Opinie o Recman w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Recman. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Recman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recman w Suwałki

XX

@Pracodawca Warto byłoby się zastanowić kogo zatrudniacie na kierowniczych stanowiskach. Kierowniczka salonu Agnieszka z Warszawy niszczy psychicznie ludzi

qwerty Nowy wpis

Przybliży ktoś trochę obowiązki do tej (usunięte przez administratora) w handlu? Ogłoszenie jest na doradcę klienta ale właśnie nie opisali w ogóle bardziej szczegółowo , na czym praca polega ani nic :/ Z tego co widzę to nawet godzin nie ma wspomnianych tam…

Hej, orientujecie się jakie są zarobki na doradcę klienta na 2024 bo nie mogę znaleźć w zakładce kariera na stronie firmy ? Widzę że można dodać rodzinę do ubezpieczenia, to prawda ? Zależy mi dodać żonę dlatego pytam. Jak działa też ten fundusz socjalny ?

XX Nowy wpis

Agata Nowy wpis

Czy to wynagrodzenie 3100 na stanowisku Doradcy Klienta jest nadal aktualnie? Widzę, że szukają kogoś, ale szczerze trochę niewiele proponują. A w ofercie jest napisane atrakcyjne wynagrodzenie :P Piszą też o czytelnym systemie premiowania. Ktoś wytłumaczy? Jaki trzeba zrobić target, aby premia wpadła?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Recman, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Doradca Klienta Rekman w Łowiczu? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Klient

Jak można tak oszukiwać klientów co do składu oferowanego towaru?!

@Klient

Wychodzi na to że do czasu jednak .

@anuula
@Klient

Mało tego, po wykryciu całej afery nadal trzeba było udawać przed klientami, że to nagonka konkurencji i nic poza tym.

W ogłoszeniu firmy Recman na stanowisko Sprzedawczyni jest informacja, że zarobki wynoszą 3100 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Były

Tam nigdy nie można liczyć na nic więcej

Mikołaj
@Były

Czyli 3100 to już jest sufit? Jeszcze mi powiedz, że to kwota brutto, to padnę!

@Mikołaj

Uhhh zarobki widzę ogromne.

@Marta

Czyli co? Najniższa krajowa się kłania? Przydałyby się dodatkowe premie bo za to ciężko wyżyć. Ty wiesz coś więcej?

major
@Michał

No przydałby sie.

Aneta
@major

A nie można poprosić kierownictwa o podwyżkę? Chyba nie jest aż tak ciężko o to?

Natalia

Jestem zadowolona z pracy w firmie Recman. Jak wiadomo atmosfera najważniejsza i to jest właśnie powód dla którego chce się rano wstać i iść do pracy ;). Kierownicy zawsze pomocni i wyrozumiali. Na duży plus premie sprzedażowe (dla chcącego nic trudnego ;D), dodatki świąteczne i inne benefity. Bardzo polecam.

@Natalia

Gdzie też Pani pracuje ???benefity ? ??? Mówi Pani o pierniczkach na święta?? Premie świąteczne haha???? dobry żart????Mój franczyzobiorca nawet nie zapewniał potrzeb salonu .

@Natalia

Jak wyglądają wspomniane benefity w Recmanie? Co wchodzi w ich skład? Czy są darmowe i dla każdego od pierwszych dni zatrudnienia? :D Jakie są warunki przyznawania premii i jak wysokie one są?

Alicja
@Natalia

Długo pracujesz? Bo czasem to takie pierwsze wrązenie tylko jest pozytywne.. niestety, chociaż nie mówię że tutaj tak jest. Po prostu no, tak bywa. Dlatego wolę się upewnić jaki ma staż osoba która mi doradza firme..

Ula
@Natalia

Witam. Jakie są godziny pracy na produkcji? I jak zarobki?

Pracodawca Recman
@Ula

@Ula, dziękujemy za przesłane zapytanie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR pod adresem: kadry@recman.pl. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z zatrudnieniem.

???
@Natalia

Jak wyglądają te dodatki i benefity ?

Poszukuję pracy na stanowisku doradca klienta. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Doradca Klienta. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Recman i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Recman

Bardzo dziękujemy za pytanie. Trwają prace nad zakładką 'Kariera', która wkrótce pojawi się na naszej stronie internetowej (www.recman.pl). Zapraszamy do obserwowania. Na tę chwilę zachęcamy do kontaktu z działem HR: kadry@recman.pl

anuuula2

Komszarna presja na wyniki, porównywanie obrotów w 2022 z 2019 r kiedy nie było pandemii i były inne realia. Nacisk na sprzedaż najdroższych garniturów mimo że dużo osób szuka w obecnych czasach tańszych opcji. Co do atmosfery w pracy dużo zależy gdzie sie trafi, ja trafiłam na kółeczko wzajemnej adoracji i czułam się po prostu mniej ważna co z automatu powodowało ze mniej się chce pracować.

Ewelina
@anuuula2

Ale czy to porównywanie i ta presja nałożona na wyniki ma się jakoś do hmm... np. pensji? Im większe wyniki tym lepsza pensja? Czy nie ma czegoś takiego?

anuuula2
@Ewelina

Jeśli kierownik ma pretensje ze jest mało wejść na salon jaka w tym wina pracownika? Mamy stać przed salonem topless i zapraszać ludzi? Pracowałam w kilku branżach ale ta będę wspominała najgorzej

Ewelina
@anuuula2

Ale to jak się to na pracownikach odbijało, jak było mało wejść? :(

X
@Ewelina

Niby jak zrobisz odpowiedni utarg to będzie premia, ale przy braku klientów ciężko jakikolwiek utarg robić. A potem tylko pretensje, że nikt się nie stara i że w 2019 było lepiej

Szczególnie nie polecam salonu, gdzie kierowniczką jest pani AB. Potrafi skutecznie zniszczyć człowieka.

Pracowałam w wielu firmach znanych cenionych na rynku, ale nie dorastają do pięt Recmanowi a przede wszystkim mówię tu o szacunku do pracowników. Nigdy w życiu nie miałam Takich przełożonych Nigdy powtarzam jeszcze raz Nigdy a marki były bardzo znane i polskie!! Tu Prezes firmy szanuje ludzi od sprzątaczki do dyrektorów.Regionalni zawsze służą nam pomocą w nocy o północy zawsze są, gdy ich potrzebujemy. Szegolnie w tym ciężkim dla wszystkich czasie. Bardzo dobrze mi się tu pracuję ???? Dziękuję za danie mi szansy bycia częścią tak wspaniałej firmy gdzie człowiek może się rozwijać i nie jest tłamszony bo coś potrafi. Życzę każdemu takiego pracodawcy ❤ i ekip które murem stoją za Recmanem.

Czy to napisał pracownik produkcji? Szczerze wątpię. Jeżeli tak, to gratuluję poczucia humoru, bo widać że robisz sobie żarty. Jeden dzień na hali i myślę że przestalo by ci się tak podobać.

Ale gdzie też Pani pracuje ?.Na produkcji?W biurze?W salonie jak tak.to w którym.?

Skąd wiesz, czy nie pracuje na hali? To, że ty masz inne zdanie nie oznacza, że innemu może się tam podobać. Nie sądzisz, że każdy ma prawo do własnej opinii?

prac1
@Michał

Na hali jest zbyt ciężka praca żeby mogło sie podobać.

Edyta

Dziewczyna pisze, że regionalni służą pomocą, a Wy ją wypytujecie, czy pracuje na produkcji :D Ciężko załapać, że tu piszą ludzie ze szwalni w S-kach i z salonów z całej Pl? Ja mam pytanie o doradcę klienta w Wa-wie, ktoś wie, ile się zarabia? Dziwi mnie, że nie podają kwalifikacji, a piszą, ze będą ustalone na rozmowie.

Bb

Bardzo słabe zarobki i warunki pracy

@Bb

A coś więcej mógłbyś napisać? Jak wyglądają wspomniane warunki pracy? Ile to dla Ciebie bardzo słabe zarobki? Każdy może mieć w tej kwestii inne wymagania :P Jakie stanowisko obejmujesz w Recmanie?

Rivo

Recman to NAJLEPSZY pracodawca z jakim mam przyjemność współpracować:) i mówię to z czystym sercem:) Ogromny szacunek dla pracownika oraz respektowanie jego praw, świetna- rodzinna atmosfera (człowiek od samego początku czuje, że uczestniczy w czymś więcej; czuje się częścią rodziny Recmana!), fundusze świateczne, multisport... ale pamiętajcie najważniejsza jest atmosfera a ta jest poprostu świetna nawet w obecnych, ciężkich czasach. W jedności siła! Recman one love!:)

PracownikRe

Hej. Ja jestem zadowolony. Wypłata wpływa. Firma stara się żeby było jak najlepiej. Wiadomo czasy trudne, ale ja nie narzekam :) pozdrowionka.

Barbara

Hej, czytałam w komentarzach, że Recman w maju zmniejszył wymiar czasu pracy. Niedługo minie już rok od kiedy mamy pandemię i chciałabym się zapytać, jak sytuacja wygląda obecnie? Coś się zmieniło przez ten rok?

@Barbara

Od sierpnia firma wróciła do pracy na cały etat, zwolnień nie było, ale załoga się zmniejszyła. Pracy jest jak na lekarstwo, przez co zarobki poszły bardzo mocno w dół, bo jak wiadomo pracujemy w systemie akordowym. Przyszłość jest bardzo niepewna, pandemia daje w kość. Co będzie dalej to już czas pokaże

Graz

Dzień dobry .Nie polecam pracy w salonie Recman, Brak wypłat,oszczędności nie do opisania ,krzyki Mobing poniżania, pretensje i kłamstwa od cały biznes Państwa Ci.....Szkoda życia.

Witam.Jaka bierzecie odpowiedzialność ,za franczyzobiorca z którym podpisujecie umowę,Czy macie jakikolwiek wpływ to co robi z pracownikami ?Brak wypłat,brak zatrudnienia ,Mobing,itd Bardzo zla atmosfera na salonie Pisze o salonie Bełchatów,Czy raczej tylko interesuje Was towar,bardzo źle pracuje się pod Waszą marką w tak koszmarnych warunkach.,ale to marka recman na tym najbardziej cierpi zwykły klient nie rozumie że rzadzi Basia i Adam .

Czy Recman ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zalezy o jaki dział pytasz. Na produkcji się ciekawie dzieje bo właśnie nam dziś powiedziano że mamy 4 dni do pracy i 80% wynagrodzenia A puźniej chodzili i prosili żeby zostać nadgodziny heh

Dziękujemy za opinię. W tych trudnych dla wszystkich czasach związanych z COVID-19 staramy się utrzymać jak najwięcej miejsc pracy, dlatego też nasza firma zdecydowała się skorzystać z dofinansowania do pensji i zmniejszenia wymiaru czasu pracy od maja. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR pod adresem kadry@recman.pl.

PracownikRoku

Nigdy tu nie wrócę. Atmosfera w tej firmie to istny koszmar - same plotkary, zawiść dookoła (usunięte przez administratora) Unikajcie tego miejsca jeśli chcecie mieć zdrowie psychiczne.

Brawo
@PracownikRoku

Brawo, brawo, brawo! W samo sedno! Ta Pani nadaje się wyśmienicie do teatru, gra tak jak jej się podoba. Nie ona jedna w sumie. Żal na to patrzeć. Gdyby szef się zaangażował w życie produkcji, to może by dostrzegł że to nie są odpowiednie osoby, przez nie produkcja jest zła i atmosfera również. A pani z kontroli jakości już nie powinno być w zakładzie, jednak jest i uprzykrzyć ludziom życie to jej jedyna ambicja. Smutne

@Brawo

Dziękujemy za opinie. Zachęcamy do kontaktu z działem HR pod adresem kadry@recman.pl. Atmosfera w pracy jest dla nas szczególnie ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy w zespole czuł satysfakcję z wykonywanej pracy. Zależy nam na wyjaśnieniu wszelkich zastrzeżeń i wyciągnięciu wniosków na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Recman - Suwałki

• Jak się pracuje w Recman?

Zobacz opinie na temat firmy Recman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recman?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Recman