ARENART FOREVER

Opinie o ARENART FOREVER

Aktualność
Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko OBSŁUGA KLIENTA do naszego salonu jubilerskiego ARENART FOREVER.

Zapraszamy do aplikowania! Link poniżej:

Możesz również dostarczyć swoje CV bezpośrednio do salonu.

Zapraszamy!

AAF
@Wanda

W salonach pracuje się rewelacyjnie, to my musimy zapracować na całą załogę biura. Nikt nie narzeka na premię, sprzedajesz to zarabiasz, obijasz się to nie zarabiasz. Na tym polega system motywacyjny.

Kacper

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku miesięcy. Na samym początku czuć przede wszystkim zaangażowanie współpracowników w wyszkolenie nowych sprzedawców. Jestem bardzo miło zaskoczony atmosferą w czasie pracy i indywidualnym podejściem pracodawcy do każdego z nas. Mimo zawodowych zobowiązań niezwiązanych z pracą w salonie, Pani Renata i osoby kierujące salonem chętnie współpracują i wspierają mnie w "poza salonowej działalności", przez co czuję ważne wsparcie. Polecam pracę w Arenart FOREVER każdemu, kto ceni sobie zdrową współpracę, poczucie bezpieczeństwa i dobre zarobki.

Mela
@Kacper

A co masz na myśli pisząc o pozasalonowej działalności?

@Wiktoria

Tradycją firmy są coroczne Wigilie na które są zapraszani wszyscy pracownicy (biurowi jak i sprzedawcy z salonów). Szefostwo jest również za integracją pracowników, więc czasami organizuje integrację w formie np. wyjścia na Air Soft Gun czy wspólny trening pod okiem profesjonalnego trenera polegający na grach zespołowych. Wśród pracowników panuje atmosfera wzajemnego szacunku i sympatii, a dobre relacje budowane w firmie często przenoszą się na życie prywatne. Super fluidy między pracownikami można zauważyć tylko wchodząc do salonu, bo nie ma tu rywalizacji (walki o klienta) lecz współpraca i wzajemne wsparcie, by wspólnie osiągnąć zamierzony cel.

Wiktoria

Pracuję w tej firmie już czwarty rok. Moje stałe zarobki są bardzo zadowalające, w każdym miesiącu dodatkowo premiowane. W Arenarcie panuje rodzinna atmosfera, w Złotych Tarasach mamy fantastyczny team, a w takich warunkach wsparcia, wzajemnego szacunku i współpracy mobilizujemy się do jeszcze efektywniejszej pracy. Jest to oczywiście doceniane i gratyfikowane przez szefostwo, które indywidualnie podchodzi do każdego pracownika. Przy układaniu grafiku nasza kierowniczka zawsze bierze pod uwagę prośby grafikowe co sprawia, że plan pracy jest elastycznie dopasowany pod każdą z osób w salonie. Żaden z pracowników nie odczuł skutków pandemii, wynagrodzenia na czas, szefostwo szukało zajęcia dla każdego z pracowników, organizowało szkolenia (nawet w tej trudnej sytuacji dostaliśmy dodatkowe świąteczne premie). System pracy mi bardzo odpowiada, zazwyczaj dzień pracy na dzień wolny (+niedziele niehandlowe). Szczególnie w Warszawie to super tryb zmian, bo każdego dnia nie tracę mnóstwa czasu na dojazdy do i z pracy. Pracując na jednej zmianie od początku do końca widać przełożenie zaangażowania na efekty pracy. Jeśli jest ktoś, kto jest ambitny i chciałby pracować w miejscu gdzie można naprawdę dobrze zarobić w przemiłej atmosferze to w Arenarcie jest to możliwe.

ono Nowy wpis

Co Tu dużo gadać, firma zatrudnia na 3 miesiące umowy zlecenia, bez możliwości premii, bez możliwości pójścia na l4 ( nie udawanego, tylko zwykłego np. grypowego) bez możliwości urlopu i stażu pracy. Zatrudniają przeważnie młode dziewczyny żeby po 3 miesiącach powiedzieć im pa, pa. Uwaga komentarze sa nagminnie kasowane. Co rusz pojawiają się negatywne opinie i po jakimś czasie znikają. To niesprawiedliwe ze strony go worku że usuwa niewygodne opinie dla teh firemki. Ale nic nie szkodzi w środowisku wszyscy już wiedzą ze to nie rodzinna atmosfera a wręcz toksyczna. Powiedzenia dla naiwnych

Lidzia

Dwa miesiące temu szukali doradcy klienta, ale przegapiłam rekrutację:/ Ktoś był na rozmowie lub dostał pracę, i napisze jak praca na stanowisku wygląda od kuchni? :) I czy widełki podane w ofercie (4 400–6 000 zł) się zgadzają?

Beti Nowy wpis
@Lidzia

Dzień dobry. Pracuję w Arenart Forever od ponad 10 lat. Jestem bardzo zadowolona z zarobków i z atmosfery panującej w pracy. Podane w ofercie zarobki zgadzają się - mogą być one nawet wyższe ponieważ dostajemy dodatkowe premie za dobrą sprzedaż. Wysokość premii jest uzależniona od Naszej pracy.

@Beti

Witam, zauważyłam, że zadeklarowała Pani swój 10-letni staż, proszę przy tym o informację dotyczącą jakiś podwyżek. czy występują te stażowe? ciekawa jestem potencjalnych zarobków albo innych dodatkowych przywilejów

Zaciekawiona

Chciałam zapytać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna oraz jaka jest atmosfera w salonie w Złotych Tarasach?

Halina
@Zaciekawiona

Hej, i jak tam? Byłaś może już na spotkaniu rekrutacyjnym? Jeśli tak to jak wrażenia, pytali o jakieś konkrety? ;)

@Halina

Nie byłam na rozmowie bo nawet nie zadzwonili. Złożyłam 2 razy CV przez stronę i na razie cisza.

Wiktoria

Czy w Aren Art pracownicy się lubią? Firma często organizuje spotkania integracyjne?

Julia
@Wiktoria

Brzmi to wspaniale i czyta się z przyjemnością. A zastanawia mnie to czy np Wigilia jest obowiązkowa? Bo nie każdy jest wierzący. Co w przypadku takich osób? Chciałabym się do Was zatrudnić, ale martwie się że zostanę odrzucona przez grupę, z powodu wiary.

@Julia

Absolutnie nie jest to zobowiązujące. W naszej firmie są osoby wierzące jak i niewierzące. Nigdy (przynajmniej ja) nie byłam świadkiem jakiejkolwiek dyskryminacji, a szczególnie ze względu na wyznanie. Wigilia firmowa jest bardziej naszym tradycyjnym corocznym spotkaniem, na którym mamy okazję zjeść pyszną kolację i w końcu spotkać się razem przy jednym stol

ahahahaha
@Wiktoria

wiarygodna ocena od osoby z bliskiej rodziny wlasciciela...

@Wiktoria

Aż trudno w to uwierzyć, że jeszcze są takie salony w których panuje zdrowa, rodzinna atmosfera.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ARENART FOREVER? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Doradca klienta - Kasjer? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Zaciekawiona

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna oraz jak się pracuje w Złotych Tarasach? Jestem zainteresowana ofertą pracy.

nik

zgadzam sie ,(usunięte przez administratora)i brak poszanowania czasu prywatnego

Krystian K.
@nik

Czy możesz podać przykład? Słyszałem rożne opinie, chciałbym złożyć CV.

nik
@Krystian K.

jak widzisz złe opinie są usuwane.To o czymś świaczy. Lepiej wybierz inna firmę. Jest ich naprawde wiele

@nik

Czyli ostrzegasz a sytuacji przytoczyć nie umiesz? Takie odradzanie raczej mija się z celem w takim razie...

BD

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeśli nie oczekujesz przyzwoitej podstawy to Cię zatrudnią, ale wtedy na premie wyrównującą nie licz, ani za wyniki, ani na święta. Moja opinia dotyczy pracy w biurze. Bardzo stresująca atmosfera, ludzie zrzucają na siebie wzajemnie obowiązki bo brakuje rąk do pracy. Właściciele firmy nie zbyt pomocni, a na pewno również niezbyt sympatyczni(usunięte przez administratora)

@BD

A te premie wyrównujące są w ogóle obiecywane?

@BD

A jaka jest podstawa? Najniższa czy inna kwota?

aha

nie polecam pracy w tej firmie, człowiek sie stara a na koniec słyszy ze na siebie nie zarabiał. zero benefitow dla pracownikow a udaje ze sa nie wiadomo jak rozrastająca nie firma, na wszystkim sie oszczędza

Doaha
@aha

A to w salonie czy w biurze?

@Doaha

Pewnie tu i tu, dlatego tak ogólnie napisane

AAF
@Wanda

Kacper

Mela
@Kacper

A co masz na myśli pisząc o pozasalonowej działalności?

Kuba

Bardzo się cieszę, że może być częścią tak zgranego zespołu jakim jest firma Arenart Forever. Zaangażowanie ze strony szefostwa oraz kierownictwa na najwyższym poziomie. Naprawdę przyjazna atmosfera w pracy, która przekłada się na wysoką jakość obsługi klienta, a także bardzo dobre zarobki. Serdecznie polecam!

Pracuję już 4 miesiąc w zespole i czuję się przede wszystkim doceniony. Po okresie próbnym praca na umowę daje bezpieczeństwo, a zarobki są również dobre. System prowizyjny umożliwia - w zależności od utargu - zarobić jeszcze raz tyle ile w pensji podstawowej, jak nie więcej ;) Świetni ludzie w salonie oraz elastyczny grafik pozwalają na zaplanowanie dni wolnych bez żadnego problemu.

@pracownik

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa.

Jestem wieloletnim pracownikiem i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Atmosfera jest bardzo rodzinna, a pracownicy bardzo się lubią i chętnie ze sobą współpracują. Najbardziej motywujące są zarobki :) serdecznie polecam pracodawcę.

@pracownik

Bardzo nam miło, że atmosfera oraz motywujący system premiowy tak bardzo Ci odpowiada. Dziękujemy za opinię.

Klienta

Dzisiaj byłam w Arkadii w salonie. Panie bardzo miłe i pomocne. Potrafią doradzić. Pani Katarzyna bardzo dobrze mnie obsłużyła, wykazała duzo cierpliwosci. Byłam pierwszy raz i polecam. Na pewno wrócę.

Beata

Po przeczytaniu Waszych komentarzy sama chciałabym pracować w tym miejscu. Widać, że macie świetną atmosferę, dobry kontakt z przełożonymi, jesteście zadowoleni z wynagrodzenia, otrzymujecie również premie, są imprezy integracyjne... Wiele osób wspomina o wysokim wynagrodzeniu, czy możecie podać w widełkach, na jaką kwotę można liczyć?

@Beata

Wolałabym nie zdradzać takich szczegółów ;) Ale na pewno mogę potwierdzić, że zarobki są bardzo zadowalające. Natomiast ich wysokość jest mocno indywidualna i zależna od wyników (pomijając stałą podstawę). Raczej nie spotkałam się z tym, żeby ktokolwiek kiedykolwiek skarżył się na wysokość wynagrodzenia czy premii :)

Aktualność
Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do aplikowania! Link poniżej:

Możesz również dostarczyć swoje CV bezpośrednio do salonu.

Zapraszamy!

Aleksander

Śledzisz wątek dotyczący tej firmy i zastanawiam się w tym momencie, czy masz może jakieś informacje związane z tym pracodawcą? Wiesz może na jego temat coś co mogłabyś w tym wątku dodać, aby pomóc innym użytkownikom? Napisz proszę bo bardzo mnie to ciekawi?

Ppk

Zainwestuj w tabsy od głowy Pewnie to był żart ze strony pracownika Widać ze znudzona paniusia błąkająca się po arkadii nie ma co robić ze sobą

Blue

Pracuję od dłuższego czasu w ARENART FOREVER. W sumie to nietylko praca, ale i pasja. Ekipa, z którą spędzam w pracy sporo czasu, jest mi jak rodzina :) atmosfera jest naprawdę dobra, mam wsparcie, nawet w tym najtrudniejszym dla mnie prywatnie roku mogłam liczyć na wsparcie, i od koleżanek z zespołu, i od super szefowej. Bardzo mi to dla mnie wiele znaczy, dziękuję:) Szefowa jest ciepłą osobą, z empatią i sercem :) cieszę się, że pracuję w tej firmie :)

Małgorzata

w dniu dzisiejszym w punkcie sprzedaży w Arkadii dokonaliśmy zakupu biżuterii. Poziom obsługi bardzo profesjonalny. Wszystkie Panie sympatyczne bez wymuszanego ugrzecznionego uśmiechu , chętne do pomocy. W takiej atmosferze miło było wydać nie mała sumę pieniędzy. Gratulujemy takiego personelu.

Janusz Tracz
@Małgorzata

To nie ma być opinia z punktu widzenia klienta firmy, lecz obecnego lub byłego pracownika, żeby inni wiedzieli, jak się tam pracuje.

Pracuję w tej firmie już bardzo długo, jestem bardzo zadowolona z zarobków i z atmosfery jaka jest w firmie. Jeśli ktoś uczciwie pracuje i daje z siebie 100% w pracy, może liczyć na wysokie wynagrodzenie i stabilizację . Jeśli ktoś chce przyjść do pracy postać i poplotkować , to nie ma tu czego szukać, ponieważ właściciele kładą duży nacisk na najlepszą obsługę klienta. Osobiście bardzo polecam pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o ARENART FOREVER - Warszawa

• Jak się pracuje w ARENART FOREVER?

Zobacz opinie na temat firmy ARENART FOREVER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARENART FOREVER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ARENART FOREVER