Opinie o Kuda Truck Parts Sp. z o.o. w Police

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuda Truck Parts Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuda Truck Parts Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuda Truck Parts Sp. z o.o. w Police

Lukas

Nigdy, przenigdy nie decydujcie się nawet na jakąkolwiek rozmowę z tą firmą. Zostałem w najbardziej bezczelny sposób (usunięte przez administratora) przez zakłamaną, prezes zarządu, po kilku rozmowach telefonicznych, ustaleniu szczegółów oraz warunków współpracy, zdecydowała sie że podejmą ze mną współprace, chociaż proponowałem że może jeszcze przemyśli 2-3 dni zanim ostatecznie podejmie decyzje, lecz stwierdziła, że nie ma takiej konieczności, że absolutnie ze mną chcą rozpocząć współprace, prosiła mnie również czy mogę ewentualnie wcześniej zakończyć aktualny stosunek współpracy (a miałem miesiąc wypowiedzenia), udało mi sie skrócić do tygodnia, skoro jej tak bardzo zależało, i wypowiedziałem obecną umowę. Na dzień przed podpisaniem umowy z KUDA, sekretarka wysłała do mnie maila (!!!), bo nawet nie mieli odwagi i charakteru zadzwonić, z informacją że jednak mnie nie zatrudnią bo rzekomo im jakiś klient odpadł. Nigdy jeszcze się nie spotkałem z podobnym chamstwem, brakiem profesjonalizmu i bezczelnością. Nie mam zwyczaju wylewania jakiegokolwiek żalu czy wystawiania negatywnych opinii w internecie, lecz uważam że każdy powinien się wystrzegać tej firmy, bo jak się okazuje mój przypadek nie jest pierwszym i osobiście żałuję że nie zweryfikowałem pewnych informacji wcześniej. Życzę właścicielom niemieckim, aby ten wynalazek, możliwie najszybciej wypadł z rynku.

robol Nowy wpis
@Lukas

ciekawi mnie Twoja wypowiedź, zwłaszcza że w Kuda Trucks Parts nie ma pani prezes ani sekretarek! Struktura tej firmy jest dużo prostsza, a kontakt z osobami odpowiedzialnymi za pracowników dobry/bardzo dobry. Wiem to, gdyż pracuję w tej firmie od wielu miesięcy. Warunki zatrudnienia są proste i przejrzyste. Jeżeli nie chcesz się w nie wpisać - nikt Ci nie każe: jednak pisz prawdę!

Lukas Nowy wpis
@robol

Nie ma sekretarek? A kim jest Pani Anna ktora nagminnie wypisuje prośby o sprostowanie negatywnej opinii? :) Może siedzi w zarządzie firmy i nie ma nic lepszego do roboty? :) wiemy wszyscy jak prawdziwa jest Twoja zalosna wypowiedź, wiec nie podnos argumentu pisania prawdy. A struktura tej firmy jest zapewne tak prosta jak zachowanie osób/rodziny ktora zarzadza tymi spółkami.

xxxxx Nowy wpis
@Lukas

A że chce się komuś tak pisać. Nie przyjęli typa a się uzewnętrznia.Wypisuje tak po każdym spotkaniu lub zwolnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuda Truck Parts Sp. z o.o. - Police

• Jak się pracuje w Kuda Truck Parts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kuda Truck Parts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kuda Truck Parts Sp. z o.o.
  • Fabryczna 10
    72-010 Police
  • NIP: 8510311909 REGON: 810250827 KRS: 0000023845

Kuda Truck Parts Sp. z o.o.