Opinie o Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji w Puławy

okradany 2015

Muszę przyznać że rzeczywiście firma jest wielką porażką. Nie płaci pracownikom,nie ma sprzętu, prowizorka i amatorstwo. Dziwie się że ludzie jeszcze nie poodchodzili,mimo że mają tak śmieszne stawki i co miesiąc są jawnie okradani. Jedyne co firma ma to głupich ludzi którzy ciągną te remonty. Ci co przeszli z Nafty i zorientowali się w co wdepneli,sami już odeszli. Pracowałem w firmie podwykonawczej i mam dużo więcej do łapy niż oni brutto. A kierownictwo? Parówa i Ponton nie mają kompletnie wiedzy a Jacek "całusek" udaje że coś wie a wszystko spycha na ludzi. Jego standardowy tekst- "Musicie pokombinować" i znika niewiadomo gdzie. Jeszcze jest dwóch kierowników ale u nich nie robiłem. Podobno ogarnięci tylko że u nich trzeba robić bo jak nie to wrócisz do domu i możesz dostać telefon że jutro już nie przychodzisz, zero tłumaczenia. U pseudo kierownika Jacka może nie być roboty a i tak kolejnego dnia dorzuca osób bo nie wie co się dzieje na robocie. Trzech stoi a jeden robi- stary chemoroid. Po tym co się nasłuchałem od ludzi z chemo prace w tej firmie odradzam, ale jak trafisz z wynajmu pseudo kierowników, nie jest źle.

puc

Buhha dobre praca odpowiada spawacze za 1800 zł robią na delegacji kasjerka w biedronce ma więcej ,Pozytywne opinie wypisują PO paprań cy z biura ja sam robię za 13 brutto spawam kręcę kluczem i wszystko naraz dajcie se spokój jak już raz wejdziesz w takie g....no to potem ciężko wyjść wiem po sobie

ZIN

OSZUŚCI !!! F.V 30 DNI PO TERMINIE NIE PŁACĄ.SKANDALICZNE ZASADY , DYREKTOR ZAPŁACI JEŚLI ZECHCE .INFO Z KSIĘGOWOŚCI

bogus

witam moze sie ktos wypowiedziec odnosnie stanowisk umyslowych? jak wyglada praca płaca czy sa szkolenia ndt itd itd dzieki za jakies info

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Puławy
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
były spawacz

pracowałem w tej firmie ODDZIAŁ PLOCK jako spawacz porazka od strony zarobkowej marcinek tylko obiecuje , oszukuje i okrada pracowników.ludzie przejrzyjcie na oczy co tam sie dzieje.ODRADZAM

Mateusz

Ta firma to jedna wielka porażka . wypłaty na poziomie 1500zł-1800zł nie ma co liczyć na więcej i nie ma co wierzyć w to co obiecuje dyrektor czy prezes bo to jedna wielka ściema . czekam na inną oferte pracy i pożegnam się z tym syfem. ludzie z kilkuletnim doświadczeniem zarabiają śmieciowe . praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka.

płock

ta firma to porazka mala stawka premia przyznana za nadgodziny jest obcinana paca w delegacji za 2,5 tyś z nadgodzinami a dyrektor Marcin tylko obiecuje i kity ludziom wciska PORAZKA DOBRZE ZE JUZ TAM NIE PRACUJE .NIE POLECAM ZŁODZIEJE

Heniek

Ludzie !!! Liczycie godziny przepracowane razy stawka razy 50-tki które obiecują i się cieszycie,po wypłacie szok :gdzie są moje pieniądze? No i co?? dzień po wypłacie bunt,a od poniedziałku dalej tyracie jak woły. Jakie wnioski? pracodawca uważa że wam tak pasuje i po jaki ....j ma coś zmieniać.

białymurzyn

firma kogucik, wysokie wymagania - mała płaca, jednym słowem chaos! Jedyny plus to przelew zawsze 10. Po za tym nie polecam, zresztą przepracujesz miesiąc to się przekonasz.

rex

Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale – maksyma prawa rzymskiego, na którym oparte jest prawo współczesne.

bolek

nowy prezes tak roz...pszył ze naprawde nie zarobisz więcej jak w biedronce najgorsze jest to ze fra..r zawsze się znajdzie jak nasz obywatel i z tymi godzinami to jest własnie polityka firmy robisz do 22 w nocy bo jest robota a płacą tylko za 8 godzin reszta znika dziwne ze jeszcze nikt nie poszedł z tym do sądu

Pavlo

Witam, Panowie czy ktoś może mi doradzić, szukam pracy jako monter/ślusarz, kiedyś pracowałem w innej firmie montażowej w Płocku, niestety upadła. Od dłuższego czasu szukam roboty, moje braciaki mówią mi że robota jest w Chemorozruchu. czy ktoś może mi powiedzieć ile na prawdę za godzinę pracy mogę zarobić i co z nadgodzinami. Bo czytam to co piszecie i 1900 zł za monterkę to chyba żart?

nowy...

to ładnie sie wpier... widze... :/

wiesiu 123

Bardzo marne wypłaty , w ubiegłym roku o tej samem porze zarobiłem netto 2500 teraz zarabiam 1900 , zero premii tylko ciągle się gada , że mamy za małą wydajność , że kryzys na rynku i takie tam . Wszystkim radzę szukać innej pracy .

Te obywatel!!! z którego biura jesteś??? czyją stopę li... że tak ładnie się wypowiadasz??? ja pracowałem w Płockim oddziale i nie polecam Chyba że ktoś desperatem jest. Więcej nie będę pisał bo brak słów. Trzeba się przyjąć i zobaczyć to g...o jakie tam jest. POZDRO dla Pana Marcina W. Niedługo Oświęcim cię sam zdejmie ze stołka!!!!

Były

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Chemorozruchu. Na wstępie należy zaznaczyć że firma ta dzieli się na wiele wydziałów jak np Puławy Płock czy Oświęcim. Nie wszędzie jest ,,źle,, choć to może zbyt ostrożne stwierdzenie. Zarobki? Nowo przyjęty spawacz nawet z doświadczeniem i uprawnieniami na start dostanie... 12zł BRUTTO! Czyli magiczne 1700zł brutto (ok 1300 netto). Nikt nie przejmuje się pracownikiem i panuje przeświadczenie ze nie przyjmują ludzi ,,do myśleni,, Kuszą delegacjami poduszkami podwyzkami i premiami. Kiedyś... niedługo... w sezonie... nic z tych rzeczy. Nie ma też szans na awans czy rozwój. firma nie zamierza dokładać do pracownika. O wszystko trzeba się prosić a często brakuje nawet narzędzi do pracy. Często brakuje nawet podstawowych rzeczy bo ,,magazynier,, ma potrzeby... A wręcz kleptomanie... Kończąc opis i opinie szczerze nie poleca m i praca tam może być jedynie aktem desperacji

obywatel

widocznie Pan X za mało interesuje się Małopolskim rynkiem pracy, wole 2,3 co miesiąc jak 6 tys. raz na dwa lub trzy albo wcale. A to że się ma kartki żywnościowe 10 zł za dzień , jest social!!! Bardzo porządna firma . łapy precz od CHEMOROZRUCHu .

wolny

wole ulotki rozdawac niz spawac w chemorozruchu! TIGOWCY SIE SZANUJA I UCIEKAJA. wyplaty glodowe.

ciekawy

Witam Ile tan zarobi spawacz za zwykły miesiąc 176 godzinny?

bubel

tez sie zgadzam z tymi opiniami

Zostaw merytoryczną opinię o Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji - Puławy

• Jak się pracuje w Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.

Chemorozruch Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji