Opinie o Top Time w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Top Time. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Top Time na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Time w Wrocław

fest123

NIE POLECAM! BRAK JAKIEGOKOLWIEK SZACUNKU DO PRACOWNIKA

Omomi

Odradzam kazdemu kto zastanawia się nad wspolpraca

Xxxx

Nie polecam, fatalna organizacja

małgosia123

Współpracowałam z firma TopTime przez pewien okres czasu. Totalny brak zorganizowania, brak wypłat na czas, brak poszanowania dla pracownika. Ciężko skontaktować się z kimkolwiek tak, żeby otrzymać jakiekolwiek konkretne informacje. Zero odpowiedzi na maile wysyłane do biura czy wiadomości na facebooku. Ogolnie nie polecam.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka awansu w Top Time?

Hygi

Takie coś w toptime nie istnieje, robisz za najniższą krajową i tyle, nie spodobasz sie w hotelu i wiecej cie nie wezmą

Były zmywak
@Hygi

Nie musisz się wcale nie spodobać w hotelu. Ja trafiłem tam w styczniu na szkolenie. Chciałem pracować ale niestety nie mogłem bo nie było pracy. Tłumaczenie było takie że nie ma sezonu. Na rozmowie mowiono inaczej,że w zleceniach można przebierać. Niestety Tak nie bylo. Pierwsze zlecenie udało mi się dostać w marcu. Poszedłem bo chciałem odrobić 200 zl wydane na szkolenie. Oczywiście pracowałem na zmywaku bo nic innego nie było. W hotelu id kucharzy dowiedziałem się jak wyglądają relacje hotel-Top Time. Hotel z nimi współpracuje bo nie ma wyjscia. Jak maka sezon to zamawiaja osoby do pomocy ale jak nie potrzebują to cisza. Także jak ktoś chce pracować nawet dorywcza to polecam bezpośrednio się dogadać niż pracować na kogoś kto ma cię w (usunięte przez administratora) jak nie jesteś im potrzebny.

Qwerty

Nie polecam. Nawet jak uda Wam się dostac jakies zlecenie to w hotelu sie okazuje ze ktos sie pomylil i zamiast jednej osoby przyszly dwie. Mialam tak i zostalam odeslana do domu. Porażka

Ela

Dzięki pracy w Toptime zdobyłam dużo doświadczenia. Teraz już tam nie pracuje, znalazałam stałą prace. Ale to była świetna przygoda, poznałam mnóstwo ludzi i pracowałam w wypasionych hotelach.

Kaśka

Kiedy przyszłam do Toptime nie miałam żadnego doświadczenia. Na szkoleniu zdobyłam wiedze i praktyczne umiejętności. Teraz jestem już po kilku zleceniach i jestem naprawdę zadowolona. Całkiem spoko kontakt z biurem, w każdej chwili mogę się skontaktować z biurem a przede wszystkim wybrać te zlecenia które mi odpowiadają. Na razie nie było żadnych problemów

Julia

Zatrudniając do TopTime nie miałam żadnegodo doświadczenia. Więc zdecydowałam się na szkolenia. W ten sam dzień po szkoleniu poszłam na pierwsze zlecenie. Wiadomo że był stres ale poradziłam sobie, dałam z siebie wszystko i już po pierwszym zleceniu zostałam wpisana na stały grafik. Nigdy nie miałam opóźnienia z wypłatą bo w terminie wysyłałam swój raport godzinowy. Pracuje od 4miesięcy i jestem zadowolona. Polecam ;)

Ja zdobyłam w Top Time moje pierwsze doświadczenie i jestem zadowolona .Teraz pracuję dorywczo bo jestem bardzo mało dyspozycyjna .Bardzo dobrze że są takie firmy ,szkoda tylko ze za innych w pracy trzeba się wstydzić albo robić .

Łucja
@Monika

Super, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Top Time. Jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Zarobki były adekwatne do wykonywanej pracy? Czy była możliwość ustalenia grafiku według własnych potrzeb?

@Łucja

Tak byłam na stałym grafiku i napiwki na weselach też zawsze miałam.

Khvxm

Dla mnie robota spoko, wszystko się zgadza jestem zaskoczona tymi negatywnymi opiniami nikt was do pracy w tej firmie nie zmusza.

Okradziona
@Khvxm

Poczekaj do pierwszej wyplaty. Jak jej nie dostaniesz na czas.

@Okradziona

Pracuję kilka miesięcy - zawsze dostałam pieniądze w terminie.

Okradziona
@Khvxm

To chyba pracujesz w biurze Top Time bo kelnerzy notorycznie mają poślizg wyplaty. I to od lat.

@Okradziona

Pracuje na pokojach, na kelnerce byłam kilka razy tylko

Abcdefg

Nie polecam TopTime. Brak szacunku do pracownika. Proszą o wystawianie pozytywnych opinii. Każą zostawać po godzinach. I wielka łaska o podpisanie Twoich przepracowanych godzin. Przez 12-14 h nie pozwalają nic się napić ani zjeść, ludzie chowają się po kątach, aby napić się łyka wody a niektórzy mdleją Spóźniają się z wypłata kasy, (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi, ze ktoś z pracowników nie wysłał raportu, bo nie umie dopilnować swoich spraw Kurs kelnerski to żart, podteksty ze strony prowadzącego, jego gadanie o (usunięte przez administratora) marynie, zero przekazanej wiedzy na kursie Jak nie bierzesz zleceń nękają telefonami i przez Facebooka Polecam szukać gdzie indziej

Aga
@Abcdefg

Szkoda ze osoba która to pisze pewnie chowa się po kątach a my musimy 2 razy ciężej i dłużej pracować a potem zdziwiona ze nie chcą raportu podpisać .Szkolenie super że jest bo nikt nie ma czasu tłumaczyć podczas pracy jak obsługiwać gosci np.Kultura

Bony

Opinia w 100% oddająca prawdę na temat Top Time

Kelner17

Podbijam

Gerard

Widzę, że Top time sam sobie dodaje pozytywne recenzje. Teksty jak w reklamie. Jest cudnie, miło, kwiatki, motylki. Wysilcie się tam w biurze i nauczcie się pisać opinie, które nie będą tak raziły w oczy.

Kelner
@Gerard

Popieram w 100%

Długo szukałem jakiejś pracy dorywczej. Dopiero firma Top Time pomogła mi rozwiązać ten problem. Od miesiąca pracuje na stanowisku kelnera. Nigdy nie byłem kelnerem ale firma przygotowała mnie do tej pracy. Pełen profesjonalizm.

Praca jako pokojowa spełniła wszystkie moje oczekiwania. Jestem zadowolona z podjęcia się współpracy z tą firmą. Jeśli mogę komuś polecić to polecam! :)

Agata

Jestem zadowolona z pracy jako kelnerka. Mam elastyczne godziny pracy, dzięki czemu bez problemu łączę pracę ze studiami.

Maciek

Jestem zadowolony z podjęcia współpracy z firmą. Jestem studentem i bardzo zależało mi na elastycznym grafiku. Praca całkiem spoko nie jest jakaś specjalnie ciężka i jak na pracę dorywczą to i wynagrodzenie spoko.

Fraanek

Pani Olga bardzo uprzejma i miła. Niezła z niej kobitka. I do tańca i do różańca. Szukałem pracy dodatkowej i taką też znalazłem. Nic dodać nic ująć.

Sara123

Mi pracuje sie bardzo dobrze, kasa spóźniła się tylko raz, ale spotykało to mnie już wcześniej w róznych innych firmach wiec bez przesady, czasem sie zdarza, wyplaty robią normalni ludzie, a tutaj mają sporo pracowników. Rozmowa kwalifikacyjna przyjemna, babeczka miła i uśmiechnięta, szkolenie było bardzo fajne w luźnej atmosferze, ale merytorycznie wszystko było ok. Dla mnie praca spoko, mozna fajnie zarobic jak sie człowiek stara :)

Ankkaaa

Dla mnie praca super :) mogę sobie idealnie pogodzić ta pracę z moimi studiami. Wyciągnęłam nawet koleżankę i czasem chodzimy na zlecenia razem. Wypłatę miałam zawsze na czas. Szkolenie fajne wielu rzeczy sie nauczyłam, dobrze przygotowało mnie do pracy. Kasa się zgadza jak ktoś chce pracować to na pewno zarobi, a jak ktoś jest leniem lub ma dwie lewe ręce to nigdzie się nie odnajdzie. Pracowałam wcześniej w kilku restauracjach ale zawsze był problem z grafikiem, wrzuciali mi zmiany na których nie mogłam pracować bo miałam zajęcia mimo że podawałam dyspozycyjność tutaj sama pracuje tam gdzie chce i kiedy chce :) Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Top Time - Wrocław

• Jak się pracuje w Top Time?

Zobacz opinie na temat firmy Top Time tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Top Time?

Kandydaci do pracy w Top Time napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Top Time
3.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • pl. Powstańców Śląskich 1 lok. 36
    53-329 Wrocław