Opinie o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. w Gorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. w Gorzów

Witam, Moja kobieta jest u grupie pani kierownik która jest tutaj najwięcej opisywana - wszyscy wiemy kim ona jest (nawet ja osoba która nigdy jej nie widziała na oczy). Pragnę zakomunikować iż jeżeli pani kierownik nie zmieni swojego postępowania w pracy będę jedna z osób która namówi moja kobietę na oskarżenie pani kierownik o mobbing. Tak to co tam się wyprawia to mobbing i doręczenie pracowników. To co robi ta pani nie nazywa się kierownictwem tylko powinno to się nazywa funkcja dekoracyjna jako kierownik, niby jest ale nic nie robi. Dziwię się że firma która nie jest zła nic z tym nie robi. Bo firma jako firma dla pracownika jest ok. Sam jestem przełożym kilku osób ale nawet nigdy nie pomysłem o takich rzeczach. Jeżeli Pani kierownik myśli że to co ona robi ma motywować to jest w błędzie. Nie będę prał budów na forum tylko od razu z moją kobieta pójdziemy do specjalnych jednostek. Sąd pracy zawsze nas przyjmie. A odszkodowania są duże. Ostrzegam, pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości pracownikom którzy muszą z tą kobietą przebywać 8 godzin dziennie. Wszystko jest do czasu proszę o tym pamiętać.

Anonin
@Anonim

Proszę mi powiedziec co robi kierownik ? Jakie postepowania powinny byc brane pod uwage?

@Anonin

Co robi kierownik? Właśnie o to chodzi ze nic nie robi oprócz mobbingu to nic. Kończę temat, jeżeli do niego wrócę to nie tu tylko tam gdzie jest tego miejsce. Pozdrawiam

Pip
@Anonim

Jestem z innego działu, ale naprawdę jest to dla mnie mega dziwne jeśli to prawda. Każdy wszystko wie tylko siedzi cicho...Dużo odwagi dla osób które tu piszą. Na początku myślałam że to jakiś hejter.

Zastanawia mnie tylko fakt skoro tak wszyscy narzekacie to dlaczego sie nie zbuntujecie wszystkie i nie wyrazicie swojej opini (usunięte przez administratora) czy Szefowi Express? Dlaczego jedyne co potraficie to wylewac brudy jako anonim na forum. Przeciez jesli rzeczywiscie sie tak dzieje to powinniscie to jak najszybciej zglosic.

nikita
@Anonim

Myślisz że góra o tym nie wie ?! Wie, ale mają to w (usunięte przez administratora) dopóki robi wyniki. Dla nich liczy się tylko żeby hajs się zgadzał,a jakim kosztem już nie ważne.

@Anonim

Mogło by się wydawać ze to takie proste zgłosic Szefowi. Proszę być w ich skórze więcej nie powiem bo nie jestem do tego upoważniony. Ciekawostki trzymam gdyby miało dość do konfrontacji u wyższych jednostek.

Była
@Anonim

Nie pracuje już ale mam wydrukowane maile od pani kierownik w dodatku z kopią wyżej. Jak coś to piszcie.

Ciekawostki

Na szczescie nie jestem podwładną pani rudej. Ale nasuwa mi się jedna refleksja, pracując ze swinią należy pamiętać, że świni tarzanie w gó.... zawsze się będzie podobać. Współczuję bo firma ok tylko nie na wszystkich regjonach.

Tonieja

Komedia

just
@Tonieja

Zgadzam się, co na tym regionie się dzieje...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Ewelina

Bardzo przykre jest to, że dorosłe osoby mają tylko tyle odwagi aby oczerniać na forum internetowym czy to p. Kierownik czy Anitkę a nie starczyło im pewności siebie do podpisania się chociażby imieniem. Pozdrawiam

Anita

Dziewczyny nie życzę sobie aby ktoś mnie oczerniał na portalu internetowym, nie mam z tym nic wspólnego nigdy nie udzielałam się na tym forum i nie mam takiej potrzeby nie napisałam nic obraźliwego pod adresem P. Kierownik ani tym bardziej Firmy jest to mój pierwszy i ostatni wpis tutaj. Nie będę bawiła się z wami w wymianę zdań bo jest to strasznie dziecinne, a osoba która powiedziała że to ja zamieszczałam te wszystkie "GŁODNE WPISY" może prosto w twarz mi powie o co jej chodzi. Jeszcze raz powtarzam nie są to moje wpisy tutaj nikogo nie obraziłam, są to pomówienia osoby która podrostu mnie nie lubi domyślam się kto to mógł napisać ale nie będę wymieniała z imienia i nazwiska. Widać również jak ten ktoś jest bardzo zainteresowany swoją pracą skoro czyta i wpisuje takie durne komentarze w godzinach pracy 11:07. Jest to przykre że osoba która próbuje mnie oczernić w oczach wszystkich pracowników i pracodawców nie ma własnego życia osobistego. Dowiem się na pewno kto zamieścił ten wpis i rozwiąże tą sprawę, nie pozwolę sobie na tego typu wpisy na mój temat ! Pozdrawiam Anita

Lili
@Anita

Anitka, te osoby, które Cię znają to wiedzą, że pracujesz w tej firmie długo i gdybyś miała jakiś 'problem' nie załatwiła byś go na forum internetowym tak jak robią to inni, jesteś zbyt wartościową osoba :)

Normalna

Tak jak napisałaś BEZMÓZGI którym nie chce się ruszyć tyłka do roboty, też dostałam nie raz zjebkę przez Gośkę ale człowiek nie pisnął bo dałam ciała, w porównaniu do innych ona przynajmniej jak trzeba pomóc to to robi i potrafi, łatwo tylko (usunięte przez administratora) i mówić że musicie i wali mnie to w jaki sposób ona przy najmniej potrafi pokazać jak to zrobić i Anita oszczędź sobie każdy wie, że to twoje głodne wpisy

Zadowolona

Ja nie wiem co za bezmózg pisze tak beznadziejnie komentarze. Nie wiem co chcesz tym uzyskać, skoro (usunięte przez administratora) do pracy nie chcialo się ruszyć to nie dziw że P. Cebo byla wredna, tez bym byla. Ja pracuje, wykonuje swoje obowiązki (co prawda nie jestem jej pupilką) ale zlego slowa na Panią Goske nie moge powiedzieć. Zawsze pomocna, wszystko wytłumaczy, a to ze jest wymagajaca - to takie zadanie kierowniczki. Za (usunięte przez administratora) robienie Ci nie zapłacą :)

roki

Ruda wraca z urlopu, spalony filar firmy.

Młoda

Wiecie co...po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy miałam mega wątpliwości i w sumie cieszę się, że się nimi nie sugerowałam, jest spoksik, a wszystkim malkontentom radzę po prostu wziąć się do roboty :) co obiecali na rozmowie to jest, nawet umowę dostałam wcześniej, kasa się zgadza, ciśnienie jest no ale chyba nikt nie liczy na to dostanie chajs za siedzenie na (usunięte przez administratora) tak jest wszędzie

M.
@Młoda

Jakieś opinie na temat st. kierownika regionu ? Właśnie dostała propozycję

Starsza Pani
@M.

Zgodzę się z tym że wypłaty są w terminie a nawet dużo wcześniej i kasa się zgadza ale moim zdaniem szefowa powinna się bardziej przyjrzeć Małgosi Cebo która stosuje mobing na pracownikach którzy nie są jej pupilkami.Potrafi sprawić ze pracownikowi odechciewa się pracować.Ma swoje ulubienice i tylko to się dla niej liczy.Poza nią atmosfera w firmie jest bardzo fajna tylko ona wszystko psuje.Zwalnia ludzi bo wyrażają swoje zdanie.Musisz robić tak jak jej gra inaczej do zwolnienia.Przeszlam to na własnej skórze.Życzę wam dziewczyny powodzenia nie dajcie się jej zastraszyć.Ja się od niej uwolniłam na szczęście.

Xxx
@Starsza Pani

Zgadzam się w 100% Kierownik MC to jedno wielkie nieporozumienie!!!!!! Nie wiem dlaczego nikt na to nie reaguje????? Wchodzi w (usunięte przez administratora) szefostwu i mydli oczy jak tylko się da zakrywając się wynikami regionu które nawet w najmniejszym stopniu nie są jej zasługa bo na jej pomoc liczyć nie można!!!! Wiecznie tylko się słyszy ze to jej zasługa ze region wykonuje limit ze to dzięki jej wiedzy!!!! Spróbuj się człowieku sprzeciwić i cię zniszczy nie zostawiajac śladów!!!! Mam nadzieje ze szefostwo przejrzy na oczy prędzej czy później jaka z niej MOBBERKA i wyleci na ten swój spalony rudy pysk!!!!

@Xxx

Wynik idzie za managerem, to ZAWSZE jego zasługa, dlatego zastanawiam się dlaczego taki hejt na kogoś kto daje wam pracę kase i wsparcie? Może po prostu chęci do pracy brak? Kawa, ciacho, na telefonie posiedzieć i dziwne że się czepia jak komuś się robić nie chce!

@Młoda

Wakacje wakacjami ale ręką na pulsie. Czuwa. Zło nie śpi.

Belele
@Młoda

A to kierownik daje kasę czy szefowie ? To że ktoś pije kawe czy zajada ciastko nie oznacza że robić mu się nie chce.Hejt jest na kierownika nie na firmę.Wynik idzie za mengerem ? Od kiedy ? To pracownicy pracują na wynik a menager tylko zbiera po nich żniwa.Menager dzięki pracownikom ma premię a pracownicy ją mają bo na nią zapierniczają.Wiec może warto docenić pracowników.Hejt jest na jednego kierownika jakoś o reszcie nic nie jest wspomniane wiec może kierownik o którym mowa by się nad sobą dosadnie zastanowił.Dobrze że u mojej kierowniczki takich problemów nie ma.

Majka

Wydaje mi się że zależy gdzie trafisz ogólnie nie było źle zaroboki są dobre, jedynie nigdy nie pod Panią spalona ruda malpe dziwię się że jeszcze jej ktoś o mobbing nie podał. Ale ogólnie polecam

Lolo
@Majka

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%.Pracowalam około 3 tygodni i zrezygnowałam. Firma ok, jasne warunki zatrudnienia. Natomiast Pani M. C jest starej daty. I to teraz pracodawca szuka pracownika. A czasy straszenie już dawno się skończyly.

Pastelkowa

Czy ktos sie orientuje jak wygląda tam sprawa zwrotu kosztow za dojazdy? Bede jezdzic komunikacja miejska jako mobilny doradca, tlumaczono mi ze to tylko w razie gdyby w innej placowce ktos poszedl na l4 bądź urlop. Teraz przez miesiac bede miala szkolenie, gdzie za same bilety na pociag wyjdzie mi 200zl :O

eciapecia
@Pastelkowa

za paliwo owszem zwracają. jakieś tam marne grosze. ale jeżeli myślisz że będziesz tylko w razie awarii to jesteś w błędzie. czasem o 7 rano możesz dostać info że masz jechać gdzie indziej... i masz być do pomocy dziewczynom na biurze a nie tylko w razie L4. Przemyśl to.

wrr

NIE POLECAM . Kompletny brak szacunku do pracowników to jest jeden z większych problemów w tej firmie... Jak robisz wyniki to jest w miarę ok, ale jak tylko noga Ci się podwinie to nikt nie przebiera w słowach. Bardzo dużo wymagają, a bardzo mało dają od siebie. Faktycznie były podwyżki jak to można tak nazwać, teraz jak pójdziesz do firmy tego samego pokroju dostajesz tyle na start. O jakiś zmianach w pracy dowiadujesz się jak coś źle zrobisz nikt wcześniej Cię nie poinformuje chyba, że koleżanka z innego biura dostała opieprz wcześniej niż Ty :p Zebrania w soboty żałosne nic z nich nie wyniesiesz tylko stracisz czas na słuchaniu po raz 10000 tego samego. Nowi piszą że jest fajnie zobaczymy co napiszą za jakiś czas jak górze znowu popuści i wróci do siebie i swoich maili MOTYWACYJNYCH xd Byłym pracownikom gratuluję że tu nie pracują, obecnym życzę dużo wiary w siebie i owocnych poszukiwań nowej pracy, tym którzy się zastanawiają czy zacząć tu prace szczerze odradzam :)

Lola
@wrr

Sorki, ale tez tu pracuję, może nie długo bo jakieś parę miesięcy i jest ciśnienie ale tak ja wszędzie. Nie jest cudownie ale nie jest źle, jak się robi swoje to masz spokój, sama widze u siebie że padaka na tym biurze to zaniedbania wcześniejszego pracownika, hallo bądźmy szczerzy ! czy każdy robi to co tak naprawdę powinien...wątpię. A podwyżki to fakt i dla mnie 450 zł podwyżki to miłe zaskoczenie bo z premią wychodzi całkiem nieźle. A ciekawe czy nie jesteś tym pracownikiem " zwolnionym z hukiem " o którym teraz krązą teraz historie

Pastelkowa
@wrr

Ja wlasnie zaczynam od jutra, troche sie boje po przeczytanou tych wszystkich komentarzy ale staram sie myslec pozytywnie :(

@Gucio, zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza, dlaczego tak uważasz? Jeśli poprzesz swoją opinię stosownymi argumentami będzie ona bardziej przydatna dla innych użytkowników forum. Widzę, że na wątku opinie o firmie Expresspożyczki są raczej mieszane. Zachęcam również inny użytkowników forum do podzielania się swoimi doświadczeniami na temat warunków pracy i zatrudnienia w tej firmie.

ona
@Marek

Marek jakiś podejrzany przekupiony, albo któraś z kiero się podszywa. Znając tą firmę to wszystko tam jest możliwe

Gucio

Firma wielka porarzka nie polecam jej nikomu

Była pracownica

Hej :) opinie pozytywne w tej firmie wystawia chyba kierownictwo tutaj na stronie. Niestety ale w tej firmie nic nie gra tak jak powinno. Faktycznie zarobki się poprawiły- nasuwa się pytanie dlaczego jednak nadal pracownicy się w takiej liczbie zwalniaja? Ciągle zmiany, raz chcą tak potem inaczej A następnie jednak wróćmy do poprzedniego. Decyzja o zwolnieniu się po długim czasie była jedna z lepszych decyzji. Szkolenia w sobotę obowiązkowe, nieplatne, jeśli nie idziesz musisz się tłumaczyć. Nacisk na sprzedaż- na wyniki, taka branża no ale bez przesady, staje się na głowie A oni I tak tego nie docenia. A premie to I tak jak sobie fajna zrobisz to na końcu ci utna bo jednak coś zrobiłaś nie tak. Kierownictwo też się zmienia, jedna chce tak potem następna inaczej. Tłumacz się za każdym razem czemu tego nie sprzedałas, przecież klient zawsze chce.. dziewczyny ze strachu wolą już klienta nie wprowadzać nawet. Głównym zadaniem doradcy klienta jest "zarżnać klienta", jest coś takiego jak sumienie, musisz starszym ludziom wciskać I mówić jakie to JEST FAJNE. O oprocentowaniu nie wspomnę . Szczerze NIE POLECAM.

ANIA

Ja pracuje od 6 miesięcy i nie wiem jak było wcześniej mogę powiedzieć co jest teraz. Firma naprawdę wyszła na plus dla pracowników. U mojej kierowniczki nie ma problemu z urlopem. Nie wiem jak jest u innych kierowniczek. Dostaliśmy podwyżki z czego jestem zadowolona.

Pip
@ANIA

Z tym urlopem to zależy od kierowniczki. Ja mam gorzej jestem w grupie u Rudej...

Gvug

Jestem już półtora tygodnia nie m i fe Lego słowa powiedzieć polecam zależy kto się w tym czuje

@zaintersowany, czy zapoznałeś się z wszystkimi wypowiedziami użytkowników na forum? Może warto zadzwonić do firmy Expresspożyczki i po prostu zapytać o warunki zatrudnienia? Jeden z użytkowników napisał, że firma się zmienia. Współcześnie coraz więcej firm udziela informacji jeszcze przed procesem rekrutacji. Kto z Was planuje podjąć w najbliższym czasie współpracę z tą firmą?

zaintersowany

Witam wszystkich, Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku windykatora?? Oczywiście chodzi mi o całkoształt łacznie z zarobkami, samochód służbowy jest? atmosfera? Dzieki z góry

Zostaw merytoryczną opinię o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. - Gorzów

Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Nowowiejska 36A
    32-660 Gorzów

Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.