Opinie o Adminotaur Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Adminotaur Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Adminotaur Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adminotaur Sp. z o.o. w Kraków

Michal Jaworrskii - IT expert

Firma proponuje umowy śmieciowe na liniach FLS ect. Od stanowisk seniorskich to się zmienia. [Growth Hacker] z firmy Adminotaur w tym problemu nie widzi - > my jednak widzimy :)

Pozdrawiam
@Adminotaur Sp. z o.o.

A jak tam z wynagrodzeniem? Sytuacja się poprawiła?

Czy urlop w Adminotaur Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Nowy wpis

Dzień dobry, w ramach proponowanych umów posiadamy od 20 do 30 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług. Dobrego dnia- Martyna

Pozdrawiam Nowy wpis

Przerwy w czym?

Michal Jaworrskii - IT expert

Martyna- TA Leader
@Michal Jaworrskii - IT expert

Cześć Michał, rzeczywiście oferowane przez nas formy współpracy to UZ lub B2B. Informujemy o tym bardzo czytelnie wraz z podanym wynagrodzeniem w ogłoszeniach, ponieważ mocno cenimy sobie transparentność. Niestety nie bardzo rozumiem informację, że zmienia się to od stanowisk Seniorskich? Podane formy współpracy są dla wszystkich jednakowe (niezależnie od poziomu Seniority) i to po stronie naszych współpracowników leży wybór formy najbardziej im odpowiadającej. Dobrego dnia, Martyna.

Michał Jaworskii
@Martyna- TA Leader

Szanowna Pani, ja nie piszę,że nie ma transparentności-każdy wie na jakie stanowisko aplikuje. Rozmawiając o potencjalnej współpracy kandydaci informowani są od Growth Hacker,że ta sytuacja zmienia się w przypadku stanowisk seniorskich.

@Michał Jaworskii

Dzień dobry! Na każdym stanowisku możliwe są dwie formy współpracy: zarówno umowa zlecenie, jak i B2B. Nie ma tutaj ograniczenia formy umowy ze względu na stanowisko czy poziom seniority - wybór należy do kandydata. Gdy pojawia się kwestia statusu ucznia bądź studenta, przy wieku < 26 lat część osób wybiera formę umowy zlecenia, zamiast B2B. Dla osób w wieku >26 lat, o wyższym poziomie seniority, częściej korzystniejsza finansowo jest umowa w formie B2B. Decyzja o wyborze formy współpracy powinna być skonsultowana z doradcą podatkowym czy księgową, ale ostateczna decyzja jest po stronie kandydata. Pozdrawiam Łukasz- Internal Growth Hacker

Pozdrawiam Nowy wpis
@Adminotaur Sp. z o.o.

A jak tam z wynagrodzeniem? Sytuacja się poprawiła?

Czy w Adminotaur Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Czy w Adminotaur Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Adminotaur Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku First Line Support Specialist wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Mam pytanie

Czy w tej firmie obowiązuje dostępność telefoniczna po za regularnymi godzinami pracy pracownika?

@Mam pytanie

Nie dzwonimy do nikogo poza jego godzinami pracy ;-)

ktoś
@Adminotaur Sp. z o.o.

Czyli w tej firmie nie ma dyżurów poza standardowymi 8 godzinami pracy 5 dni w tygodniu?

ciekawski
@ktoś

Brak odpowiedzi na to pytanie należy rozumieć jako potwierdzenie?

Czy w Adminotaur Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Cześć, Dzięki za pytanie! Rozbudowując zespół bierzemy pod uwagę kompetencje i dopasowanie do reszty teamu. Narodowość nie ma znaczenia :-)

Czy nowo zatrudnione osoby w Adminotaur Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Cześć, pracownicy od pierwszego dna otrzymują umowę o pracę :-) Okres próbny trwa u nas do 3 miesięcy i na taki czas podpisywana jest pierwsza umowa o pracę.

Przemysław
@Adminotaur Sp. z o.o.

A potem - na jaki okres podpisywana jest umowa o pracę ;)?

@Przemysław

Zazwyczaj jest to 12 miesięcy, aczkolwiek często są to też umowy na czas nieokreślony

Bardzo fajny proces rekrutacji na stanowisko administratora, ciekawe pytania i pomysł na zadanie do wykonania, bardzo szybko uzyskałem również informację zwrotną.

Jak jest z pakietem medycznym w Adminotaur Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Cześć, jak najbardziej, jako pracownik Adminotaura możesz dołączyć członków rodziny do opieki medycznej.

Hehehe

Ja bym raczej zadał pytanie, jak zbudować firmę, która rośnie, bo jedyne co widać po LN to rotacja

Jaka umowa obowiązuje w Adminotaur Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Cześć, na okresie próbnym proponujemy umowę o pracę, okres próbny trwa u nas do 3 miesięcy.

junior

Aplikowałem na stanowisko juniorskie. Rozmowa odbyła się przez internet, sama rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze, pytania były konkretne i zrozumiałe, poruszające zagadnienia czysto techniczne jak i związane z motywacją do pracy i calami zawodowymi. Na koniec rozmowy rekruter obiecał że skontaktuję się w ciągu tygodnia z feedbackiem, dopytałem czy informacja zwrotna będzie niezależnie od decyzji, i zostałem zapewniony o kontakcie niezależnie czy dostanę się do kolejnego etapu czy też nie. Rozumiem że może to wynikać z braku czasu czy niedopatrzenia jednak jeśli pracodawca zapewnia dwukornie iż otrzymam informacje zwrotną niezależnie od wyniku rozmowy to bardzo frustrujące jest oczekiwanie na telefon który nigdy nie nadchodzi.

@junior

Cześć! Ze wszystkimi osobami, z którymi prowadzimy rozmowy kontaktujemy się z informacją zwrotną do 3 tygodni. Dodatkowo kandydaci mają zawsze numer oraz adres email do osoby prowadzącej rekrutacje, tak aby w przypadku jakichkolwiek pytań lub niedogodności móc się swobodnie skontaktować. Zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu wówczas chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji :-)

Dziękuję, postoję
@junior

Ciesz się, że nie dostałeś pozytywnej odpowiedzi. Konkurencja sama dała mi dwa razy wyższe wynagrodzenie na start niż oni oferowali. A oferowali mniej niż podawałem, a podawałem nieco mniej niż normalną krakowską stawkę. Natykałem się później na innych, którzy przechodzili w Adminotaurze rekrutacje i "jakimś cudem" inni byli im w stanie zaoferować nawet 2 razy większe stawki i nie wmawiano im, że są na poziomie mocnego juniora po kilku latach komercyjnego i jeszcze więcej hobbystycznego zajmowania się UNIXami jak w potrafili to tutaj robić.

@Dziękuję, postoję

Dziękujemy za zaangażowanie w dyskusję. Cieszymy się, że dostałeś ofertę, która spełniła Twoje wymagania. W każdej firmie stanowisko Juniora oznacza coś innego. Mamy bardzo mocny zespół, więc Junior w Adminotaurze może się pochwalić wiedzą na poziomie Mida w wielu innych firmach. Aby określić poziom danej osoby, zadajemy dużo pytań merytorycznych i prosimy o wykonanie zadania lub kilku zadań. Nie uważamy, że staż pracy jest kluczowy, ponieważ w ten sposób nie moglibyśmy dać szansy osobom wyjątkowo utalentowanym i pracowitym z mniejszym komercyjnym doświadczeniem. Dlatego u nas liczy się prawdziwa wiedza. Jeżeli uważasz, że pomyliliśmy się z oceną, bardzo chętnie porozmawiamy. Daj znać, kiedy chciałbyś umówić się na rozmowę. Zapraszamy również do nas do biura. Wszystkiego dobrego!

Logika <3
@Adminotaur Sp. z o.o.

Czyli macie juniorów na poziomie midów, ale oferujecie stawki dla juniorów

Czy Adminotaur Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak, chętnym oferujemy kartę multisport.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Adminotaur Sp. z o.o.?

Katarzyna

Cześć,dziękujemy za pytanie. Okres próbny trwa u nas 3 miesiące.

Anonimowy

Wysłałem do nich kiedyś CV, dostałem zadanko do rozwiązania a później zaprosili mnie do biura na rozmowę. Rozmowa bardzo luźna, od razu przeszli ze mną na Ty :) Na koniec zostałem zapewniony, że bez względu na decyzję dostanę informację, było to powtórzone dwa razy. Niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi... A szkoda :(

@Anonimowy

Hej! Bardzo nam przykro słyszeć o zaistniałej sytuacji, wiemy, że nie powinna się wydarzyć i dlatego chcemy Cię serdecznie przeprosić. Z tego też powodu kandydaci mają zawsze numer oraz adres email do osoby prowadzącej rekrutacje, tak aby w przypadku jakichkolwiek pytań lub niedogodności móc się swobodnie skontaktować. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie zweryfikujemy dlaczego informacja do Ciebie nie dotarła :-)

Anonimowy
@Adminotaur Sp. z o.o.

Gdybym nie miał tego zagwarantowanego to na pewno bym napisał lub zadzwonił. Po prostu uważam, że jak ktoś mi coś obiecuje to tak będzie i zawsze cierpliwie czekam. No nie wiem, zastanowię się.

@Anonimowy

Bardzo nam przykro, że dotknęła Cię ta sytuacja, dlatego jeszcze raz zapraszamy do kontaktu - chcemy zweryfikować co poszło nie tak, aby na przyszłość podobne sytuacje nie wystąpiły.

niezadowolony

Nie dają informacji zwrotnej po rekrutacji. Po za tym spoko.

Cześć @UKI, biuro w Katowicach będzie dopiero otwierane więc wiele lokalizacji z tego miasta jest brane pod uwagę.

Uki
@Adminotaur Sp. z o.o.

Ale będzie to ścisłe centrum Katowic?? Czy raczej inne miejsca są brane pod uwagę?

Igor

Dzień dobry, czy firma oferuje benefity dla pracowników?

@Igor

@Igor, oferujemy pakiet benefitów obejmujący opiekę medyczną i kartę sportową, a także opcje typowo branżowe, jak refundacja certyfikatów i szkolenia. Oczywiście zapewniamy odpowiedni sprzęt do pracy oraz kuchnię wyposażoną w owoce, przekąski i napoje. A jeśli zależy Ci na jakimś beneficie, o którym jeszcze nie pomyśleliśmy, to możemy o tym pogadać :)

@Adminotaur Sp. z o.o.

Na jakie szkolenia można liczyć i jak często?

@Zainteresowany

Cześć! Każdy pracownik ma możliwość wyboru spośród kilku ścieżek rozwoju i certyfikacji branżowych (np. ścieżka cloud oparta o rozwiązania Amazon Web Services, czy też ścieżki bardziej systemowe, jak Red Hat Certification, Linux Foundation Certification). Dodatkowo kilka razy w roku prowadzone są większe wewnętrzne szkolenia z konkretnych zagadnień technologicznych proponowanych przez pracowników lub wybieranych pod kątem technologii, z którymi mamy do czynienia w środowiskach naszych klientów.

adminika
@Zainteresowany

Czyli uczysz się większości samodzielnie po godzinach, firma korzysta głównie z Debianów, ale egzamin certyfikacyjny będziesz mieć opłacony :).

@adminika

Cześć! podczas codziennej pracy masz styczność z wieloma technologiami więc automatycznie przyswajasz wiedzę z ich zakresu. Dodatkowo z części zagadnień szkolisz się na wewnętrznych szkoleniach, a także zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu :-)

Fajnie rozwijająca się młoda firma - warto w niej się znaleźć właśnie teraz. To nie korpo (na szczęście) ale zarobki bardzo OK.

Niestety

Nie warto.

P.W
@Niestety

A coś konkretniej? Bo z doświadczenia wiem, iż nie warto to rozmawiać z kimś, kto nie umie złożyć tezy i poprzeć ją kilkoma argumentami. Super byłoby wiedzieć, szczególnie dla osób zainteresowanych pracą u nich.

eberald

Ja bylem w firmie chwile (musialem zrezygnowac z przyczyn osobistych) na stanowisku Administratora Linux i pod wzgledem profesjonalizmu jest bardzo dobrze - porzadny backup i monitoring systemow, obaj wlasciciele czynni zawodowo - programuja aktywnie w Pythonie i zajmuja sie administracja systemow. Co do zespolu z reguly doswiadczone osoby z innych duzych firm, mlodziaki moga trafic sie przemadrzali ale im to przejdzie ;) dyskusyjny jest jedynie fakt, ze administrator musi rozmawiac bezposrednio z klientami czy to e-mailowo lub telefonicznie. Kwestia dyzurow tez byla dosyc niefajna ale od tego czasu sie moglo cos w tym zakresie zmienic. Polecam bo mozna poznac wiele technologii nowoczesnych.

Tuz Doliny Krzemowej
@eberald

Wow, backup i monitoring. Do tego właściciele coś tam skrobią w Pythonie. Normalnie drugie Google.

Zostaw merytoryczną opinię o Adminotaur Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Adminotaur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adminotaur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adminotaur Sp. z o.o.?

Adminotaur Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 77 ocen.

Adminotaur Sp. z o.o.