Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. (OBI)

Suwałki

Opinie o Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. (OBI)

Zwiedzony klient

Bylem kilka dni temu zapytałem jednego z pracowników o farbę do łazienki ten gruby zarośnięty buc nic nie wiedział kto zatrudnia takich ludzi ?

remontier

obsługa klienta i doradztwo poniżej poziomu. Ocena - niedostateczny. Obsługa i doradcy wręcz uciekają przed klientem. Są inne Markety w Suwałkach, gdzie klienta szanują i doradzają. Nigdy więcej zakupów w Obi Suwałki.

chomik

mało profesjonalna kadra proces rekrutacyjny zakończył się i obiecano zadzwonić jaka decyzja firmy w sprawie zatrudnienia, mineło parę tygodni i nikt nie dzwoni jak market tak "dobrze" funkcjonuje jak rekrutacje to może i dobrze że do mnie nie dzwonili z propozycją pracy dużo do poprawy zwłaszcza w dziedzinie obsługi klienta której poza małymi wyjątkami nie ma wogóle wystawiam ocenę mierną

Zostaw opinię o Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. (OBI) - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. (OBI)