Opinie o Hft71 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hft71 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hft71 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hft71 Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w Hft71 Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Szymon
@HR

Z tego co zauważyłem przez pół roku pracy w firmie nie ma czegoś takiego jak premia, nie miałem tez zapłacone za prace we wszystkich świętych. Niekompetentny HR czy (usunięte przez administratora) na pracownikach?

Maryśka Nowy wpis

Asystent w Dziale Sprzedaży ma wpisana teraz rekrutację stacjonarną. Z ilu etapów będzie się składał cały proces i jak będzie przebiegał? Wstępnie myślę czy by nie aplikować, warto?

Dziadek

Ta firma to jeden wielki chaos. Zostałem tam zatrudniony na stanowisku kierowniczym. Najpierw przez 3 miesiące zachęcali mnie do zmiany pracy i przejścia do nich, a później zostałem przez nich zwolniony po 2 miesiącach ze względu na redukcje 30 etatów. Ogólnie to pierwszy raz spotkałem się też z tak nie miłą atmosferą. Jeżeli chcecie tam pracować to radzę się 3 razy zastanowić.

HR Nowy wpis
@Dziadek

Dzień dobry, absolutnie nie jest prawdą, że w spółce była redukcja 30 osób. Zatrudniamy do firmy osoby, które są otwarte na poszerzanie kompetencji i projekty rozwojowe. Cyklicznie weryfikujemy czy zatrudnieni pracownicy wpisują się w ramy naszej kultury organizacyjnej. Skoro został Pan/Pani zwolniony/a, prawdopodobnie ta weryfikacja nie była dla pozytywna. Pisze Pan/Pani anonimowo zatem nie jest możliwe zweryfikowanie tego konkretnego przypadku. Pozdrawiam

Beti Nowy wpis

To 5060 zł to podstawa dla operatora? Chciałabym się upewnić odnośnie tego ogłoszenia, bo niestety z doświadczenia wiem, że firmy nie zawsze podają samą podstawę, a czasem dolicza ją do tych widełek na stronie różne takie dodatki i tego typu rzeczy.

HR Nowy wpis
@Beti

Dzień dobry, tak, to jest miesięczna stawka zasadnicza brutto na stanowisku operatora. Pozdrawiam

Hft71 Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Produkcji.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hft71 Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
Srygrys

Odnośnie rekrutacji na brygadzistę. 1. Poziom zarządzania to w zależności od standardów nomenklatury: pierwsza linia ognia, czyli lider pracujących na produkcji. To słowem wyjaśnienia, które nie pada na rekrutacji. 2. Pomimo, że obie Panie, które uczestniczyły w rekrutacji entuzjastycznie zapewniły mnie, że będę powiadomiony o wyniku rekrutacji, niestety nie odezwały się już od tego czasu. Jakieś 1,5 miesiąca? Od tego czasu rekrutacja na ten intratny stołek ruszyła ponownie. 3. Nie jest to ani pozytyw ani negatyw. Wnioski wyciągnijcie sami.

Kacha
@Srygrys

A kto prowadzi rekrutację? To są osobie z HR czy z jakiegoś innego działu? No i jeszcze ile czasu trwał proces??

hello

czy firma daje tzw. pod gruszą ,czy jest coś na święta. I ogólnie jaki jest socjal

Czy w Hft71 Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

HR

Dzień dobry, dziękuję za zapytanie. W HFT jest wypłacana premia świąteczna. Przelew na konto pracownika. Pozdrawiam

Natalia
@HR

ta premia to jakies zestawienia i zebranie premii za cały rok pracy ? jaka to stawka, siega wysokosci pensji ?

@Natalia

Premia świąteczna jest dodatkową -uznaniową dla wszystkich pracowników, poza regulaminową premią produkcyjną maksymalnie do 15%. Pozdrawiam

Szymon

eryk

czy do firmy jest dojazd pracowniczy

@eryk

O, dobre pytanie. Też chętnie się dowiem. A jak nie ma takiego dojazdu, to czy firma dofinansowuje np. paliwo jak ktoś dojeżdża swoim autem?

@eryk

Dzień dobry, tak, organizujemy transport dla pracowników. Pozdrawiam HR

Krzysztof

W ogłoszeniu na magazyniera z udt są podane widełki 4850-5200 brutto, czy to kwota z wliczona premia 15%?

@Krzysztof

Dzień dobry, nie, to wynagrodzenie zasadnicze, które jest uzależnione od doświadczenia na stanowisku.

@HR

To jak dostać te lepszą kasę? Znaczy, ile doświadczenia trzeba mieć lub co umieć, aby uzyskać wyższe widełki 5200 zł brutto?

Hejka. Obecnie trwa w sieci rekrutacja na stanowisko Kontroler Biznesowo-Finasowy. Zaciekawiło mnie to, że wymagany jest angielski C1. A czy na rekrutacji sprawdzany jest ten język? Jest fragment rozmowy po angielsku? Ktoś wie jak to wygląda?

@Karolina

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Kontroler Biznesowo-Finansowy została zakończona a wybrany kandydat niebawem rozpocznie pracę. HFT71 jest firmą o zasięgu globalnym i znajomość języka angielskiego jest konieczna. Kontroler na co dzień ściśle współpracuje z osobami ze struktur finansowych Grupy, na których język Polski nie jest znany. Częścią procesu rekrutacji jest rozmowa z wykorzystaniem znajomości "business English" oraz wywiad rekrutacyjny potwierdzający posługiwanie się tym językiem u poprzedniego pracodawcy. Mam nadzieję, że odpowiedź jest pomocna. Pozdrawiam

Bożena
@HR

Chciałabym dopytać o ten wywiad u poprzedniego pracodawcy. Jeżeli dalej pracuje i nie chciałabym stracić obecnej pracy, bo przecież nie ma pewności czy państwo mnie zatrudnicie to można zaznaczyć na którymś etapie że nie wyrażam zgody na taki kontakt?

@Bożena

Dzień dobry, dziękuje za zapytanie. Nie praktykujemy zbierania referencji od obecnych pracodawców naszych kandydatów. Mogłoby to narazić ich na przykrości, czego chcemy uniknąć. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej do naszej spółki, kandydat może zostać poproszony o udostepnienie numeru telefonu w celu sprawdzenia referencji, ale tylko od byłego pracodawcy. Pozdrawiam

@HR

Jak już mowa o referencjach. To czy akceptowane są referencje na papierze od dawnych pracodawców? Takie pisemne? Czy tylko telefoniczne?

Sp

Mamy skargę. 1- Zauważyliśmy że firma się pozycjonuje jak miejsce w którym nie ma (usunięte przez administratora)ale za każdym razem kiedy u lidera nie ma humoru to on się zrywa na pracownikach. W takie momenty każdy pracownik się czuje jak (usunięte przez administratora) To jest wielki problem tak jak praca polega na tym że czasami musisz podejść i się zapytać coś u lidera ale nie chcesz nawiet zagadywać z nim bo się boisz że znów dostaniesz agresję z strony lidera. Mamy nadzieję że firma mogę sobie wyobrazić jak taki stan psychiczny wpływa na pracowników. Bo to nie jest normalne kiedy codziennie ty myślisz tylko o tym w jakim humorze będzie twój kierownik. Już pisaliśmy lista o tej sytuacji, dawaliśmy go do skrzyni ta wysłali na pocztę elektroniczną ale sytuacja nie została rozwiązana. 2 - W dodatku do tej skargę chcemy dodać sytuacja z drukarzami. Mamy takie sytuacje kiedy drukarz robię straty i wymaga od piecowych dać to jako dobro . Kiedy piecowa mówi że nie będzie tego robić to drukarz czeka żeby ona poszła wyczyścić koszuli albo zrobić coś innego . Wtedy drukarz biorę te straty i daje jako dobre . Już nie raz zgłaszali o tym lideram ale sytuacja nie została rozwiązana. Mamy nadzieję że firma rozumuje że taki pracownik nie może pracować w firmie która dba o jakoś .

POGROMCA

To nie jest firma! To brak wiedzy brak, kasy brak zasad, brak bezpieczeństwa, brak wdrożenia, brak zaangażowania, brak pieniędzy, brak kompetencji, (usunięte przez administratora) pracowników, (usunięte przez administratora) to za dużo mówiąc o tym czymś czego nie można nazwać firma! jedyne co tam potrzeba to urząd dozoru technicznego, PIP (od ubrania do badania) cały pejzaż tu te instytucje maja.

@POGROMCA

Bardzo nam przykro, że kontakt z naszą firmą wywołał u Pana negatywne emocje. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego nieprzyjemnego doświadczenia, aby w przyszłości wyeliminować niepożądane zachowania. Spółka HFT71 działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dba o podnoszenie poziomu wiedzy i zaangażowania, jak również o komunikację z Pracownikami. W tym celu odbywają się także cykliczne spotkania, w ramach których zachęcamy do wyrażania swoich opinii. Pracownicy mogą tego dokonać na kilka sposobów: bezpośrednio do przełożonego, HR, @ podany do wiadomości pracowników lub dedykowanej skrzynki na korespondencję. Dodatkowo, co roku odbywają się rewizje wynagrodzeń, na podstawie których doceniamy zaangażowanych i zmotywowanych Pracowników. Oferujemy pakiet benefitów i pracujemy na nowoczesnych narzędziach pracy. Ze względu na prężny rozwój firmy wiele procesów tworzonych jest od podstaw. W naszym interesie jest stworzyć przyjazne środowisko pracy, w którym Pracownicy czują się bezpiecznie. Dlatego także Pana opinia jest dla nas cenna - dziękujemy.

Joanna
@POGROMCA

To możesz powiedzieć jak wygląda pierwszy dzień nowo przyjętego pracownika tutaj jeśli nie na wdrożenia? Czy ktoś mu pomaga? I co masz na myśli przez brak kasy? Wypłaty są z opóźnieniem czy chodzi o coś innego?

Jaki jest wkład kierownictwa Hft71 Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ping

Tu nie ma dobrej atmosfery

Katarzyna
@Ping

:( a uzasadnisz jakoś konkretnie dlaczego? o jakim dziale teraz piszesz, na którym robiłeś i co się tam działo?

Witek

Dzień dobry. Od paru miesięcy składam swoje CV na Operatora wózka widłowego. Mam duże doświadczenie jako magazynier i operator wózka widłowego. Mam doświadczenie w pracy na produkcji. Mieszkam blisko firmy. Dziwię się bo, to samo ogłoszenie widzę bardzo często na stronach z ofertami pracy. I cisza. Nikt się nie odzywa. Teraz już wiem. Po przeczytaniu opinii wiem, że już nie wyślę do tej firmy swojego CV. Nasuwa się konkluzja. Jeżeli firma bardzo często szuka pracowników na dane stanowiska to w firmie dzieje się źle. Teraz już wiem. Pozdrawiam i powodzenia dla tych którzy godzą się na każde g... .

@Witek

Dzień dobry, dziękuję za nadesłaną opinię. Spółka kontaktuje się z wybranymi kandydatami i taka informacja pojawia się w trakcie składania aplikacji.

Halina

Cześć, widzę, że stawka na Magazyniera UDT jest podana, razem z premią zresztą. Ale czy ta kwota pełnych 15% jest realna do wyrobienia, czy należy sobie darować myśli o tym w ogóle? I zostaje tylko podstawa?

@Halina

Dziękuję za komentarz. Stawki nigdy nie są podawane jako łączne. Zawsze jest to podstawa oraz premia. Kwota 15% jest realna i była wypłacana po spełnieniu warunków regulaminu premiowania.

Amanda

Zakład w którym Ukrainki sypiają z kierowniki, kierownictwo bezmyślne robią co chcą nie polecam

Sławek

Hejka. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Liczę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Wrocławia. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Hft71 Sp. z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Sławek

@Sławek

Czołem Sławku. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to doradzam firmę Truvant z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Pozdrawiam serdecznie. Ania.

Zapytanie

Dzień dobry :) Czy wiecie może coś na temat pracy jako operator do maszyny? Mam doświadczenie w poligrafii i zastanawiam się czy warto aplikować.

@Zapytanie

Raczej warto, zależy czym się interesujesz, dużo można się dowiedzieć na Sitodruku, ale to już typowo farby. Jest też dział z drukiem cyfrowym i tam sporo nowych technologii, ale konkretów nie znam, bo pracuję w innym dziale

Honorata

No właśnie, na innym dziale, więc może wiesz ile przy hafcie można zarobić? Bo akurat druk mnie mniej interesuje :)

Kate

Widzę, że tka już nasza mentalność, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje. Ja nie do końca się zgadzam/. Pracuje już 2 lata i co jak co, ale na zmianowych jak i samych kierowników nie ma co narzekać. Jeśli jest jakiś problem reakcja jest natychmiastowa. Jeśli się starasz i po prostu robisz swój to nikt się nie czepi.

Anonim11
@Kate

Zgodzę się z @Kate Co jak co, ale atmosfera jest fajna :D

Kajtek
@Kate

@KATE i ja się z tym zgodzę :) Pozdrawiamy!

Justyna
@Kajtek

Super! A duży jest zespół? Dla mnie atmosfera w pracy jest chyba ważniejsza niż zarobki :)

Yoka

Dzień dobry, jakie są stawki do ręki dla operatorów na początek ? Jak warunki pracy? Warto zacząć współpracę?

Justyna
@Yoka

Kobieta chce pracować jako operator? Myślisz że dasz radę? Ja też chciałam się zatrudnić ale bardziej do biura.

Zostaw merytoryczną opinię o Hft71 Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hft71 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hft71 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hft71 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hft71 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Hft71 Sp. z o.o.