narzekam. Fakt, ze trzeba spróbować zlecenia z innej firmy i bedzie porównanie.

Emii
@Ela S.

(usunięte przez administratora) na składkach zus i na premiach. Od pół roku wiszą mi obiecaną premie i co? cisza w tej sprawie. Do kitu z takimi obietnicami.

Tysia
@Kwaśna

Jeżeli nie zależy Ci na składkach emerytalno rentowych to firma jest ok. Pieniądze zawsze na czas i kontakt z pracownikami super. Ale ani czas ani kasa nie liczy się do emerytury

Xxx
@Kwaśna

Pracowałam tam jak chciałam podwyzszke bo babcia chodziła po nocach to powiedzieli ze mi nie dadzą. Beznadziejna firam Nie polecam. A przede wszytkim mało płacą

@Xxx

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze Opiekunki były zadowolone ze swoich zleceń i jeżeli pojawią się jakieś problemy zawsze staramy się je rozwiązać. Ze względu na brak Pani danych nie możemy odnieść się do zaistniałej sytuacji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem +48 71 712 88 66 lub mailowo biuro@proseca.pl.

Dorcia
@Kwaśna

Ja wyjezdzam z tej firmy i nie narzekam wyplata na czas narazie nie mam do powiedzenia nic złego o firmie.

Czarnula

Czy ktos wyjezdzal z tej firmy jako opiekunka ? Czy sa zetelni i wyplacaja. pensje na czas.Czy sa odprowadzane wszystkie skladki .Dlaczego tak jest ze okres rozliczeniowy jest po 92 dniach.Jesli ktos jedzie na miesiac to jak to wtedy jest.

Skąd wiesz
@Czarnula

ze "okres rozliczeniowy jest po 92 dniach"?? to brzmi niezachęcająco...

@Czarnula

Witam. Firma wyplacalna. Jezdze z ta firma juz 6 raz. Oczywiscie place niskie. Wyplaty na czas.

Dzięki
@Ela S.

za odzew. A wypłata na czas, to którego dnia miesiąca? dla niektórych to istotne.

To dobrze
@Ela S.

czyli wypłata bez zbędnych potrąceń, czy nie płacą tyle, ile reklamują na portalach? a co z drukiem A1 i kartą EKUZ?

@To dobrze

Dzień dobry, W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt 71 712 88 66 lub na rekrutacja@proseca.pl Wyjaśnimy wszystko bezpośrednio. Pozdrawiamy, najserdeczniej! Zespół Proseca

@Dzięki

Do 14 iazdego miesiaca

czy
@Ela S.

można się dowiedzieć jak wygląda u nich organizacja wyjazdu? jak długo się czeka na akceptację, jak szybko przychodzi umowa i czy narzucają Sindbada??

@Czarnula

Firma rzetelna wyplacaja do 14 kazdego mc. Czy skladki odprowadzaja i od jakiej sumy to nie wiem. Ale zapewne jakies tak. Minusem jest ze malo placa, gdzie inne firmy proponuja wyzsze stawki. Musze pomyslec juz o zmianie firmy, bo czas leci a stawka ciagle taka sama. Panie z biura bardzo mile i sympatycznd. Interesuja sie nami na zleceniu. Na to nie mozna narzekac.. Chetne do pomocy i podniesc na duchu.

@czy

Szybko , sprawnie i bezpiecznie. Jesli chodzi o transport to z wielka precyzja jest przygotowany. Informują o dacie i godz. Wyjazdu a tuz przed wyjazdem jest juz kontakt z firma przewozowa. Kazda kilkuminutowa zmiana godziny jest na bieżąco informowana. Przyjeżdżają pod dom i zawoza pod adres zlecenia. Kierowcy kulturalni, dbaja o bezpieczny przejazd. Pomagają wnieść bagaze. Nigdy nikt z biura nie narzucal mi Sinbad.. Wszystko sprawnie i szybko ze strony proseca. Akceptacja ze strony rodziny okolo 2-3 dni odp i biuro zaraz informuje nas o akceptacji zlecenia i wysylaja umowe.

aha
@Ela S.

dzięki za błyskawiczną i wyczerpującą odpowiedz:) Proseca w reklamach kusi bonusami nawet do 500 euro. W to nie wierzę, ale czy stawka podana w ogłoszeniu u nich to brutto, czy na rękę??

@aha

Nigdy nie zalapalam sie na bonus. Trudno mi sie n/t temat wypowiedziec. Odtracaja jakies ubezpieczenie. Ale firma ok. Minusem sa niskie place.

Kama
@Ela S.

Witam.Ja sama się upominam o podwyżki,uczę się języka i to jest mój dobry atut oprócz sumiennie wykonywanej pracy ,oraz regularny zjazd na to samo miejsce ( nie jest tutaj lekko,babcia wredna,cwana z demencja) oni nigdy nie wyjdą z propozycją podwyżki,obserwuje ich profil więc ..... Właśnie czekam na potwierdzenie podwyżki.Jak mi tu nie będzie cos pasować to dowodzenia i tyle . Pzdr

@Dzięki

Do 14 dnia nastepnego mc

Emii

Dorcia
@Czarnula

Wyjezdxam juz kolejny raz z tej firmy i narazie nie zamierzam zmieniać wyplata przed czasem oferty ok.

@Dorcia

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy oczywiście do dyspozycji! ;-) Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca

Mały
@Czarnula

92dni po to zeby nie opłacac składek.

tommyleejonesz

oplacanie skladek zus raz na 92 dni to przekret pewnie niezgodny z przepisam iale kontrole zus i skarbowe maja to w ========== zwolnienia lekarskie mimo skladek to tez imaginacja niby sa ale ich wysokosc to pewnie pochodna ceny paczki papierosow ponadto pobieranie 2 pln na ubezpieczenie 60pln miesicznie to przy ubezpieczeniu zbiorowym powinno byc bardzo szeroki zakres i wysoki progres zwrotny a jest czastkowe,najubozsze z mozliwych. nie ma mozliwosci sprawdzenia podhodnych wynagrodzenia- otrzymujesz tyle netto ale jak sparwdzic z czego to wynika to tylko telefon

@tommyleejonesz

Szanowni Państwo, Nie do końca rozumiemy ten wpis, ale jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny 71 712 88 66 lub mailowy biuro@proseca.pl (w treści wiadomości prosimy podać dane oraz dokładny opis sytuacji). Chętnie omówimy wszystkie kwestie i niejasności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca

tommyleejoesz
@tommyleejonesz

witam czeego tu nie mozna zrozumiec .jak sie nie chce to sie udaje i nie rozumie a odpowiada zawsze tymi samymi frazesami. konkkretnie dlaczego zus po 92 dniach i jak do tego przepisy prawa pracy i zus. konkretnie *jakie uprawnienia po skladce na ubezpieczenie -najniższse z mozliwych a opłata 60 pln na m-c dlaczego nie informuje sie na formularzu druku o zakresie ubezpieczenia a wyjezdzajacy do opieki nie maja fizycznie przy sobie karty ubezpieczenia mimo ze sami za nia placą. konkretnie zwolnienie lekarskie na 30 dni po powrocie do kraju ile wyniesie -cos okolo 450 pln czy to prawda -konkretnie

@tommyleejoesz

Szanowny Panie, chętnie wyjaśnimy wszystkie formalności - najlepiej telefonicznie. Prosimy o kontakt pod numerem: 71 712 88 66. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00. :) Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca

K
@tommyleejoesz

Dziękuję że zwrócił Pan na to uwagę. Przepis mówi że stawkę od której odprowadzamy ZUS można pomniejszyc do średniej krajowej ale w wymiarze MIESIECZNYM. (I to tylko jeżeli Pana przychod łącznie z dietami przekroczy te sumę. W każdym innym wypadku od calosci

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Proseca?

Proseca

Szanowni Państwo, Pod czas rozmowy nie weryfikujemy znajomości języka angielskiego. Od kandydatów do pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech wymagamy znajomości języka niemieckiego minimum w stopniu podstawowym. Od kandydatów do pracy w biurze Proseca również nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Proseca

Lobo

Moja znajoma była na kontrakcie z tej firmy. Wyjechała w wakacje w tym roku, miała otrzymać 150 euro premii wakacyjnej, niestety po czterech tygodniach pobytu na kontrakcie otrzymała telefon od firmy że dostanie tą premie jak zostanie 4 dni dłużej jeszcze po zakończeniu kontraktu. Więc gdzie tu uczciwość ze strony firmy, zmienniczka która przyjechała za nią otrzymała o 250 euro większą stawkę od niej tylko dlatego że już pracowała na terenie Niemiec. Więc gdzie tu logika, nie liczy się doświadczenie w pracy w kraju jako opiekunka, tylko liczy się to czy ktoś pracował już na terenie Niemiec. Moja znajoma znała język niemiecki była po kursie, zresztą takie tłumaczenie że ktoś słabo zna język niemiecki jest po prostu bez sensu, w tej chwili gdy każdy ma smartfon i może sobie zainstalować bez problemu translator w swoim smartfonie to nie ma problemu że nie zna się języka lub słabo się zna język. Smartofn to dzisiaj okno na swiat.

Simona
@Lobo

Wypłaty są na koncie terminowo ale na bonusy nie ma co liczyć tak samo jak na wysokie stawki. Powinny byc wyższe. a w temacie bonosów to koordynatorzy najpierw obiecują ale potem i tak zostaniesz z niczym..

@Simona

Rzeczywiscie, wyplaty terminowo. Koordynatorzy bardzo pomocni i sympatyczni. Natomiast stawki nie za bardzo wysokie, sami podwyżki nie zaproponuja. Podopieczni duze kwoty wplacaja a dostajemy minimalne. Moze cos się zmieni, zobaczymy.

@Simona

Szanowni Państwo, Przed podjęciem współpracy, wszystkie warunki są jasno określone, w przypadku potrzeby konsultacji jesteśmy do dyspozycji. Premie zawsze przyznawane są zgodnie z regulaminem, który każdorazowo jest dla Państwa do wglądu, dokładne możliwości uzyskania premii omawia także dedykowany do współpracy konsultant. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca

@Ela S.

Pani Elu, Jeżeli ma Pani uwagi dotyczące współpracy, prosimy o kontakt z koordynatorem. Zawsze chętnie słuchamy Państwa opinii i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby sprostać oczekiwaniom. Serdecznie pozdrawiamy! Zespół Proseca

@Lobo

Szanowni Państwo, Wszystkie warunki współpracy są zawsze jasno określone, w przypadku potrzeby konsultacji jesteśmy do dyspozycji. Wysokość wynagrodzenia zależy od zlecenia oraz od umiejętności językowych i stażu pracy. Tym samym doceniony zostaje rozwój umiejętności Opiekunek i Opiekunów! Umożliwiamy Państwu podjęcie kursów i szkoleń, aby pomóc w szybkim podniesieniu kwalifikacji. Trudno nam odnieść się do sytuacji nie znając danych ani szczegółów. W celu wyjaśnienia prosimy o kontakt 71 712 88 66 lub biuro@proseca.pl, w treści wiadomości prosimy podać dane oraz dokładny opis sytuacji. Z pewnością wyjaśnimy wszelkie niejasności! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca

@Proseca

Koordynatora mam super. Nie mam zadnych zastrzezen, wszystkim zyczylabym taka osobe. Mila, serdeczna, kontaktowa z bardzo dobrym podejsciem do ludzi . Wszystko wyjasni dokladnie. Zainteresowana zleceniem i warunkami.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Proseca?

Proseca

Szanowni Państwo, Wypłacamy dodatkowe Premie, w okresie, w jakim obowiązują ;-). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub na facebooku. Można także zawsze skontaktować się z nami telefonicznie 71 712 88 66 lub mailowo biuro@proseca.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Proseca

Maria Walcząc

Witam.Mam naimie Maria.Pracuje 7miesiecy dla tej firmy.Jest to firma uczciwa.Na czas wynagrodzenie.Kazdy kontakt z menadzerami jest przyjemny,i konkretny.Gdyby wszystkie firmy tak wspolpracowaly z pracownikami,byloby pieknie.Zycze powodzenia .Maria.

@Maria Walcząc

Czy brałaś udział w kursie językowym oferowanym przez Proseca? Natrafiłam na stronie internetowej na tę ofertę, a po jego zakończeniu oferowane jest właśnie wspomniane przez Ciebie zatrudnienie. Jeżeli brałaś i w nim udział, to podziel się z użytkownikami swoją oceną jego przebiegu. Dodaję również link dla osób zainteresowanych wzięciem udziału w tym kursie: http://proseca.pl/dla-ciebie/kursy-i-szkolenia/

@Maria Walcząc

Bardzo nam miło! Dziękujmy za pozytywną rekomendację

Gosia
@Proseca

ja brałam udział i mogę polecić, w sam raz by opanować podstawy pomocne przy pracy opiekunki :)

Polecam
@Honorata

Ja brałam udział w kursie organizowanym we Wrocławiu. Gorącą polecam- dużo wyniosłam :)

Polecam
@Honorata

Ja brałam i polecam :) Organizują coś na bieżąco, polecam śledzić ich stronę na fejsbuku :)

@Polecam

A było coś wartościowego do wyniesienia? Opłacało się?

Oba

Po jakim czasie otrzymam jakieś pieniądze, zaznaczyłam opcję w euro,

Patrycja

Witam, byłam na kilku zleceniach z tą firmą. Minusy: -niska kasa, za małżeństwa tyle samo co za jedną osobę -zdarza się, że stan zdrowia podopiecznego jest dużo gorszy niż firma to przedstawiła -zmienniczki mają różne stawki.. Ja np.mialam 1300, a zmienniczka 1450,tylko za co? Może czyjaś koleżanka? Poprosiłam o podwyżkę i nie otrzymałam -w czasie pobytu w Polsce rozdawanie ulotek itd. , aby zapewnić ciągłość ubezpieczenia (wychodzi na to, że robisz za darmo, bo nie zobaczyłam ani jednej złotówki za te ulotki) -oferta za 1300, ale odciągają po 2 zł ubezpieczenia za każdy dzień plus za każdy wykonany przelew, czyli nie dostajesz 1300 tylko mniej -oferowali 500 za szybki wyjazd, ale jak zadzwonilam, to nie mieli ofert z szybkim wyjazdem, więc nie dostałam nic Plusy: +płacą w terminie +koordynatorki dzwonią regularnie, są uprzejme, chociaż nie zawsze są w 100% po stronie opiekunki +bonusy za święta, ale nie za wszystkie..ja dostałam za grudzień i kwiecień, ale koleżance za maj nie wypłacili, bo przecież w maju to nie święto +bonusy za 45 dni i za 90, wypłacane z ostatnim przelewem za zlecenie. Ja dostałam za 45 dni 100euro więcej, ale koleżanka była ponad 90 i nie dostała drugiego bonusa +organizują i opłacają z góry przejazd

Zostaw merytoryczną opinię o Proseca - Wrocław

• Jak się pracuje w Proseca?

Zobacz opinie na temat firmy Proseca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proseca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Proseca?

Kandydaci do pracy w Proseca napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Proseca
4.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Gajowicka 195
    53-150 Wrocław