Opinie o F.S.E. Tamel S.A. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F.S.E. Tamel S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.S.E. Tamel S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.S.E. Tamel S.A. w Tarnów

Qwsfegb

Obiło się o uszy że mają lecieć osoby co nadużywają L4 i osoby na określonym czasie w umowach? Bynajmniej taka wersja chodzi na produkcji. Ktoś coś w tym temacie?

@Qwsfegb

Czas najwyższy, urojonych chorych na bruk ewentualnie do psychiatryka! Solidny pracownik z umową na czas określony jest lepszy od lesera, kombinatora, alkoholika pijącego w czasie pracy za przyzwoleniem swojego przełożonego, zatrudnionego na czas nieokreślony! Takich starych pracowników jest wielu. W normalnej rzeczywistości tacy powinni być zwalniani natychmiast! tylko czy rzeczywistość ATB Tamel jest normalna?!

Pracownik..

Podobno zaczęło się nie przedłużanie umów, lub niektórym dają umowę zlecenie.. zaczęli od czekolady, premie dostali kierownictwo i majstrowie. A pracownikowi dają umowę zlecenie. Śmiech

Łysy

Pracownicy oddali czekolady na Dom dziecka, na odlewni też zostały przez pracowników oddane a na drugi dzień okazało się że połowa została skradziona czyli ci co zabrali te czekolady jednym słowem sprzedali się Chince za 2.50 powodzenia w dalszej pracy Wesołych Świat

Basia
@Łysy

A z biletami do kina, teatru jak jest, rezygnuje się a obrotne referentki biorą dla siebie a później w kadrach: przecież pani korzystała z biletów do kina, teatru... Jak ma być dobrze jak w drobnych sprawach jest (usunięte przez administratora) na tym polega obrotność niektórych pracowników. Byle dla siebie! Ręka rękę myje.....

Maryśka
@Basia

Jaka to obrotność? Zabieranie czyjejś rzeczy bez jego wiedzy i zgody określa się jako pospolitą kradzież inaczej (usunięte przez administratora) a widocznie jest to normalne skoro to od dawna jest i trwa!

Kazimierz
@Basia

Bilety do kina to taki benefit? Często dają czy tylko od święta?

Co z premia co wywalczyły pseudo związki ?? Nikt nie pamięta co było w porozumieniu podpisane przez prezes i związki zawodowe?

Puchatek
@Gość

Będzie wkrótce premia w postaci małej czekoladki! Jest komunikat zarządu w sprawie przestrzegania dyscypliny pracy napisany przez kogoś kto zapewne szybko zakończył swoją edukację zważywszy na styl i dobór słów.

@Puchatek

Takich nie brakuje w Tamelu od biurowca zaczynając na produkcji kończąc. Niektórzy nawet są na stanowiskach, to tylko tutaj możliwe!

@Puchatek

a o co chodziło z tym komunikatem, ktoś u was czegoś nie przestrzegał? często takie wydają i czy są wobec tego jakieś późniejsze konsekwencje?

@Lidia

Pracuję 40 lat i chodzi o to by zgnoic ludzi dzięki którym Tamel jeszcze istnieje , chińczyk wszystko robi aby Tamel upadł , zwalnianie tamelowcow w liczbie 29 osób miesięcznie prowadzi do tego aby nie dostali odpraw a więźniowie którzy mają ich zastąpić do prowadzą do upadku i o to chodzi . Skazanemu nie zależy na produkcji byle przeplatać się do końca wyroku i trochę kasy zgarnąć. Chiny chciały tylko przejąć rynki zbytu a nie produkcja w Polsce. Przykładem jest czekolada za parę groszy zamiast premi . Oni mają nas w (usunięte przez administratora)

Zorba
@Starzec

Masz rację, zwolnienia poniżej 50 osób nie wymaga zgłoszenia do Urzędu Pracy. Taki jest chiński model rozwoju, trzeba założyć nowe związki zawodowe a obecne wygnać precz na czele z przewodnicząca i przewodniczącym oraz ich kliką która bardzo dobrze żyje nie robiąc nic ! Od opowiadania nieprawdopodobnych historii jest jedna z pań z działu BHP.

@Gość

Dlaczego zwolnienia? Ludzie uczciwie pracują na swoją wypłatę. Norma schodzi jak zawsze a więźniowie mają wszystko w (usunięte przez administratora) Starzy pracownicy ratują Tamel s Chińczycy chcą zniszczyć zwalniając ludzi doświadczonych Upadła Anglia, Austria a teraz kolej na Tamel? Jakim prawem!

Majster
@Starzec

Prawem ChRL bo to jest właściciel, związki zawodowe, które powinny stać na straży pracowników nie robią nic! Co jakiś czas trzeba przypomnieć właścicielom, że jesteśmy w Polsce i tutaj obowiązuje prawo polskie!! a nie ChRL jeśli tam cokolwiek obowiązuje oprócz Czerwonej książeczki!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w F.S.E. Tamel S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zapracowana

Jestem pracownikiem. Sytuacja która ma miejsce jest conajmniej niedorzeczną. Z naszego działu nie przedłużane są umowy kobietom, które zostały przeszkolone - a jednocześnie zwiększa się ilość więźniów. Już teraz brakuje rąk do pracy na produkcji, co odczuwają wszyscy. Nikt nie ma wpływu na sytuację? Jaki to ma cel?

@Zapracowana

Czy kiedykolwiek na tamelu będzie normalnie ? Czy kobiety wreszcie będą doceniane ? Dużo przeżyłem i dużo widzę ale tak jak baby robią na ws1 to nigdzie indziej tak nie (usunięte przez administratora) i to za najniższe zarobki. A facet na hooc pokręci się na maszynie , telefon w ręku i średnia krajowa leci

@Starzec

A czym to argumentują, że tylko kobiety zwalniają?

Daniela
@Aleksandra

Może są za mało uległe??

Mario
@Zapracowana

Chińczyki zwiększają produktywność, kosztem zwalnianych pracowników, do czego to doprowadzi? A więźniowie to porażka.

@Mario

Niestety to prawda

Hahaha
@Starzec

CHCIELIŚćIE (usunięte przez administratora) TAMELWCY TO MACIE PO PROUSTU SPADA PKB , CIEKAWE CZY PISOWSKA INTELIGENCJA TAMELOWSKA WIE CO TO JEST PKB , JEDEN Z MNIEJSZYCH ZAKŁADOW W TARNOWIE JUZ WRĘCZYŁ WSZYSTKIM WYPOWIEDZENIA

@Hahaha

A jaki to ma związek?

@Daniela

A wszyscy są tu tak samo wydajni?

@Hahaha

A ja mam pytanie do wszystkich , czy to prawda że zarząd chiński chce całą produkcję przenieść do Serbii ? Czy to wysokie koszty prądu i gazu decydują ? Czy tylko Chiny chciały przejąć rynki zbytu ?

@Starzec

Owszem. Przede wszystkim warto oceniać indywidualnie pracowników, bo są osoby którym chce się pracować nawet za najniższą, (ciężko o inną pracę) i takie co non stop wymyślają choroby by posiedzieć na L4, grunt że zatrudnienie jest. Obserwuję sytuację od dłuższego czasu, i wśród młodych dziewczyn co przyszły mało której się chce. Są wyjątki, ale to widać gołym okiem kto przyszedł pracować a kto przyszedł chorobować. I nie będzie normalnie bo jak ma być, skoro nie ma rąk do pracy.

@Mario

Doprowadzi to do zwiększenia normy tym co zostaną.

@Zapracowana

No a gdyby zauważyli, że oni nie wyrabiają niestety to obniżyliby jednak?

@Lidia

Na pewno obniżą! Ale zatrudnienie!

@Marian

To tak, żeby dogryźć mi na pytanie czy faktycznie jakieś redukcje się szykują? I w sumie jaki byłby ich powód ?

@Zapracowana

Wydaje mi się że celem Chińczyków jest doprowadzenie zakładu do upadłości. Tak jak zamknięto zakłady w Anglii , Austrii a teraz kolej na Tamel

Łysy

Hurra Tamel na święta dał po czekoladzie pracownikowi zamiast premie brakiem tej premi chciał nam oslodzić życie a tym nierobom kierownikom i majstrom dał premie jaka sprawiedliwość to jest ponizanie pracownika to tylko na Tamelu może się tak dziać Chinka chce zlikwidować odlewnie a bez tego katorżniczego wydziału daje dwa miesiące i cały zakład nie będzie miał pracy i wszyscy ludzie pójdą na bruk niestety związki nie nadają się aby nazywać ich związkami nie walczą o pracownika tylko o swoją kasę a my na nich pracujemy obliczajac dzienny zarobek netto pracownika po dwudziestu latach pracy na Tamelu wynosi 100 zl za dniowke

Nowak
@Łysy

Póki co praca w Tamelu nie jest obowiązkowa! Rynek pracy otwarty, zawsze można spróbować sprawdzić się gdzie indziej, ale po dwudziestu latach spędzonych tutaj może być ciężko. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka więc ten system pracy z Tamelu niekoniecznie sprawdzi się u innego pracodawcy!

@Nowak

Ale ludzie tuż przed emeryturą mają marne szanse na znalezienie nowej pracy a takich ludzi na zakładzie jest dużo . Nie ważne że mają duże doświadczenie i takich mają zwalniać? A więzień będzie umiał ? Współczuję klientom . Tu nie chodzi o przyzwyczajenie ale Tarnów ma niewiele ofert pracy. A młodzi bo tak uciekają bo są mądrzy i za te pieniądze i poniżanie nie będą pracować.

@Łysy

Przykro ale masz rację, Chińczycy chcą zniszczyć wszystko im tylko zależało tylko na rynkach zbytu a nasze związki to powinny stanąć przed sądem. Tylko oni i kasa dla nich . Pracownik jest zerem . I wina rządu że polskie zakłady sprzedali obcemu kapitałowi . Ktoś się na tym nieźle obłowił

Marianek
@Starzec

Przecież 20 lat temu było podobnie czyli marnie, firma przechodziła z rąk do rąk. Nie była to panna z posagiem ale ogromnymi problemami! Trafił się byle jaki kawaler i został przyjęty jak wybawiciel. Teraz to konsekwencja braku inwestycji, wizji. Lepiej nie będzie, starzy pracownicy zachowują się jak narzeczona alkoholika, która myśli że po ślubie przestanie nim być.Cuda to w kinie ewentualnie w kościele, tutaj przy tym właścicielu jest to niemożliwe.

Wladimir

Co możemy zrobić by przetrwać? Azoty się podniosły a też było kiepsko. Wszędzie w zakładach dają co nieco. A u nas zawsze gdy jest mowa o podwyżkach, zamykają temat strasząc zwolnieniami. Tylko że teraz te zwolnienia mają miejsce. Zbiorowe zwolnienia! Pracuję tu połowę życia, ale takiej premii jak czekolada na święta to jeszcze nikt nie widział.

@Wladimir

Azoty to spółka Skarbu Państwa, a nie chiński (usunięte przez administratora) readaptacji społecznej dla więźniów!

Bo

Witam wypowiedź na temat premi .obiecali i dali .po czekoladzie dla pracownika .śmiech i kpina

Kaczka po Pekińsku

Trzymajcie się z dala od tej firmy! Ludzie którzy pracują w administracji są spoko ale naprawdę nie warto marnować swojego czasu oraz godności na tego typu firmę. Zarobki są żałosne, "Management" a raczej kolesiostwo i kumoterstwo da wam popalić i będą starali się was deprecjonować choćby po to żeby się poczuć lepiej bo poza tą firmą, w każdej innej firmie zgineliby jak ciotka w Czechach. W zasadzie typowy kierownik z Tamelu to osoba którą woźna/woźny lub agent ochrony mogłaby zastąpić gdyby trafił/a na L4 a i na dobre by firmię wyszło. Na produkcji raczej mało jest już pracowników etatowych bo zastępowani są więźniami a nowe Chińskie kierownictwo stosuje swoje wschodnie praktyki u nas w Europie. Jeżeli chcecie zobaczyć gdzie lądują ci źli po śmierci to zapraszam, a jak chcecie lepiej ułożyć sobie życie to pierwsza lepsza korporacja poza Tarnowem. Mi zmiana pracy wyszła na dobre, nie musicie przez to przechodzić, Oczywiście byli spoko ludzie na wyższych stanowiskach, ale ci normalni bez problemów z głową sami są załamani tym gdzie pracują i jest mi ich szczerze szkoda że nie chcą się przełamać od tylu lat żeby zrobić "ten krok" w kierunku lepszego życia poza Tamelem.

Daniel
@Kaczka po Pekińsku

W pracy na pierwszym miejscu są umiejętności i kompetencje a nie czy ludzie są spoko!!!!! A z tym bywa różnie,musisz to w końcu zrozumieć!!!! Nam pewnie twoja zmiana także wyjdzie na dobre!!!!!!

@Kaczka po Pekińsku

Nie opisuj ze swojej perspektywy jak to było źle, bo niestety ale twój brak wiedzy i kompetencji zawodowych doprowadzał do różnych sytuacji, za które w innych lepiej zorganizowanych firmach ponosi się konsekwencje!!!!!!

Ryszard
@Kaczka po Pekińsku

Nieprzedłużenie umowy o pracę jest także formą oceny pracownika! Odejść dobrowolnie, a odejść na skutek nieprzedłużenia umowy o pracę stanowi różnice! Więc nie twórz rzeczywistości , która nie istnieje! Wystarczy już!

kaczka po Pekińsku
@Zośka

Żeby móc wymagać trzeba zapłacić bo czasy (usunięte przez administratora) się skończyły. W zachodnich firmach jest też coś takiego jak audyty, checki, planowanie i to bardzo wiele ułatwia w pracy. Natomiast wprowadzanie atmosfery terroru no cóż. Chińska kultura pracy na zachodzie raczej się nie sprawdzi ???? I widzicie, sami sobie zaprzeczyli, bo twierdzą że ludzie się nie liczą jak podpisany wyżej Daniel. Ogólnie robienie intryg dostając takie ochłapy przypomina mi trochę wyrywanie sobie z ręki banana z głodu. Ktoś tanio skórę sprzedał. Szkoda że dobrzy i porządni ludzie muszą mieć z wami do czynienia.

Maniek

W tej firmie nie doceniają w ogóle pracowników, żadnych dodatków, premii, pensje kiepskie oscylujące wokół najniższej. Ludzie tworzą fajna atmosferę, ale sama firma totalnie nie szanuje pracowników. Miała być podobno premia roczna dla wszystkich 500zl brutto i nic z tego. Możesz tutaj pracować sumiennie cały rok i nic z tego nie masz, a jak ktoś ma premie to wyłącznie kierownicy albo pupilki tych na górze. Na szczęście po nowym roku kończę tutaj pracę i nigdy więcej nie wrócę do tej słabej firmy, która pracownika traktuje, jak (usunięte przez administratora) którego szybko można wymienić. BHP pozostawia również wiele do życzenia, ale na to złoże zasłonę milczenia. Jeśli chcesz być traktowany poniżej ludzkiej godności to zatrudnij się na tamelu. Zarządzający tą firmą nie mają pojęcia o zarządzaniu nią, o tym, że doceniony pracownik będzie bardziej zmotywowany. Nawet w zwykłych biedronkach czy lidlach pracownicy za aktywność, brak uż czy L4 dostają kilkaset zł dodatków MIESIĘCZNIE, a tutaj totalnie nic. Byleby jak najwięcej wycisnąć z pracownika zanim się zwolni. O podwyżkach również nie będę się rozwodził, bo to jest śmiech na sali, żadnego systemu motywacji, podwyżki dostają tylko ci, którzy są mili dla kierowników.

2 tygodnie przepracowałam, nie polecam ! Kierownictwo to jakaś pomyłka

Ghost

Wiecie dlaczego na Tamelu mało płacą? Bo ludzie godzą się za tyle pracować. Na walki swego czasu przyjęto kilku "specjalistów" którym zapłacono 6-7k zł, i ci pracownicy pracują tak samo jak Ci którzy dostają po 3-4k zł, więc nie mówcie mi że na Tamelu nie da się zarobić. (usunięte przez administratora)

elo
@Ghost

Chłopie Tamel to jest duza firma , tu sie zatrudnia roboli na etat na masowa produkcje tu nie ma ze jeden robol zarobi 3.5k a drugi 7k za te sama robote . Tobie sie cos sni . Klasa robotnicza na produkcji masowe zarabia masowo wyplate zblizona do minimalnej krajopwej, To sie nie zmienilo od pokolen. Chcesz zarobic wiecej zostan specjalista , zaloz wlasna firme albo awansuj na kierownika . Ja pracowalem na Tamelu 2 lata , nibyy bylo narzekanie, ale jak poszedlem do malej prywatnej firmy to wiem , ze na Tamelu zle nie bylo .

@elo

Pracowałem to wiem, więc mi nie mów a jak nie wierzysz to popytaj na wałkach to się dowiesz

Wałki
@elo

To co pisze Ghost to prawda. W okresie styczeń-marzec 2020 zatrudniono kilkanaście osób, które miały chyba podratować sytuację w firmie bo przecież jak to powiedziano "Tamelowcy to nieroby". Takim specjalistom rzucili między 4.5-7 tysięcy brutto. Dużo z nich odpadło przy okresie próbnym ale niewielu się ostało.

elo
@Wałki

Wyrzucili frajerów na mielizne . Obiecalo 7-ke , wypłacili 4-ke i skonczył sie dzien dziecka.

Idź i zapytaj, dalej tam pracują za 6-7k

Pomin drogę sluzbowa i bezpośrednio zgłoś dyrektorowi

Damian

Muszę się podzielić czymś śmiesznym. Idąc do pracy na drugą zmianę zabrałem ze sobą pojemnik z jedzeniem. Kończąc pracę poszedłem do łazienki opłukać pojemnik z resztki jedzenia, nie wiele myśląc włożyłem tam serwetki papierowe to mokrego pojemniki z resztą tak zawsze to robię żeby ewentualne woda nie zamoczyła plecak. Wychodząc z zakładu zostałem wskazany to kontroli przez (szczupła pani w czarnych kręconych włosach) w środku był ochroniarz ( młody blondyna). Otworzyłem plecak zauważył pojemnik, od razu pytając co to jest, i co jest środku? Od razu odpowiedzieć ręcznik papierowy, nie widać? Kiedy zobaczył ręcznik, zapytał się czy nie mam więcej fantów hahaha. Morał z tego taki, że ochrona na tamelu się poprawiła ????????????????

Zafrasowany

Wiedeń to nic ,w porównaniu z tym co się dzieje i nadal trwa w trakcie wyjazdów do Spielberga. Karawany pełne różnorakich dóbr ciągną, niektóre dojeżdżają do Tarnowa a co z resztą......?? Więzienie to byłaby nagroda, wysłać ich do kraju właściciela i niech tam odpowiedzą za wszystko!!

Hvb

Na Tamel przenieśli firmę z Austrii , bo na tamelu jest tania siła robocza (usunięte przez administratora)

Przyszły emeryt
@Hvb

Chiński zakład i mamy robić (usunięte przez administratora). A nasi temu przyklaskują. Rząd i zarząd się wyżywi ????

IUKH
@Hvb

i na Tamelu nie istnieje takie coś jak BHP , w Austrii od razu by zamknęli taką fabrykę , ale w Polsce jak to w Polsce

Jarosław
@IUKH

A co dokładnie nie jest przestrzegane z tego BHP? Podasz jakiś przykład?

Puchatek
@Jarosław

Przykładów jest bardzo bardzo dużo,ale od tego jest dział BHP aby wszystko było zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. A nasz dział BHP zajmuje się np. organizowaniem konkursu na pisankę, działa tak aby nie narazić się osobom decyzyjnym, opowiadaniem nieprawdopodobnych historii itd. Reasumując jest ale jakby go nie było, smutne to bardzo........

Łukasz
@Puchatek

W pełni się zgadzam! Do pomocy mają związkowców inspektorów, oni również nie robią nic poza braniem paru złotych za społeczne nicnierobienie w domyśle bycie w stanie uległości przed władzą zwierzchnią do czego jako związkowcy są perfekcyjnie przygotowani. W nagrodę pojadą na wycieczkę, którą sfinansuje im ..... pojadą wszyscy znajomi organizatorów, sąsiedzi,kuzyni a jak zostanie miejsce to ci dla których to ma być!

Astmatyk
@Jarosław

BHP ? Nie ma czegoś takiego! Chociażby palenie śmierdzących fajek na taśmie. Jestem byłym pracownikiem, wielokrotnie zwracałem uwagę majstrowi że palą podczas pracy na taśmie. Gość kopcił jeden za drugim, operował hakiem, dawał pakiety na taśmę i znowu faja. Mam astmę, i po każdym dniu na tej nieszczesnej produkcji śmierdziało ode mnie jak od żula. Druga rzecz - to wszystko na legalu, a majster udaje że nie widzi. Na szczęście przygodę z tamelem skończyłem bardzo szybko. I drugi raz bym się nie kwapił na taką "fuchę". PoZdR.

Zorba
@Puchatek

A jak nieprawdopodobne historie nie wystarczają to : mówcie ludziom, że działa się żeby rozwiązać problem - to ludzi uspokoja!! Taki jest sposób działania BHP i pani o dźwięcznym imieniu.....z piosenki bodajże Rudiego Schuberta ????

Wyzwolona

(usunięte przez administratora) Tamel to idealne miejsce dla osób bez większych ambicji, słabo wykształconych, często posiadających problemy z prawem, a w przeważającej większości dla tych, borykających się ze sporo dawką problemów osobistych, które mają bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób podchodzą do swoich obowiązków i współpracowników. Standardowy dzień pracy w działach mających bezpośredni kontakt z ludźmi z zewnątrz firmy, a przede wszystkim, ze sprzętem wymagającym specjalnych uprawnień, zachowania szczególnej ostrożności i refleksu rozpoczyna się od spożywania pokątnie alkoholu, a także innych środków odurzających. Atmosfera pracy destrukcyjna oraz toksyczna, awantury, krzyki i wyzwiska, utrudnienie lub blokowanie właściwego wykonania pracy, z powodu braku wywiązywania się z poszczególnych jej elementów przez członków zespołu. Warunki płacy w większości przypadków na poziomie minimalnej krajowej, bez znaczenia, jakie kwalifikacje, doświadczenie oraz wykształcenie posiada pracownik. Miejsce bez perspektyw, słynące w regionie z negatywnych opinii wystawionych przez byłych lub obecnych pracowników, w pełni zasługujące na nie więcej, niż 2/5.

Kuba

Na moim wydziale większa ilość ludzi nie chce lub się boi zwrócić uwagę za złą zrobioną pracę przez ludzi przyjętych z wierzenia

Maniek
@Kuba

To może trzeba zwrócić uwagę kierownikowi,dyrektorowi,prezesowi , że nie chcecie pracować z więźniami!!!! Może szanowne związki zawodowe zaczną dbać o pracowników a nie zaspokajanie swoich potrzeb !!!! A przede wszystkim trzeba przestać się bać wszystkiego i wszystkich, żaden biznes bez pracowników nie będzie funkcjonował!!!!No chyba , że roboty będą pracować.....ale chyba nie tutaj!!!

@Maniek

Tylko że , kierownicy bardziej boją się więźniom zwrócić uwagę niż zwykły pracownik. Dyrektorów interesuje tylko zysk , nie ważne jakim kosztem ? A związki zawodowe? Śmiechu warte

Bandziorek
@Kuba

Gdy by nie więźniowie to z robota byli byście z robota tydzień do tyłu , wy pijecie w pracy na hali a my nie możemy bo mamy kontrolę i dmuchamy i gdzie tu jest wydajność jak was co boli jesteśmy takimi samymi pracownikami jak wy ...

@Bandziorek

Nie fantazjuj, zostaw sobie to na inną okazję, patrząc na facjaty niektórych z was to wiadomym jest że na wolności byliście zwykłymi lumpami ! Dużo prawdy jest w tym powiedzeniu, że (usunięte przez administratora)uratowało mu życie! Więc pracuj a w czasie, kiedy powinieneś pracować to dzielisz się swoimi przemyśleniami! Ostrożnie korzystaj z telefonu bo tego też nie możesz robić. Taka jest różnica między nami, że my możemy wszystko a ty nic!

@Bandziorek

Piszesz bzdury , nie wiem na jakim dziale pracujesz i skąd masz telefon ale prawda jest taka że wam nie zależy na robocie tylko na kasie która i tak jest w części z naszych podatków więc nie wypowiadaj się na ten temat bo są głupie baby które was dokarmiają czego nam nie wolno robić .

Ola

Również nie jestem zadowolona z pracy w tym (usunięte przez administratora). Chcesz przedłużyć umowę?- daj kierownikowi do kieszeni (bj)! Zwalnia pracowników a zatrudniaja na to samo stanowisko po znajomości!! Jestem rozczarowana i załamana !!

@Ola

A może można było inaczej przekonać kierownika ....

Ola
@Mariola

Znając tego kierownika wiem o czym piszesz, ja nie z tych, niech inne mu dają skoro tak to działa. Może ktoś na niego doniesie to się skonczy ...

@Ola

Ma patrona ,któremu nie przeszkadza sposób działania tego pana, więc póki co......

Łukasz
@Mariola

A może patron jest taki sam?!

Zostaw merytoryczną opinię o F.S.E. Tamel S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w F.S.E. Tamel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.S.E. Tamel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.S.E. Tamel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 11 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.S.E. Tamel S.A.
1.7/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Elektryczna 6
    33-100 Tarnów