Opinie o Recman w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Recman. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Recman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recman w Suwałki

C.

Cześć, a ktoś może pracował w sklepie w Legionowie ?

Honorata
@C.

Jakie masz konkretnie pytania co do pracy w firmie Recman w Legionowie? Masz ochotę rozpocząć tam swoją pracę? A może sam słyszałeś jakieś dobre informacje na temat pracy w tym miejscu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zainteresowana
@C.

Tez mam pytanie na ten temat, czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy w Legionowie? Zarobki,atmosfera?

@Zainteresowana

Dziękujemy za wiadomość. Salon Recman w Legionowie jest punktem franczyzowym. Zachęcamy do kontaktu pod adresem kadry@recman.pl. Udzielimy wszelkich informacji oraz przekażemy kontakt do Partnera Recman zarządzającego salonem.

Jak wygląda ścieżka awansu w Recman?

Bardzo dziękujemy za pytanie. Rozwój pracowników to dla nas kluczowa wartość. Ścieżka rozwoju zależy od danego stanowiska w firmie. Zachęcamy do kontaktu na adres: kadry@recman.pl w celu doprecyzowania zapytania. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji.

Olgierd

@PracownikRoku Warto pogodzić się z faktem, że nie firma nie jest dobra dla każdego. Generalnie dla mnie dobry pracodawca i super praca, poleca

. Monia

Uważam, że niektóre opinie są stanowczo krzywdzące,Pani Kierownik i Brygadzistki-Właściwe, kompetentne osoby na właściwym miejscu!Tylko jak komuś się zwróci uwagę, że poprawka to PODKREŚLAM NIEKTÓRE dziewczyny się urazaja.. Wszystko co ludzkie nie jest nam obce;) A kontrola jakości czy Brygadzistki, Pani Kierownik.. Taka ich rola.. :) jak i i rozdzielanie operacji.. Nie da się uszczęśliwić wszystkich;) Pozdrawiam całą resztę która podchodzi z dystsnsem:)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Recman, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Doradca Klienta Rekman w Łowiczu? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Sympatyczna

Witam serdecznie. Czytając powyższe opinie mam wrażenie, że piszą to osoby , które odeszły na własna prośbę z firmy Recman i tam gdzie podjęły pracę jest im znacznie gorzej ze względu na panująca atmosferę, zazdroszcząc innym zmian jakie zaszły w firmie. Ja tez bałam się przejścia na jedna zmianę ale postanowiłam zostać żeby zobaczyć jak to będzie. Jestem bardzo zadowolona z wprowadzonych zmian jak i organizacji pracy. Jeśli chodzi o traktowanie pracowników nie mam nic do zarzucenia a związane to jest z tempem pracy, w końcu jest to taśma produkcyjna. Wszędzie trzeba pracować a jeśli ktoś się leni to zawsze będzie narzekać. Z tego co wiem to w innych firmach jest dużo gorzej.

MZ
@Sympatyczna

Uwierz też tak myślałam że na Recmanie świat się kończy Obecnie mam nowo prace i jestem baaaardzo zadowolona odpoczełam psychicznie pieniądze mam super (3100)otrzymałam w tym miesiącu i nikt mi dziś nie powie że w Recmanie jest dobrze A ztego co wiem to piszą również obecne pracownice

A
@MZ

Swieta prawda masz calkowita racje na Recmanie swiat sie nie konczy.Bardzo dobrze zrobilas.(usunięte przez administratora)W Recmanie jest bardzo zle jakas totalna masakra.Ja nadal pracuje w zakladzie jakos jeszcze wytrzymuje ale ktoregos dnia napewno nie wytrzymam z taka robota i pujde sobie w cholere jeszcze na koniec drzwiami trzasne ze mnie jeszcze popamietaja.

Pracownica 2

Bo produkcja jest beznadziejna.

@Sympatyczna

Ja nie rozumiem , z czego Ty jesteś taka zadowolona ? Zejścia nie ma takiego jak nam obiecywano, 250 sztuk? Nieliczni może i zrobią, nie mówię, że nie, ale raczej to niewielki procent wszystkich osob z produkcji. Nie ma wystarczającej ilości osób, operacje są rozdzielone źle, ponieważ widać, jak niektórzy robią jedną rzecz w jednym miejscu, a inni biegają tu i tam. W takim układzie nigdy nie uda się osiągnąć zamierzone produkcji. A poza tym, nawet jeśli ta produkcja będzie z czasem taka, jak było mówione, to i tak będą osoby, które nie dadzą rady zarobić, ponieważ mają za małe stawki na operacjach. I co, zostaną i będą żyły miesiąc w miesiąc za najniższą krajową? Nie widzę tego. Jak się zwolnią, to te co do tej pory zarabiają też oberwą z prostej przyczyny. Albo będą musiały dostać kolejną operację, albo będą siedziały bez pracy. I tak oto błędne koło się zamyka. A wystarczyłoby zainwestować trochę w ludzi, dać im godnie zarobić i myślę, że nie byłoby takich problemów jak są aktualnie. A jeśli chodzi o brygadzistki, no to swoją drogą. Bo z jednej strony jak mają zbudować zespół który będzie dobrze pracować , skoro nie mają z kogo? Do niektórych pan nawet kierowniczka nie podejdzie i nie zwróci uwagi bo się boi, więc nie ma co wymagać odwagi od brygadzistek, do innych osób z kolei czepiają się aż za bardzo bo nie są na tyle wredne aby przełożonym odpowiadać i takie osoby nie wytrzymują i się zwalniają. A jeżeli mówisz o innych firmach , to jasne że nigdzie nie ma lekko, w każdym miejscu trzeba zasuwać. Tylko wychodzi na to że wszędzie się wie za co się zasuwa tylko nie u nas. Możemy mieć tylko i wyłącznie nadzieje, że w końcu szefostwo doceni te osoby które zostały, bo jeśli nie to niedługo może nie mieć nikogo.

Pracownica

I zostaną jeszcze ci co niedługo idą na emeryturę a później to już będzie można wspominać tą firmę

Gwiazdeczka
@Sympatyczna

Podsumowując ten cały bałagan po stworzeniu jednej zmiany na produkcji można zinterpretować to tak: obiecanki cacanki a głupiemu radość. No cóż, nie będzie nas - nie będzie was. Pozdrawiam, obecna pracownica

Prawda i jeszcze raz prawda

@Gwiazdeczka

Prawda i jeszcze raz prawda

@Pracownica

A na koniec jeszcze zaspiewamy " nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy isc ......"

@Pracownica

Dokładnie tak. Niech się w końcu ogarną i zaczną nas szanować

Szczera
@Pracownica 2

Jak można tak pisać! Nie znam lepszej firmy która dba o każdy detal w produkcji. Życzę każdemu takiego pracodawcę

Pio

Nie chcą mi oddać 15.99 zł i lekceważy mnie a dzwonienie z opłatami to jest beznadziejne

@Pio

Szanowny Panie, w celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o przesłanie wiadomości email na info@recman.pl. Postaramy się jak najszybciej Panu pomóc. Pozdrawiamy, Zespół Recman

Rozgoryczona

Ja bardzo długo nie zabierałam głosu w dyskusji, czytam komentarze jak cała firma i jest mi ciężko bo jestem po srodku. Zarabiam średnio, 2100-2200 na rękę. Nie jest to majątek i chciałabym aby wypłaty były większe, jednak liczę się z tym że zawsze mogłoby być mniej. Pracy nie mam wcale też najgorszej, lubię swoje obowiązki, uważam że znam się na tym co robię i lubię przychodzić do pracy. Zaraz pewnie mi któraś z Pań niegrzecznie zacznie odpowiadać, ale ja tylko mówię jak jest w moim przypadku. Wiele rzeczy już w tym zakładzie robiłam i zgadzam się z tym że niektóre operacje są źle wycenione, bo zajmują więcej czasu niż jest na nie przeznaczone. Wszystko byłoby do przyjęcia ogólnie, bo zawsze jest lepiej i gorzej i nigdy nie ma idealnie ale zachowanie kierownictwa to największy moim zdaniem problem. Nie możemy zwrócić się o pomoc, gdy zgłaszamy że coś jest nie tak to jesteśmy lekceważone a później wszystko co źle to nasza wina. Gdyby zmieniło się to, to uważam że można by było mówić że jest bardzo dobrze a nie tylko dobrze. Bo kto jak kierownik ma nam pomagać? Nie będziemy chyba prosić o pomoc szefa aby rozwiązywał nasze kłopoty na produkcji. A brygadzistki nie raz się wymigują że nie mogą czy coś bo kierowniczka. Gdybyśmy zaczęli być zespołem razem z zarządzającymi to byłoby o wiele lepiej. Między pracownikami jest rywalizacja i jest tak że ludzie się nie lubią ale nigdzie nie ma tak żeby każdy z każdym dobrze żył, trzeba się szanować i tylko tyle. A nie raz jest tak że przychodzi się do pracy pełnym energii i chce się pracować, a zaraz kierowniczka lub kontrola jakości podcina nam skrzydła bo wychodzi coś na co ani szwaczka ani prasowaczka nie mają wpływu, a mało tego często proszą o rozwiązanie problemu i nie dostają pomocy, muszą sobie radzić. A że radzą jak mogą to wychodzi co wychodzi. Technolog też powinien pilnować jak idą pierwowzory i przekazywać uwagi tam gdzie powinny być poprawione a nie, aby sztuka przeszła bo szef musi zatwierdzic, a później zlecenie 500 sztuk np idzie do poprawy lub dziewczyny szyja całymi dniami po kilka sztuk bo więcej nie dają rady. Jedną sztukę łatwo poprawić ale tyle jest bardzo ciężko. Nikogo nie atakuje ani nie bronie, myślę że wystarczy tylko współpraca. I to wszystkich , tak samo NAS jak i WAS, chociaz takich podziałów też nie powinno byc. I mówię tylko o produkcji, bo to co się wydarzyło z dziewczynami które odeszły z pracy itd to nie do końca znana mi sprawa i nie chce nic mówić. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników :)

@Rozgoryczona

Dokładnie jesteśmy lekceważone a to co niedobre to nasza wina

Wanda
@Pracownica

A czy dostrzegasz też dobre strony pracy w tym miejscu? Może warto byłoby porozmawiać z kierownictwem. Jak sądzisz, jest jakaś szansa na zmiany na lepsze? Czy dostrzegasz jakieś pozytywne aspekty zatrudnienia w Recman?

Bartosz

Żeby atmosfera w firmie była dobra to każdy musi pracować nad tym nie tylko szef czy kierownicy

rty
@Bartosz

tylko,że ani szef,a już tym bardziej kierownictwo nie pracuje nad tą dobrą atmosferą. Z ich strony to tylko pozory,brak szacunku,a tak naprawdę to kierownictwu zupełnie nie zależy na dobrej atmosferze.

@rty

Prawda na niczym im nie zależy ani na pracownikach ani na produkcji ani na dobrej atmosferze dosłownie na niczym klapa i jeszcze raz klapa

All

Trochę dziwią mnie te komentarze dodawane pod Recman sp. z o.o., jeśli dotyczą innej spółki. Ja osobiście podobnie jak Zadowolny nie mogę nic zarzucić. Naprawdę w porządku atmosfera, bardzo fajny, zgrany zespół i tak, jak już ktoś tu napisał - chce się rano przychodzić do pracy i ma się energię.

@All

Mogę się pod tym podpisać. Mam na koncie pracę już w kilku różnych firmach z branży i muszę przyznać, że tu jest bardzo okej

pracująca

Lubię atmosferę w Recman sp. z o.o. za: jestem pracownicą od kilku lat. Nie zauważam negatywnej atmosfery czy warunków pracy. Chwalę sobie warunki pracy i płacy oraz godziny pracy.

z
@pracująca

Akurat pracujesz w spółce Recman sp.zo.o .Nie na akord tylko masz płacone na godzinę a to inna bajka i nad wami ,,czuwa,, szef (usunięte przez administratora)ciesz się z tego bo gdyby było odwrotnie to by nie było tak kolorowo . bo gdyby przyszło ci pracować i każdego dnia wyliczać dniówki aby wyrobić minimalny akord żeby choć dostać parę groszy premii które gdzieś znikają w wypłacie

M

Z tego co się orientuję, zmiany dotyczące przejścia na jedną zmianę są od początku września i jeszcze powyższe pracownice nie otrzymały wypłat za przepracowany miesiąc. Dajcie się wykazać swojemu szefowi, jeżeli coś obiecał. Też pracuję w tej firmie i nigdy nie przyszło mi do głowy żeby oczerniać miejsce swojej pracy...to się nazywa lojalność. Nie zawsze było kolorowo ale trzeba rozmawiać i szukać rozwiązania. Jeżeli nie jest się zadowolonym z płacy czy miejsca pracy to po prostu trzeba się pożegnać. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma....

Zdziwiona
@M

Tak, potwierdzam lojalność to podstawa wszystkich relacji między ludźmi. Jest też takie przysłowie które mówi, że "Nie podcina się gałęzi, na której się siedzi" Jestem zdziwiona, że tak można szanować siebie nawzajem. I tu mam na myśli totalne oceny koleżanek, współpracownic z którymi na codzień siedzę , pracuję, jem śniadanie i jestem grupą. Bardzo to smutne. Kobiety. "Moje słowa świadczą o mnie".

Pracownicy
@M

Nikt nie chce sie zegnac z firma tylko kazdy chce zeby bylo normalnie w tej firmie po ludzku.Zeby te cale szefostwo znormalnialo i wzielo sie za siebie i zeby zaczelo myslec o nas i o produkcji ale pewnie nigdy sie tak nie stanie jedynie co bedziemy tylko wspominac ta firme.

@Zdziwiona

Do " zdziwionej" jezeli oni nie sa lojalni wobec nas to czemu niby my mamy byc lojalni wobec nich ? Co z tego przyslowia jak nic nie jest dobrze.Jak byscie byly na naszym miejscu to napewno byscie tak nie napisaly lizuski.Oni nas nie szanuja to czemu my miałybysmy ich SZANOWAC. NAM tez jest smutno to w jaki sposob się zachowuja i jak robia. To że. Wogole nie chca nas wysłuchać. A jak wysluchaja to i tak nic z tym nie robia.

pracownica
@M

i dlatego pracujemy i czekamy końca miesiąca oraz tego co wyniknie z TYCH optymistycznych zmian a decyzja oczywiście będzie należała do nas co z tym zrobimy . ZAWSZE SĄ 2 WYJŚCiA!

B
@pracownica

Tak właśnie jest zawsze są dwa wyjścia ale każdy ma nadzieję że chociaż trochę coś się zmieni w tym kierunku jak narazie problem y nasze jeszcze nie zostały rozwiązane

Zadowolony

Z tego, co widzę, to w powyższych opiniach brak jest jakichkolwiek argumentów merytorycznych, a co ciekawe domniemam, że te opinie dotyczą innej spółki, tj. Recman Sp. jawna, gdzie byliście/jesteście zatrudnieni. W Recman Sp. z o.o. pracuje się bardzo dobrze, przyjemna atmosfera, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe projekty, wyzwania, miła i profesjonalna współpraca ze współpracownikami i salonami.

Mmm

To jest prawda

@Zadowolony

Potwierdzam. Również pracuję w sp. z o.o.

@Zadowolony

Do niby " zadowolonego"czlowieku nawet nie wiesz co piszesz.Gdybys byl na naszym miejscu na tasmie produkcyjnej to napewno bys tak nie napisal.Pewnie jestes rodzina szefa albo dobrym znajomym to wiadomo ze nic zlego nie napiszesz na temat tego zakladu albo jeszcze lepiej pewnie pracujesz w biurze i nawet nie wiesz co siedzieje na produkcji nawet nie jestes swiadomy co tam sie dzieje kolejny pupil szefa a po trzecie w wiekszosci opinii sa dokladnie opisane i uzasadnione te argumenty wiec nie mow ze ich nie ma.Czlowieku jestes slepy czy co moze niedowidzisz ? W tych opiniach przedstawionych ponizej sa argumenty a wiadomo ze szczegolow nie bedziemy opisywac bo nie chcemy siebie zdradzic. Czlowieku zastanow sie troche co piszesz bo piszesz nieprawde .

Zadowolony
@Pracownica

Ciężko dyskutować, gdy argumenty drugiej strony opierają się na oczernianiu pracodawcy i pracowników biura, a przede wszystkim dotyczą innej spółki.

J
@Zadowolony

Do niby "zadowolonego" my pracodawców nie oczerniamy ani pracowników biura tylko piszemy cala prawdę po to żeby nasz szef coś z tym zrobił skoro nie chce nas wysłuchać ani nam pomóc w rzaden sposób to musimy pisać na forum może wtedy do niego dotrą nasze jakiekolwiek prozby i błagania. Niech zobaczy nasze problemy na forum skoro osobiście nie chce on ich wysłuchać może wtedy je rozwiaze chociaż w to watpie. Te problemy dotyczą zakładu Recmana w Suwałkach wszystkie opinie jakie tu są. Odnośnie pracowników biura to ich nie obrazamy bo to nie jest ich wina ze tak źle dzieje się na produkcji.

H

Prawda trochę pomyślcie co piszecie bo ta pracownica ma w zupełności racje.

M

Juz i teraz pewnie ta firma coraz mniej go obchodzi skoro tak postepuje

K

W pracy nie ma przyjazni tylko jest wrogosc i jeszcze raz wrogosc beznadzieja

Blondi

Swieta prawda.Jak bylo tak i jest.Caly czas to samo.Asz zal serce sciska to w jaki sposob oni sie zachowuja i w jaki sposob robia.

Jerzy

Czy tak dobrze jest w firmie, że nikt nie pisze? Może jest inny powód?

Pracownika
@Jerzy

W pracy jak w każdej trzeba pracować tylko wynagrodzenia bardzo zróżnicowane.Co niektórzy zarabiają kosztem innych bo ich nie obchodzi aby od nich poszlo a że kolejna osoba musi się napracować aby wyglądało doborze i traci swój czas to ma gdzieś.Często poprawki trafiają na prasowanie a nie na szycie.Zarobki są coraz niższe to wcale nie zachęca do dalszej pracy .Może dla tego że chcą zrobic jedną zmianę i tyle szwaczek im nie potrzeba

@Pracownika

Swieta prawda.Wogole nie doceniaja ludzi.(usunięte przez administratora)i zarobki sa bardzo niskie.

Mania

Pracuje tam od prawie 20 lat i mogę jedynie powiedziec że każda nowa kierowniczka na produkcji to porażka za czasów pierwszej kierowniczki to się zarabialo a teraz zarabiają te co mają dobry czas. Z przykrością muszę jednak zrezygnować z tej pracy przez małe zarobki .(usunięte przez administratora)

@Mania

Swieta prawda .Masz calkowita racje.Dla nowych pracownic obiecuja gory chmury a prawda jest calkiem inna (usunięte przez administratora)Latwo jest zaklad zniszczyc a duzo trudniej jest go odbudowac.

Mira

Czy są jakieś szanse na podwyżki? Może trzeba rozmawiam z szefostwem?

Zostaw merytoryczną opinię o Recman - Suwałki

• Jak się pracuje w Recman?

Zobacz opinie na temat firmy Recman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recman?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Recman