brak logo

F.S.E. Tamel S.A.

Tarnów

Opinie o F.S.E. Tamel S.A.

siemanko 2016-10-22 01:31
Ja od siebie dodam , że jako konstruktor pracowałem tam 2 lata. Po pół roku wykonywałem już praktycznie każdy silnik , do którego trzeba było obliczyć uzwojenie niezależnie od wlk. mech , deratingów pod falowniki , klasy temp. do ognistrzałów, dwubiegi , duale , pamy, nemy itd , ale władza na Tameluu / TAAP to taka banda nierozgarniętych umysłowo obiboków, którzy w ogóle nie potrafią ocenić co kto robi , na jakim poziomie trudności , na jakim stopniu zaawansowania , a główną wiedzę czerpią z plotek jakiś starych bab , plotkar, konfidentów i innych nierobów.

Na TAAP nie ma żadnego systemu premiowania kreatywności czy chociażby pracowitości . O jakąkolwiek podwyżkę trzeba się upominać wchodząc z butami , bo inaczej odejdziemy z kwitkiem czy będzie wymyślana jakaś tam wymówka . Mi np HR powiedział , że firma jest teraz w fazie ustalania budżetu na nowy rok , więc nic nie wiadomo . Patrzy w monitor i mi niby czyta to i tamto . Ja po chwili robię 2 kroki w bok , żeby zobaczyć konkrety i widzę że ten ma wyłączony laptop i mi wróży bajki z czarnej matrycy. Odwlekanie rozmów w czasie do samego końca jest na porządku dziennym.

HR i MN wierzą w bajki ze starego systemu , że dział RD robi innowacyjne konstrukcje , prototypy , cuda na kiju , które tak naprawdę mają jedynie wydłużone pakiety stojana, żeby trafić sprawnością w zakresy , a nie w jedną wart napięcia. Prototypy , w których jedyną innowacją jest przekręcanie zwojów to słabe prototypy.

Na produkcji ludzie ciężko pracują za minimalną krajową. Nie wiem czy jest sens wykonywać tyle pracy za taką pensję , bo ani to rozwojowe , ani kreatywne i ciężko się z tego przebranżowić na inny kierunek pracy, więc w razie zwolnienia niewiele można wynieść. Kilka osób pracuje na maszynach CNC , ale można to zliczyć na palcach . Reszta zajęć monotonna i ciężka, szczególnie na odlewniach żeliwa i aluminium.

Jedynym plusem byłaby próba wskoczenia na stanowisko konstruktora mechanika. Na TAAPie jest wolna amerykanka. Nikt z góry nie kontroluje co robisz , możesz się obijać ile wlezie i przyuczyć na własną rękę w Solid Edge . To akurat przydaje się w innych firmach, więc nie zginie. Jako elektryk pracowałem na TAAPie 2 lata z czego przez pierwsze 4 miesiące spędziłem jako referent , bo kierownictwo chyba o mnie zapomniało. Żadnych wymagań , brak przedstawienia zakresu obowiązków. Stanowisko pracy w ogóle nieprzygotowane do wykonywania pracy. Po 4 miesiącach nie miałem nawet zainstawlowanych programów do obliczeń. O wszystko trzeba się upominać na własną rękę. Na początku nie ma nawet zainstalowanego Accessa , choćby do tego zeby zrobić typowanie zamówień. O ścieżkach dostępu do plików potrzebnych do prowadzenia dokumentacji czy obliczeń nie mówiąc. To samo materiały do obliczeń . Deratingów jest cała masa . Zamiast pozbierać do do kupy od razu i dostać cały plik to trzeba błądzic w eterze i drogą przypadku natrafiać na brakujące kartki. Tym sposobem zamiast nauczyć się pracy w miesiąc schodzi pół roku.Kierownicy z Tamelu to grupa ściemniaczy czy obiboków , którzy wiedzę na temat silników mają niewielką lub znikomą. Ich głównym celem , jest podreptanie o 9:00 na zebranie , 15 minut odbębnić i szybciutko na śniadanie , na które trzeba być gotowym o 10:00. Resztę dnia siedzą cały dzień pozamykani w biurach , na internecie, żeby czas jakoś zleciał i można było zgarnąć nadgodziny. Jak ktoś zadzwoni z technicznym zapytaniem , to każdy robi wielkie oczy z niewiedzy , a później przerzucają połączenia z telefonu na telefon do MK albo RZ czy PZ , bo w sumie tylko oni się znają na rzeczy.
Przekręty kolaboracje, duże sumy pieniędzy zawinięte w papier toaletowy w łazience.
Gdyby nie technolodzy i przykładni ludzie z produkcji to ta firma rozpadłaby się i odeszła w zapomnienie tak samo jak fabryka w UK.
6
Rozczarowany 2016-10-25 12:38
Bardzo ciekawa wypowiedz, brawo. Co do korupcji zgodzę się jest ogromna w tej Firmie, przykładów można by wiele przytoczyć. Dziwi mnie jedno, że nawet gdy poda się to na tacy nikt nie raczy tego sprawdzić. Jedno jest pewne że samochody sobie powymieniali szybko pytanie po co ??. No ale cóż.
3
Jacek 2016-10-29 16:58
Smutne to jest jak wykorzystani są pracownicy zatrudnieni w Tamelu przez Taap.Wykonują taką samą pracę jak większość pracowników zatrudnionych przez Tamel a zarabiają srednio ok 900-1000 zł mniej miesięcznie na rękę.To bardzo duża róznica.
xyz 2016-10-29 17:18
Zarobki przez TAAP 1850 - 2000 brutto . Zarobki na Tamelu 3000 - 4000 zł brutto i więcej , zależnie czy kto trafił w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce. Od 5 lat nie ma zatrudnień przez Tamel , jedynie przez TAAP , więc jedynie pierwsza opcja powinna być brana pod uwagę , jeżeli ktoś w ogóle rozważa czy się zatrudnić czy nie. Rożnica dwukrotna. Praca ta sama. Nie opłaca się.
4
xyz 2016-11-03 18:33
Oczywiście chodzi o biurowiec. Na produkcji raczej się to zrównuje do najniższej czy to Tamel czy TAAP..
DD 2016-12-17 13:08
Widocznie właściciele z Chin nie mają daleko posuniętych planów wobec fabryki Tamel dajmy na to na najbliższe kilkanaście lat skoro od lat nie zatrudnia się ludzi w tej fabryce którzy godnie by kiedyś zastapili tych którzy odeszli lub odejdą na emeryturę.Szkoleni by byli w tym kierunku itd.Zastępuje się ich pracownikami tymczasowymi z agencji Taap którzy przychodzą i po jakimś czasie odchodzą.
Nie ma co się wiazać z ludzmi jak niebawem w przeciagu kilku lat to już będzie koniec tej fabryki.W Chinach pewnie ruszy produkcja silników pełną parą.
Egon 2016-12-21 18:04
No ale ta Agencja Pracy Tymczasowej Taap to jest agencja firmy Tamel i firma na tym zyskuje zatrudniając pracowników w taki sposób,że po prostu część pieniędzy które mógłby otrzymać pracownik zostaje w budżecie firmy czy może jest to własność dyrektora personalnego Pana Niemca i on czerpie z tego korzyśći.Tamel płaci jemu,potem on pracownikom najniższe miesięczne wynagrodzenie jakie obowiązuje w tym kraju a resztę pieniędzy ma dla siebie.
Wytłumaczy mi to ktoś???
Pytam bo różne słuchy chodzą na mieście.
alejaja 2016-12-24 17:08
Różnie może się układać. Jak rzeczywiście wygląda sprawa z tą agencją najlepiej wiedzą pewnie tylko prezes Tamelu M.N i prezes Agencji Pracy Tymczasowej TAAP K.N. Z grubsza wygląda na to jakby agencja była założona głównie pod Tamel , a przepływ pieniędzy jest głównie między Tamelem a TAAP-em , czyli jakby jedna skarbonka. Tamel zatrudniając kilkuset pracowników przez TAAP-a wykazuje mniejsze zatrudnienie , a jakie z tego są korzyści to można się domyśleć. Jeśli ktoś nie zwolni się na własną rękę to umowy przez TAAP będą powielane latami . Ja byłem zatrudniony przez TAAP prawie 3 lata za minimalną krajową , więc ta agencja sezonowo wszystkich nie zatrudnia. Moi współpracownicy zatrudnieni przez Tamel za tę samą pracę zarabiali około 3 tysiące zł . Różnica jest ogromna . Przeliczając to przez kilkaset osób zysk jest pewnie ogromny , oczywiście nie dla pracowników , pytanie tylko w czyjej kieszeni ląduje na koniec.

paradoksy 2016-12-25 17:25
Praca w biurze zgodzę się , że nie powinna być dobrze płatna , gdyż na Tamelu nic się nie konstruuje , nawet w przereklamowanym dziale RD , który jest kpiną . Tam się nic nie rozwija ani nic nie wdraża. Niemiec ani Noyman o tym nie mają pojęcia , ale wierzą w bajki i płacą tym ludzią dużo większe stawki za samą plakietkę z działu RD. Z elektrycznej części wszystkie silniki przewija się z gotowców, w mechanicznej części skleja się bilety z dawców . Od biedy przerysuje się kilka kresek z innego gotowca w SolidEdge , żeby np zmienić rozstaw łap i tyle. Nic więcej. Dlatego tez uważam , że prace biurowe mogą być płatne po 2000 brutto . Liderzy działów nie powinni zarabiać 2 razy większej pensji , bo oni niczym nie kierują . To strata pieniędzy. Kierownicy to nieroby. Siedzą całymi dniami i się nudzą na internecie. Natomiast praca na hali , na produkcji jest ciężka , szczególnie w odlewniach , na montażu dużych i średnich silników , przy spawaniu . Niemiec powinien pójść po rozum do głowy i zapłacić ludziom z hali więcej niż minimalna krajowa. Technolodzy są przydatni , kierowników powinno się w tej firmie zwolnić , a zostawić technologów , bo technolodzy jako jedyni z osób zajmujących wyższe stanowiska znają się na rzeczy. Irracjonalna jest metoda promowania Tamelowców kosztem TAAP-owców, za taką samą pracę rożnica w wynagrodzeniu miedzy 1000 z 2000 zł jest nonsensem. Powinna być wprowadzona kontrola pracy w biurach , bo nie może być tak że jeden człowiek robi 80 % zamówień , a drugi przez 3 lata uchował się jak pasożyt robiąc przez ten czas tyle wykonań ile powinien zrobić w miesiąc.
zet 2016-12-25 18:30
Ciekawe za co został niedawno zawieszony w obowiązkach prezes Tamelu Martin Neumann i Dyrektor Działu Personalnego Tamelu a zarazem prezes agencji Taap Krzysztof Niemiec????
........ 2016-12-25 19:11
Tych dwóch to się powinno wypier....z Tamelu z hukiem a nie tylko zawieszać.Wystarczy już tego!
Widocznie w Austrii w ATB Motors przejrzeli w końcu na oczy i zobaczyli co się dzieje w Tamelu.
hehe 2016-12-25 19:30
To prawda , bo jak można zatrudniać osoby przez TAAP przez 3 lata i więcej non stop ? Prezes Niemiec chyba każdemu na rozmowie o pracę wciska kit , że pierwsza umowa jest próbna na kila miesięcy przez TAAP , a później można negocjować podwyżkę i przejście z TAAPu na Tamel . Przejścia z agencji na Tamel nie widział chyba nikt od ponad 3 lat haha. Wszystkie umowy są przez TAAP i tak w kółko w nieskończoność . On nie zatrudnia zadnych pracowników sezonowych.
elo 2016-12-25 23:23
Kiedy prezesi K.N i M.N zostali zawieszeni ? Przed świętami widziałem jeszcze K.N w pracy .
........ 2016-12-26 09:09
Pracujesz w Tamelu a nie wiesz takich rzeczy?No chyba ze nie pracujesz.Jakoś tak tydzien,czy póltora przed świętami zrobiło się o tym głośno na produkcji.To tym bardziej w administracji też powinni wiedzieć.Ludzie zadowoleni,cieszą się.Dużo się o tym mówiło ostatnimi dniami przed Świętami.
Ludzie snują rózne teorie dlaczego zostali zawieszeni.Jeden cos powie,drugi dopowie i krążą plotki po wydziałach.Ciekawe czy zawieszeni na jakiś czas czy to już koniec tych dwóch panów w Tamelu.
stopkomunie 2016-12-26 11:23
Ja jestem za całkowitym rozwiązaniem Agencji Pracy Tymczasowej TAAP , ponieważ uważam że jest to złodziejski interes. To jest jak działalność lichwiarska, tylko zamiast pieniędzy na procent to wypożycza się ludzi na procent , a na końcu i tak stoi za tym pieniądz , którego nie zobaczy pracownik , a jedynie pracodawca. Agencje pracy tymczasowej to są maszynki do prania brudnych pieniędzy . Powinny być one ustawowo zakazane lub powinna być stosowana kuratela w formie sprawdzania umów tasiemców. Przez agencje powinno się zatrudniać max na kilka miesięcy a nie całymi latami jak na np tamelu.
Komuno wróć 2016-12-26 11:47
zatrudnianie ludzi w firmach przez agencję pracy to jest układ miedzy władzą danej firmy a włascicielem agencji pracy.Wlascicielowi agencji się placi konkretna sumę za kazdego pracownika a nie zatrudnia bezposrednio we firmie.Pracownik z agencji otrzymuje ta najnizsza krajowa,bo mniej juz nie moze,reszta dla własciciela agencji.tak jest w Tamelu i wielu innych zakładach pracy.Chetni przez agencje zawsze się znajdą do pracy bo lepiej pracowac za te 1355 zł miesiecznie niz nie pracowac wcale.Czasy PRL-U dawno minęły,wtedy praca szukała pracownika mozna było przebierać w ofertach, pojsc tam gdzie wiecej zapłacą,nie było problemu zwolnic się z jednego zakładu pracy aby zaraz potem przyjac sie do innego zakładu pracy.Teraz mamy demokracje i mamy to co mamy.
WTF 2016-12-26 13:07
jakie Tamel ma z tego korzyści ? TAAP jest agencją stworzoną stricte pod Tamel , pasożytuje na skarbonce Tamelu . Po co Tamel od tylu lat daje pienądze TAAP-owi zamiast zatrudnić ludzi za większe pieniądze bezpośrednio przez Tamel ?
ktoś 2016-12-26 14:48
Przecież Tamel mogłby zatrudniać ludzi i tą prowizję którą daje Agencji Taap mogłby dać pracownikowi zeby miał wyzsze wynagrodzenie trochę niz ta najnizsza krajowa.Ale wtedy Pan Niemiec byłby stratny,te pieniadze jemu trzeba dac.Prezes tamelu sie na to godzi.
Przeciez Tamel nie musi od razu zatrudnić kogoś na czas nieokreslony,wystarczy na okres próbny jak to jest w kodeksie pracy na trzy miesiace.Po trzech miesiacach to juz kierownicy,mistrzowie,brygadziści bedą wiedziec czy ktos sie nadaje do danej pracy czy nie,wykazuje jakąs inicjatywe czy nie,orientuje sie chociaz troche w tym wszystkim,bo wiadomo ze nikt od razu się nie połapie we wszystkim,potrzeba na to czasu.Bo wiadomo,rózni ludzie przychodza do pracy.Po okresie probnym dac kolejną umowe na jakis tam okres,potem ewentualnie jak kierownictwo,mistrzowie bedą chcieli pracownika u siębie na wydziale to ewentualnie zwiazac się kolejna umowa na kilka lat albo na stale.Tak to się dzieje w firmach gdzie ludzie zarzadzajacy nie maja układów z agencjami pracy.
W Tamelu jest inaczej.
Czy to się kiedyś zmieni????
123 2016-12-26 15:56
Ja jak poszedłem na rozmowę o pracę , to najpierw poszedłem do p. Niemca. Chwilę później miałem rozmowę z osobami z działu technicznego , którzy mnie przepytywali z teorii . Na koniec znów wróciłem do Niemca , on mi mówi , że pierwsza umowa będzie przez TAAP na 4 miesiące za najniższą krajową , a później po 4 miesiącach będę miał prawo negocjować podwyżkę do 30% i starać się o przeniesienie na Tamel. Oczywiście oba punkty to było kłamstwo. Nic się później nie dało wynegocjować.
1
wierzący 2016-12-26 18:47
Ale ja wierzę,że w Austrii i Chinach o tym wiedzą ze najlepszą inwestycją są ludzie. I będą w końcu zatrudniani bezpośrednio w Tamelu a nie w agencji Taap na tylko pewien krótki okres.Bo nikt z zatrudnionych w Taap nie będzie latami tak pracował,za takie wynagrodzenie.Ile już uzdolnionych ludzi sie przewinęło przez Taap,odchodzili po prostu bo nie mieli mozliwości zostać zatrudnionymi przez Tamel.
Prezes Tamelu i prezes Taapu nie potrafią docenić ludzi,ich potencjału.Dbają tylko o własne interesy kosztem właśnie tych ludzi.,którzy sumiennie i rzetelnie pracuja za głodowe pensje bo część pieniędzy które mogliby oni otrzymać za pracę prezesi dzielą miedzy soba.
lol 2016-12-27 20:06
Inwestycją nie są ludzie tylko tania siła robocza ... inaczej nie zakładaliby "fikcyjnej " agencji i nie robili na niej kokosów.
rampampampam 2017-01-06 16:17
jak z podwyżkami w TAAPie ? udało się wam coś więcej wynegocjować ? mi 7% na 2100 brutto
beka 2017-01-06 19:38
no to nawaliło :)
rymcymcym 2017-01-07 14:50
Co to jest 100 zł podwyżki brutto
rampampampam 2017-01-07 21:24
zawsze coś xD
heh 2017-01-08 16:39
To z Nowym Rokiem wszyscy pracownicy Tamelu co ich zarobki zaczynają się od 3000 zł w górę dostali większe podwyzki a w Taap przy stawce 2000 zł 100 zł podwyżki śmiech i to pewnie kilka osób dostało bo na pewno nie wszyscy.
elo 2017-01-09 22:56
na Tamelu co rok jest jakies 110 - 120 zł podwyżki automatycznie, na TAAP tego nie ma albo się upomnisz sam o swoje , albo nikt o tobie nie bedzie pamietał. Co najwyżej jakaś baba z I piętra albo taki łysawy koleś z metra cięty z działu zakupów, niezły konfident.
heh 2017-01-10 20:03
Od Nowego Roku w Tamelu 150 zł wszyscy dostali.I ktoś bedzie mówił że Taap to też Tamel jakaś spółka czy coś.Taap to jest interes Niemca i Ziaji i zeby oni chcieli komukolwiek dać podwyżkę to musieli by sobie odjąć niestety z tej prowizji co mają co miesiąc od każdego pracownika zatrudnionego w Taap.Logiczne.
1
elo 2017-01-10 21:21
a co z tym zawieszeniem ? prezesi zawieszeni czy to plotka i nieprawda?
......... 2017-01-15 09:56
Już pewnie odwieszeni,trochę czasu już minęło.Jak się kogoś zawiesza to potem odwiesza.Normalna kolej rzeczy.Bo zawieszeni to nie to samo co wypierd__leni.
Mirek 2017-01-21 11:20
rampampampam,a z kim negocjowałeś podwyżkę? Z kierownikiem wydziału/działu na którym pracujesz czy z prezesem Taap-u???
rampampampam 2017-01-22 23:20
chyba wiadomo kto trzyma kase .... z kierownikiem nic nie załatwisz , trzeba uderzyć do tego kto się zajmuje tym lichwiarskim procederem , on trzyma pieniądze i nimi rozporządza , kierownik nie ma nic do gadania w tej sprawie , może jedynie udzielić poparcia badź nie.
heh 2017-02-25 12:18
Może i potrafią pomóc,tym z Tamelu,bo tych z Taapu to mają w d...
szydło z wora 2017-02-27 19:10
czyli to prawda że kierownik magazyni to TW Bolek XXI wieku ?
3
No name 2017-03-07 14:17
HA HA HA tak to prawda od dawien dawna !!!!!! Bolek w każdym znaczeniu tego słowa he he. Ale się uśmiałem.
2
atb 2017-03-11 16:17
Pamiętam jak pan Magazynier pseudonim Bolek oprowadzał mnie w 2014 roku po jego magazynie i wielce pewny siebie instruował mnie , że tutaj ma poskładane pakiety stojana , a tam ma pakiety wirnika . Nawet nie omieszkał zaznaczyć czym one się od siebie różnią. Oczywiście wszystko pomylił i gadał na odwrót. No cóż taki z niego specjalista jak z Wałęsy solidarnościowiec.
1
ktoś 2017-03-12 10:37
Piszecie o jakiś szeregowych pracownikach Tamelu,kierownikach poszczególnych działów,kogo to obchodzi...Napiszcie coś o przekrętach w firmie Tamel,jak coś wiecie,aferach...
Jak powstawał Taap to oficjalnym właścicielem Taapu był Tamel,prezesem Taapu Niemiec.Żeby w Chinach i Austri sie pewnie nie połapano o co chodzi.Bardzo szybko to potem zmieniono i właścicielem stała się niejaka Wróbel,aktualnie jest niejaki Ziaja a oficjalnym prezesem jest cały czas Pan Niemiec bo oficjalnym właścicielem,współwłaścicielem nie może być.Nieoficjalnie jak najbardziej.
W Chinach czy Austrii cały czas pewnie myślą że Taap to spółka Tamelu.Pracownikom zatrudnianym w Taap tez się wciska ciemnotę ze Taap to spółka siostra,spółka córka Tamelu.Ta agencja działa nie na korzyść firmy Tamel tylko na korzyść poszczegolnych ludzi którzy skoro mają taką okazję i nikt się nie czepia to wyciagają z tej firmy ile się da.
Pomyślcie,czy w Chinach lub Austrii byliby przeciwni,zeby zatrudniać ludzi bezpośrednio w Tamelu?Nie wydaje mi się.Przeciwni są tylko ci co mają w tym swój interes i czerpią z tego zyski,niemałe...
Nie wiecie,czemu zdjęto tą niebieską tablicę informującą z budynku Taapu???tam pisało Taap Sp z.oo,adres i tel chyba.Komu ona przeszkadzała?
2
konstruktor 2017-03-12 11:28
Mnie zwolniono między innymi dlatego , że wymieniłem sobie plakietkę przy drzwiach z napisem Tamel na TAAP.
yeeah 2017-03-12 16:35
A świstak siedzi i ....
No name 2017-04-04 10:07
I dobrze że piszą, bo od szeregowych po kierowniczków zaczynają się przekręty, łapówy, itd.
A piszę bo dobrze o tym wiem, tylko problem bo nikt nie chce słuchać he he.
No name 2017-04-06 13:30
Tak się składa że wiem !! Uderz w stół a nożyce się odezwą. Brawo ty !!
1
recydywa 2017-04-07 21:35
jakieś konkrety ?
konkret 2017-04-09 21:40
Konkret pierwszy:
- brak konkretów:/
No name powinien zmienić nick na Concrete /w znaczeniu bee-too-on/
2
konkret 2017-04-11 22:19
Yyyyy... nie wiem bom nie jest specem od filmików! Ale wiem, że takie istoty jak ty raczej nieprędko zejdą z gałęzi! Rzucasz na forum niewinne "ponoć", które w rzeczywistości jest oskarżeniem... typowe dla gatunku! Jeśli chcesz wyjaśnić sprawę nadużyć w Tamelu , to rozwiń twórczo swój nick i.. : pytaj_NIK albo inne uprawnione organy jak takiś ciekaw! Na forum uzyskasz "odpowiedź" najwyżej od sąsiada z gałęzi:P p.s. pół biedy jak sąsiad jest z dołu, bo ten z gornej może cię szpetnie przyozdobić!
5
wesołych swiat 2017-04-14 04:56
wosołych swiąt
......... 2017-04-14 16:06
Tutaj macie adresy e-mail do ATB w Austrii i Wolong w Chinach
info@atb-motors.com
international@wolong.com
Macie jakieś zapytanie to pytajcie,kiedy np. będą przyjmować ludzi do pracy w Tamelu albo dlaczego od tylu lat już nie przyjmują?Dlaczego tylko i wyłącznie przez agencję pracy Taap?Itd,itp.
To co tutaj piszecie na forum,nie będę wszystkiego teraz powtarzał.
1
... 2017-04-14 18:38
nie jesteśmy godni aby tam zapytać :D
pytajnik 2017-04-16 14:30
Jedynie dopytywałem. Uważam , że na Tamelu były bardziej potrzebne inwestycje niż gablotka z filmem , którego nikt nie ogląda. Można było efektywniej spożytkować nakłady.
......... 2017-04-29 08:57
Skoro tak piszesz,ze nie jesteś godny aby zapytać to widocznie jesteś tylko h.... do bicia w tym Tamelu cz Taapie i to ci odpowiada?
Taki_tam 2017-05-16 22:00
Czytając wasze wypowiedzi naprawdę można się załamać a nikt z tym nic nie robi. Uważam że nie warto wierzyć we wszystkie wypowiedzi gdyż to tylko spekulacje i domysły nie poparte żadnymi konkretami tylko zwykłą złością. Popieram kolegę wyżej który podał konkretne informacje w tym przypadku e-maile. Myślę że warto napisać i dowiedzieć się jaka jest oficjalna strona inwestorów w tej sprawie chociaż na odpowiedź bym nie liczył ze względu na to, że zawsze trafi się osoba której jest źle i tak naprawdę nie ma powodu do reakcji, ale jeśli grupa pracowników która czuje się poszkodowana zbierze się do kupy i swoje racje przedstawi w odpowiedni sposób można sie spodziewać jakiejś reakcji. W kupie siła tylko ktoś w miarę ogarnięty musi stanąć na czele i ja reprezentować żeby działania nie były ślepe.

Powodzenia
Zostaw swoją opinię o F.S.E. Tamel S.A. - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.S.E. Tamel S.A.