Opinie o EnMS Sp. zo.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EnMS Sp. zo.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EnMS Sp. zo.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EnMS Sp. zo.o. w Mielec

księgowa

Dodam jeszcze że Pani kierownik oprócz notorycznej pracy zdalnej rzadko kiedy bywa w pełnych godzinach pracy, wcześniejsze wychodzenie i przychodzenie do pracy to dla niej jest na porządku dziennym. Również wykonywałam sporo obowiązków, które należało do niej za nią.

Jednym słowem tragedia... Wielka kierowniczka pół pracy siedzi na zdalnej w domu nagrywając filmy na intsgaramie w czasie kiedy powinna robić rzeczy związane z firmą (wystarczy wejść na jej instagrama). Straszna rotacja, pensja głodowa. Proszę się nie dać nabierać na jakiś dalszy rozwój czy sympatyczny team... Jeśli czegoś Państwo nie zrozumieją to nie przedłużą umowy i nitk w niczym nie pomoże

księgowa

Zastanawiam się skąd tu tyle pozytywnych opinii o firmie, pracodawca sam sobie pisze pozytywne opinie o firmie. W firmie panuje ogromny chaos, szefostwo nigdy nic nie wie, brak motywowania pracownika do pracy. Nie polecam pracy w EnMS.

Nie Polecam

Duża rotacja pracowników.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie EnMS Sp. zo.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy

Polska wersja portugalskiej biedronki.

obserwująca

parę lat temu w EnMsie było znacznie lepiej, lepiej szukać pracy gdzie poszanują pracownika

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie EnMS Sp. zo.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

WoW

Czy niedziela to dzień wolny od pracy w EnMS?

janusze biznesu

pracowałam w EnMSie i nie polecam zatrudnili kierowniczkę, która kompletnie nic nie robi oprócz bezsensownych tabelek, dział handlowy robi wszystko za wszystkich, dodatkowo Pani kierownik w godzinach pracy zajmuję się prowadzeniem konta na instagramie "ciężko" pracując

pytanie

na jakie zarobki można liczyć w dziale specjalisty ds obsługi klienta pozyskiwanie firm do audytów energetycznych ?

xxx
@pytanie

średnio 2200,00 - 2300,00 na zleceniu bez żadnej premii i możliwości podwyżki

Jak długo trwa proces awansu w EnMS Sp. zo.o.?

blablabla

100 lat ...i kiszka. To jest polska wersja portugalskiej Biedronki.

abc

@pytanie podbijam, też mnie to interesuje

Zuza

Nie ma się czego domyślać bo to bardzo dobry pracodawca dla dobrego pracownika.

@Zuza

"dobrego pracownika"

PanPracownik

Rotacja jak okienku po zasiłek, resztę domyślcie się sami :D

Kamila Mateja

Jestem związana z firmą od I połowy 2018 roku. Moja kariera zawodowa trwa nieprzerwanie od kilkunastu lat, mam za sobą pracę w kilku fajnych firmach, EnMS Polska Sp. z o.o. z całą pewnością dołączyła do grona takich właśnie organizacji. Jest to firma prowadzona w sposób bardzo uczciwy, wartościowy i profesjonalny. Mimo rozproszonej struktury - siedziba w Mielcu, biura terenowe w Krakowie, Rzeszowie i Warszawie - zachowuje bardzo rodzinny charakter. Polecam wszystkim którzy cenią sobie stabilność, genialną atmosferę i ciekawe wyzwania. Pracuję w biurze Kraków- jednak bez znaczenia w jakim biurze jestem - zawsze mam pewność że będę tam mile przyjęta przez zespół fajnych, ciekawych i bardzo profesjonalnych osób. Gorąco polecam EnMS Polska Sp. z o.o. jako PRACODAWCĘ i mega fajne MIEJSCE PRACY.

Dorota
@Kamila Mateja

Dobrze, że zdecydowałaś się podzielić swoją opinią na temat pracodawcy, jakim jest EnMS. Czy mogłabyś opisać, jak na przykład wygląda Twój przykładowy dzień pracy i czym się zajmujesz? To może być ciekawe dla osób chcących aplikować na podobne stanowisko, jak Twoje.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje? Jak przebiega rekrutacja?

Magdalena Molek
@Wiktor

Tak, prowadzimy w chwili obecnej dwa procesy rekrutacyjne. Ogłoszenia znajdzie Pan na portalu Pracuj.pl. Jeżeli Pana wiedza i doświadczenie spełniają warunki zachęcamy do złożenia aplikacji.

Dawid
@Magdalena Molek

A na jakie stanowiska? Proszę o odpowiedź.

Magdalena Molek
@Dawid

Panie Dawidzie, obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Menedżer Energii oraz Kierownik Projektów OZE. Szczegółowe informacje na temat ofert znajdzie Pan na naszej stronie w zakładce Kariera. Jeżeli spełnia Pan wymagania zawarte w ofertach zapraszamy do udziału w rekrutacji. https://www.enms.pl/kariera/

Dorota

Już dawno nikt nie zabierał głosu na temat pracodawcy, jakim jest EnMS. Ważne jest to, że firma ta powstała w 2010 r. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy zdają sobie sprawę z faktu, że koszty energii – stanowiące ważną pozycję w corocznym budżecie – mogą być kontrolowane i redukowane tak jak każdy inny koszt operacyjny w organizacjach. Jeśli chcielibyście uczestniczyć w ich misji, to nic prostszego - wejdźcie na ich stronę, zapoznajcie się z aktualnymi ofertami pracy i aplikujcie: https://www.enms.pl/kariera/ Czy poczuliście się wystarczająco zachęceni? Jestem ciekawa Waszych opinii.

Cezary

Patrząc na opinie na tym wątku mogę powiedzieć tylko, że to super firma, polecam!!!

Tomasz Stankowski
@Cezary

Dzień dobry, Jeżeli Pana kompetencje pokrywają się z działalnością naszej firmy, serdecznie zapraszamy do złożenia CV i współpracy.

Diana

Patrząc z perspektywy kilkunastu lat doświadczenia oraz pracy u czterech dobrych pracodawców, EnMS Polska wyróżnia: indywidualne podejście do pracowników wyrażane przez uwzględnianie ich potencjału w delegowaniu zadań i pozycjonowaniu w zespole; inwestowanie w rozwój kompetencji pracowników poprzez finansowanie szkoleń, materiałów i pomocy merytorycznych niezbędnych przy realizacji projektów; uwzględnianiu prywatnych potrzeb pracownika przy planowaniu harmonogramu pracy; prowadzenie polityki personalnej opartej na harmonii życia zawodowego i prywatnego pracowników. Te wszystkie czynniki, przy jednoczesnym terminowym wypłacaniu wynagrodzenia, wysokim standardzie prowadzenia firmy oraz dobrej atmosferze w zespole sprawiają, że praca w EnMS Polska stanowi źródło satysfakcji.

Tomasz

Pracuje w EnMS Polska, biuro Kraków. Jest to rzetelna firma, zgrane zespoły projektowe, szansa na rozwój. Pracodawca zapewnia różnego rodzaju szkolenia i kursy. Wynagrodzenie mam zawsze na koncie przed 10-tym. Z dodatkowych benefitów (oprócz np. multisportu) Pracodawca ostatnio zapewnił nam dofinansowanie do masek przeciwsmogowych. Mieszkający w Krakowie wiedzą o czym mówię. Potrzebujesz doradcy energetycznego --> zapraszam do EnMS Jesteś doradcą energetyczny --> zapraszam do EnMS

Dominika Bokwa

Firma EnMS to firma profesjonalna, dbająca o pracownika, zapewniająca rozwój poprzez ciekawą pracę oraz liczne szkolenia. Atmosfera oraz relacje między ludźmi powodują, że do pracy przychodzi się chętnie. Jako osoba tam pracująca wiem, że mogę liczyć na pomoc i wsparcie osób doświadczonych i nigdy nie zostanę zlekceważona. To samo mogę powiedzieć o szefostwie - dla nich naprawdę liczy się człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o EnMS Sp. zo.o. - Mielec

• Jak się pracuje w EnMS Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EnMS Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EnMS Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EnMS Sp. zo.o.
3.5/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Kazimierza Jagiellończyka 13 lok. 20
    39-300 Mielec