Opinie o Top Time w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Top Time. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Top Time na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Time w Wrocław

Adrian

Wszystko jak na razie w porządku. Jedyny minus to opóźniające się wypłaty,ale jak napisała moja poprzedniczka, to nie wina firmy, a innych kelnerów którzy tam pracują.. Polecam i tak. Lubię atmosferę w Top Time za: Pani Gosia jest super babka.

Julita

Lubię atmosferę w Top Time za: Pracuje od jakiegoś czasu w tej firmie i wszystko jest w porządku- umowa, zlecenia i wypłata. Szkolenie mi się przydało, w końcu nie miałam doświadczenia i nie widziałam siebie w restauracji 5* bez jakiejkolwiek wiedzy. Chciałam tej pracy więc zgodziłam się bez jakichkolwiek ALE. Nie rozumiem ludzi.. to co ,że kosztuje? Kurtka która nie wpływa na wasze życie w żaden sposób też.. Geezzz.. WOle wydać 200 zł na szkolenie i ceryfikat, który zawsze będzie brany pod uwagę a nie jęczyć...A co do spóźnień wynagrodzeń.. Jak jedna ZAPOMINALSKA OSOBA zapomni wysłać raport to wynagrodzenie wszystkich się spóźnia. Tak było u mnie w poprzedniej firmie i tak jest tutaj.

ObserwatorObserwatora

To rzeczywiście może zmieniać postać rzeczy ponieważ w ceidg jest informacja iż autorem wniosku jest rejestr agencji zatrudnienia. Nie wiedziałem też, że można kierować do pracy nie będąc w rejestrze. W takim razie otwieram firmę, jeszcze się upewnię w Rejestrze czy tak mogę.

@ObserwatorObserwatora

Nie ma instytucji Rejestr Agencji Zatrudnienia więc skoro nie istnieje nic nie może wykonać. Rejestr agencji zatrudnienia prowadzi natomiast Dolnośląski Urząd Marszałkowski. Rejestr Agencji Zatrudnienia zawiera informacje o agencjach zatrudnienia. Uzyskanie wpisu do rejestru jest warunkiem prowadzenia działalności przez agencje zatrudnienia. Top Time natomiast nie jest agencją pracy tymczasowej. Co do założenia firmy to życzę powodzenia zobaczysz jaki to ciężki kawałek chleba. Również przez takich jak ty szukających dziury w całym, teorii spiskowych i szkalujących bezpodstawnie.

Obserwator

Nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji na mój wpis, co utwierdza mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z WROGO NASTAWIONĄ KONKURENCJĄ. Operujesz i manipulujesz półprawdami, co ma za zadanie wywołać sensacje. Gdyby twoje intencje były szczere to nie pominął byś faktu, że zmiana we wpisie w CIDG nastąpiła na wniosek firmy Top Time. To stawia sprawę w zupełnie innym świetle. Sami sobie zabrali uprawnienia, czy po prostu są im takie uprawnienia do niczego nie potrzebne. I mamy finał powietrze schodzi z twojego balona. Sensacje szlak trafił. Jeszcze raz podkreślę, że twoje intencje są niecne, manipulujesz faktami i podsycasz wrogość i stawiasz firmę Top Tim w niekorzystnym świetle. Trafiłeś na podatny grunt wiecznie niezadowolonych, którzy podobnie jak ty szukają problemów poza sobą. Jest taka opowieść, że w piekle jest polski kocioł. Wszystkie inne kotły innych narodowości mają strażników, którzy pilnują, aby nikt się z nich nie wydostał. Przy polskim kotle nikt nie pilnuje wychodzą z założenia że sami się powciągają do niego. Bardzo trafnie pokazuje naszą mentalność film "Dzień Świra", a szczególnie modlitwa wieczorna. A teraz kilka słów do ciebie: jest takie przysłowie "Kto mieczem wojuje od miecza ginie" sprawdź czy twój miecz nie jest za krótki. O czym innym nie wspomnę. Życzenia na święta - więcej seksu, to nie będziesz zajmował się pierdołami.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Obserwatorobserwatora

Informacja z CEIDG w dniu 14.06.2018 Wykreślenie z rejestru działalności regulowanej (Import) - Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. To nie jest szkalowanie firmy. I straszenie tu nie ma podstaw. To jest informacja ogólnie dostępna. Oczywiście prężnie działającej firmy.

Obserwator

Widać tu wyraźnie , że ktoś zadał sobie dużo trudu by oczernić dobrze prosperującą firmę. Widzę dwie możliwości takie bzdury wypisuje jakiś rozczarowany życiem gość lub konkurencja. Niezależnie od tego kto to pisze, to pisze bzdury. Internet pozwala na pozorne zachowanie anonimowości i z łatwością można odnaleźć sprawce. Bzdurą jest to , że Top Time coś utracił. Top Time nie jest agencją pracy tymczasowej więc niczego nie utracił. Nazwa "agencja pracy tymczasowej" brzmi mało poważnie, wskazuje na coś tymczasowego, coś o kruchych podstawach, nie wartego uwagi. Firma, która jest solidna i buduje wizerunek na trwałych podstawach nie może mieć w nazwie czegoś co temu będzie zaprzeczało czyli określenia " agencja pracy tymczasowej". W Polsce jest wiele form prowadzenia działalności gospodarczej i nie wszyscy muszą być agencją pracy tymczasowej jak np. Hotelarz. Top Time to solidna firma, która dynamicznie się rozwija i być może komuś to się nie podoba. Na pewno oczerniającym wpisom nie przyświeca troska o innych widać to gołym okiem. A że w naszym narodzie w modzie jest narzekanie i obgadywanie innych to takie bzdury mają wzięcie. Za przykładem Jurka Owsiaka polecam autorowi bzdurnych wpisów "Więcej Seksu"a frustracja minie.

Tina

W Zamku Topacz była bardzo miła atmosfera .Dobrze mi się pracowało

Dmytro
@Tina

Chyba żartujesz? Ja już tam nigdy nie wrócę.

Ola
@Tina

Ja najbardziej lubie chodzić do Śląska, ale w Topaczu też jest spoko.

Sylwester

Firma straciła uprawnienia jako agencja pracy tymczasowej, nie ma prawa zatrudniać pracowników. Możecie sprawdzić w CEIDG.

@Sylwester

Czyli wszyscy podpisaliśmy umowę bezprawnie? Idę do Inspekcji Pracy.

@emi

Tak

@Sylwester

Ciekawe za co straciła te uprawnienia? Pewnie za oszukiwanie ludzi.

@Sylwester

To jak możecie zatrudniać ludzi nie mając do tego pozwoleń. To jakieś oszustwo. O co tu chodzi?

@okradziona

Trzeba pewnie jakieś warunki spełniać, więc nie spełnili.

@Sylwester

To dlaczego cały czas są ogłoszenia na olx?

@emi

A jak myślisz?

Ogólnie OK. Praca nie jest lekka. Szkolenie na pewno sie przydało. Super sprawa dla osób bez doświadczenia. Fajna opcja pracy dorywczej, elastyczny grafik. Poleciłem już znajomym, teraz też pracują w Top Time.

@Adam

No cud miód i orzeszki. Ja też używam pasty colgate i polecam znajomym :D

emi

Do tej pory nikt się nie odzywa w sprawie moich pieniędzy siedzą do 17 w pracy i nikt do Ciebie nie dzwoni.Udają miłych .Tylko raz napisali smsa po pracy ale do tej pory nie mam kasy .Co jest

do tej pory nie wpłacili mi kasy za [prace z 9 listopada 2018 i nikt nie zwoni

Misiek

Chyba nie wiecie o czym mówicie. Firma jest naprawde Ok i godna polecenia. Pracowałem kiedyś w firmie Hotelarz tam do dopiero jest NIEOGRAR. Koordynatorki to kompletne (usunięte przez administratora), nic nie widzią, nie odbierają telefonu, potrafia być wulgarne i zwyzywać Cię jeśli nie chcesz iść na zlecenie. Na spotkaniu rekrutacyjnym (które swoją drogą było w grupie) mało infomracji o pracy, wrecz od razu rzacają w Ciebie umowami, nie odpowiadaja na pytania. Coś strasznego. Top Time mile mnie zaskoczyło podejsciem do pracownika. Rozmowa kwalifiakcjyna też pełna profeska, dostałem odpowiedź na wszystkie pytania zamin zdecydowałem się na pace i podpisałem umowe - bardzo miło ją wspominam. Zawsze wysyłam raprt godzinowy na czas i nigdy nie nie miałem problemu z wynagrodzeniem, wręcz jak jest jakaś trudna sytuacja to można się dogadać idostać zaliczkę wcześniej.

@Misiek

Spoko że pracownicy biura Top Time szybko reagują i zamieszczają pozytywne opinie po kilku negatywnych... :)

@Misiek

Dokładnie.

Brak zleceń a jak są to tylko w Topaczu do którego ciężko dojechać.

Ciekawa praca. Super sprawa dla osób jeszcze bez doświadczenia. Naprawde maja elastyczny grafik, można mogodzić pracę ze studiami. Wynagrodzenie na czas. Puki co jestem zadowolony Moje sugestie dla Top Time: Wynagrodzenie w systemie tygodniowym. Lubię atmosferę w Top Time za: Ludzie

Okradziona
@Michał

Zmienisz zdanie jak cię okradna w jakims hotelu a firma sie na ciebie wypnie. Lub nie wypłaca kasy na czas.

okradziona

Także długo czekałam aż coś złapię, ale w momencie kiedy zaczęłam chodzić do pracy a menedzer hotelu był zadowolony miałam coraz więcej pracy, czasem aż tyle że sama odmawiałam po prostu oferty z braku czasu. Chodziłam cały czas do jednego hotelu bo było mi tam na prawdę dobrze i fajna atmosfera. Do czasu kiedy to w tym samym hotelu mnie nie okradziono - na co menedżer odparł "sama jestes sobie winna bo okazja czyni złodzieja". Gdzie to hotel stworzył tę okazję - szafki mieli tylko Ci bezpośrednio zatrudnieni przez hotel, dla agencyjnych było troche miejsca na krześle lub podłodze. Gdy myślałam, że agencja coś z tym zrobi, szanowna pani administratorka grupy na FB mnie z niej usunęła, bo stałam się niewygodna (bo zaczęłam opowiadać że mnie okradli podczas zmiany w jednym z hoteli) także totalna wyjebka na pracownika, tym samym już nie pracuję w TopTime bo jak, skoro nie mam dostępu do postów jakie są zmiany? NIE POLECAM ZDECYDOWANIE. A szkolenie to jest jedna wielka ściema! Drogie jak skurczybyk, a prawda jest taka że wciskają je wszystkim naiwniakom żeby zarobić. ŻAŁOSNE - jednym słowem mówiąc.

Ayyy
@okradziona

Zgadzam się, mnie również okradziono (po opisie domyślam się, ze również chodzi o hotel Ś), menadzer hotelu przynajmniej przeprosił, ale nic z tym nie zrobiono dalej. Szkolenie nie jest zdecydowanie warte swojej ceny, gdy miałam swoje Pani (już nie pracująca) D. miała coś pilnego do załatwienia i jak to określiła zrobiliśmy „expressowe szkolenie”

Zgadzam się, nowy koordynator jest spoko. Można się dogdać bez problemu co do grafiku. Zleceń nie brakuje, jak się chce pracować. Ogólnie jestem zadowolony. Nawet poleciłem tą pracę znajomym.

Jess

Jak dla mnie jest wszystko ok, zmienił się teraz Pan od zleceń z którym można normalnie pogadać, nie robi awantur, że się nie ma ochoty na jakieś zlecenie iść

Niezadowolona

NIE POKECAM!!! 3 MIESIAC Z RZĘDY NIE DOSTALAM WYPLATY NA CZAS. PIERWSZY RAZ SIE Z CZYMS TAKIM SPOTYKAM. JAK POTRZEBUJA TO JESTES DLA FIRNY NAJLEPSZYM PRACOWNIKIEM. JAK TY UPOMINASZ SIE O SWOJE TO CIE OLEWAJĄ. ŻENADA.

Kelner
@Niezadowolona

Popieram. Pracowalem u nich w zeszlum roku przez 3 miesiące na wakacje. Raz wyplata byla na czas. Pomijajac ze pracy bylo mało. Nie polecam nikomu. Chyba ze ktos lubi sie prosic przez tydzien o nalezne mu pieniadze.

Zasadnicze problemy są dwa: -niejednokrotnie byłem namawiany na wzięcie godzin które mi zupełnie nie pasowały, po czym nie dostawałem zleceń na których mi zależało, -jak na gastro zarobki na godzinę są średnie, w ogłoszeniu zachęca się potencjalnych pracowników wizją napiwków, jednak na serwisie śniadaniowym napiwki to białe kruki Poza tym raczej na plus: -dobry kontakt z biurem -wypłaty zazwyczaj na czas, zdarzały się spóźnienia o 2/3 dni, ale poza tym wszystko w terminach Lubię atmosferę w Top Time za: prawdopodobnie zależy to od hotelu w którym się pracuje, ale ludzie i atmosfera

Dużo zleceń. Fajny, elastyczny grafik. Dla studentów dzienny naprawde super opcja. Na mam ruchomy plan na uczelni, każdy tydzień jest inny. Myślałam że nie uda mi przez to pogodzić pracy ze studiami. A tutaj naprawdę można się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Top Time - Wrocław

• Jak się pracuje w Top Time?

Zobacz opinie na temat firmy Top Time tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Top Time?

Kandydaci do pracy w Top Time napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Top Time
3.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • pl. Powstańców Śląskich 1 lok. 36
    53-329 Wrocław