Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Pracodawca.@

Kiedy jest wypłata w firmie Juwentus , Pracowników Porządkowych.

Tramwaj1612

Witam, jeżeli zacząłem pracę w grudniu od 1-ego, pierwszą wypłatę dostałem w połowie stycznia za grudzień, za parę dni dostałem resztę pieniędzy za grudniową wypłatę. Łącznie 2 przelewy, dostanę w styczniu jeszcze trzeci przelew za cały styczeń? I wtedy wypłata kolejna dopiero w marcu dobrze rozumiem?

Lolka
@Tramwaj1612

A co to za system? Czemu aż tyle przelewów za jeden miesiąc jest i to do tego w różnych terminach? To na wniosek pracownika firma wypłaca co 2 tygodnie np? Ja bym wolala jednak całość od razu na konto. Da się tak dogadać z firmą?

Z tymi składkami i wypłatami to pewna informacja, sprawdzona u źródła w ZUS-ie? Bo jeśli tak, to jaka jest skala zjawiska, dotyczy to pojedynczych osób, czy większości zatrudnionych?

roooooom

Dotyczy wszystkich zatrudnionych na umowę zlecenie. Taki model biznesowy w tej firmie i całej branży. Oczywiście to w trosce o zleceniobiorców żeby mieli więcej do wypłaty netto.

Witam cz ktoś wie coś na temat firmy Juwentus w Olsztynie cz mają jakieś obiekty i cz zatrudniają ludzi do pracy

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

MP

Jestem zatrudniony na umowę zlecenie zatrudniłem się 01.12.23 wypłatę dostałem 10 stycznia ale za małą czy jeszcze będzie jakiś przelew za grudzień.

Marian Z.

Mam pytanie do pracodawcy czym zajmuje się koordynator bo chyba nie pomocą agentowi ochrony chociaż tak piszecie w ogłoszeniach o pracę 07.01.2024 rano wróciłem z SORU dostałem zwolnienie lekarskie zadzwoniłem do koordynatora aby go powiadomić o tym i zaczęło się krzyki przekleństwa że mu zabieram wolny czas bo to niedziela i on ma wolne jak miałem to inaczej załatwić w poniedziałek miałem mieć służbę usłyszałem od niego że on ma to wszystko w dup...i nic za mnie nie będzie robił nic go to nie obchodzi obiekt ma być obstawiony,chyba coś jest nie tak.

Młody 34

Pracuje w firmie Juwentus pracowałem i kasa może być można zarobić więcej jest możliwe tylko godzin trzeba troszkę zrobić wszystko wypłacane co drugi miesiąc tak jak składki formalności odnośnie potwierdzeń rachunku można załatwić przez maila umowa zlecenie szkoda że nie umowa o pracę też może kiedyś rozwój zawodowy można ale zależy gdzie jest możliwy pozdrawiam ????

@Młody 34

A wiecie czy właśnie rozwój zawodowy jest możliwy do prac administracyjnych? Jak ktoś zaczyna jako ochroniarz, to z czasem może zostać pracownikiem centrali, gdzieś w biurze, czy raczej rozwój możliwy jest w takich pracach ochroniarskich?

Zdecydowanie jest możliwy :) w przypadku naszej firmy, wielu pracowników zaczynało jako Agenci Ochrony, a obecnie pracują na różnych stanowiskach w biurze. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

press
@Ochrona Juwentus

Juwentus a jak z wolnym czy są jakieś problemy z tym czy nie np jak ktoś zachoruje da zwolnienie lekarskie wam czy od razu zwalniacie pracownika chcę się dowiedzieć z tym

Witam jaka jest teraz stawka godzinowa na rękę na umowę zlecenie.

@Marek

Dzień dobry, stawka netto zależy od kilku różnych czynników (stawka za godzinę, status zatrudnienia, itp.) ale przy minimalnej stawce 23,50 zł brutto, jest to około 16,00 zł netto lub więcej. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

@Ochrona Juwentus

Witam a jaka stawka na rękę w 2024r.

Lili

A ci powiecie na temat firmy w łódzkim. Chce zacząć współpracę ale nie wiem czy warto. Słychać że tylko zlecenia a jak się ma komornika to księgowość odsyła wszystko i nie idzie ponoć się dogadać. Przecież trzeba za coś żyć a ono mają w dopiero pracowników. To opinia kolegi który tam podjął pracę i nie mógł uprosic księgowej żeby mu coś na życie zostawiła. Zwolnił się z trudnościami bo nic z tej pracy i tak nie miał. Dajcie znać jaka macie opinie o Juwentusie w łódzkim

Piszesz, że wypłaty są, co dwa m-ce, jak się ma zlecenie. A jaka jest tu szansa na umowę o pracę? I czy ktoś z kierownictwa wyjaśnia, skąd te nieregularne wypłaty i kiedy pieniądze za przepracowane godziny znajdą się na koncie?

Pikk

Szans na etat nie ma bo w umowie zlecenie podpisujesz,że nie będziesz domagał się umowy o pracę i ,że interesuje cię tylko zlecenie

Jak to? Sugeruje Pan, że pensje nie są wypłacane w przewidzianym przez umowę terminie? Z jakich to przyczyn, jeśli można wiedzieć? Przecież , jak widać po zapytaniach na forum, są tu cały czas nabory nowych osób.

Jestem jaki jestem

Witam mam pytanie czy przyjmujecie też osoby z grupą o stopniu lekkim jako agent ochrony ?świętokrzyskie

@Jestem jaki jestem

Dzień dobry, jak najbardziej, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji :) pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

@Ochrona Juwentus

A jaki rodzaj prac Państwo oferują? Jedni lubią robić obchody, bo czas szybciej w pracy leci, inni wręcz przeciwnie. Czy i u Was są takie posterunki, gdzie nie ma potrzeby obchodzenia terenu? I ile godzin się pracuje na takiej zmianie, 8, 12, 24 h?

Wszystko zależy od obiektu oraz zadań jakie są na nim wymagane, a każdy jest inny, dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu, gdyż wówczas możemy na spokojnie omówić jakie mamy dostępne obiekty w danej lokalizacji, jakie są na nim potrzeby, a także jakie są potrzeby kandydatów. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Rrr

Najgorzy (usunięte przez administratora) Polsce robią ludzi.w wała płacą co.dwa miesiące zeby przyciąć na składkach cwaniaczki robią pod siebie kasują wszystkie komentarze negatywne na ich temat zresztą prawdziwe ludzie omijać ten (usunięte przez administratora)

Mila

Ale długie są te opóźnienia w wypłatach? Czy to kwestia kilku dni? Bo jak kilka dni, to idzie przeżyć, ale jak już dłużej to ciężko tak funkcjonować każdego miesiąca... Rozjaśnij, jak to jest, bo planuję złożyć tutaj CV. ;)

patrol

Mam pytanie czy to prawda że w Bydgoszczy Juwentus likwiduje patrol?

@patrol

Skąd masz takie informacje? i w jakim zakresie partol miałby być likwidowany? W jakichś określonych obszarach tylko? Chyba nie chodzi o dosłownie cale miasto?

Dzień dobry, Szanowni Państwo, informacja zdecydowanie nie jest prawdziwa :) Patrole w Bydgoszczy są i pozostają bez zmian. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

patrol

Słyszałem że trwają rozmowy żeby sprzedać cały patrol w Bydgoszczy bo się po prostu nie opłaca go trzymać

Ktoś

Czy firma Juwentus na Podkarpaciu posiada patrol grupy interwencyjnej a jak nie to czy myślicie o zrobieniu takiej załogi grupy interwencyjnej?

Marian Zielinski

Pracuję w Juwentusie już kilka parę lat i nie narzekam wypłata na czas wszystko z kadrami morzna załatwić przez telefon jest tylko jeden minus aby nas agentów ochrony z orzeczeniem niektórzy koordynatorzy traktowali inaczej czyli bez krzyków itp.

Fidek88
@Marian Zielinski

Na umowę o pracę płacą normalnie co miesiąc. Ale to co robią przy umowie zlecenie...na szczęście też mam grupę i pracuje w normalnej firmie.

Marian Zielinski
@Fidek88

Nie wiem jak jest ze zleceniami mnie zostało już tylko 2lata do emerytury mam nadzieję że przepracuje ten czas do emerytury a później raczej też firma spoko jeżeli chce się pracować a nie szukać dziury w całym.

Sebastian

Każda firma ochroniarska tak płaci podstawa do 10 reszta 20/23 tego samego miesiąca tak samo płaci Impel delta soli

Rilke
@Sebastian

Głupoty wypisujesz Nie każda firma, bo Securitas płaci do 10 i raz w miesiącu

Agatka

Cześć, szukam pracy, ale nie bezpośrednio w ochronie. Czy ktoś pracował na takim stanowisku jak przedstawiciel handlowy ds. Ochrony Fizycznej? Ciekawi mnie, jak się tam pracuje, bo znalazłam taką ofertę pracy tutaj. Piszą, że zarobki są nieograniczone, to ile najwięcej Wam sie udało zarobić?

Ochrona Juwentus poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Niby rzetelna firma. Była oferta pracy na stanowisko biurowe. Nie ochrona. Aplikowałem. Zadzwoniła do mnie osoba z działu rekrutacji aby zaprosić mnie na rozmowę, na Poloneza w Warszawie. Nie dość że na rozmowę czekałem godzinę czasu. To jeszcze w między czasie okazało się że chcieli mnie zatrudnić jako ochroniarza. Jakaś kpina. W ogóle nie szanują czasu drugiego człowieka, jeśli w ogóle szanują w jakikolwiek sposób. Mało tego. Łamią prawo. Ochroniarz który siedzi na recepcji aby wpuścić na rozmowę, bierze od człowieka dowód osobisty (nie jest to okazanie, bierze do ręki) i wprowadza dane z dowodu osobistego do komputera. Nie omieszkam to zgłosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus