Aren Art

Opinie o Aren Art

AB

Szkoda, że jeszcze nikt nie wypowiedział się tutaj na temat - czyli na temat PRACODAWCY. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ARENART. Takie pytania zadano mi tuż na wstępie: czy mieszka pani sama? czy wynajmuje pani mieszkanie? CZY MA PANI KREDYT? czy ma pani męża? czy ma pani dzieci? Szok i niedowierzanie. Wnioski wyciągnijcie sami. Dodam, że rozmowę przeprowadzała szefowa (najprawdopodobniej właścicielka firmy). Ludzie pamiętajcie, że zadawanie takich pytań JEST NIEZGODNE Z PRAWEM! Zgodnie z art. 221§1 kodeksu pracy pracodawca ma prawo uzyskać od kandydata do pracy WYŁĄCZNIE informacje umożliwiające identyfikację personalną (imię, nazwisko, adres, datę urodzenia) oraz dotyczące wykształcenia i przebiegu jego dotychczasowego zatrudnienia. Współczuję osobom, które po takich pytaniach zdecydowały się na współpracę z tą firmą. Stali klienci na pewno zauważyli ogromną rotację pracowników w tej firmie (chodzi mi o salony ARENART w galeriach handlowych). To również daje trochę do myślenia. Pozostał ogromny niesmak, a szkoda, bo biżuteria piękna.

Judyta

Byłam w salonie, poziom wiedzy niezbyt w rezultacie ktoś polecił nam fajną firmę w Łodzi. Duża wiedza, profesjonalizm i mają dużo rzeczy takich samych w niższych cenach.

muniek

w biżuterii praca jest stabilna po prostu i mała rotacja jest

Kasia

My zamówiliśmy tam obrączki, muszę przyznać, że trochę się na m spieszyło, termin realizacji był ekspresowy, otrzymaliśmy obrączki za trzy dni, moja obrączka jest przepiękna z brylancikami z ich kolekcji Yakimoto- jakiś Japończyk podobno projektował, jesteśmy bardzo zadowoleni, obsługa na prawdę super, bardzo miłe Panie.

szczęśliwy narzyczony

Ja się nie mogę zgodzić ze swoją przedmówczynią. Odwiedziłem ten salon jakiś miesiąc temu, gdy szukałem pierścionka na swojej dziewczyny. Chciałem na święta się jej oświadczyć. Jestem facetem i jak nie zwracam uwagi na świecidełka tak od tego pierścionka nie mogłem oderwać oczu w dniu zakupu. Panie w salonie pomogły mi go wybrać. Nie pamiętam czy były uśmiechnięte czy nie, ale najważniejsze, że moja narzeczona była jak otrzymała pierścionek ode mnie. Pozdrawiam moją narzeczoną Anię :-*

była klientka

Atmosfera musi być ciekawa co rok to nowi PRACOWNICY.Z roku na rok coraz gorsza obsługa nie wiedząca nic o towarze który sprzedaje.Profesjonalizm na poziomie przedszkola , brakuje tam uśmiechu sprzedawcy co za tym idzie miłych wspomnień z zakupów.Nic Mnie tam nie zachwyca a towar jak w każdym innym sklepiku tyle że droższy.Moja opinia to TOTALNE DZIADOSTWO, nie wspomnę już o obrączkach które tam zakupiłam i do dziś dnia żałuje A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE dożywotnia gwarancja czyli co tydzień do poprawki aż mi się znudzi.

Zostaw opinię o Aren Art - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aren Art