Opinie o Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. (OBI) w Suwałki

Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. (OBI)
counter
1 45 185 5 1
Noster

Jak to leciało? Szacunek, otwartość, współpraca, zaufanie? Pffff można sobie tymi słowami tylko tyłek podetrzeć Wartości których ani krzty u pani dyktator. Kobieta ewidentnie ma problem z zaufaniem do swoich współpracowników jak i do siebie samej. Realizuje swój urojony plan po trupach do celu. Albo będziecie tańczyli jak wam zagram albo sie Was pozbedę, tak jak chłopaków, którzy mieli własne zdanie, ambicje, wykazywali się kreatywnością. Oczernienie ich, nazwanie złodziejami, to najlepszy sposób na zamydlenie oczu pozostałym. Każdy kto tam pracuje korzystał z takich rabatów więc o czym my tu mówimy, czemu w dalszym ciągu pracujemy, łącznie z dyrektorami? (usunięte przez administratora) Żeby zbudować solidny zespół, ze wzajemnym zaufaniem trzeba być przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!!!

Tak55Nie1
BiPani

No i jak się wam podoba, rekrutacja wewnętrzna na zastępców? Czy już nie ma super pracowników którzy by mogli zostać zastepcami. Tak z marszu.... Kto się boi podjąć decyzję? Stołki i tak są już ustawione... A wyślę i ja, a co mi tam. Pozdrowionka i miłego dnia.

Tak21Nie9
kosmopolitan
 Rekomendacja

pracowałem niedawno w tym markecie i nie polecam tej pracy jesli chodzi o dyrekcje najlepszym z nich jest rafał a pozostałych srednio brak szacunku do pracownika traktuja tam zwykłych pracowników jak scierwo

Tak25Nie2
Kolorowa

Witam. Chcialabym zauważyć na wstępie, że jeśli coś Ja piszę to się pod tym podpisuję!! Nie wchodzę tu bo mnie odrzuca to o czym tu pewne osoby piszą. Proszę się ode mnie odkulkać i nie przypisywać Mi czyiś wypowiedzi. Dziś się udzielam, gdyż zostałam poinformowana o tym ,że pada tu Moje Imię. Wypraszam sobie. Dalej bawcie się sobie w swoje przedszkole a ode Mnie z daleka . Pracownik biurowy ds. S.G.T Magdalena W.

Tak3Nie13

Tak21Nie9
@BiPani

No ciekawe kogo wybiorą, patrząc na panujące trendy to albo lizusów albo układowców lub (usunięte przez administratora) a najpewniej wszystko razem, no trudny wybór , bo wszyscy którzy posiadają wszystkie te cechy już mają tyłki na stołkach, więcej takich spośród załogi ciężko będzie znaleźć chociaż niektórzy bardzo się starają wchodzić bez mydełka

Tak12Nie1
@Bolo

No i wybrali... Witamy na pokładzie samolotu Obi... Wojtuś (synuś) kto by się spodziewał. Mariola(mydelniczka) jesteśmy z tobą mamy nadzieję o więcej szczerego uśmiechu. Fabian (budowlaniec pomagier kiero domokrążca ) nie podejrzewałam tak zacnych osób. Pamiętajcie zawsze możecie na mnie liczyć uśmiechem po same pachi.

Tak10Nie2
@BiPani

Nie zawsze się z Tobą zgadzam ale to cała prawda. Ta cała rekrutacja to fikcja, wszystko było już z góry ustalone i ustawione. No ale grunt to obstawić się swoimi ludźmi, którzy będą szybko donosili na swoich podwładnych. Grunt to jest mieć "swoje zdanie" - koniecznie tożsame ze zdaniem Johna Wayne"a w damskim wydaniu, której to rozbujanie po ostatnio dokonanych wyborach stało się jeszcze większe i pewniejsze. (swoją drogą czy jej chód nie przypominam wam chodu Johna Wayne'a rodem z westernu? Szeroko nóżki rozstawione, stopy na zewnątrz, machające się łapy, jakby prosto z konia zeszła)

Głos klasy robotniczej
@BiPani

A pan pomagier od remontów to serio?? To już nie było nikogo z większym doświadczeniem i wiedzą ?? No jakieś żarty!!! Ile czasu on tu pracuje? I tu widać całą prawdę o wszystkich awansach na markecie - jak zrobisz dobrze dla przełożonego to masz w nagrodę awans, a jak nie to nie.(usunięte przez administratora)

Tak17Nie
Michael C

A dla czego John Wayn nie zdecydowała się wybrać żadnej z poprzednich zastepczyn nadzoru - bo żadna z nich nie chidzila i nie płakała w ramie. Potrafily załatwić wszytko między sobą. Czekala az znajdzie odpowiedniego przydupasa pozbawiając tym samy osoby pracyjace od samego początku rozwoju

Tak24Nie
@Michael C

Zamydlili nam oczy niby wartościami które niby Obi promuje a które są tylko pustymi sloganami bo tak naprawdę widać jak na dłoni że chodzi tylko i wyłącznie o kolesiostwo, układy, (usunięte przez administratora) i korzyści. (usunięte przez administratora)

@Incia

Ogólnie zastanawiam się po co ta szopka z rekrutacją, więcej osób jest zdemotywawanych niż było przed. Pracownicy chodzą gadają to nie dobrze wpływa na zaangażowanie.

@BiPani

Kierownik Alufelga wybrał szybszego od siebie, zeby samemu standardowo zajmować się tym czym nie powinien zajmować sie kierownik. Tylko dziwne, ze wcześniej obiecal to stanowisko komu innemu!! No ale coś na rozmowach rocznych przecież trzeba powiedzieć na odczepnego.... A kierownik z "Zielonego" działu w przykrotkich spodniach - juz chodzi i biadoli, ze sam nie wybral sobie zastepcy i nie miał na to wplywu. (usunięte przez administratora) jak byl tak i jest

Tak14Nie
BiPani

Tego określenia nie słyszałam Trep he he i Krawcowa haha A to prawda nasz serwis wojskowy nie ma matury,ale zastępcą krawcowej został. Ciekawe czy wie skąd się bierze słonina? Pewnie od słonia haha

@Michael C

Faktycznie coś słyszałam na stołówce... Dziewczyny mówiły, choć mi żal jego swojego zdania nie ma alufelga i kierownik M mieli jakiś wpływ na wybór a ten schował głowę w piasek jak zawsze i przyjął swoją konkurencję mydelniczkę. Biada mu

@BiPani

Ale teraz mamy wiekszy chwilowo problem - Pana ze stoilicy z rewizji....a może zeby wszystko wypadło pomyślnie i na stołku jeszcze chwilę posiedzieć to lodzik dla Pana?........Magnum z lodówki oczywiście ma się rozumieć

Lucek
@BiPani

Biedny ten nasz serwis wojskowy, chodzi taki smutny, w woju to chociaż brom dawali a teraz jest problem bo Obi nie zapewnia tego w pakiecie pracowniczym!!!!! Więc chodzi i szuka i szuka to tu to tam pocieszycielki, czasami nawet skorzysta z pomocy gorących wdówek z Info......

@Lucek

A to dlatego naszym wdówkom można więcej??? I jakoś nikt nie widzi i nie czuje jak przychodzi się ciągle na kacu do roboty?? Czasami czuć na parę metrów, ale przełożeni udają że problemu nie ma....szczególnie jak się kryje wszystkie niedociągnięcia i niekompetencje nowej - starej panny od kas.

Gucio
@Michael C

No, wczoraj obtańcowywały rewizora obie stare panny, latały naokoło niego niczym w ukropie.....to co??? wyniki rewizji już pewne? Zaklepane?

Tak11Nie
Miki

Szkoda tylko dziewczyn kierowniczek nadzoru, znowu muszą wykonywać czarną robotę za niedouka i śmierdzacego lenia... Zwaliły ze stołka Milenkiewicza, może i tu dadzą radę...

Kia

I jeszcze ta parodia ze szkoleniem własnego przełożonego; co to za zwyczaje żeby tłumaczyć i uczyć swojego przełożonego - od tego są szkolenia i szkoleniowcy a nie podwładni!!!! I tłumacz takiej parę razy a ona i tak nie załapuje# totalna porażka

Kia
@Miki

A dyrekcja oczywiście udaje że nie widzi jak nowa kiero kas się miota i ciągle popełnia podstawowe błędy i niedociągnięcia. No ale zamiatanie pod dywan problemów to domena obecnie zarządzających.

Miki
@Kia

A czy to nowość? Z poprzednikiem na owym miejscu też nigdy przecież nie było problemów, to dziewczynom wiecznie coś nie pasowało, problemy wyssane z palca zamiecione pod dywan tak wiecznie było.. jej błędy mało istotne ważne że zagania

Xyz
@BiPani

Jak możecie patrzyć w oczy ludziom których obrażacie i pewnie jeszcze się uśmiechacie

Tak5Nie3
Luz
@Xyz

Do Xyz: my nie obrażamy tylko mówimy PRAWDĘ, czyli to co wszyscy widzą a się obawiają powiedzieć żeby nie skończyć jak 4 Muszkieterowie. Dyrekcja pozbyła się ich pod byle pretekstem i każdy kto tu pracuje to o tym wie.Bo wytykali błędy rządzącej i prymitywny poziom rządów.

Tak21Nie
@Luz

Brawo LUZ. Tak właśnie było, ktoś mógł powiedzieć krawcowej w oczy co o niej myśli.Teraz zostało unikać wzroku oraz tej osoby.Ciekawe co dziś powie ciasny Wiesiek .Dywany nowe są można zamieć odkurzaczem z ogrodu wszystko co tu się dzieje.Milego weekendu.

Tak15Nie1
Malone
@BiPani

I tutaj się z koleżanką zgadzam. Może trzeba podpowiedzieć dla ciasnego żeby poczytał sobie te komentarze,o ile tego nie robi.

Tak9Nie1
Ika
@Luz

Tak, tak masz rację Luz a jeszcze dyrka potrafiła chodzić i mówić że oni sami się zwolnili i to było ich inicjatywą; ona ludzi ma za idiotów? myśli że my oczu nie mamy? z kogo ona durniów robi? Sama się skompromitowała takimi kłamstwami...

@Ika

Dokładnie Ika dyra ma was za durniów. I jeszcze ma szczelność do nich mówić: ,,dzień dobry" jak pojawia się w markecie. Ma szczelność i czyste sumienie do tego jak by zapomniała że ich zwolniła. Wszyscy wiedzą dobrze co i jak. Przecież po tylu latach mamy kontakt.

Tak11Nie2
@Kia

Tak, tak Kia, szkolenie swojego przełożonego to kompletna parodia, chory wymysł tej władzy!! Cha, cha cały market ma z tego ubaw.Coś ciężko idzie nowej kiero przyswajanie wiedzy, po kilka razy się pyta w kółko o to samo, nie trybi co się do niej mówi ....

Tak34Nie1
kołczan
@Michael C

Ta obiecał pewnie Kołczanowi. Gdzie on już nie był i nigdzie się nie sprawdził.

Twoja stara Nowy wpis
@kołczan

Weź tam skocz z piętra i się zastanów nad sobą

TakNie
No i jak tam?

...a Metła żyje jeszcze?...;D

Mietła
@No i jak tam?

O którą z nas jest pytanie ?

BiPani

Żyję i ma się dobrze, straszy paragrafami. Wyszkoliła brązowoustych przekazuje jak co zrobić żeby zwolnić pracownika. A te tłumiki się jej słuchają- AS, Alufelga, pani lizak i pan lizak z techniki.

uno
@BiPani

fajnie by jeszcze było żeby ona się cokolwiek na tych paragrafach znała a nie tylko powtarza to co usłyszy od innych, bo nagminnie dochodzi do (usunięte przez administratora)w tym markecie i to za jej zgodą i wiedzą !!!!! Prawa pracownicze są ciągle naginane i nie przestrzegane !!!

Johny
@BiPani

AS w przeciągu kilku dni cały kodeks pracy zna na pamięć oraz ma wene do pisania notatek. Wielki Manager of Duty od 7 boleści. A co do Beti to umie dobrze strzelić z ucha ma swojego szpiega Age, która wszystko donosi dla niej co usłyszy na fajeczku. Cicho ciemna!!!

Tak10Nie
Blue

Najwredniejsze mietły to są w Nadzorze, to o nich chodzi ?? Oczywiście z Pinokiem B. od Toma na czele.!!!

@Johny

Aga to wiele zrobi aby tylko nie wywalili ją za potajemne chlanie i przychodzenie na kacu do roboty. A jak ziołem od niej wali. Ona jara czy co? A dla pinokia beti to rowa liże i dla wojskowego także dogadza.

Tak17Nie
@Johny

Ach Andrzeju S ogarnij się miasto jest małe gdzie potem znajdziesz pracę. Za zastraszanie mnie i twierdzenie że nic złego nie robisz... Pamiętaj karma wraca. Już nie pamiętasz gdzie pracowała twoja żona i za co poleciała. Niemcy zrobią porządek i z tobą... Dość tego... Ach Beata nie chce słuchać ...chodząc na górę do Dyktatorki. Beata bądź człowiekiem i nie daj się manipulować.

Kandydat
@uno

Od kiedy dyktatorka objęła rządy to prawa są łamane ale to są prawa szacunku do wszystkich ludzi. Słysząc słowa że nie lubi ciemnoskórych, to jest jawna dyskryminacja. Ale ma poparcie od swojego lubego Wiesława z którym się mocno lubili jeszcze będąc w Lublinie

Johny
@BiPani

Nie przypominam sobie kiedy Age była ostatni raz nie na kacu w pracy. Za to że donosi nic jej nie zrobią,gdyby to był inny pracownik od razu by poleciał jak Hades. Teraz ciepłą posadke jako Z-ca w Suwałkach także dostanie kolejna Wiesia luba z warszawki. Ach jakie to przykre jak ręka rękę myje.

Wu

O tak, Pinokio B. z nadzoru to potrafi wymyślać i przekręcać fakty, dopowiadać i zmyślać, mistrzyni kłamstwa i obłudy....

Kola

Dziewczyny z Tesco które kiedyś pracowały z Beatą opowiadały o niej że podkładała świnię dla osoby której nie lubiła i potem leciała na skargę do główngo menegera i mówiła że niby tamta coś przeskrobała i tamtą wywalali z pracy; niejednej fajnej osoby tak się pozbyła.

Tak5Nie
Lu
@Kola

Też o tym słyszałem od znajomej pracującej w Tesco. Ani jedna osoba nie miała na jej temat dobrego zdania, wszystkie wypowiadały się o nej negatywnie. Ponoć strasznie mieszała i manipulowała, potrafiła na zawołanie się rozbeczeć i udawać taką biedną przed szefami. Ale w końcu poznali się na niej i jej udawaniu i manipulacjach i ją wywalili..... wszyscy już tam mieli jej dość

M. Nowy wpis
@Lu

Ona niby kierowniczka, a taki sam tłuk jak reszta pseudomenegierów niedouczonych pozawodówkowych karierowiczów co to po trupach do celu dojdą....dla pieniędzy i kariery zrobią wszystko i duszę diabłu sprzedadzą.....

Tak1Nie
No i jak tam?

No nie ładnie tak posty usuwać, nu nu Nu....Raz jeszcze witam nową białą koszulę na tonacym okrecie. Obyś byla pilniejsza uczennica i naśladowczynia Sebusia niz jego poprzednia uczenniica ...i uczeń Grzbiet.

Tak15Nie1
@No i jak tam?

Pewno grzbiet bez matury kasuje posty. Nauczył się klikać. Ciekawe czy nasza nowa pani dyrektor wie co się dzieje na tym portalu, chyba podpowiem jej co tu się piszę. Miłego weekendu uważajcie na siebie.

Tak12Nie2
On ona
@BiPani

Żal mi Ciebie. Widać, że jesteś taka tyci i do tego przepełniona jadem. Jak można pluć jadem w ludzi z którymi pracujesz?! Zazdrość od Ciebie aż kipi, skoro jesteś taka inteligętna, wyedukowan to cóż porabiasz w tak niskich progach pracowniczych i to jeszcze w dodatku jako to mówicie tonącego statku. Rób karierę czemu stoisz w miejscu?! Karma wraca

Tak1Nie1
No i jak tam
@On ona

(usunięte przez administratora)Naogladalyscie się lub nasluchalyście ( bo watpie, ze naczytalyście) glupot i się powyarzacie. Nie majac zielonego pojęcia o znaczeniu, a tym bardziej symbolice. Karmy to mogą używać ludzie inteligentni a nke takie głaby jak wy. (usunięte przez administratora)

BaskeUchalMuzin
@No i jak tam

Racja...piateczka za ta wypowiedź!!!

Tak5Nie
@No i jak tam?

Kolejna nowa stara panna do kompletu !!! Dyktatorka to dobiera kadrę pod siebie, cha cha! czyżby tworzył się Klub Starych Panienek? Klub Lubych Wiesia? Ciekawe czy taka co nie potrafiła ogarnąć życia prywatnego będzie umiała ogarnąć sprawy zawodowe???

@Bolo

Czuję że są zagrożone stanowiska. As , Anusia, Robuś, Stopczyk zacznijcie się bać nie macie statusu stara panna itp. Kadra powoli się dobiera(usunięte przez administratora). Nigdy o tym nie myślałam ale fakt, Agniesia zaopatrzeniowiec ma się dobrze, co by źle nie narobiła to i tak wyjdzie na swoje. Madzialena następna pani też ma poparcie u pani Dyktator. Alufelga ma największy (usunięte przez administratora) ma dziale i nikt tego nie widzi - przypadek nie sądzę. Alufelga robi rabaty na lokalnych produktach jest to nie do wychwycenia mając uprawnienia sam zmienia ceny. Może czas zabrać głos w tej sprawie.Jednego zwalniają za kwiatka a drugi robi co chcę bo jest (usunięte przez administratora)?

NIKI Nowy wpis
@BiPani

Jak Wam się pracuje z nową starą panną w białej koszuli ? Jakieś spostrzeżenia i uwagi? Jak Was traktuje?

Tak1Nie1
Xyz Nowy wpis
@NIKI

A nowa Pani Dyrektor bardzo pozytywnie.Pozdrawiamy

Tak2Nie
Luka

Nie rozumiem po co pracujecie jeśli komuś nie pasuje? A może po prostu brakuje chęci do pracy?

Tak1Nie
Farmer
@Luka

Praca tutaj to zarzynanie się w firmie z niedouczonymi szefami za marne pieniądze i w kiepskiej organizacyjnie firmie, gdzie nikt nie może otwarcie powiedzieć co myśli i nie może mieć osobistego życia. Nie dziwię się że jest tak ogromna rotacja pracowników. Kto tak naprawdę został ze stałej ekipy która jest od początku? na palcach jednej ręki można policzyć i to o czymś świadczy..

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BiPani

Ech ...znów pani Dyktator pokazała swoją ciemną stronę, znów chodziła i mówiła że jest pięknie znów dała popis swojej władzy. Jeśli ktoś chciałby pracować w markecie Suwałki . Odradzam!!! Chyba że jesteś przy takującym bez swoje zdania, nadajesz się na pracę w markecie Suwałki pod dyktaturą pani B i pana G.

Tak23Nie1
@BiPani

No wiecie jak to jest z dyktaturami istnieją do czasu dopóki nie trafi kosa na kamień.........

Tak9Nie
LasVegasParano
@BiPani

Podpisuję się również pod tym....Odradzam tam pracę ze względu na dyrekcję. Tandem tłuków, fałszywców, kłamców mylnie przekonanych o swojej ogromnej niby wiedzy o zarządzaniu. Śmiech i (usunięte przez administratora) ...rozmawiają z Tobą, uśmiechają się, mówią Ci że wszystko dobrze, odwracasz się i "nóż w plecy". Kierownicy(za wyjątkiem magazynu) to głównie zaganiacze myślący że dzięki donoszeniu na swoich pracowników utrzymają swoje stanowisko...tak się zeszmacić, wstyd.

ASG
@LasVegasParano

Dobre :D przecież rudy z magazynu to drugi największy zaganiacz w markecie zaraz po ASie z ogrodu

Tak11Nie
LasVegasParano
@ASG

A przypomnij ile już rudy nie pracuje?

Tak2Nie
@LasVegasParano

Pracuje nadal

BiPani

Cześć. Tak sobie myślę i patrzę na tych ochroniarzy , to mnie krew zalewa tak się tanio sprzedali dla pani Dyktator. Chodzą dalej liżą i kablują za naszymi plecami, a do nas milutkie papa...Pozwalają swoim pupilkom chodzić na więcej fajek, resztę pracowników dla których nie są wygodni donoszą dla pani Dyktator. P.S. Marek większy obudź się po której stronie jesteś. Przestań być dwulicowym sprzedawcą.

Tak15Nie6
...
@BiPani

Edyta weź już przestań bo to dawno zrobiło się żałosne.

Tak3Nie6
Szukający pracy
Klient

Dobre, a ty to niby się podpisujesz ????. Czytając Twoje wpisy można rzec, że się pogubiłaś bo nie wiadomo o co walczysz i do czego zmierzasz swoimi wpisami?! Skoro jest aż tak ci źle to miej odwagę powiedzieć to w oczy wyraź opinie jako Ty a nie ukrywasz się a innych oskarżasz o to że nie mają odwagi się ujawnić. Nie masz nic do stracenia przecież nawet jak cię zwolnią to przecież męczysz się w tej pracy. A może to co piszesz to wyssane z palca oszczerstwa i mścisz się bo ktoś stanoł Ci na odcisk a tak najlepiej ubliżac innym nie patrząc na siebie. "Uderz w stół a nożyce się odezwą" to jest chyba trafne powiedzenie pasujące do Ciebie. Od kilku miesięcy robisz tu szum i ferment nie licząc się z tym że krzywdzisz osoby z którymi pracujesz. To troszkę rzenujące. Zastanów się bo to taka zabawa jak w podstawówce. Życzę abyś wkońcu znalazła właściwą drogę

Tak3Nie9
@Szukający pracy

Gdyby mówienie prawdy w tym markecie nie groziło negatywnymi sankcjami to myślę że większość osób piszących tutaj by to zrobiła, by opisywała swoje imiona zamiast nicku / ale że jest jak jest - czyli za PRAWDĘ dostaje się wypowiedzenie albo naganę więc nikt rozsądny nie będzie się podkładał, proste.... PRAWDA BOLI, niestety przy tych żałosnych i prymitywnych rządach tak jest....

Tak36Nie2
@Incia

Dziękuję za wsparcie, do zobaczenia .

Tak17Nie1
Vincent
@Incia

Calkowicie się z Tobą zgadzam....No ale Pani praktykującej władze absolutną, ktora smie się nazywać Dyrektorem - nie nie, w jej przypadku napisze prze małe "d"....cd. dyrektorem sama do tego doprowadziła. Pewnie juz jej tak to się wymknelo spod wszelkiej kontroli, ze pozostaje tylko wydrapywanie sobie przedzialka (swoja droga się powiekszajacego) na łysiejacej głowie i tuszowanie worków pod oczami

Tak20Nie1
@Vincent

Wszystko się wymknęło spod kontroli. Dawniej kupowanie kierowników przeszło na wyższy lewel. AS został menagier wyższego szczebla, widać za co za bycie przychylnym pani Dyktator. Jesteś lojalny nie znasz się na zarządzaniu ludźmi zostajesz menagierem. Do czego ten market zmierza do zagłady chyba. Jak długo będzie trwał ten cyrk?

Tak19Nie1
hds
@Szukający pracy

Skoro tam wszyscy męczą się, to dla czego pracujecie w OBI . Powiedzcie co macie do powiedzenia w oczy i zwolnijcie się. Albo inaczej macie ciepłe posadki i boicie się ich stracić a tu piszecie jak to wam nie dobrze w pracy. A te z poku to nadają się tylko do łopaty Paniusie p......e

Tak13Nie6
Lila
Kandydat
@hds

Oj, Beatko, ale pojechałaś po swoich, nieładnie oj, nieładnie, ciężko Ci przetrawić prawdę o swojej nieudolności i niewiedzy i braku zdolności, no cóż to już nie jest dobry wiek na naukę, tak przed emeryturą i pamięć nie ta i to widać na każdym kroku......

Tak24Nie2
hds
@Lila

Ale pok i główna kasa wszystkie do łopaty się nadają. Ja tam nie płacze nikomu w rękaw (czytaj mężowi który pisze za kogoś posty) jak to mnie nie docenia góra, a ja tak z siebie wszystko daje firmie. Wasza praca to ściema. przyjść do was o jakąś informacje to dajecie że nie znacie się. Powodzenia w pracy :) :) :)

Tak4Nie7
Ksenia

Potwierdzam, nie raz załapałam ją na kłamstwie, lata tylko do dyrekcji i się skarży a z najprostszymi rzeczami sobie nie radzi nie mówiąc o poważniejszych problemach, których nie potrafi rozwiązać za to unika ich jak ognia....

M.
@hds

O tak, beata, płaczesz za to w rękaw dla Baśki i Grześka, a nie dla męża którego nie masz!!!! A główna kasa to była w Tesco a nie u nas!!!!! Ty za to że swoimi kłamstwami i ściemnianiem to wiedziesz prym. Pierwsze miejsce w nic nie robieniu i udawaniu , pierwszorzędne aktorstwo. Tylko teatr nie ten wybrałaś...

Tak21Nie
@M.

Przecież Beti to tylko figurantka, jest tylko po to aby swój siedział na stołku. A że nie ma umiejętności i zdolności brak to nikogo to tutaj nie obchodzi i tak całą robotę odwalają za nią inne dziewczyny. Każdy to widzi!!!

Tak22Nie
Blue

Do Beti: Wyręczać się nami to idzie ci gładko, zarzucać swoją robotą i swoimi meilami a jak wytykamy twoje ciągłe błędy to nas obrażasz? Weź się w końcu do roboty leniwa babo, a nie ciągle ściemniasz i udajesz że coś robisz!!!

Tak28Nie1
M.
@Blue

To prawda!! A jaką my mamy pomoc od naszej kiero skoro na niczym się nie zna, nic nam nie pomaga, nie uczy nas nowych procedur, nie mamy w niej żadnej pomocy, TO PO CO ONA JEST????????? Nawet nie potrafi wystawić prostej faktury, nie mówiąc o innych rzeczach!!!! Nie mamy do kogo się zwrócić z problemami !!!!!

Bolo

Ciekawe czy W (usunięte przez administratora) dzisiaj posprzątał już auto dla Alufelgi czy czeka z tym do jutra? Ktoś wie?

Tak7Nie1
Brzydal
@Bolo

No tak, przecież Synuś tak ładnie sprząta auta, i swoje i przy okazji swojego przełożonego, czymś trzeba się przecież podlizać i podziękować za awans

Tak7Nie1
WTF?

Ostatnimi czasy więcej wpisów ginie niż się pojawia nowych...Komuś tu bardzo zależy żeby negatywne i prawdziwe opinie znikały

Tak17Nie1
Kolorowa

Tak3Nie13
Black

Drogi Pracowniku biurowy ds. S.G.T czego Ty nie wiesz?? Godziny wpisu wszystko mówią co robisz w pracy... Weź się w końcu do pracy, bo my za Ciebie ciągle nie będziemy pracować...

Michael C

Od kiedy to chrześcijanie wierzą w karmę? ...sie religie komuś dobrze poje@#$y. Tak wygląda daleko posunięta hipokryzja

Tak4Nie1
PSm

Po paru latach w firmie jestem gotów stwierdzić iż przez pierwszy rok pracowało się tam całkiem dobrze, miła atmosfera, fajni ludzie, dobry kontakt z przełożonymi. Z czasem jednak wszystko się zmieniło, w pewnym momencie starsi pracownicy byli traktowani jak maszyny i na każdym kroku ktoś z kierownictwa rzucał kłody pod nogi, nieprzyjemne komentarze itp. Dyrekcja również jest nieprzyjemna. Bardzo słabe podwyżki oraz brak premii (firma zapewnia że takie są, jednakże obroty które trzeba zrealizować na premie są kosmiczne i praktycznie niemożliwe do zrobienia). (usunięte przez administratora)

Tak37Nie
@PSm

Jak ktoś tu już wcześniej powiedział , ryba psuje się od głowy.Kierownicy biorą przykład z nauczycielki i nauczyciela, tak jak dzieci w przedszkolu , As kiedyś mówił to jest przedszkole ale sam nie wiedział że stanie się przedszkolakiem bez swojego zdania . Na tą chwilę jest bardzo ciężko psychicznie przychodzić do pracy, mówisz kiedyś to było lepiej pewnie bo był lepszy nauczyciel za którym w ogień można było pójść był nim dyrektor Sebastian. Teraz lepiej się nie odzywać nie mieć swojego zdania, brać przykład z kierowników lizaków, a napewno daleko można dojść.

@BiPani

Do BiPani: święta prawda, aż chce się krzyknąć: Sebastian wróć !!! niestety nie ma nawet porównania, to wogle był inny poziom !!! Inny poziom zarządzania, inny poziom rozmowy, inne podejście- ludzkie do pracownika!!! Też tęsknię za tym co było!!! Każdy się czuł wysłuchany i doceniony, wszyscy byli traktowani na równi, a nie to co teraz że są pupilki dyrekcji i cała reszta! Nie nazywaj rządzących obecnie nauczycielami, bo przez te wszystkie lata niczego nas nie nauczyli, no chyba tylko tego że pod..pi.dalanie popłaca i że posiadanie własnego zdania w tej firmie jest źle widziane.

Tak41Nie
Jasper
@Incia

Dokładnie masz rację, Sebastian to przede wszystkim człowiek i w każdym z nas widział człowieka, którego na równi traktował z innymi, nie patrząc na zajmowany stołek, czy to sprzątaczka czy kierownik. Pomyślcie ile tylko za jego czasów ludzi z chęcią rozwoju wybiło się z tego marketu, A ilu za rządów Pani dyktator? Nikt? No właśnie czy to nie zaskakujące i jednocześnie smutne...

Tak36Nie
PSm
@PSm

Nie polecam na dłuższy okres pracy. Maksymalnie do roku. Pozdrawiam.

Tak26Nie1
Pozytywnie

Ostatnio rozmyślałem nad słowem współpraca i doszedłem do wniosku że jest to jednak cos innego niż wspólne pomaganie sobie na wzajem a wręcz przeciwnie jest to słowo w którym osoby zaangażowane i pracowite muszą pracować za baristów i leni którzy sterczą na informacjach jak tylko dyrekcja wychodzi z pracy. Wy to nazywacie kablowaniem a ja to nazwę pracowitością oraz sprzeciwem temu by pracować za innych. Najbardziej krzyczą ci którzy najbardziej się obijają...

Tak9Nie11
Mia
@Pozytywnie

Zastanawiam się czy osoby które obrażają innych zastanawiają się nad tym że dzieci obrażanych to czytają ciekawe jak czuliby się żeby ich dzieci czytałby takie opinie o nich

Tak4Nie8
Zmotywowany

Jak czytam te komentarze to krew mnie zalewa!!! Jesteście grupą hipokrytòw , ludzi ktòrym w życiu jedyne co wychodzi to obrażanie i wyzywanie innych!!! Może więcej czasu poświęćcie na pracę , a nie siedzenie i hejtowanie w internecie , to zostaniecie docenieni? Czemu nie macie odwagi powiedzieć w oczy Pani Dyrektor tego wszystkiego? (usunięte przez administratora) Od kiedy studia są wyznacznikiem naszej inteligencji? Czterej Muszkieterowie mieli? Czy wśród nich nie ma ludzi tylko po zawodówce ? Dlaczego obrażacie nowych zastępców? Ja wiem byli lepsi od was, a z tym wasze wybujane Ego nie może się pogodzić! Uważacie , że dla tej firmy robią mało? To są osoby , które 8 godzin poświęcają się pracy, rzetelnie wykonują swoje obowiązki, są zawsze zaangażowane . Nie ściemniają przez pół dnia jak to ciężko pracują, a drugą połowę spędzają na fajeczku( gdzie plują jadem na pracodawcę). Piszecie , że jesteście zdemotywowani, że nie ma możliwości z uśmiechem w tej firmie pracować. Proszę, dla własnego zdrowia psychicznego odejdźcie, bo depresji się nabawicie. A wtedy My (większość która lubi tę pracę)w spokoju i miłej atmosferze będziemy pracować. (usunięte przez administratora) Trzymam kciuki za wszystkich , którym jest tu źle, aby w jak najbliższej przyszłości znaleźli swoją wymarzoną pracę!!!

Tak9Nie19
Głos klasy robotniczej
@Zmotywowany

Czy ty nie widzisz że te niby awanse to są za coś ? za zrobienie remontu w mieszkaniu swojego przełożonego albo za roczne lizodupstwo i donoszenie jak Panie Anna P.i jej rudowłosa koleżanka? Trzeba być ślepemu żeby tego nie zauważyć. W tym markecie nie ma znaczenia twoja praca i zaangażowanie, możesz zaiwaniać i pracować że aż pot po zadku będzie leciał ale to nie ma znaczenia dla tej władzy tylko układy i podlizywanie się kadrze rządzącej. NIESTETY!!!!! Ludzie mają oczy i widzą co się wyrabia!!!!!

Tak31Nie3
@Zmotywowany

Pani dyrektor jak się jej mówi prawdę w oczy to i tak się wypiera, nie przyjmuje słów prawdy i odwraca kota ogonem. Nie ma z nią dialogu tylko jednostronne (usunięte przez administratora) od niej i nic więcej. Chroni swoich lizusów i to widać na każdym kroku. Ja z nią rozmawiałem nie raz i zawsze pozostawał niesmak po tym i te odczucie pogardy jaką ona ma do ludzi.Ona dąży tylko do tego aby postawić na swoim, nie wsłuchuje się w to co się do niej mówi.

Tak32Nie2
Black
@Zmotywowany

Sądząc po Twojej wypowiedzi to jesteś jednym z nielicznych,który bierze rozpęd z ogrodu i leci na górę żeby strzelić z tyłka wszystko o się dzieje. Nie umiesz sam podejmować decyzji ani mieć własnego zdania to rób tak dalej to emeryturę masz zapewnioną...

@Zmotywowany

Cześć, kolego może koleżanko na wstępie twojej wypowiedzi chciałabym podziękować za taki długi wpis. Czytałam i czytałam i stwierdzam że to ty masz chyba depresję albo ktoś z twoich podwładnych. Uważaj co piszesz i do kogo bo wnioskując z twoich wypowiedzi możesz być tylko ASem.... Strzelania. Do zobaczenia .

Tak20Nie
Pozytywnie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 111 dni.

Podoba mi się ta wymiana kierowników, przynajmniej nie ma cwaniactwa a za to wpłynie nowa świeżość i zaangażowanie :) A do pracownika który mało zarabia, jest prześladowany wręcz nieludzko traktowany, proszę ale to błagam załóż firmę bo coś czuję że zarabiałbym u CB bardo dużo za nic nie robienie, byłbyś wspaniałym szefem :D

Tak9Nie6
Gucio

Cały czas znikają niewygodne komentarze, cóż prawda boli; jak widać kadra zarządzająca nie przyjmuje do siebie prawdy!!!! Zakłamanie i niski poziom rządów króluje !!! Ale cóż ! Jaki pan taki kram.

Tak26Nie1
Ksenia

A gdzie zniknął mój wczorajszy wpis?? Bo pisałam w nim prawdę ?? O niekompetencji nowej kiero B. kas, że po kilka razy co parę dni o to samo pyta? Każdy z działu kas widzi to, jej wypytywanie w kółko o to samo, ciągłe zapominanie, brak zdolności. Ona to z motyką na księżyc się wyrwała....