Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Norbert

Chyba nic nie macie przeciwko jak po naszej rozmowie zanim podpisze prawnik zobaczy umowę po prostu chcę się zabezpieczyc przed nerwami odnośnie przelewów wynagrodzeń

Radek

Zastanawiam się czy nie przyjąć oferty juwentusu. Odstrasza mnie a z drugiej strony trudno mi uwierzyć więc zapytam tutaj : czy to prawda że płacą jakimiś żałosnymi poniżającymi transzami np wypłata na 3 razy płacona w różnych dniach ??? A może to tylko płoty ?

@Radek

Prawa. Płacą w 2 ratach, jeden przelew około 10 drugi około 26 (po miesiącu)

Helut

Pyranie do pracodawcy dlaczego nie ma wypłat raz w miesiącu do.10 ile godzin wychodzi za dany miesiąc do wypłaty mnozymy przez stawke taka suma wpada na konto czym jest spowodowany wasz bardzo.dziwny system wynagrodzeń i dlaczego tak.robicie bo pół polski komentuje to prosimy o odp na forum zeby kazdy mógł się zapoznać drugie pytanie prosze napisac jak.są odprowadzane składki i mam prosbe zeby nie było odp zapraszam.na spotkanie wszystkiego się pan dowie na rozmowie

@Helut

Dzień dobry, system rozliczeń oparty jest na polityce, jaką firma przyjęła w tym zakresie. W przypadku szczegółów, niestety nie będziemy ich omawiać na forum, są one jednak bardzo dokładnie omawiane z każdą osobą, która jest zainteresowana współpracą. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

@Helut

To ile razy w miesiącu wypłacana jest pensja? Czy chodzi o to, że dostaje się pieniądze nawet rzadziej? Jak to wygląda? Możesz jaśniej, bo nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym systemem wynagrodzeń. Dlaczego pytasz o składki? Zauważyłeś coś dziwnego?

Pod

Witajcie ja jestem z firmy zadowolony wszystkie sprawy można załatwić na miejscu nie czeba nigdzie jechać czy dzwonić nawet w sprawach urlopu można wszystko załatwić. Przede wszystkim można się normalnie dogadać we wszystkich kwestiach czy to z urlopem czy też inne kwestie. Chociaż pracuje tutaj miesiąc czasu dopiero ale z tego co widzę i zauważyłem że jest tu fajna atmosfera pozdraw5

@Pod

Dzień dobry, bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami, mamy ogromną nadzieję, że kolejne miesiące będą równie przyjemne :) pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Kaktus

Pracuję w Juwentusie na umowę o pracę ale chciałbym się zwolnić. Jaki jest okres wypowiedzenia?

@Kaktus

Dzień dobry, wszystko jest zależne od długości stażu pracy, okres wypowiedzenia może trwać od 2 tygodni do 3 miesięcy. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Kaktus

Jak są liczone godziny urlopowe? Jaka stawka? Jezeli pracuję 12 godzin i miałem 4 dni urlopu to jak to jest liczone?

@Kaktus

Dzień dobry, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, jednak na początek chciałam zapytać jaki ma Pan rodzaj umowy? czy to umowa o pracę czy umowa zlecenie? Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Umowa o pracę.

Marabut
@Ochrona Juwentus

Jak na umowie cywilnoprawnej tj.umowie zlecenia może być urlop? Zadając to pytanie osoba odpowiadającą z Juwentusu nie zna się na prawie pracowniczym.Moze być urlop w umowie zlecenia lecz zależy to od zgody zleceniodawcy i musi być wpisana w umowę.Lecz dzieje się to bardzo rzadko i zależy to od uczciwości pracodawcy czytaj zleceniodawcy.

@Marabut

Dzień dobry, dlatego właśnie zadane zostało pytanie na temat rodzaju umowy, aby udzielić właściwych wskazówek. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Adaś

A w jaki niby sposób mieliby nakłaniać pracowników do rezygnacji z PPK? I co się działo w trakcie tych upałów? Ty twierdzisz, że nie zapewniali wody. A czy były dłuższe przerwy z tego względu?

Marian
@Adaś

Na moim posterunku w pomieszczeniu było+40 stopni żadnej przerwy służba 24 godz żadne wody firma nie zabezpiecza choć pracuje na umowę o pracę nikt się tym nie interesował.

Mam pytanie kiedy będzie przelew za sierpień mamy 21,09 a kasy brak coś nie tak zaczyna się dziać w tej firmie.

@Marek

Zawsze tak było.zamiast tu się " odważyć" dzwoń do firmy

Dzwoniłem dziś i okazało się że nastąpiła pomylka z przelewem.

@Marek

Dzień dobry, czy udało się Panu załatwić sprawę czy mogę udzielić jakiegoś wsparcia? Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

@Ochrona Juwentus

Tak wszystko ok dziękuję.

@Marek

Bardzo się cieszę i w razie potrzeby zapraszam do kontaktu. pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Mam pytanie do pracodawcy czemu firma nie daje żadnych pasków nic nie wiadomo ile za co jest odbijane z wypłaty pracuje na umowę o pracę i reszta godzin to umowa zlecenie,proszę o konkretną odpowiedź.

@Marek

Panie Marku, pasek płac wydawany jest w przypadku umowy o pracę i na prośbę pracownika. Pracodawca nie ma obowiązku wydawać dokumentu co miesiąc, tylko na wyraźne życzenie pracownika. Jeśli jest Pan naszym pracownikiem i chciałby Pan pasek płac otrzymać to zapraszam do kontaktu z naszym działem kadr, który przygotuje dla Pana taki dokument. Jeśli jednak mogłabym jeszcze w czymś pomóc, to z przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Fidek88

Dlaczego się na to zgodziłeś ?

Manager handlowy ds kluczowych klientów Jakie auto służbowe? Czy można użytkować prywatnie? Czy firma pomaga w pozysku klientów? Czy jest to praca tylko na zimnej bazie

@Paweł

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji pod numerem 22 422 70 00. Możliwości współpracy są elastyczne, warto porozmawiać osobiście :)

Dzień dobry, firmy mają różne procedury, wiele z nich umożliwia swoim pracownikom korzystanie z samochodu służbowego również do celów prywatnych, wówczas są do tego ustalone odpowiednie zasady. Jako firma Juwentus również zapewniamy samochód służbowy, także do użytku prywatnego. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Dzień dobry, jeśli jest Pan agentem ochrony to bardzo proszę skontaktować się w tej sprawie z koordynatorem, który jest Pana bezpośrednim przełożonym. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Marian Z
@Ochrona Juwentus

Dzień dobry jestem agentem ochrony od 2017r.mam orzeczenie o niepełnosprawnosci, do 2022r.nie miałem żadnego problemu aby skorzystać z należnego mi urlopu w 2022r obiekt przejęli nowi koordynatorzy i od tego momentu zaczęły się problemy z urlopem były wizwiska pod moim adresem od nierobów, że wykorzystuję firmę na swoje zachcianki.Gdy wreszcie po długiej batalii dostałem urlop to miałem kłopot z powrotem wrzucić na obiekt ,teraz jest to samo rozmawiałem z koordynatorem o urlopie robił problemy powiedział abym sobie kogoś załatwił na zastępstwo,porozmawiałem z kolegami z obiektu aby mnie zastąpili przez dwa tygodnie zgodzili się jestem na urlopie między czasie dostałem skierowanie do sanatorium dzisiaj dzwoniłem do koordynatora o przedłużenie urlopu i się zaczeło zwyzywał mnie od .....że tylko przysparzam mu kłopotów i on mnie zwolni.Chyba coś tu jest nie tak koordynator powinien wspierać agenta ochrony a nie wylewać swoich niepowodzeń na człowieka ja nie podpisywałem umowy z nim tylko z firmą i nie on mnie będzie zwalniał.jezeli pracodawca toleruje takie postępowanie koordynatora to jest bardzo dziwne ten Pan swoim zachowaniem niszczy reputację firmy .Pozdrawiam serdecznie .

@Marian Z

Dzień dobry, dziękuję za informację i w tej sytuacji bardzo proszę o kontakt z działem rekrutacji pod numerem 22 422 75 00. Zależy na na tym, aby współpraca przebiegała możliwie jak najlepiej, dlatego chętnie omówimy sytuację i postaramy się udzielić Panu wsparcia, aby więcej się nie powtórzyły. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Marian Z
@Ochrona Juwentus

Dziękuję bardzo za odpowiedź Pozdrawiam serdecznie.

nero
@Marian Z

Gratuluję koordynatorów. Prawo do urlopu wypoczynkowego to święte prawo pracownika, a nie kaprys.

Dzień dobry, a jaki rodzaj umowy ma Pan podpisany? Umowę o pracę czy zlecenie?

Samanta

Jakie benefity ma pracownik windykacji? O ile czasem jeszcze przyjmują, bo dawno nie było oferty. Ale zależy mi na informacji, czy generalnie pracodawca proponuje coś poza podstawą.

@Samanta

Dzień dobry, niedawno zakończyliśmy rekrutację do działu windykacji, ale zachęcam do przesłania CV na adres rekrutacja@juwentus.pl, a chętnie przekażemy aplikację do osoby odpowiedzialnej za ten dział. W temacie benefitów, mamy przygotowany dla pracowników pakiet opieki medycznej oraz dofinansowanie do pysznych obiadów w naszym Bistro.

Gcg
@Ochrona Juwentus

Z tego co wiem to za opiekę medyczną zabierają mi z pensji a bistro to chyba tylko w Warszawie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ochrona Juwentus?

AAA

No i co, nawet jak jest UoP to nie na stałe? Czy po jakimś czasie jednak dają na czas nieokreślony? A w ogóle to zarobki tu z każdą kolejna umową są zwiększane?

nero

Wszystkie te kwestie są zawarte w przepisach, wystarczy tylko przeczytać i zrozumieć, a nie liczyć na "cudze mózgi". Swoim trzeba ruszyć...

Iza

A skąd to info, że co drugi miesiąc? Skąd w ogóle ta praktyka? Można dogadać się mimo wszystko żeby dostawać kasę raz w miesiącu?

stachart
@Iza

Informacja, która krąży o wypłacie co dwa miesiące jest fałszywą... Po prostu jedną dostajesz wcześniej. A przecież w umowie jest wyraźnie napisane (tylko trzeba mieć mózg), że "wypłacane jest do dnia (takiego czy srakiego). Np. pensja jest wypłacana za poprzedni miesiąc do dnia 15-tego, to dlaczego nie można dostać jej w ostatnim dniu tegoż miesiąca. Ludzie, to takie logoczne...

Ccc
@AAA

Nie są zwiekszane

Lolka

Tu widzę każą na rozmowę przyjść, żeby się czegoś o pracy dowiedzieć. Może jednak ktoś mógłby mi chociaż napisać czy ma znaczenie to, którą grupę się ma? Chodzi o agenta ochrony, ta oferta o aktywizacji osób niepełnosprawnych. Ja mam lekką i nie wiem, czy przyjmą.

Prawda
@Lolka

Tak z lekka na słynne zlecenie tylko możesz liczyć

@Lolka

Dzień dobry, nie ma znaczenia czy kandydat ma orzeczenie o niepełnosprawności, czy nie. Współpracujemy z różnymi osobami, w tym z osobami, które mają orzeczenie w stopniu lekkim. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

YYYYY
@Ochrona Juwentus

A jak na dane stanowisko jest chętna osoba z niepełnosprawnością i bez, to która jest pierwsza brana pod uwagę? Jeśli już mówimy o orzeczeniu, to stopień średni też wchodzi w grę?

@YYYYY

Wszystko zależy od kandydata, obiektu oraz wymagań na danym obiekcie, oczywiście stopień średni również wchodzi w grę. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Ignaś
@Ochrona Juwentus

A czy stosują Państwo umowę o pracę, jako formę zatrudnienia, w tym umowę o pracę na czas nieokreślony? Przedmówczyni wspominała o zleceniu, a zależy mi na płatnym urlopie latem.

@Ignaś

Dzień dobry, tak, jednak wszystko zależy od obiektu, jakie możemy na nim zaproponować opcje oraz od stanowiska. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

@Ochrona Juwentus

Co to w praktyce oznacza? Pracownik ochrony bez licencji dostanie umowę na czas nieokreślony i kiedy? I co ma do rodzaju umowy ma to, na jakim ma to być obiekcie?

Pracuję na umowę o pracę i mam takie pytanie czemu firma nie zabezpiecza w takie upały wody ?chyba to mamy zagwarantowane w kodeksie pracy proszę o odpowiedź.

Tadeusz

Kasa na czas , kierownictwo super !!!! Firma godna zaufania.

Hasan

Firma mega !!!!! kasa ok, szefostwo zajebist.....

1961

Mam pytanie do Dyrekcji firmy Juwentus.Czy w firmie jest jakaś ochrona danych osobowych bo wydaje mi się że nie pracuje na obiekcie sam na umowę o pracę koordynator przywozi.moje dokumenty do podpisania co miesiąc zostawia je w pomieszczeniu ochrony gdzie wszyscy mają do nich dostęp jest tam mój adres zamieszkania oraz PESEL po podpisaniu dokumenty leżą na dyżurce tygodniami aż pan koordynator łaskawie po nie przyjedzie coś tu chyba jest nietak proszę o odpowiedź.

@1961

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość i w tej sytuacji chciałabym poprosić o kontakt telefoniczny pod numerem 22 422 75 22. Mam kilka pytań na temat sytuacji oraz obiektu i będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Dokumenty
@Ochrona Juwentus

Jak by coś w Świebodzinie na ul wojska polskiego 14 Moto profil jest taka sama sytuacja, dokumenty pracowników na tablicy wiszą po dwa trzy miesiące, ma portierni każdy może zobaczyć przeczytać

@Dokumenty

Bardzo dziękuję za informację oraz czujność i zapewniam, że z naszej strony podjęliśmy natychmiastowe działania, aby sytuacja została rozwiązana! Będziemy też na bieżąco monitorować sytuację na obiektach, aby więcej się nie powtórzyła. Załączam pozdrowienia, Ochrona Juwentus

Kaktus

Witam.Mam pytanie jak Juwentus płaci za dni urlopowe? Jak to jest liczone?

@Kaktus

O, co do urlopów, do jest tu dodatek w postaci wczasów pod gruszą lub jakieś dofinansowanie wakacji?? I czy jak sa urlopy to w tym czasie, gdy inne osoby mają wolne, to trzeba wyrabiać nadgodziny, aby ich zastąpić?

Niestety nie mamy dodatków w postaci dofinansowania do wakacji lub wczasów pod gruszą. Natomiast w przypadku dłuższych urlopów, jak np. w okresie wakacyjnym, grafik ustalany jest z pracownikami i wówczas dopasowywane są zastępstwa lub wprowadzane inne rozwiązania, które pozwolą na spokojne funkcjonowanie obiektu. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Prawda
@Ochrona Juwentus

Ta uzgadnianie z pracownikami, z góry narzucanie jest nadgodzin.nikt się nikogo nie pyta

Rozliczony

Dzień dobry, czy orientuje się ktoś z Państwa jak wygląda przelew za lipiec? Pracowałem tam tylko jeden miesiąc i to akurat Lipiec, i jestem ciekaw kiedy będzie przelew za ten miesiąc do kiedy. Proszę o odpowiedź, moje doświadczenia z tą firmą są fatalne dlatego odszedlem ale chodzi o wypłatę rozliczylem się z ubrań i czekam na pieniądze powinny być do 13

Rilke

Jeżeli podjąłeś pracę bez umowy to popełniłeś podstawowy błąd z szkodą dla siebie. Jeśli nie masz umowy to żadne inne dowody na to, że pracowałeś, nie mają mocy prawnej. Dla sądu najważniejszy jest dokument zatrudnienia a potem inne rzeczy, które będą stanowić dowód wykonanego zlecenia.

Dyrektor
@Rilke

Dowodem mogą być kamery monitoringu zakładowego :-)

Uczciwy

Mam znajomych pracujäcych w Juwentus. Dostajä wypłatę co dwa miesiące. Ciekawe jak wygląda sprawa składek ZUS. Czy to nie jest optymalizacja na niekożść pracownika niezgodna z prawem?

Jacek
@Uczciwy

To i tak dobrze. W Best Security nie płacą wcale, albo tylko od 50 godz. Poza tym dostajesz forsę do ręki, a nie na konto. Za to robotę mam luzacką. Najrzetelniej jest w Securitas.

Rilke
@Uczciwy

Firma które płacą co drugi miesiąc zarabiają rocznie na pracowniku ok 4000zl. Czysty zysk. Niestety to jest zgodne z prawem z ogromną niekorzyścią dla zatrudnionego. Pracujesz rok a przez pół roku odprowadzane są skladki.

Misia
@Rilke

A gdzie jest info, czy dana firma płaci co dwa miesiące? W umowach pracownicy mają taki zapis, że kasa jest co dwa miesiące, a nie co miesiąc? Czy to się dopiero potem okazuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus