Opinie o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. w Gorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. w Gorzów

Niki2

Witam Mam pytanie dotyczące zarobków ma stanowisku Kierownika Regionalnego? Czy rotacja na tym stanowisku jest duża czy raczej firma stawia na stały zespół pracowników? Jak wyglada praca na tym stanowisku? Z góry dziekuje za odp:)))

Ona
@Niki2

Firma zdecydowanie nie stawia na staly zespół ????

Niki2
@Ona

to pytanie czy odpowiedź?;)

Uratowana Nowy wpis
@Niki2

Rotacja na stanowisku kierowniczym jest ogromna! Co chwila był nowy kierownik regionalny a w dodatku płacą za to stanowisko nędzna.

Były pracownik Nowy wpis

Cieszę się, że upadli. Kosmiczne koszty, naciąganie starszych ludzi, mieszanie im w głowach, nieraz okłamywanie- no niestety bez tego nie dało się zrobić limitów. Wydzwanianie do klientów po 5Xdziennie- KOSZMAR. Rozumiem, że to jest sprzedaż, ale są jakieś granice rozsądku.. Praca teoretycznie od pn do pt w godzinach 8.30-16.30. Ale jak klient przyszedł o 16.20 to trzeba było siedzieć (bo przecież pójdzie do konkurencji, a jakże). Nikogo nie interesował nas czas wolny i to, że trzeba np. odebrać dziecko z przedszkola. Szkolenia w soboty- bo przecież krzywda by się stała jakby zamknęli biuro na pół dnia w tygodniu bo mogło w tym czasie przyjść 10 klientów po Rapidę. Dodam, że szkolenia były o jednym i tym samym od kilku lat i niczego nowego nie wnosiły. W dodatku dojazd na to "szkolenie" (w przypadku niektórych osób było to ponad 50km w jedną stronę) w zakresie własnym, żadnego zwrotu kosztów za paliwo, nic. Problem z wolnym, śmieciowe umowy po 1/2 etatu, żeby jak najwięcej oszczędzić na pracowniku. Zero poszanowania dla naszej pracy. Góra nawet nie wiedziała kto im na biurze siedzi. Współpraca z kredytami- masakra. Dziewczyny powinny w pierwszej kolejności być wysłane na biuro i zobaczyć jak pracuje z klientem, który zazwyczaj, no nie oszukujmy się, nie należał do intelektualnej elity tego świata. Jednym słowem zasłużyli sobie w pełni na to, co ich spotkało.

Pum Nowy wpis

Mam to samo zdanie...

Nicky Nowy wpis

Dokładnie tak!

nick

Cześć nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda lecz piszę pracę doktorancką odnośnie mobbingu w expresie - sama tutaj pracowałam i mam mega prośbę, jeżeli ktoś tutaj jeszcze zagląda będę bardzo wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety, która oczywiście jest anonimowa :) https://www.survio.com/survey/d/K3Q1T5U1S8H1Y9O6V Pozdrawiam i buziaki :)

L4
@nick

Poszło choć o tym co tam się wyprawiało encyklopedii by brakło. Biura znikają. Klienci przestaną byc nękani setkami tel 3 lub 5 razy dziennie

Nicola
@nick

Poszlo :) mam nadzieję ze pomoże

Nic tylko powiedzieć, że dobrze że to wszystko upadło!!

Znajoma

Jak to?

Uciekinierka

Większość byłych pracowników tylko na to czekało !

Ex
@Uciekinierka

Z ty m to się nie zgodzę , bo nikt na siłę nie trzymał. Na pewno lepiej by się pracowała jakby osoby kierujące pracownikami ,miały do tego odpowiednie przeszkolenie !!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w obecnej sytuacji normalnie działacie? Chyba nie ma możliwości zdalnie coś robić?

Jakie są mocne strony pracodawcy Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.?

Xxx

Oprócz wypłaty na czas to nic więcej mobilny i opierdzielanie na porzadlu dziennym

Viki12

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej z p (usunięte przez administratora). Pani zadawała dziwne pytania, nie logiczne. Mianowicie zapytała czy w poprzedniej pracy moim obowiązkiem było zachęcanie klienta do ponownej wizyty. Poprzednio pracowałam w hotelu. Gdyby pani łaskawie przeczytała moje cv, wiedziała by. No chyba, że do tej pani dzwonią z hotelu i zapraszają na kolejną wizytę. Nawet się do mnie nie odezwali z wynikiem rozmowy. Wrażanie bardzo dziwne, panie była bardzo zblazowana

Ona325

Byłam ostatnio na rozmowie o pracę w tej firmie i jestem w szoku. Na dzień dobry zaproponowali umowę zlecenie z kwotą 1600 zł (serio??), to w ogóle legalna stawka? Chyba nie! W sklepie człowiek więcej zarobi, a tu odpowiedzialność i pewnie nacisk na sprzedaż! Szkoda tylko czasu i paliwa na takie "hojne" firmy. Nie polecam tej firmy!!!

Eloelo

Każdy z pracowników pani MC skończy tak samo, albo sam się zwolni bo już nie da psychicznie rady albo zostanie zwolniony bez podania powodu. Żadna nowość. Sama kiedyś mówiła że klient nie może przyzwyczaić się do jednego doradcy bo wyniki lecą w dół. Pracownicy mają dawać z siebie 100 procent a firma jest tak żałosna że żadna dziewczyna która tam pracuje nawet nie ma umowy na stałe, to czego oni wymagają. Firma z nią jest bez przyszłości, widać że nie zależy im na stałych pracownikach skoro mogą mieć nowych, rekrutacja trwa co dzień nie polecam

@Eloelo

Firma jest tak słaba jak Pani o której piszecie. Strategia firmy to zwolnić pracownika za spłatę pożyczki !!! Ludzie zastanówcie się kilka razy zanim tam traficie!!! Mimo miłej rozmowy rekrutacyjnej rzeczywistość jest zupełnie inna !!!

Zawiedziona !!!
@Eloelo

A ja zaczęłam tam pracować to co lepiej uciekać ?!!

@Zawiedziona !!!

Jeśli chcesz stałej pracy możesz już szukać innej. Umowy śmieciowe, po 3 miesiącach o pracę na kilka miesięcy i podziękują. Dostaniesz wypowiedzenie za to że oddychasz ... Mam nadzieje, że ktoś dobierze się do firmy za jej strategie sprzedażową , wszyscy wiedzą jaką ...

Takasobie
@Zawiedziona !!!

Zawiedziona !! Jeśli jesteś pod M.C to uciekaj ile sił w nogach !!

Mysza
@lola

wiecznie ktoś gada w pracy o tych opiniach...ale widzę szkoda czasu :) o tych śmieciówkach przesadziłaś laska ...pracowałam wcześniej w McDonalds i tam są śmieciówki, bądźmy uczciwi 2 kółka i 600-900 premii to nie źle, pozasuwajcie trochę przy frytkach, kawie i poje...klientach w macu to pogadamy, nie powiem nie zawsze udaje mi się zrobić dwa limity ale jak się człowiek spręży to do zrobienia, bez jaj nie pieprzmy głupot

@Mysza

Dobre porównanie do mc donald ... , napisz lepiej kiedy te 2 kółka dostałaś ... raczej połowa nie doczeka przy takiej rotacji...

Ciekawa
@lola

Jak się człowiek sprezy to limity dwa idzie zrobić? Jak klienci dopisuja a nie jak się sptezysz ja w pracy zawsze jest sprężona i co... Błagam nie oszukujmy się te dwa tysiące tetaz wszędzie zarobisz

Lubię Was :)
@lola

co ty chrzanisz ??? patrząc tylko na mój region to jest min 5 osób, a jak się widzi maile to nawet w regionie MC na którą tak psioczycie to też są same stare pracownice...więc dwa koła ma każda, jak rozmawiam z naszymi dziewczynami to koło 3 zarabia większość...jak chcecie sobie popisać pierdoły to to róbcie ale chociaż nie kłamcie, cholera jak się komuś nie podobo to po kiego grzyba jeszcze robicie ??? pracy jest wszędzie dużo więc jak ktoś chce zmienić to niech to zrobi w czym problem...serio śmiać mi się chcę jak czytam te bzdety, macie dziewczyny serio zryty beret :) weszłam dzisiaj tylko dlatego że wiecznie gdzieś w pracy słyszę o tym portalu, że są wpisy o naszej firmie I ROZUMIEM CZEMU NIE BYŁO MNIE TU NIGDY WCZEŚNIEJ, bo kto pisze wpisy na takich portalach :) tylko " biedne, nieszczęsne gąski " którym nie idzie nie dlatego ze im się nie chce tylko wszyscy innie sa winni :) a

Lubię Was :)
@Zawiedziona !!!

Kochana olej te głupie wpisy, jak się chce pracować to jest ok :)

Lovemove

Ta cisza .....

E
@Lubię Was :)

Stwiam , ze to E napisala ...????

@lola

Za oddychanie nikt nie płaci to zwalniają Za pracę płacą o wtedy przedłużą

Natka

Świetna firma, dużo się nauczyłam, zdobyłam wiedzę z zakresu bankowości. Piękne biuro, aż lśni czystością. Kawa, herbata, woda. Dobre zarobki, polecam.

Niki

Tragedia, naciąganie starszych ludzi na coś czego nigdy nie spłacą:) dobrze że nie muszę się już męczyć w tej chorej firmie

Stefan
@Niki

Czym dokładnie zajmowałeś się w tej firmie? W wątku jest mało informacji dotyczących pracy w tym miejscu, dlatego mam nadzieję, że zechcesz coś napisać. Mogę na Ciebie liczyć?

Beta
@Niki

:) hihihi jak się im kasę daje to zadowoleni i wszystko rozumieją ..... Tylko jak trzeba oddać to problemy robią "starsi ludzie" i strasznie pokrzywdzeni

Julia

Podpowiedzcie czy potrzebują teraz kogoś do pracy?

Edyta
@Julia

Zdaję sobie sprawę z tego, że dodałaś swoją opinię już jakiś czas temu. Ale odpowiedź na nią prawdopodobnie okaże się pomocna nie tylko dla Ciebie, ponieważ wszystkie informacje na temat rekrutacji do firmy można znaleźć na jej stronie internetowej: https://www.expresspozyczki.pl/#praca Dajcie znać, czy ktoś z Was zdecydował się na aplikację.

Ola

Kierownictwo i dyrekcja złożyła wypowiedzenie co to może znaczyć... Kto powinien wiedzieć wie...

Szkoda
@Ola

No ja właśnie nie wiem co się dzieje najlepsza osoba , z którą zawsze można było porozmawiać i zawsze służyła pomocą odeszła p. Ania

bzauu

pozyczki tanie i bez biku to www.lista-firm.com.pl nawet nie sprawdzaja baz

Izabel
@bzauu

Gdzie sa te pozyczki bez biku

Windykator

A ja mile wspominam czas pracy w tej firmie . Szkoda tylko że legalną była tylko podstawa (najniższa krajowa ) i przerażały mnie niektóre teorie organizacyjne które czasem utrudniały naszą specyficzną jednak pracę

PannaAnna

Do wszystkich zainteresowanych, pani M.C. dostala dziś wypowiedzenie

Nicola :)
@PannaAnna

Wiedziałam ze karma wraca! Najlepsza wiafomosc jaką dzisiaj usłyszałam, aż chciało by się wrócić!

P.
@Nicola :)

racja ! chwała(usunięte przez administratora). że w końcu ją wywaliła, wiedziałam że jak powiemy jej jak na prawdę jest to coś z tym zrobi !

WTF
@P.

Stawiam że sama „ e „ ten wpis dała. „e „ z małej litery nie przez przypadek.

@WTF

Wątpię żeby (usunięte przez administratora)miala cos wspolnego z wyrzuceniem cebo. Ona miala wszystko gdzieś, nawet w momencie kiedy odwazylam się powiedziec cos sie dzieje. Chwała Dyrektorce - widac ze ta firma potrzebowala nowej duszy i teraz wyjdzie na prostą. Szkoda tylko ze tyle dziewczyn musiało cierpieć.

@Nicola :)

serio? nich jedna z Was wróci to uwierzę. firma dno.(usunięte przez administratora)

@P.

(usunięte przez administratora).brak szacunku dla ludzi i z drugiej strony nie znajdzie się osoba która szanowalaby tą kobietę WTF dobrze że pojawiła się nowa pani dyrektor (usunięte przez administratora),klasą nie dorasta jej do pięt. ps.(usunięte przez administratora).zapraszam do zapoznania się z podstawami zarzadzania i kultury współpracy.

@.

Nowa dyrektor klasa profesjonalizm, świetnie podejście do ludzi ale przede wszystkim szacunek .Duża zmiana ,(usunięte przez administratora) Zarówno ja jak i dziewczyny z innych biur szukamy innych miejscowek. Firma żenada

Usmiechnieta
@to ja

Pani MC mogłaby sobie darować. Kobiecie w takim wieku nie przystoi :) Pani E nie jest taka zła, wbrew pozorom ma zupełnie ludzkie podejście a ciśnienie w firmie sprzedazowej to normalna sprawa :) od K w ciągu 4 godzin szkolenia dowiedziałam się więcej niż od własnego Kierownika przez kilka miesięcy pracy, ma ogromna wiedzę i potrafi życiowo wyjaśnić dlaczego w firmie działo się tak a nie inaczej i nigdy nie odmawia pomocy. Wystarczy zadzwonić i dostajesz pełne wskazówki co zrobić. Nie rozumiem tej nagonki... Pani MC nie potrafi chyba wziąć na klatę ze dziewczyny odważyły się i powiedziały cała prawdę za co w końcu poniosła konsekwencje albo inny „kierownik” zaczął bać się o posadkę i próbuje skupić uwagę na kimś innym ;)

Paula
@to ja

Dokładnie nie ta to inna. I tak ciśnienie na brak spłaty pożyczki pozostaje!!! I mają płacone od obrotu. Jaka firma taka kierowniczka... Nowej dyr też nie wróżę długiej kariery w tej fiemie... Już Kinia i E doprowadzą do tego ... Oby jeszcze gorzej nie było.

Paula
@to ja

Na każdym biurze dziewczyny przeglądają oferty, ile można ciągle (usunięte przez administratora)ludzi i spać spokojnie... Mi się już doradztwo śni po nocach. Do tej pory proszę kierownicze o wytłumaczenie to mam info ze gdyby było nie legalne to byśmy nie pobierali.Wystarczy że klient się upomni oddajemy w zębach...

NIK

Jedyne co sie zgadza to pieniążki, wypłata zawsze na czas i super premie! W pełni zaangażowane dziewczyny są w stanie wyciągną naprawdę duże pieniążki :) Poza tym, bardzo duże wymagania i presja narzucana ze strony kierowników ( jeśli Ty nie wyrobisz limitu kierownik nie odstanie premii ) dlatego wszyscy walczą do ostatniego dnia! Szoda że pracownik nie jest motywowany tylko żyje pod ciągła presja... Jeśli ktoś ma stalowe nerwy zapraszam :) Gorzej oszukiwani są klienci :) Musisz nauczyć się jak ich ładnie urabiać, a każdy klient jest inny i na każdego trzeba inny sposób :)

Pip
@NIK

Presja to mało powiedziane. A te ciągłe ogłoszenia na doradców, kierowników itp. Czy w normalnej szanującej się firmie, która stawia podobno na pracowników umieszcza się takie ogłoszenia.Jak tu żyć i pracować bez stresu i wykonując swoje obowiązki ?Jak myśleć o przyszłości, urlopie , kredycie na mieszkanie? Gdy wiesz, że na twoje biuro już szukaja. Tak naprawdę nie znasz dnia ani godziny...

Terra
@Pip

No dokładnie, a później w firmie słuchasz od obecnych pracowników różne wersje Twojego zwolnienia ;D jak dla mnie cyrk, pionki, zgrywają ważnych, a każdy tak naprawdę trzęsie się w obawie o swoją posadkę. Fałsz i obłuda.

Była pracownica

A ja z dniem wczorajszym zakończyłam współpracę z tą firmą i bardzo mnie to cieszy. I już mi nikt mi nie ubliża, nie osmiesza przy klientach, nie obgaduje i nie krzyczy po mnie. Każdy wie o kogo chodzi ???? Jeśli jesteś nowa w tej firmie, uważaj :)

kasia
@Była pracownica

Ja też skończyłam tylko byłam w innym dziale, długo się zastanawiałam co napisać o tej firmie ale nie ma słów by opisać to co się dzieje , jak traktują pracowników ... Pracowałam w różnych firmach , ale tak złych opinii nie mam jak o tej. To wszystko przez chorą politykę firmy właścicieli i (usunięte przez administratora) Z całym sercem nie polecam i naprawdę zastanówcie się mocno zanim podejmiecie decyzje o zatrudnieniu się. Chyba , że macie nóż na gardle ... !!!

Była pracownkca
@kasia

Oj uwierz mi ze ja też bardzo długo się zastanawiałam. Na dowidzenia nie uslyszalam nawet "dziekuje za współpracę" tylko wszystko było zalatwiane przez kolezanke bo (usunięte przez administratora)nie bylo stac na to żeby rozstać się jak przystało, chociaż śmiem przypuszczać że ręki bym już jej nie podala.

Re
@Była pracownica

Jak się domyślam to chodzi o pożal się Boże kierowniczyne od siedmiu boleści nie jaką Panią Ce-bulę.

Ona
@Re

Boże, lepiej bym tego nie ujęła(usunięte przez administratora)

New

I po co tyle zamieszania było ? Jak nie wyciągnięto żadnych konsekwencji ? Przykro się na to wszystko patrzy.

Anty MC
@New

Jeszcze ręka sprawiedliwości ja dopadnie

Nina
@Anty MC

Wstpię w to

Tuptus5698
@New

Jaka firma takie postępowanie. Nic się nie zmieni dopóki pani W będzie rządzić bo tak samo jak pani C traktowac ludzi. Ciągle zmiana doradcy w biurze bo wszystkie głupie. Ludzie szczęśliwi to tacy co tam nie pracują tylko siebie szanują a pracy na rynku jest tyle więc nie warto męczyć się z dziwnymi zasadami i ukladami

Jeszcze karma do niej wróci, zobaczycie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. - Gorzów

Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Nowowiejska 36A
    32-660 Gorzów

Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.