Opinie o Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o. w Warszawa

Nowiusz

Byłbym wdzięczny za rzetelną opinię odnośnie atmosfery oraz dotrzymywania warunków umowy (zarówno UoP, jak i B2B) przez Be Poland Think, Solve, Execute. Według www.be-tse.pl zatrudnionych jest 1100 osób - czy to jest prawda? Czy to również prawda, iż większość zatrudnionych pracuje w placówkach klientów? U każdego pracodawcy znajdzie się jakiś mankament - jaki jest w tym przypadku?

pracownik na b2b
@Nowiusz

Dotymują zobowiązań ale oni jedynie przkładają fakturę, jak coś nie tak z klientem to od razu ci wypowiedzenie dają nie szukają. Często też zdarzają się wypowiedzenia ostatniego dnia miesiąca. Wiedza techniczna w polskim BE - brak tylko przekładanie faktury. Nie ma komu robić rozmów kwalifikacyjnych.

Kropka Nowy wpis
@Nowiusz

Pomysl sam jakich i ilu trzeba mieć klientów żeby upchnąć ponad 1k ludzi ? To są fantasmagorie. Tak, praca jest on site u klientów. BE samo z siebie nie ma możliwości dostarczać kompleksowych usług jak większe firmy. Plusy: płacą na czas, jak się kończy projekt starają się znaleźć następny. Minusy: jak już cie do klienta wrzuca to właściwie się tobą nie interesują, szkoleń brak ( czasem dają dostęp do platform edukacyjnych), to co wynegocjujesz masz do końca, to b2b jest więc jak klient nie ogarnie budżetu z zostajesz na lodzie, jak są jakieś zawirowania u klienta to externale lecą pierwsi na zieloną trawkę. Firma była podawana do sądu pracy - nie wiem na czym się skończyło.

Adam Nowy wpis
@Kropka

Potwierdzam. Jak już Cię do klienta wrzuca to na dobrą sprawę dla nich nie istniejesz tak długo jak przychodzą faktury. Stawki sa negocjowane raz na zawsze. Jak się projekt skończy to staraja się Cię wepchnąć gdziekolwiek nawet jeśli to nie Twoja bajka ( dla nich i tak to jest bez różnicy ).

pracownik na b2b Nowy wpis
@Nowiusz

Czy pracodawca Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

PinkLemon

Body shop jakich dużo na rynku. Praktycznie nie prowadza projektów dla klientów ( co plasuje ich na samym dole drabiny jeśli chodzi o firmy "konsultiogowe"). Wysyłają po prostu ludzi pod konkretne wymagania które dostają i to właściwe tyle. Potem już się nawet tobą specjalnie nie interesują do momentu kiedy mogą za Ciebie wystawić fakturę. W Polsce urośli głównie na jednej włoskiej firmie, reszta to drobnica - biorą co się nawinie. Można ale po co ?

programista-kontraktor

Pracowałem jako programista-kontaktor. Z trudem skrywana albo jawna pogarda dla pracowników ze strony kierownictwa, plotki, (usunięte przez administratora) Stawki poniżej przeciętnej, brak negocjacji, obietnice bez pokrycia, brak perspektyw poza mglistą propagandą PR, zwolnienia grupowe z dnia na dzień to główne minusy. Może jeszcze bezczelny telefon po zwolnieniu z żądaniem w stylu: wróć jeszcze na miesiąc, powiedz ile ci tam płacą...? Do zalet zaliczyłbym ciekawych kolegów, ale ludzie raczej szybko odchodzą. Podsumowując: dla juniora może być na początek, szkoda czasu dla kogoś doświadczonego.

Mon
@programista-kontraktor

W Be nigdy nie bylo zwolnien grupowych - zakonczenie wspolpracy z tego, co wiem wystepuje jedynie w przypadku, gdy nie ma przedluzenia projektu, a nie moga zaproponowac nic nowego w najblizszym czasie lub gdy ktos sie nie sprawdzil po prostu. Standardowo umowy maja okres wypowiedzenia, jesli nie jest zachowany, to chyba byly ku temu powody.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.

Co jaki okres czasu w Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jack

Jeśli jesteś szeregowym pracownikiem, to tylko przy zatrudnieniu.

Rekruter

Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną podczas której na spotkaniu był również CEO firmy. Po chwili zadawania pytań w sposób dość atakujący, wyłączył się z rozmowy i patrzył na widok za oknem lub korzystał z telefonu.

Magik
@Rekruter

Ciekawie czy każdego kandydata czeka taka uczta =) CEO lokalny czy zagraniczny?

Rekruter
@Magik

Osoba pełniąca funkcję CEO w Polsce, nie będąca polakiem.

@Interesant
@Rekruter

O, bardzo dziwne, z tego co wiem CEO w Be nie bierze udziału w rekrutacjach, jak również nie ma osób pełniących funkcję CEO w Polsce oprócz samego CEO, który nie bierze udziału w rekrutacji :)

Magda

Ile w tej firmie trwa wdrożenie się ?

Nowiusz

Jak w tej firmie wygląda kwestia szkoleń oraz inwestycje dotyczące podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników ze strony pracodawcy?

Konrad

Jeśli dobrze się dzieje w firmie i ludzie są zadowoleni to nie ma potrzeby zaglądania na forum!

Czy są jakieś premie dla pracowników ?

Zębuś

Pracowałem w tej firmie kilka lat na zasadach B2B. Czytam tutaj negatywne opinie co do dotrzymywania warunków umowy, co skłoniło mnie do wyrażenia swojej opinii. Bardzo fajne środowisko, rzetelni i profesjonalni współpracownicy, szczególnie w dziale Digital Transformation. Ważny rozdział w mojej karierze i super przygoda. Dla zwolenników korporacyjnych trybów - to nie jest odpowiednie miejsce dla was. Różnorodność klientów (Europa, Stany, Afryka!) i projektów sprawia, że ciężko się zasiedzieć na wygodnym krześle. Dużo wyzwań, czasem trafia się na głęboką wodę, ale to zawsze procentuje dużym przyrostem doświadczenia zawodowego. Dla mnie to bardzo pozytywna organizacja.

joachim

Bardzo długo nikt nie pisał, czy tak dobrze wam się pracuje? Dlaczego piszecie żeby lepsze były rekrutacje?

Sarra

Firma płaci na czas i przestrzega umowy, która podpisałem i to mnie interesuje, podobna opinię z tego co wiem mają wszyscy moi znajomi tam pracujący. Póki co nie miałam negatywnych doświadczeń. Moje sugestie dla Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o.: Lepsze rekrutacje

Dorota

@Krzak w jakiej kwestii Be Poland Think, Solve & Execute nie dotrzymuje postanowień umowy? Możesz coś więcej o tym napisać? Pamiętaj, że na forum mogą pojawiać się wyłącznie rzetelne i zgodne z prawdą wypowiedzi.

Krzak

Typowy outsource ... dobry PR i nic po za tym. Nie jesteś szanowany jako pracownik. Mydlenie oczu i nie przestrzeganie warunków umowy którą zresztą sami Ci wręczają. Trzeba się sądzić później. Nie wiem co słyszałaś ale to NA PEWNO nie jest ok pracodawca.

Krzak

Firma łamie postanowienia umowne. Mają wytoczony proces w sądzie pracy. Nie dajcie się nabrać na ładną otoczkę i PR.

Dorota

@plus, mówisz o umowie o pracę, czy o jakiejś innej formie zatrudnienia? Czy mógłbyś powiedzieć też coś na temat przebiegu swojego procesu rekrutacyjnego? Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Be Poland Think, Solve & Execute?

Otrzymałem ostatnimi czasy umowę od Be do podpisu. Nie podpisałem tylko ze względu na kontr ofertę ze strony obecnego zleceniodawcy. Wszystko oceniam bardzo pozytywnie. 1. Proces rekrutacyjny przyjazny i uczciwy 2. Bezproblemowe otrzymanie dobrej stawki. Dokładnie takiej, o jakiej mówiłem 3. Bardzo uczciwa umowa Bardzo pozytywnie. Oby tak dalej!

Dorota

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Be Poland Think, Solve & Execute? Czy firma poszukuje nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat. Myślę, że osoby zainteresowane podjęciem pracy w tym miejscu będą wdzięczne za każdą opinię zamieszczoną o pracodawcy Be Poland Think, Solve & Execute.

człowiek

Jakieś opinie o firmie? ktoś pracował u nich w dziale Salesforce? Jakieś info o pensjach względem rynku doradztwa IT? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 22
    00-133 Warszawa

Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o. o.