Opinie o ANIA KRUK Spółka z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANIA KRUK Spółka z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ANIA KRUK Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIA KRUK Spółka z o.o. w Katowice

Panna A.

Ta firma to porażka! Brak szacunku dla pracowników. Nie ma możliwości awansu. Są doradcy klienta i koordynator butiku. Nie ma stanowiska zastępcy koordynatora, ani nic powyżej stanowiska koordynatora butiku. Jak doradca pracuje za długo w firmie to go zwalniają twierdząc, że stracili zaufanie do pracownika lub,że pracownik sobie nie radzi z obowiązkami. Biżuteria z roku na rok jest coraz gorszej jakości i wszystko spada na pracowników butiku, bo klienci prawie nigdy nie mogą dodzwonić się na infolinię, czy nie otrzymują odpowiedzi na wysłane maile, więc przychodzą z awanturą do sklepu. No i biżuteria nie jest projektowana przez Panią Anię Kruk, kupują ją od dostawców. Pani Ania, która jest twarzą firmy nawet nie ogarnia kolekcji. Nie raz pensja się nie zgadzała i trzeba było się wykłócać, by wyrównali zaległość, bo nie chcieli przyznać się do błędu. Firma z resztą nawet nie poinformowała, że na początku roku zmniejszyła premie, myśląc, że pewnie pracownicy nie zauważą.... zauważyli. Są też przypadki mobbingu ze strony kierowników butiku. Jednak zgłoszone przypadki zarząd firmy zamiata pod dywan. Pracowników, którzy walczą o swoje prawa zwalniają. To co też szokuje to bardzo mała kwota pieniędzy przeznaczona przez firmę na zakup potrzebnych rzeczy do butiku. Często nie starczało więc, pracownicy za własne pieniądze musieli kupować rolki kasowe, środki czystości, czy nowy mop. Firmy to nie obchodziło, ważne, że butik był czysty. Nigdy w żadnej innej pracy nie miałam tyle stresów i wylanych łez. Telefony z pracy miałam nawet w wolne dni, a nie odebranie telefonu lub odmowa przyjścia do pracy właśnie w dniu wolnym kończyło się awanturą i wyzwiskami. Przez tą pracę jestem wykończona psychicznie. Cieszę się, że już tam nie pracuję. Wiem też, że coraz więcej osób stamtąd odchodzi. Jeśli rozważasz pracę w tej firmie to zrezygnuj. Z pewnością stać Cię na coś dużo lepszego! PS. Pracowałam w Butiku w Warszawie.

Ziutek
@Panna A.

A którym pracowałaś,na Mokotowie?

Anka

@O. Szkoda, że nie zwróciłeś/aś uwagi, że ten akurat wątek dotyczy Katowic a nie Warszawy. Ja jestem zadowolona z pracy i wynagrodzenie dlatego polecam.

O.

Pracowałam na Unii Lubelskiej w Warszawie. Praca niewdzięczna. Pensja mała, obowiązków masa, a kobieta, która była moją kierowniczką nie nadaje się na to stanowisko. Może i miła, ale w obowiązkach sobie nie radzi. Wytrzymałam dostatecznie długo. Ta firma powinna lepiej traktować swoich pracowników i dawać ich na odpowiednie stanowiska.

pracownik przyszły

przy tym jak marka pozycjonuje sie jako PREMIUM stawka 15 zł brutto na godzin e to bardzo słabo, gorzej niz w biedronce

Firma ANIA KRUK Spółka z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Analityk/Analityczka ds. prognozowania i planowania zakupów. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Małgosia

Na chwilę obecną poszukują pracowników w Częstochowie. Warto się zgłosić, z tego co słyszałam dużo pozmieniało się tam na lepsze.

Alina
@Małgosia

Co oznacza na lepsze?

@Małgosia

Niestety jest coraz gorzej. Ja niedawno skończyłam współpracę z tą firmą.

Panny
@Panna A.

Hmmm wcześniej zaliczyłem Danio :) twojej ciężej bo to dama

Czy w firmie ANIA KRUK Spółka z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Panna A.

Nie. Ja nigdy nie miałam szkoleni. Moja koleżanka, która pracowała tam ponad 2 lata też nie. Na pytanie o szkolenia zawsze byłyśmy zbywane.

Madzia

@grażynka a jak grafik, elastyczny ?

Agataa

Nie polecam butiku. Pensje za każdym razem opóźnione, szukam czegoś lepszego.

grażynka

Byłam ostatnio na rozmowie zaproponowali mi 1700 netto na rękę praca po 12 godzin w dużym centrum handlowym.. Brak słów...

Mariusz
@grażynka

Wynagrodzenie faktycznie nie jest zbyt wysokie. A czy zaproponowano Ci także jakieś dodatki, które mogłyby podnieść wysokość pensji takie jak premie lub pakiet socjalny?

Daria

Bardzo niska pensja, a wymagania koszmarne, spóźnione pensje

@Daria

Szczerze mówiąc - podałaś same ogólniki. Jestem zainteresowana tym pracodawcą, a więc potrzebowałabym nieco bardziej szczegółowych informacji. Wysokość pensji to akurat indywidualna sprawa, ale powiedz mi, czy składa się ona z samej podstawy czy także i w jej skład wchodzą jakieś dodatki?

Tamara

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem tej ciszy na forum.

Irek

Zastanawiam się czy macie jakiś powód i nikt od dłuższego czasu nic nie pisał?

Urszula

@Anna, dlaczego uważasz, że praca na stanowisku obsługi klienta w butku jest nierozwojowa? Jest to praca bezpośrednio z klientem. Kontakt z innymi ludźmi jest bardzo wymagający i potrzebne są do niego określone predyspozycje. Dlaczego uważasz, że jest to praca dla osób mało ambitnych? Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych również rozwija.

Rozmowa o pracę totalnie niewymagająca. Sama praca bardzo nudna, monotonna, niepozwalająca na żaden rozwój - praca dla osób mało ambitnych, którym nie chce się uczyć nowych rzeczy, podnosić swoich kwalifikacji. Zdarzało się, że pensja trafiała na konto dzień później niż miało to być - na dodatek bez żadnego uprzedzenia. Oczekiwanie na świadectwo pracy - 4 TYGODNIE!!! Firma pokusiła się wysłać świadectwo po groźbie zgłoszenia do PIP. Poza tym świadectwo pracy wysłane w OTWARTEJ KOPERCIE! Administracja firmy to totalne nieporozumienie. Oczekują rzetelnej pracy w butiku, a sami nie cechują się rzetelnością. NIE POLECAM.

@Anna

Była to praca na stanowisku obsługi klienta w butiku w Krakowie.

Urszula

Bardzo przydatne będą informacje na temat ANIA KRUK . Czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Jeśli jest, to na jakie stanowiska i czy ktoś już był na rozmowie? Dobrze będzie jeśli ktoś zechce podzielić się tym, jak wygląda proces rekrutacji? Zachęcam do dodawania wpisów na tym forum, które będą bardzo przydatne dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o ANIA KRUK Spółka z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w ANIA KRUK Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANIA KRUK Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIA KRUK Spółka z o.o.?

ANIA KRUK Spółka z o.o.
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Mazowiecka 27 lok. 1
    60-623 Katowice