Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Wojtek

Dostaliście już wypłaty za luty ?

Gosc

Miejcie wszyscy świadomość ze na zleceniu nic sie nie należy.Nie ma czegos takiego jak płatny urlop itd.Nawet w takiej sytuacji jak zamknięcie sklepu czy budynku.

Witam czy z powodu Koronowirusa będziemy pracować normalnie czy zostaniemy wysłani do domu i dostaniemy za to urlop płatny ?

kuba

nawet srodków do dezynfekcji nie dostaniesz a co dopiero urlop

Gosc

W żaden sposób nie jesteśmy zabezpieczani zwłaszcza na recepcjach ...żadnych maseczek,rękawiczek.Na pewno nie będę siedziec w budynku dwa tygodnie w razie zamknięcia i kwarantanny.

Wojtek

Macie wypłatę za luty?

@Wojtek

Nie ma jeszcze może dzis będzie

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Roman

Dostał już ktoś wypłatę za luty???

@Roman

Nie ma jeszcze może dzis będzie

już 12 a hajsu nie ma jak zwykle zresztą nie polecam firmy

#######

Czy to prawda że w oddziale poznańskim nie ma miesiąca aby nie zwolnił się kierownik, handlowiec, serwisant techniczny?

janwies1@o2.pl

Dzien dobry . pracuje w tej firmie rok czasu oddzial Katowice . Bardzo dobrze mi sie pracuje ,niemam zastrzezen do nikogo .Koordynatorzy sa bardzo mili , Wyplaty sa na termin i niema zastrzezen Polecam ta firme pozdrawiam Janusz

Mariusz
@janwies1@o2.pl

Wiesz może, czy przyjmują również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Słyszałem, że tak, jednak wolę się upewnić.

jedynasty
@Mariusz

Tak, przyjmują

chmielewskia675@gmail.com

Myślałem że to dobra firma ale z tego co przeczytałem to szok w trampkach bo nie dość że wypłaty nie są na czas wypłacane to trudna sytuacja między pracownikami, bo już wyjaśniam koleżanka poleciła mi tą firmę bo jej facet pracuję dobrze zarabia z grupą o niepełnosprawności więc pomyślałem że może skorzystam ale najpierw sprawdzę opinię o tej firmie ale się rozczarowałem bo jako pracuję w ochronie Konsalnet to wypłaty są regularnie wypłacane na czas nie że tam do 1,5 MSC czy do dwóch miesięcy i dodatki na święta są dla wszystkich pracowników,polecam

chmielewskia675@gmail.com

Pewnie sama spałaś skoro piszesz o tym! niektórzy w pocie czoła osiągnęli sukces!!!!

Tenjeden
@chmielewskia675@gmail.com

Ktoś z pierwszej ręki poleca Ci firme a ty sprawdzasz opinie frustratów, którzy wylewają z siebie żale na cały świat :) gratuluję podejścia :)

Łuki

Witam chcę się zapytać czy warto pracować w juventusie jako ochroniarz - czy są wypłacalni np czy w terminie płacą co msc - czy są jakieś dodatki np grupowe ubezpieczenie medyczne itp - I Jaka jest atmosfera w tej firmie czy są również szkolenia

Łuki

Witam mam pytanie do aktualnie pracujących bądz byłych pracowników ochrony Czy są jakieś dodatki ? Czy są whpłacali oraz jaka jest atmosfera Odział gdańsk

Osa

Kiedy wreszcie skończy się łączenie umowy o pracę z umową zleceniem za ta sama pracę? Jeden przełożony, te same zadania, praca 9-17 i dwie, trzy ba cztery umowy. Tak cztery !!!

Arturo
@Osa

Dobrze że masz umowę o pracę a nie dwie umowy zlecenia...

Ma

Macie juz wyplaty ?

...
@Ma

Czy ktos dostal juz wyplate ?

Franek

Dostaliscie już wyplate za styczen?

Em

Pracowałem z ramienia firmy Juwentus w hotelu *****. Generalnie jestem zadowolony, praca jak ktoś lubi pracować w ochronie jest okej. Najwięcej zastrzeżeń mam co do wypłaty. Dwukrotnie otrzymałem za niską pensję o 100 zł, tak jak cała ekipa. Wszyscy dowiedzieliśmy się, że kazdy z nas otrzymał za niskie wynagrodzenie. Sprawy do tej pory nie rozwiązano, nadal firma mi zalega, gdyż już nie pracuję w tej firmie. Kierownictwo w porządku (Rzeszów) bez zastrzeżeń.

Em
@Em

Oczywiście trzeba jeszcze zaznaczyć, że pracuje się nie raz 48h bez przerwy, a 24h to jest norma. Coś strasznego, ale moi współpracownicy nie narzekali. Zatem co kto lubi...

Juwentusik

Uczniowi płacą co miesiąc, wie ktos kiedy wysylaja pity? Lub ktos juz dostal?

Jan

Mam pytanie, kiedy juwents płaci zlecenie, i czy co miesiąc? A kiedy etat, i czy co miesiąc?

antydekiel
@Jan

Nie płaci co miesiąc poczytaj trochę . Płaci co 2 miesiące .

dan

co 2 miesiace

Seba
@Jan

Wypłata co 2 miesiące umowa zlecenie w jednym miesiącu masz 2 wypłaty później czekasz 2 miesiące na kolejną wypłatę

nick
@antydekiel

wypłata to są raty na 3 spłaty .

Polaris

Witam, pojawiło się ogłoszenie, że poszukują osób na stanowisko operator stacji monitorowania alarmów. Ktoś wie jak wygląda tam praca ?

Albert

Czasy sie zmieniają, a w Juwentusie nadal rok 2001. Brak umów o pracę, same umowy zlecenia, wyplaty wypłacane co 3 miesiące. Nie polecam jak na razie!

de3
@Albert

Czasy się zmieniają ale nie w takiej firmie , która płaci co 2 miesiące bo dzięki temu jeszcze trzyma się na obiektach za najniższe stawki .

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus