Opinie o ANZENA Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANZENA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ANZENA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANZENA Sp. z o.o. w Katowice

Jagna Nowy wpis

dzień dobry. na stronie firmowej jest teraz dostępna oferta dla inżyniera systemów IT. z treści wiem, że trzeba mieć minimum 3-letnie doświadczenie by się dostać . co natomiast z przyjęciami dla młodszych specjalistów? Również widziałam tego typu ofertę na zewnętrznym portalu, była jednak dość dawna. czy osoby początkujące maja teraz szanse na zatrudnienie?

Karolina Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie! Atmosfera, możliwość rozwoju i możliwość zarobienia godnych pieniędzy.

Gapo Nowy wpis

zatrudniej sie to zobaczysz, aha no tak najpierw musza zadzwonic i zaprosic na rozmowę, a to juz wyczyn

Jolanta Nowy wpis
@Gapo

Dlaczego to jest niby wyczyn? Mocna selekcja jest po prostu i nie zaprzątają sobie głowy każdym?

Polecam firmę, atmosfera inna, nietypowa, bardzo przyjazna i rodzinna, duże wsparcie od zespołu, ja nie żałuję!

Aleksandra
@Ania

a co to znaczy że atmosfera jest nietypowa? jak mam to rozumieć? bo bardzo mnie tym zaciekawiłaś :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ANZENA Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Inżynier sprzedaży IT/OT. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Jakie są warunki zatrudnienia w ANZENA Sp. z o.o.?

Umowa stała - możliwa po 3 miesiącach. Warunki finansowe - do omówienia na rozmowie rekrutacyjnej. Oczywiście zależne od funkcji.

jori
@Piotr

Słabo, wysylasz cv, po czym automat Ci daje info, że odrzucone. Osoby, które myślą o możliwości przebranżowienia się mogą zapomnieć o pracy tutaj. Nie dadzą CI takiej szansy.

@jori

Serdecznie zapraszam na naszą stronę internetową - zakładka KARIERA: https://www.anzena.pl/kariera Osobiście czekam na każdą aplikację. Również osoby które dopiero zaczynają - mamy ciągle otwarty program stażowy prowadzony we współpracy z Politechniką Śląską.

Aleksandra
@jori

to znaczy że Ty już próbowałeś? może im nie podpasowałeś... fajnie że od razu wiadomo że odrzucone a nie że czekasz miesiącami na odpowiedź.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ANZENA Sp. z o.o.?

po 3 latach

Lub po 3 miesiącach - zależy ;)

@Piotr

Przecież to norma że umowę na czas nieokreślony dostaje się po bitych 33 miesiącach...

Aleksander

A pierwsze 3 miesiące są na umowie zleceniu czy jak to wygląda?

@Aleksander

Zawsze podpisujemy UoP. Jeden raz zdarzyła się sytuacja podpisanej UZ - na życzenie Pracownika.

Aleksander
@Piotr

Super, dziękuję za odpowiedź! Czy praca na część etatu też jest możliwa? :)

@Aleksander

Pewnie spoko

Paulina

Dzień dobry, w październiku pojawił się komentarz, że w firmie aktualnie nie była prowadzona żadna rekrutacja. A jak ta kwestia wygląda obecnie? Czy można wysyłać swoje CV do ANZENA i liczyć na zatrudnienie? Chętnie dowiem się też jak przebiega cały proces rekrutacyjny. Proszę o informacje.

@Paulina

Informacje na temat prowadzonych rekrutacji i procesu rekrutacji dostępne są na: www.anzena.pl/kariera

Czy zdarzają się nadgodziny w ANZENA Sp. z o.o.?

ANZENA

Raczej pracownicy są w stanie rozłożyć pracę na 8 godzin i nie ma potrzeby zostawania po godzinach :)

Kornel

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałem sporo dobrego więc warto spróbować?

@Kornel

Kornelu, aktualnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji.

Czy pracownicy w ANZENA Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ANZENA

Oczywiście :) Stanowimy zgrany zespół. Dodatkowo często integrujemy się ze sobą w postaci wspólnie obchodzonych urodzin czy wyjść na miasto po pracy.

Czy w ANZENA Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

ANZENA

W ANZENA zawierane są tylko umowy o pracę zarówno na okresie próbnym, jak i później.

ANZENA

Informacje o benefitach pracowniczych oraz dodatkowych świadczeniach można znaleźć na https://www.anzena.pl/kariera oraz bezpośrednio na stronie ogłoszenia rekrutacyjnego.

Codziennie rano jadąc do Anzeny byłem zadowolony. Praca tam zapewniała mi ciekawe i rozwijające zadania oraz atmosferę, której nie spotkałem w żadnej innej firmie. Od samego początku mojej przygody z Anzeną byłem otoczony pomocą oraz wsparciem współpracowników i przełożonych. Praca w dziale technicznym dała mi duże możliwości rozwoju, różnorodność w codziennych zadaniach oraz swobodę w ich dobieraniu. Chociaż nie były to moje pierwsze doświadczenia zawodowe, to jest to pierwsza opinia, którą zdecydowałem się podzielić na temat pracodawcy, ponieważ uważam, że ANZENA zdecydowanie zasługuje na pozytywną opinię. Praca tam dawała mi wiele satysfakcji, a ludzie z którymi miałem przyjemność pracować sprawiali, że co rano przez drzwi do firmy wchodziłem z uśmiechem :)

@Adam

Dzięki Adam za Twoją opinię :)

Potencjalny kandydat
@Adam

@Adam, wnioskując po twoim wpisie zmieniłeś pracę i już nie pracujesz w Anzenie. Co skłoniło Cię więc do takiej decyzji skoro firma jest taka super...?

@Potencjalny kandydat

Cała sprawa rozbijała się o kwestie dojazdów. Z racji tego, że moje życie prywatne toczyło się w odległości ponad 50km od miejsca pracy było to po pewnym czasie nie do przejścia. Podróże do pracy i do domu łącznie zajmowały mi prawie dwie godziny. Właściwie był to jedyny powód zmiany pracy.

@Adam

Mógłbyś napisać coś o poziomie wynagrodzeń, który obowiązywał za czasów Twojego zatrudnienia w firmie ANZENA? Chciałbym mniej więcej ustalić, na jaką stawkę wynagrodzenia można liczyć, będąc nowym pracownikiem tej firmy.

@Paweł

Na wysokość stawki wpływa kilka czynników takich jak wiedza, doświadczenie i umiejętności praktyczne, dlatego najlepiej jest omówić kwestie wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do składania aplikacji.

@ANZENA

Dzięki za odpowiedź. Zastanawia mnie jeszcze, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można brać udział w procesie rekrutacyjnym? Mam nadzieję, że firma daje szanse zatrudnienia takim osobom.

@Paweł

Jak najbardziej warto aplikować nawet bez doświadczenia. Mamy w firmie pracowników, dla których ANZENA jest pierwszym miejscem pracy i są to osoby, które świetnie sprawdzają się w swoich obowiązkach. Warto jednak zawsze sprawdzić wymagania konkretnego stanowiska, na które chciałby Pan aplikować, bo oprócz doświadczenia duże znaczenie może mieć np. wiedza w konkretnym obszarze, którą kandydat posiada.

Ela S.

Przepracowałam w Anzenie 3 lata. W 2016 zaczęłam jako Asystentka Działu Handlowego po rok zostałam Office Managerem. Moja rekomendacja dla przyszłych pracowników "(...) W firmie obdarzono mnie zaufaniem i dano poczucie zawodowej wolności - tutaj liczy się moje zdanie. Lubię to miejsce i ludzi, z którymi pracuję" długo była obecna na anzenowej stronie. Mimo że aktualnie pracuję dla innej firmy, ta rekomendacja wciąż i niezmiennie pozostaje aktualna. Wszystkim byłym, obecnym i przyszłym anzenowym Ludziom życzę dobrego zawodowego czasu , taki jaki ja miałam przez te 3 lata:) Ps. Brak nazwiska w podpisie wynika z dbania o zachowanie względnej anonimowości w czeluściach internetu.

Anzena córka DAGMY - i wszystko jasne. Pracodawca który nie szanuje ani kandydatów ani pracowników. Taką mają politykę - zawsze znajdzie się jakiś niezorientowany a ambitny, który nie wie że w momencie podpisania umowy jego zegar zaczął tykać do zwolnienia.

@Piotr

W naszym zespole mamy świetnych pracowników, którzy są z nami od samego początku czyli od 6 lat ale też i takich którzy dołączyli do nas znacznie później wraz z rozwojem firmy. Każda z tych osób jest dla nas ważna i zależy nam abyśmy wspólnie tworzyli i rozwijali firmę nawet jeśli czasem oznacza to podjęcie decyzji, która budzi emocje. Wierzymy, że właściwa osoba na właściwym miejscu jest najlepszą drogą do rozwoju pracowników i firmy.

Jacek

Firma , która ma opinię dobrego pracodawcy z całą pewnością nie pozbywa się dobrych pracowników ale tych którzy nie realizują swoich obowiązków prawidłowo.

Wanda

Dawno nie pisaliście na temat pracy w ANZENA - ostatnia opinia pochodzi sprzed pół roku. Co jest powodem braku wypowiedzi? Może jednak chciałby ktoś napisać, jak ocenia tego pracodawcę? Firma aktualnie poszukuje na stanowisko młodszego specjalisty do spraw handlowych - branża IT oraz młodszego inżyniera sprzedaży. Co sądzicie o tych ofertach? Szczegóły na stronie internetowej: https://www.anzena.pl/kariera

avatar

Pomimo 3 miesięcznego okresu próbnego nie mają problemu, żeby zwolnić po miesiącu. Potwierdzam dużą rotację pracowników.

ambitna

Skoro płacą najniższą krajową... Bardzo duża rotacja pracowników co mówi samo za siebie.

Nina

Ciągle szukają pracowników i nie mogą znaleźć

Zostaw merytoryczną opinię o ANZENA Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w ANZENA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANZENA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANZENA Sp. z o.o.?

ANZENA Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pszczyńska 15
    40-478 Katowice