Opinie o Hft71 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hft71 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hft71 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hft71 Sp. z o.o. w Wrocław

Aquarium

Cześć, Jak wygląda wynagrodzenie dla osoby funkcyjnej(packer)?

@Aquarium

Cześć, wynagrodzenia Pakowaczy zaczynają się od 3000 zł brutto. Zachęcamy do aplikowania, chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Pozdrawiamy! Zespół HFT71 :)

Nowa przyszłość

Dzień dobry ja bym się chciała dowiedzieć czy prawda jest że firma na start dane 4200 brutto?

@Nowa przyszłość

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Nasze stawki zaczynają się od 3000 zł brutto w zależności od zajmowanego stanowiska :)

Czy są obecnie przyjecia na Targowej 4?Chciałabym złożyć ofertę, ale nie widzę ogłoszeń.Czy posiadacie jakieś informacje o przyjęciacj do pracy? Jesteście zadowoleni? Pozdrawiam

@Karolina

Dzień dobry Karolina :) Dziękujemy za komentarz. Obecnie prowadzimy rekrutację na dział Sitodruku, Hafciarnię oraz dział Pakowania. Ogłoszenie jest wystawione na portalu pracuj.pl. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie dwuzmianowym, docelowo trzyzmianowym. Wynagrodzenie na start od 3 tys. brutto. Oferujemy również darmowy transport do pracy (autokar pracowniczy). Więcej informacji pod linkiem: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-wroclaw,oferta,1001150168?s=e4c8c345 Zachęcamy do aplikowania! :)

PaniN

Miałam okazję pracować w tej firmie na sitodruku. Na szczęście miałam tę możliwość, aby się zwolnić i znaleźć coś lepszego. Praca na dwie zmiany, na rękę ok. 2700, chyba że zrobisz dodatkowe soboty. Pierwszy minus to zdecydowanie zbyt mało miejsc parkingowych. W jednej hali jest kilka firm. Jeśli staniesz na miejscu innej firmy to dostaniesz ochrzan, mimo, że miejsca nie są oznaczone. Cudem gdzieś zaparkujesz. Kolejny minus to ogólny nieporządek na stołówce, a o toaletach już nie wspomnę... Sam widok odrzuca. Do tego tłok, czasem nie ma gdzie usiąść i zjeść, więc zostaje Ci ławka w szatni. Minus trzeci to bariera językowa. O ile ze współpracownikami nie musisz rozmawiać to wypada, aby liderzy zmiany znali język polski. Nie mogłam się dogadać z przełożonymi. Rozmawiali między sobą po ukraińsku, mieli problem żeby mi cokolwiek dobrze wytłumaczyć. Szczególnie jeden Pan lider z Ukrainy był bardzo hmm... Władczy i musiał to pokazywać na każdym kroku i bez przyczyny unosił się na innych. 90% pracowników jest ze wschodu, więc czułam się wyalienowana. Nawet instrukcje stanowiskowe, tabliczki nie były po polsku. Kolejny minus to brak rzetelnego szkolenia. Tak naprawdę do dzisiaj nie wiem co tam robiłam. Każdy miał jakieś uwagi i o tym, co mam robić dowiadywałam się dopiero, gdy popełniłam jakiś błąd. Do tego zero szkoleń BHP, brak odzieży ochronnej, butów roboczych. Czekałam na nie, ale się nie doczekałam. Przez to zniszczyłam kilka swoich ubrań i butów farbami, których nie dało się sprać. Ostatni minus to zdecydowanie (usunięte przez administratora) ze strony pracowników z większym stażem. Przełożeni wiedząc o tym nic z tym nie robią, bo i tak nikt tam nie chce na dłużej zostać. Cieszę się, że stamtąd szybko odeszłam i nie polecam tego miejsca. Są inne, duże firmy, które mają szkolenia, odzież robocza i nie pozwalają sobie na gnębienie pracowników.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hft71 Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zeno

Firma nie ładnie zachowała się wobec pracowników z Ukrainy. Brak materiału do produkcji maseczek przez tydzień postanowila wysłać pracowników z Ukrainy którzy są przez agencję i nie przysługuje im urlop na..... urlop bezpłatny przypomnijmy że produkcji nie było z powodu firmy. Wykorzystując sytuację że nie mają urlopu. Przypominając że pracują za 14 zł na godzine. Szacunek się należy!

Tokarsky

Porażka ta firma to jeden wielki żart 1.Brak organizacji pracy 2.przerzucanie pracownika z miejsca na miejsce 3.brak krzeseł które ułatwiły by pakowaczowi pracę 4.doczepianie się o to że się za wolno robi 5.Za szybko leci linia na którą się daje maski 6.Brak jakich kolwiek benefitów (Te które mówi kierownik zmiany to jedno wielkie kłamstwo) 7.Na samym początku kierowca nie wpuszczał do autobusu z powodu braku śmiesznych niebieskich naklejek 8.Zmiana 8 godzinna z przerwą 20 minut nie jest zbyt dobrym pomysłem 9.Kierownicy nie potrafią zmieniać beli która pakuje maseczki 10.Ogólnie to kierownicy są nimi ze względu na znajomości 11.Randstad nie potrafił się z tego wytłumaczyć co tam się dzieje 12.Bardzo dużo ukraińców nie znających Polskiego w stopniu komunikatywnym 13.Obiecują dużo a potem jak przychodzi co do czego to udają że nie było rozmowy Ogólnie to nie polecam firmy mask authority nikomu kto chce nawiązać długo trwałą współpracę

gość
@Tokarsky

Też byłem tam na rozmowie. Na początek zaproponowano umowę zlecenie, żeby można było więcej nadgodzin robić.I to miało być na moja korzyść. Benefitów brak, tylko obietnice... Najlepsza była wiadomość, że dwie osoby chciały się zwolnić po miesiącu, ale kierownik przekonał ich żeby zostali. Jak dla mnie to nie zachęca do zatrudnienia się w tej firmie a tak informacja od osoby rekrutującej świadczy o jej braku kompetencji.

Nie polecam. Brak organizacji, brak informacji, transport jest, ale wczoraj nie zabrał pracowników, bo nie było jakiś naklejek, o których nikt nie poinformował.

Alpha

Prześledźcie ostatnie wpisy. Są prawdopodobnie pisane przez tę samą osobę, w ten sam dzień i prawie o tej samej godzinie. Następnym razem bądź mądrzejszy, jak będziesz chciał pisać'lewe', tylko pozytywne opinie.

Uwaga, uwaga!!!
@Alpha

Nie tylko piszą sami do siebie (pozytywne komentarze), ale również usuwają niewygodne komentarze.

O.
@Alpha

@Alpha Podziękowanie dla @Kevin, z biura produkcyjnego, który wypisuje te wszystkie pozytywne opinie =)

Andy

Zdecydowanie nie polecam. Dojazd tragiczny, a właściwie jego brak bo z najbliższego przystanku trzeba kawał na piechotę zasuwać. Żadnego szkolenia na temat firmy, poza śmiesznym i zdawkowym BHP. Praca na kontroli jakości żmudna. Przeważnie przez 8h stojąca, mimo iż niektóre prace można by było wykonywać na siedząco, ale brak krzeseł na magazynie. O sprzęt do pracy musisz się prosić dosłownie. W firmie większość zatrudnionych osób to Ukraińcy nie znający polskiego Bardzo "kuleje" też przekaz informacji między zmianami. Brak jakichkolwiek dodatków czy premii, a co chwilę słyszysz, że za wolno pracujesz. Benefitów pozapłacowych też brak.(usunięte przez administratora). Nic pozytywnego nie mogę napisać o tej firmie. A tutaj jak poszukiwali tak cały czas poszukują operatora maszyny i pakowaczy do produkcji maseczek. Drodzy Państwo , nie ta forma umowy i nie to wynagrodzenie. Umowa zlecenie przy stawce 17 zł /h i systemie 3 zmianowym to po prostu żenada . Do tego dojazd do pracy też tragiczny , jak nie masz auta to lepiej odpuść sobie dojazd na Targową we Wrocławiu. Firma powstała na bazie firmy hafciarskiej z kilkuletnią historią... Niby spora firma a zarzadzanie na poziomie małej prywatnej firmy (usunięte przez administratora) W sumie całkiem fajna firma zarządzana przez niekompetentnych ludzi i oferująca nieciekawą formę zatrudnienia jak ...umowa zlecenie...bo jest tańsza... (usunięte przez administratora) Wynika to z tego że firma jest nastawiona na pracowników z Ukrainy z którymi nie trzeba się liczyć i których można traktować jak bezmyślną i najtańszą siłę roboczą... Dlatego nawet pracownicy z Ukrainny się tam nie zgłaszają wielkimi grupami a tylko sporadycznie i przy pierwszej okazji znalezienia innej bardziej stabilnej pracy uciekają... Wybrani pracownicy krajowi mogą oczywiście liczyć na lepsze warunki zatrudnienia ,oczywiście jeśli mają dobre relacje(usunięte przez administratora) Dział jakości praktycznie nie funkcjonuje a jest tylko śmieszna namiastka żeby to jakoś wyglądało... Brałem udział w tworzeniu tego działu jakości więc wiem co mówię...nigdzie w firmach dział jakości nie podlega pod dział produkcji bo wiadomo że nie ma to sensu...tak na prawdę...Liczy się tylko ilość czyli target... (usunięte przez administratora) No i fundamentalna dewiza firmy jest taka...że, ''jak coś Ci się nie podoba to możesz się zwolnić... na Twoje miejsce czekają tysiące ludzi za bramą''.. Tyle że to nie są już te czasy niestety...I Państwo w Masku o tym zapomnieli chyba :) ...

Laila
@Andy

Dokładnie tak! Żadnej organizacji, nudne i żmudne wykorzystywanie taniej siły roboczej.

@Andy

Andrzej, Wiele z kwestii poruszonych przez Ciebie w tym komentarzu opisaliśmy w jednej z odpowiedzi znajdujących się wyżej. Jeśli chodzi o pozostałe kwestie, to już spieszymy z wyjaśnieniem :) Szkolenie BHP - odbywa się u nas pierwszego dnia pracy. Nasz specjalista - Karol jest w siedzibie kilka razy w tygodniu i służy dobrą radą. Poza szkoleniem, które jest zawsze zaplanowane w pierwszym dniu pracy, jest możliwość zasięgnięcia wiedzy od pracowników BHP i jeśli tylko ktoś ma dodatkowe pytanie, albo chciałby uzupełnić wiedzę, nie ma żadnego problemu. Wystarczy tylko zapytać, albo wyrazić taką chęć. Nie możemy zgodzić się z tym, że większość naszych pracowników to obywatele jednego kraju, tak jak wspominaliśmy wcześniej, jesteśmy otwarci na zatrudnienie każdego, niezależnie od narodowości, płci, wieku czy innych czynników, a struktura oraz statystyki naszej firmy zdecydowanie nie wskazują na taką tendencję :) Benefity jakie oferujemy to: - Opieka medyczna Luxmed - możliwość wyboru jednego z 3 pakietów (dobranych pod potrzeby) - Ubezpieczenie na życie Warta - również z wyborem odpowiedniego pakietu lub dodatkowych wariantów - Karta sportowa Multisport Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną nie mieliśmy możliwości zorganizowania jednej, dużej imprezy integracyjnej, natomiast przy okazji Świąt staraliśmy się, by pracownicy poczuli atmosferę również w miejscu pracy, dlatego zorganizowaliśmy spotkania świąteczne, na których przekazaliśmy świąteczne upominki oraz mieliśmy okazję osobiście z każdym porozmawiać. Kwestię dojazdu do pracy czy obowiązujących stawek opisaliśmy w jednym z komentarzy powyżej. Staramy się wychodzić na przeciw potrzebom pracowników. Nie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego pracownika przy zatrudnieniu w setkach. Bardzo się staramy, jesteśmy otwarci na propozycje oraz uwagi, jednak z naszej strony zawsze prosimy o zrozumienie, Spółki bardzo szybko się rozrastają, dlatego na niektóre zmiany potrzebujemy czasu. Pozdrawiamy, zespół HR/Kadry

@Hft71 Sp. z o.o.

Tomek, Benefity to dodatkowe świadczenia pracodawcy dla pracownika jako dodatek lub dostępne na bardzo preferencyjnych warunkach...a zwyczajnie wykupić może sobie każdy. Zapewne że firma jest otwarta na wszystkich, ale na proponowane warunki płacy i pracy otwarci są już tylko obywatele krajów bloku wschodniego...(fakt jest ich kilka) i to zapewne utrudnia pozyskanie nowych pracowników... Wiadomo że na piśmie wszystko można ładnie opisać, ale proszę pamiętać że na żywo widać wszystko dużo lepiej...

zawiedziony
@Hft71 Sp. z o.o.

Pracuje w tej firmie od kilku miesiecy i niestety ponad 80% pracownikow to Ukraincy,ktorzy nie znaja slowa po polsku i ciagle mowia do Polakow w tym jakze kochanym dla nas jezyku ukrainskim albo ruskim.Dra za przeproszeniem geby,nie maja szacunku do nas Polakow,szczegolnie to widac u ukrainskich liderow,ktorzy robia (usunięte przez administratora).Nikt z rodakow po zatrudnieniu nie zamierza u Was na dluzej zostac.Jednym slowem (usunięte przez administratora) na Ukrainie.

Pakowacz

Praca nie jest ciężka. Harmonogram pracy na 10 godzin, co jest potrzebne. Obecny jest autobus roboczy. Pensja nie jest zła. Ale na tym kończą się plusy. Całkowity brak organizacji pracy. Liderzy nie mogą w ogóle organizować pracy. Ciągle brakuje torebek, kartonów do pakowania masek. Z tego powodu nie ma pracy. Żaden z liderów nie uznał za stosowne poinformować pracownika, że nie ma pracy. Po przybyciu do pracy kilka osób zostaje odesłanych do domu, ponieważ nie ma pracy. Nikt nie jest zainteresowany tym, co spędziłeś 4 godziny na drodze. Byli też ludzie z innej zmiany w godzinach nadliczbowych, ale nie uznano ich za konieczne, aby wysłać do domu, ale zostawić tych, którzy mają zwykłą zmianę zgodnie z harmonogramem. Liderzy w ogóle nie myślą, co i jak dystrybuować. Horror

Krystyna

Dzień dobry, chciałam zapytać jak się pracuje w dziale księgowości ? I w biurach ? Tej firmy Mask Authority ?

pytający

Znalazłem ofertę na technika produkcji i ustawiacza. Jakie wymagania są na te stanowiska? Jaki rodzaj produkcji? Wymagane programowanie?

Widz
@pytający

Doswiadczenie w pracy z maszyna produkcyjna- technik przezbraja maszyne, przywraca ustawienia. Nie jest to ciężka praca. Ustawiacz pracuje z inna maszyna bo jest to sitodruk. Jeśli ktoś pracował w branży poligraficznej z obsługa maszyn- poradzi sobie. Nie trzeba programować.

Jaka atmosfera jest między działami w Hft71 Sp. z o.o.?

Cześć! Bardzo dziękujemy za pytanie. Pracownicy z różnych działów w naszej firmie współpracują ze sobą na wielu poziomach. Wymieniamy się doświadczeniami, spotykamy na zebraniach, korzystamy z wspólnych materiałów, a poza sprawami dotyczącymi pracy mamy szansę poznać się lepiej w częściach wspólnych które dzielimy, np. zjeść razem obiad, albo porozmawiać w czasie przerwy. To sprawia, że atmosfera między działami jest naprawdę bardzo przyjazna :)

malina
@Hft71 Sp. z o.o.

Nie ma to jak rozmawiać z botem :) Tak cudownie u was, że ho ho ho, ludzie walą drzwiami i oknami :D

@malina

Dokla Dokładnie...nawet ukraińcy nie chcą tam pracować i jak tylko mają gdzie to uciekają...

@Hft71 Sp. z o.o.

Kadra zarządzająca ma na górze czystą ładną stołówkę z ekspresem do kawy i nigdy nie chodzi do brudnej śmierdzącej stołówki na dole dla pracowników...

@Hft71 Sp. z o.o.

Jakimi działami? Pracownicy głównie Ukraińcy zasuwają za stawkę za którą polacy praktycznie już nie chcą pracować i tyle... w dodatku na umowę na zlecenie...

Jagoda
@Andy

Taka wspaniała, że od miesięcy nie ma ani jednego widelca. Pracownicy muszą przynosić swoje z domu żeby zjeść obiad. Ryba zawsze psuje się od głowy.

@Andy

Andy, staramy się by pracownicy mieli komfort w pomieszczeniach użytkowych, dlatego firma sprzątająca dostarcza usług pełnego sprzątania 3 razy w tygodniu, oraz codziennego mycia podłóg we wszystkich pomieszczeniach. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że przy takiej ilości zatrudnionych osób, nie każdy może dbać o czystość z należytą starannością, dlatego dodatkowo wprowadzone są grafiki sprzątania z podziałem na poszczególne działy firmy.

@Andy

Andy, działy produkcyjne w firmie HFT71 to: 1. Dział sitodruku 2. Dział druku cyfrowego (DTG) 3. Dział haftu (EMB) 4. Dział pakowania (VAS) 5. Magazyn

@Hft71 Sp. z o.o.

Tak wiem,ale dzięki za przypomnienie...trzeba przyznać że w teorii robi to nawet niezłe wrażenie...????

@Hft71 Sp. z o.o.

Możliwe że te starania nie przynoszą po prostu oczekiwanych i przyzwoitych efektów...ale jakie są skutki i jakie są warunki każdy kto pracuje widzi...

Skąd dokładnie wyrusza autobus pracowniczy?

@Nowy

Cześć :) Dzięki za pytanie! Autobus pracowniczy, zabiera osoby do pracy z 3 punktów zbiorczych jakim jest w kolejności: przystanek przy placu Grunwaldzkim, przystanek przy PKS oraz przystanek przy FAT.

Voytek

Pl. Grunwaldzki-Dworzec PKS- FAT

Wis
@Nowy

Grunwald- Dworzec PKP- FAT- firma (przystanek na przeciwko wejścia do budynku)

Przemek

Andy chyba napisał wszystko co trzebabyło napisać o tej firmie . 1. Położenie firmy tragedia , pośrednicy piszą dojazd autobusami 319 , 133 , D - a w rzeczywistości od każdego przystanku jeszcze jest 20 minut piechotą do hali produkcyjnej i jeszcze może byłoby to do zniesienia ale dojście to pokonywanie bezdrozy albo ścieżek gdzie jak trochę popada to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) . 2 . Stawka 18,30 /h w styczniu 2021 roku za trzy zmianową pracę to bardzo średnio wygląda , a Ukraińcy dlatego tego nie biorą bo siebie szanują i za 14 zł/h po prostu nie przeżyją . Lepiej omijać szerokim łukiem , firma ktora szanuje pracownika i dba o niego nie musi poszukiwać operatorow produkcji czy pakowaczy od czerwca 2020 roku. Pozdrawiam Przemek

@Przemek

Cześć Przemek, zdajemy sobie sprawę z tego, że z uwagi na lokalizację mogą pojawić się problemy z dojazdem. Wynika to z tego, że nasza hala, jak i cały obszar magazynowy zostały wybudowane w poprzednim roku. Przy wjeździe na teren hali powstała już zatoczka autobusowa i wiemy, że miasto pracuje nad tym by jedna z linii autobusowych zatrzymywała się właśnie w tym miejscu. Mamy świadomość tego, że może to trwać, dlatego organizujemy dla pracowników transport pracowniczy. Jeśli chodzi o zarobki, to najniższa stawka jaką w tym momencie oferujemy to min. 20 zł/h brutto i dotyczy to stanowiska pakowaczy bez doświadczenia. Pomocników produkcji i pakowaczy poszukujemy ciągle ze względu na to, że spółka się rozwija i cały czas tworzymy nowe miejsca pracy. Z tego powodu rekrutacja jest otwarta bez przerwy i jeśli tylko ktoś jest chętny do pracy to jesteśmy otwarci na zatrudnienie :) Pozdrawiamy, Zespół HR HFT71

Sam88

Nie rozumiem wpisów związanych ze złym dojazdem do firmy. Przecież jest darmowy autobus, który wozi pracowników z centrum. Sama praca nie jest ciężka, są to proste czynności w porównaniu do pracy na strefie w Biskupicach na przykład. Stawka jest rynkowa, nie jest źle. Firma co chwile wprowadza jakieś nowości typu Luxmed czy odejście od umowy zlecenia i od razu otrzymanie umowy o prace. Nie ma co przekreślać Maska.

@Sam88

Autobus to chyba widmo...a ludzie bez powodu taki kawał chodzą pieszo do najbliższego przystanku...zwłaszcza o 2 w nocy... Praca lekka i świetnie płatna... aż dziwne że chętnych nie ma...nawet Ukraińców... A te nowości to mnie najbardziej rozbawiły...można kupić lux med :)...a umowę oo pracę można dostać...ale nie na produkcji... ;)

@Andy

Cześć Andrzej, spółka cały czas się rozwija, więc wprowadzamy kolejne udogodnienia dla pracowników (spółka Mask Authority, o której mówisz, zapewnia bezpłatny dojazd do pracy - prywatny autobus przywozi pracowników bezpośrednio pod halę, jak również zabiera ich spod hali po zakończonej pracy. Zawozi do trzech punktów zbiorczych jakim jest przystanek FAT, przystanek w okolicach PKS oraz przystanek przy placu Grunwaldzkim), dlatego bardzo prosimy o nie wprowadzanie w błąd przyszłych pracowników firmy. Widzimy, że trudno Ci się pogodzić z rozstaniem ze spółką Mask Authority. Dodamy tylko, że profil na którym się znajdujemy dotyczy spółki HFT71, która ma zupełnie inną strukturę oraz specyfikę pracy. Jest nam szczerze przykro, że masz złe doświadczenia ze współpracy, ale jesteśmy otwarci na rozmowę, chętnie się z Tobą spotkamy i wyjaśnimy wątpliwości bezpośrednio. Oferowana przez nas stawka przewyższa najniższą krajową (pakowacz bez doświadczenia min. 20 zł brutto) i nie dyskryminujemy żadnych pracowników, dlatego pracę powierzamy każdemu, niezależnie jaką ma płeć, wiek czy narodowość.

Omijać szerokim łukiem. Czynny zawodowo jestem od około 10 lat, obecna sytuacja zmusiła mnie do podjęcia takiej a nie innej pracy. I choć zdarzyło mi się kiedyś pracować w "fabryce" to czego doświadczyłem w MA nie spotkałem się nigdzie w polsce ani za granicą. Przerażająco przedmiotowe traktowanie pracowników(usunięte przez administratora)Głownie traktując z pogardą i lekceważeniem pracowników. Same warunki pracy to istny koszmar. 10 godzin stania w uciążliwym hałasie. Do dyspozycji są nauszniki, które dosłownie po kilkudziesięciu minutach miażdżą szczeknę. więc albo pękają nam uszy albo boli całą żuchwa(serrio też się zdziwiłem że słuchawki mogą tak męczyć szczenkę). dwie przerwy po 15, z czego 10 min traci się na rozebranie/ubranie kombinezonu. Zero jakiegoś wprowadzenia, rzucają cię na halę i sobie radź. Sam dojazd do firmy bez własnego auta jest mega utrudniony, a powroty o 2 w nocy niemalże niemożliwe. Do tego wszystkiego koszmarnie niska stawka, i mamy obraz (usunięte przez administratora) XXI w. Nie popełnijcie tego błędu, i broń boże nie przyjmujcie się do mask authoryty

@Paweł

Dokładnie ...tak to niestety wygląda w praktyce. Tylko Ukraińcy to wytrzymują ale też coraz trudniej...

V

Jestem młody, przyszedłem do firmy bez doświadczenia. Zauważyli we mnie potencjał, który wykorzystałem. Jeżeli dobrze pracujesz i starasz się dla firmy, to zawsze ci dadzą szanse na rozwój.

@V

jaki rozwój? Dostałeś awasn czyli Ty decydujesz kto może wyjść z hali do toalety?

laila

nie polecam, atmosfera i przedmiotowe traktowanie człowieka, nie ma szkoleń, nie ma czasu na wdrożenie, źle się czuła w tej pracy, szybko szukałam innej pracy, by z niej zrezygnować

@laila

Dokładnie tak...szukają tylko taniej siły roboczej i tak też ludzi traktują.

Pracuję w firmie HFT71 od pół roku, panuje tu naprawdę fajna atmosfera, ludzie są otwarci i pomocni. Pracy nie brakuje, przez to, że firma się rozwija w szybkim tempie, ale dla mnie to jest ogromny plus, dlatego, że mam możliwość nauki nowych rzeczy i rozwijania swoich kompetencji. Z perspektywy pracownika bardzo polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hft71 Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hft71 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hft71 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hft71 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hft71 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Hft71 Sp. z o.o.