Opinie o WMD Jacek Wyspiański w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WMD Jacek Wyspiański. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WMD Jacek Wyspiański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WMD Jacek Wyspiański w Wrocław

ooo Nowy wpis

Hejo, ile wynoszą dodatki godzinowe za frekwencję i stawka również godzinowa dla osoby ze statusem studenta? Mam na myśli stanowisko pracownika restauracji. Spoko ze w ofercie piszą o awansie, może ktoś z szeregowego pracownika awansował na kierownika i pochwali się jak to przebiegało.

@pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry Panie Jacku. Bardzo bym chciała pracować w Magdonaldzie. Ale zawsze mi klucza z dyspozycyjności a. Bo chciałabym pracować od godz9_ 17. do soboty. A tak dodatkowo chciałbym zostać Liderem gościnności. Ale ponoć Lider musi być od otwaci Dio zamknięcia restauracji. Czy mógł by Pan mi pomóc w załatwieniu pozytywnego zatrudnienia do MacdonaldaPozdrawiam setdecnie

Mieczysław Nowy wpis

Ostatnio w sieci widziałem że szukali pracownika restauracji. Podobno nie wymagają doświadczenia w gastronomii. To znaczy ze jest przyuczenie i szkolenie? Ile ono trwa? jest prowadzone już w trakcie pracy i do razu się zarabia?

Ivan Ziankevich Nowy wpis

Witam, proszę o poprawienie mojego harmonogramu pracy, powtarzam, nie mogę pracować we wtorki i czwartki, ponieważ mam kursy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WMD Jacek Wyspiański? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Ivan Ziankevich

Dzień dobry Nie mogę iść do pracy 8,13,22,27 września od mam kursy w każdy wtorek i czwartek

@Ivan Ziankevich

Dlaczego Pan nie skontaktuje się osobiście?

Ivan Ziankevich

Dzień dobry, proszę o przejrzenie mojego harmonogramu. Wtorek i czwartek - nie mogę pracować, mam kursy. Mogę pracować: poniedziałek, środa, piątek, sobota i niedziela. Pozdrawiam.

Pracownik Dzierżoniów

Bardzo dobry pracodawca wynagrodzenie na czas. Miła atmosfera w pracy bardzo dobry kierownik restauracji. ogólnie polecam McD w Dzierżoniowie

Maj
@Pracownik Dzierżoniów

Dziękuję za odpowiedź

Leszek
@Pracownik Dzierżoniów

Jak wyglądają kwestie odnośnie grafiku? Jest elastyczny czas pracy, czy jest narzucany z góry?

Renata

Ok czyli jako nowy według ciebie dostaje się tutaj wszystko co najgorsze? No a po jakim stażu pracy można liczyć już na "przywileje", że chociażby dostanie się te lepsze godziny w grafiku?

Jeszcze pracownik
@Renata

Trudno powiedzieć. Watpie zebym dopracowal do tego etapu.

@Jeszcze pracownik

A skąd tak mała wiara w siebie? :( W sumie minął kwartał, ciekawa jestem czy wciąż tu pracujesz? Jak sytuacja?

Chn
@Renata

Pracowałem tam prawie rok, nie doczekałem się awansu, ale dostawali go wszyscy inni, którzy w większości pracowali znacznie krócej, a nie uważam, aby moje kompetencje były, niższe od nich, bo i tak ogarnialem rzrczy, które powinna robić osoba na stanowisku instruktora/lidera goscinnosci/managera. (usunięte przez administratora)

Ivan Ziankevich

Dzień dobry. Proszę o przejrzenie mojego harmonogramu. Wtorek i czwartek - nie mogę pracować, mam kursy. Mogę pracować: poniedziałek, środa, piątek, sobota i niedziela. Pozdrawiam ,Ivan.

@Ivan Ziankevich

Może lepiej napisać maila lub zadzwonić? Bo widzę, że ze dwa tygodnie temu też o tym pisałeś?

Ivan Ziankevich

Witam, mam w harmonogramie we wtorek (30.08) dzień roboczy, nie mogę pracować we wtorki i czwartki bo mam kursy . Pozdrawiam Ivan .

chicken nuggets

Jeżeli chcesz pracować za kilka osób na raz to ta praca jest właśnie dla ciebie! Sama atmosfera w pracy była w porządku, raczej trudno trafić na trudnych ludzi, którzy szukają dram oraz niepotrzebnych spięć - da sie porozmawiać, jednak rozkład obowiązków jest niewymierny. Są osoby, które same pracują na stanowisku, na którym powinny znajdować się dwie osoby, tylko po to, aby z daleka się przypatrywać komuś, kto stoi sobie za kasą, dosłownie opiera się o ściane(usunięte przez administratora)Taka sytuacja miała miejsce ciągle, nie za często były odstępstwa od normy. Jeśli chodzi o support w innych restauracjach tego franczyzobiorcy to było w porządku, z wyłączeniem (usunięte przez administratora). Nie wiem, kto tam wybierał menagerki, ale nie dość że żyją własnym światem i wielu rzeczy nawet nie wiedzą to jedyne, co im najlepiej wychodzi to bulling i mienie wiecznych pretensji do pracowników o bóg wie co. Z grafikami to był jakiś żart. Kilkukrotnie zdarzyło mi się dostać dzień pracujący, wtedy kiedy nawet przyjść do pracy nie mogłem. Niby nic strasznego, po prostu nie przychodzisz wtedy do roboty, jednak twoja nieobecność rzutuje później na to, czy premia za cały miesiąc jest ci w ogóle przyznana, a dla biednych studentów liczy się nawet głupie 100zł tak naprawde.(usunięte przez administratora) Takie sytuacje nie miały miejsca wyłącznie w moim wypadku, pretensje związane z grafikami płynęły praktycznie od kązdego pracownika. Pracowanie po za wymiar godzinowy przyznany na dany etat to była norma. Raz miałem do wyrobienia tyle ile powinienem pracować na wyższy wymiar etatu. Czy dostałem za to jakies dodatkowe pieniądze? Oczywiście, że nie. A, zapomniałbym... klienci.(usunięte przez administratora) Jesli przejmujesz sie zdaniem innych i nie masz psychiki w odpowiednim miejcu to odradzam pracy (usunięte przez administratora) Jeśli twoje jedyne wymaganie odnośnie pracy to dobra atmosfera w zespole to zapraszam, jednakże po za tym i tanim żarciem na zniżkę, nic dobrego cię nie trafi. Btw, nawet za herbate pracowniczą musisz tam płacić, o kawie nie wspomne :)

Napewno nie polecam pracy w restauracji kochlice wschód jako gość tej restauracji kilka dni temu byłem świadkiem (usunięte przez administratora) że strony managera na pracownikach i to nie pierwszy raz już nawet jako gość nie mam ochoty już tam jeździć

Czy w WMD Jacek Wyspiański występują paczki/bony świąteczne?

Nikt321

Otoz, występują, ale tylko jak masz dziecko :) :(

Maj

Dziękuję za odpowiedź

ona_wrocław

Pracowałam prawie 2 msc w mc donaldzie (borek) i nie mogę niczego złego powiedzieć na temat firmy. Stawkę jaką miałam była to 15 zł na rękę wypłacana w terminie do 10 km. Nie mogę mówić o mobbingu czy złym traktowaniu, może jedynie o słabej organizacji pracy. Często czułam się tam nie potrzebna, bo nie miałam co robić... nie mogłam mieć szkoleń "na kuchni" bo nie mogłam się doczekać butów roboczych. Tak MCDONALD zapewnia Ci cały strój więc jest to na plus. Co do przerw, przysługuje CI jedna przerwa 30 min z tym ,że 15 min musisz odrobić. Ludzie są młodzi, pomocni i uśmiechnięci.

Sławomir

Może zamiast pisać o konkretnych osobach napiszecie na jakie wynagrodzenie można liczyć w pierwszych dniach pracy w tej firmie? Jest ono konkurencyjne na rynku?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w WMD Jacek Wyspiański?

Nikt

Jasne, że tak.

Supernatural

Witajcie. Czy ktoś wie ile zarabia młodszy menadzer ? I czy to odpowiednie miejsce żeby chociaz mieć coś w CV wpisać ? I jak tu jest z dniami wolnymi ? bo restauracja o ile dobrze wiem pracuje 24 h a jest 3 menadzerow ( kierowników zmiany ) ktoścoś wie i podzieli sie opinia / informacjami ?

Nikt
@Supernatural

Wydaje mi się, ze jest to 18/19zl brutto. Z dniami wolnymi to zależy od etatu. Za kazda niedziele pracująca jest oddany jeden dzień wolnego. Na pierwszej zmianie i drugiej jest po jednym kierowniku serwisu i zmiany, czyli po dwóch mgr na zmianę i jeden kierownik zmiany nocnej. A co do cv to nie wydaje mi się, żeby były potrzebne jakieś specjalne umiejętności, wiadomo lepiej jak są. Ale jeśli szybko się uczysz i jesteś ogarnięta osobą to pewnie szybko awansujesz. Przynajmniej tak było jak ja tam pracowałem.

Real

Każdy pracodawca ma prawo rekrutować osoby do pracy, które spełniają jego oczekiwania. Wszystko.

xyz

Czy w którejś restauracji pana Jacka był kiedykolwiek/jest hinduski menager?

On

Jaką tu macie stawkę? Bo na ofercie widziałam, że w zależności od lokalizacji chyba to rózne są

@On

Na Rynku jest to 16 brutto dla pracownika, 16,70 brutto dla instruktora, dalej nie wiem dokładnie, ale jest przynajmniej jeden kierownik zmian, który pracuje za stawkę młodszego menagera, bo nie było miejsc na jakichś szkoleniach.

xyz

Na Oławie nie przedłużyli umów części osób, po czym zwiększył się ruch (był większy niż w majówkę rok temu) i sprowadzali supporty, bo brakowało im ok. 13 osób. Na factory aktualnie brakuje ok. 25 pracowników i prawie nikt, kto tam teraz pracuje nie jest stąd, ale nie jestem pewien w jakim stopniu to zwolnienia a w jakim wypowiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o WMD Jacek Wyspiański - Wrocław

• Jak się pracuje w WMD Jacek Wyspiański?

Zobacz opinie na temat firmy WMD Jacek Wyspiański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WMD Jacek Wyspiański?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WMD Jacek Wyspiański
2.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. Bardzka 3A
    50-516 Wrocław