Opinie o Dwg Polska Sp. z o.o. w Środa Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dwg Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dwg Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwg Polska Sp. z o.o. w Środa Śląska

Stan Nowy wpis

Zastanawiam się czy aktualnie są już organizowane wyjazdy do pracy w firmie?

Miłosz Nowy wpis

Witam, ww. agencja pracy to parodia, nie można tego inaczej ująć niż robieniem ludzi (usunięte przez administratora) Pierwszy telefon wszystko pięknie tzn jest praca, chcą nas, trzeba tylko dosłać papiery. Po dosłaniu papierów i załatwieniu formalności zostało tylko czekanie na dzień wyjazdu. Dzień przed wyjazdem o godz 13 telefon z informacją że nie mogą przyjąć nas do pracy przez złą komunikacje wewnątrz agencji. Robią z ludźmi co chcą nie mówiąc już o poważnym traktowaniu. Krótko mówiąc nie placówka a firma DWG lub TWG bo nawet nie wiadomo jaką w końcu nosi nazwę do Z A M K N I E C I A.

Eryk Nowy wpis

Skoro brakuje ludzi do pracy to muszą zatrudniać obcokrajowców!

mykola Nowy wpis

Zle zatrudniaja ukraina

Brałeś udział w rekrutacji do Dwg Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ktos

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak wypłaty.

Urszula
@Ktos

Twoja wypowiedz jest bardzo krótka i niewiele wnosi do tematu. Proszę Cię więc o rozwinięcie myśli i przedstawienie nam argumentów, co konkretnie miałeś na myśli. Czy mówisz tu o jednorazowym przypadku? Czy jakiejś innej sytuacji? Być może zawiniły tu kontakty na linii pracownik-pracodawca i można jeszcze w jakiś sposób sprostować zaistniały problem?

Ktos
@Urszula

Brak wypłat na czas. Wypłaty po terminie.

Urszula

@ja, czy mógłbyś trochę szerzej rozwinąć swoją wypowiedź? Do czego konkretnie odnosi się Twój wpis? Jakiego stanowiska, w jakiej miejscowości? Opiszesz nam swoje doświadczenie? Będzie ono pomocne, bo w tym momencie niewiele mówi osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy za pośrednictwem Dwg Polska Sp. z o.o. @Jarosław, cieszę się, że jesteś zadowolony, możesz jednak dokładniej opisać jakiego stanowiska dotyczy Twoja wypowiedź? Czy poleciłbyś aplikowanie potencjalnym pracownikom na oferty pracę na oficjalnej stronie firmy Dwg Polska Sp. z o.o.? http://www.dwg-polska.pl/stanowiska-pracy/

Jaroslaw

Uczciwy i miły organizacji . Miałem piękny czas w Holandii :)

A mialo byc tak pieknie.... Oliwa sprawiedliwa o wielki zarządzie? Zawsze! Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Dwg Polska Sp. z o.o. - Środa Śląska

Dwg Polska Sp. z o.o.