Sign Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Sign Poland Sp. z o.o.

cwaniak 2012-03-03 17:49
dobra dobra takie kity to nie domnie
akuku 2012-03-18 22:18
ewka - jeżeli jesteś tą osobą o której myślę - to chyba cie powaliło na dobre. Zarządzanie na poziomie miernym - i tu stań przed lustrem to może zobaczysz winną. Zarobki na poziome miernym (płacone pod stołem) Niepłacone nadgodziny - które są normą. Stare wyhuśtane maszyny od niemca (właściciela) które trzeba non stop serwisować a najlepiej wymienić na nowe - o czym ty mówisz? bo jak widzę to bredzisz jak \"Piekarski na mękach\"
bbb 2016-04-27 19:44
Hej, czy zagląda tu ktoś jeszcze? Straszna cisza tu.... Kochani jeśli tak dajcie znać jak u nich z zarobkami i umową czy wszystko leci po najniższej linii
Tomin 2017-04-27 07:45

Traktują ludzi jak bydło .Wielu osób się zwolniło . Kierownictwo wypisuję sobie premie , kosztem
pracowników ale nic nie robiąc . Premia tylko dla wybranych, kto potrafi się podlizywać i donosić
na kolegów .Szwaczki zarabiają najmniej ze wszystkich , ale pracują najwięcej za marny grosz .
Nie polecam tej firmy.
Kto pracował , proszę o opinię .

Zostaw swoją opinię o Sign Poland Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sign Poland Sp. z o.o.